• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ایران گردی ، ترجیحن با سمپادیا !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

vhd_f

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : ایران گردی ، ترجیحن با سمپادیا !

همه میگن یه برنامه بذارین اینجا، اونجا خیلی خوبه!!!! یکی پایه نمی شه خودش یه برنامه ای رو جور کنه! باز هم بچه ها کاشان که پای حرفی که زده بودن وایشادن وگرنه چندین باز تا مروز کنسلی رفتیم.
تمام این جاهایی که میگید خوبه ولی اصلا به این سادگی نیست! همه چی به حرف نیست که باید عمل کرد.
شماها اون موقع که می گفتید میایم کجا بودید؟؟ همه گفتن میایم اون موقع که باید می اومدید کمک معلوم نبود کجا بودید!
ببخشید اگه لحنم باعث ناراحتی کسی بشه. مقداری ناراحتی دارم از این مجموعه
ولی در آخر خوشحالم که اولا به جمع بروبچه های خودمون و دوستانمون خوش گذشت و برنامه آبرومندی بود. بچه های مراکز دیگه هم که اومدن راضی بودن
موفق باشین
وحید ف

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

ببینید نیشابور تو چهارراه ارتباطی بین المللی واقع شده و از همه جا میشه اومد
آخه ما یه روستا داریم اسمش مشهده ملت میرن اونجا زیارت برا همین وسیله زیاده !! :D
من میگم یکی از پیشکسوتان اینجور کارا به من بگه چیکار باید بکنم تا من برم شرایط رو محیا کنم بلند شین بیاین :D
فکر میکنم اکثر بچه های سایت مال تهران و مشهد باشن ، مشهدیا که برا اومدن مشکلی ندارن یه ساعته میرسن شهر ..... از تهران تا همینجا اوتوبانه و میتونن یه روزه بیان :-"
اصفعانیها هم که اگه از جاده جندق بیان و خوب ماشینشون بگازه (منظور 160-70 تا :-") نهار رو میان نیشابور میخورن و الا با تهرانیها میرسن .....

خوبه دیگه ؟؟؟؟ :P

پ.ن.1 میگم اگه خواستین یه نظر سنجی بزارین بچه ها انتخاب کنن کجا بیان :D
پ.ن.2 دوستان میتونن تو این تاپیک درباره دیدنی های نیشابور بیشتر بخونن >:D<
پ.ن.3 مهمد بذرکار حیف دم دستم نیستی یا نه لهت میکردم ، بترکی ، میبینی بچه مردم دلش خونه اونوقت تو.... :((

• شروع کننده موضوع

saeid01

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کاشان
شهر
کاشان

گزینه ی قابل قبوله بعدی : چادگان !
یعنی من هم نظرم رو اینه ، ولی فعلن زوده عزیزان ه دل ! به خدا زوده :D جَو نگیردتون !

http://img4up.com/up2/2366178915331.jpg

panther

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی هرمزگان
رشته دانشگاه
پزشکی

wowwwwwwwwwwwwwwwww!!!!!!!
کجاس؟
مسافت تا تهران؟

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

به نقل از همکلاسی !‌ :
گزینه ی قابل قبوله بعدی : چادگان !
یعنی من هم نظرم رو اینه ، ولی فعلن زوده عزیزان ه دل ! به خدا زوده :D جَو نگیردتون !

واسه همون 3، 4 ماه دیگه که از جوگیری اومده باشیم بیرون، چادگون فقط در صورتی خیلی حال میده که برف بیاد!
( تو این عکسه هم یکم زیادی خوشگل افتاده!! :D )

به نقل از panther :
wowwwwwwwwwwwwwwwww!!!!!!!
کجاس؟
مسافت تا تهران؟

:D :D نزدیک اصفهانه، از اصفهان یه ساعت، یه ساعت و نیم راهه تقریبا ( درست یادم نیست! :D )

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

نزديكاي اصفهان...نزديك به سد زاينده رود....كلي سرده....با ميني بوس/ اتوبوس كه ميخواين برين فك كنم 3 ساعتو بكشه :-"....كلي هم ويلا داره ويلاهاي خصوصي و ارگاني و ويلاهاي مخصوص خود سازمان عمران كه فك كنم بايد از قبل رزرو كني...ويلا هست بفرمايين در خدمت باشيم(تعارف اصفهاني بوداااا :-")

حالا به ما مجردا ويلا ميدن؟ :D

ويرايش:يادم اومد ميدن :D

برين چادگون از همه جور فرهنگا هستن...تازه جووناي ناجورم هستن :-" ....ميان و....

اما گشتش، پياده روي به صورت گله اي :D قايقراني تو درياچه در اسكله جديد اسكله قديمي قايق موتوري هم ميذاشتن....اما الان تو اين جديده بايد پارتي داشته باشي تا با قايق موتوري ببرنت...وگرنه قايق هاي قويي دو نفره و جهار نفره داره :D ....زمين هاي بازي هم داره.به كار مون مياد؟ ...مسجدم داره :D.....ولي براي پياده روي كلن باحاله فقط همين....جديدا ارشاد هم هست اما زياد گير نميده.....

حالا چن روزه؟

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

شما همتون دبیرستانی هستین ؟
بعد شما ننه بابا تدارین ؟
اگه دارین پس خیلی خوشید .
یا اونا خیلی شل میگیرن بهتون

kosarb

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
قم و اصفهان و تهران

به نقل از نمكي :
نزديكاي اصفهان...نزديك به سد زاينده رود....كلي سرده....با ميني بوس/ اتوبوس كه ميخواين برين فك كنم 3 ساعتو بكشه :-"....كلي هم ويلا داره ويلاهاي خصوصي و ارگاني و ويلاهاي مخصوص خود سازمان عمران كه فك كنم بايد از قبل رزرو كني...ويلا هست بفرمايين در خدمت باشيم(تعارف اصفهاني بوداااا :-")

حالا به ما مجردا ويلا ميدن؟ :D

ويرايش:يادم اومد ميدن :D

برين چادگون از همه جور فرهنگا هستن...تازه جووناي ناجورم هستن :-" ....ميان و....

اما گشتش، پياده روي به صورت گله اي :D قايقراني تو درياچه در اسكله جديد اسكله قديمي قايق موتوري هم ميذاشتن....اما الان تو اين جديده بايد پارتي داشته باشي تا با قايق موتوري ببرنت...وگرنه قايق هاي قويي دو نفره و جهار نفره داره :D ....زمين هاي بازي هم داره.به كار مون مياد؟ ...مسجدم داره :D.....ولي براي پياده روي كلن باحاله فقط همين....جديدا ارشاد هم هست اما زياد گير نميده.....

حالا چن روزه؟

چادگان عالیه
وای من دلم تنگید

panther

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی هرمزگان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از peihaghi :
شما همتون دبیرستانی هستین ؟
بعد شما ننه بابا تدارین ؟
اگه دارین پس خیلی خوشید .
یا اونا خیلی شل میگیرن بهتون
ما پدر مادر داریم که بهمون اطمینان دارن و مطمئنن مواظب خودمون هستیم! :)
نه خیلی خوشن، نه خیلی شل میگیرن!
همیشه یه مقدار آزادی داده میشه و تا زمانی که گند نزنی اون حق رو داری.

حالا میشه بعده امتحانا بزارین؟ که مثله کاشان نشه؟ :D

3ggerman

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از همکلاسی !‌ :
اینجا کجاست ؟ :D

به نقل از پگاه :
چادگون فقط در صورتی خیلی حال میده که برف بیاد!

:D :D نزدیک اصفهانه، از اصفهان یه ساعت، یه ساعت و نیم راهه تقریبا ( درست یادم نیست! :D )
دو هفتس نرفتم استخونام داره میلرزه! ولی هفته ی پیش اونجا برف اومده ! کلا برف سیره !

چادگون یه دهه به اصطلاح شهرستانه و اینم چون نزدیکشه میگن چادگون ! به زبون خودشون : چادگاندا ! تا خود شهرستان 2 و نیم ولی تا سد همون 2.

نکته ی دیگه اینکه دوستان اگه جو گیر بشن بپرن تو سد واسه آب تنی اسمشونو تو قسمت حوادث اخبار 20 و 30 خواهیم شنید البته زبونم لال! گفتم که گفته باشم! البته آب یخ میزنه احتمالا! :D

چیز دیگه اینکه اگه قصد فقط دورهمی خوش بودنه چادگون خوبه ها ولی اگه یه ذره هدف فرهنگی داشته باشید میاید اصفهان ! دیگه خو دانید

راضيه

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
تهران
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از violet :
ولی توچال خوبه ها! :D
بانجی جامپینگ هم داره! :-" :D

*بانجی جامپینگ که نداره :D :-"
جالب ميشه ديدن بچه ها موقع پرت شدن
ما كلا شانس نداريم بچه هاي مدرسه ي ما رو اردو ميبرن اصفهان ديگه بگيم دوباره ميخوايم بريم يه جوريه تازه رفتيم ولي خوب حق با اكثريته

حالا از همه ي اينا گذشته الان انقدر زود بعد از سفر قبلي ببرن يكم خز ميشه بزارين دوباره يكم خسته شين يكم بگذره بعد بعديو بزارين
در مورد حرف بقيه هم كه ميگن تهران رو همه ديدن بايد بگم كه اصفهان رو هم 90 درصد ديدن
بعد اگه بخواي تعداد كسايي كه تهران ميخوان باشه رو با اصفهانيو مقايسه كني ميبيني كه تهرانيا ميخوان تهران باشه اصفهانيا ميخوان اصفهان باشه شيرازيا ميخوان شيراز باشه پس نميدونم چرا همه عليه تهران جبهه گرفتن؟؟

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

چادگون الآن مثله سگ سرده :P تازه هماهنگیشم سخته باید ویلا گرفت واز این حرفا ولی الان تا تقریبا اردیبهشت سرماش خیلی زیاده :-"

• شروع کننده موضوع

saeid01

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کاشان
شهر
کاشان

به نقل از 3ggerman :
اینجا کجاست ؟ :D
دو هفتس نرفتم استخونام داره میلرزه! ولی هفته ی پیش اونجا برف اومده ! کلا برف سیره !

چادگون یه دهه به اصطلاح شهرستانه و اینم چون نزدیکشه میگن چادگون ! به زبون خودشون : چادگاندا ! تا خود شهرستان 2 و نیم ولی تا سد همون 2.

نکته ی دیگه اینکه دوستان اگه جو گیر بشن بپرن تو سد واسه آب تنی اسمشونو تو قسمت حوادث اخبار 20 و 30 خواهیم شنید البته زبونم لال! گفتم که گفته باشم! البته آب یخ میزنه احتمالا! :D

چیز دیگه اینکه اگه قصد فقط دورهمی خوش بودنه چادگون خوبه ها ولی اگه یه ذره هدف فرهنگی داشته باشید میاید اصفهان ! دیگه خو دانید
صرفن خواستی تحریک کنی بیایم اصفهان دیگه ؟ :D آره ؟
آخه دختر خوب ، اگه اومدیم اصفهان ، گرفتنمون ، حالا 100 تا مجوز هم داشتیم ! چی جواب پدر مادرمون رو بدیم ؟ :D
اگه بچه های اصفهان ، هماهنگی ها رو می کنن ، ما که حرف ی نداریم ! بکنید ، ما میآیم ! :D
به نقل از mohammadreza128 :
چادگون الآن مثله سگ سرده :P تازه هماهنگیشم سخته باید ویلا گرفت واز این حرفا ولی الان تا تقریبا اردیبهشت سرماش خیلی زیاده :-"
بعد از عید انشاا...

3ggerman

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از همکلاسی !‌ :
صرفن خواستی تحریک کنی بیایم اصفهان دیگه ؟ :D آره ؟
آخه دختر خوب ، اگه اومدیم اصفهان ، گرفتنمون ، حالا 100 تا مجوز هم داشتیم ! چی جواب پدر مادرمون رو بدیم ؟ :D
اگه بچه های اصفهان ، هماهنگی ها رو می کنن ، ما که حرف ی نداریم ! بکنید ، ما میآیم ! :Dبعد از عید انشاا...
نه . صرفا نه! شما با اون عکس بچه ها رو گول میزنید! :D عکس از جزایر آنتالیاست فک کنم!
چادگون واسه من و شما خوبه که نزدیکشیم. واسه دوستانی که از نقاط دور کشور میان به صرفه نیست اصلا . اصفهان تنوع مکانی بیشتری داره. وگرنه من که خودم مشکلی ندارم تقریبا هر هفته اونجام!
چه بحثیه اصلا! بیاین چادگون خوشتون نیومد دربست میگیریم تا اصفهان!

• لایک
امتیازات: nahid

مهسا 1376

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه

جای خیلی قشنکیه کسی رفته؟

saboteur

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
کاشان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر / نرم افزار

همه ی جاهای ایران دیدنیه و زیباست و طبیعتا همه هم دوس دارن یه جایی باشه نزدیک شهر خودشون اما دوستان عزیز یکی اینکه این برنامه با مسافرت ها یا اروهای معمولی که مدرسه میبرتتون فرق داره :) اینکه مثلا پاشیم بریم شیراز جاهای دیدنیشو ببینیم که نمیشه :) اردو دانشجویی های مختلت رو هم پدر جدآباد آدم رو در میارن تا مجوز بدن چه برسه دانش آموزی :D
دقت کنید جاهایی که پیشنهاد میدید یه مکان بکر باشه که طبیعتا آقا پلیسه هم سعی کنه نباشه اونورا (;
از وحید هم بابات این برنامه هاش خیلی خیلی تشکر میکنم :)

نکته ی آخر : تا برنامه ی بعدی زمان زیادی مونده نسبتا بجای مکان گفتن های همینجوری سعی کنید جاهای بکر پیدا کنید که بشه رفت جاهایی مثل کویر کاشان :)

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

به نقل از محمد رضا صابرنژاد :
دقت کنید جاهایی که پیشنهاد میدید یه مکان بکر باشه که طبیعتا آقا پلیسه هم سعی کنه نباشه اونورا (;
بله؟؟ پلیس نباشه ؟؟ :O اونوقت امنیت را کی تامین کنه؟؟ باید یه جایی باشه که امنیت باشه وگرنه چندتا دانش آموز که به یه فوت بندن :D :-"

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

بله؟؟ پلیس نباشه ؟؟ :O اونوقت امنیت را کی تامین کنه؟؟ باید یه جایی باشه که امنیت باشه وگرنه چندتا دانش آموز که به یه فوت بندن :D :-"

پلیس باشه اون چند تا دانش آموز به فوت هم بند نیستن حتی! :D

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

به نقل از پگاه :
پلیس باشه اون چند تا دانش آموز به فوت هم بند نیستن حتی! :D
ولی واقعا لازمه امنیت کامل بر قرار باشه :)

3ggerman

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

آقا شما چیکار به بودن یا نبودنش دارید! مهم اینه شب ها که ما میخوابیم آقا پلیسه بیداره! :D منظور دوستان اینه ترجیحا آقا پلیسه یه 30 40 کیلومتر اونورتر بیداری بکشن! :D
در اینجور گردشگری ها امنیت فرد با اون امضایی که تو رضایت نامه والدین میکنن 99 درصد میوفته گردن خودش!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا