• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سؤالات و مشکلات در استفاده از سایت

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام
پاسخ : سؤالات و مشکلات

به نقل از مهدی صفری :
+واسه ویرایش سایت حتی مدیر کل ها هم (به جز اونی که به هاست دسترسی داره) بعیده کسی بتونه همچین کاری بکنه!
حاجی گنده نکن قضیه رو. چیزی نیست که.

DaMoN SaLvAtOrE

مهدی صفری
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم - تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
Health IT

به نقل از Ehem_Ehem :
حاجی گنده نکن قضیه رو. چیزی نیست که.

سمپادیا،خیلی از فایل های پوشه سورسشو ویرایش کرده،هم بخاطر مد هایی که نصب کرده،هم بخاطر تغییر هایی که خودشون ایجاد کردن،مثلا همین که الان بانگ ها زیر پست ها نشون داده بشه رو خودشون اضافه کردن،و توی فایل های پوشه default هم یه کمی تغییر ایجاد کردن(دقیقا جایی که پست ها نشون داده میشه)

اگه قرار باشه این به سایت اضافه بشه که کسی رو محروم کنی از دیدن پستات،مطمئنا توی همین فایلی که توی بالا گفتم هم باید تغییر ایجاد کنن.

حالا اساس نصب مد های smf چیه؟ این شکلیه که شما بسته رو میدید به سایت،خودش بازش میکنه،شروع میکنه به خوندنش،و این شکلی کارشو انجام میده که توی فایل mod یه بخش از کد های فایل های source اومده،میگرده اونو پیدا میکنه، بعد یا با چیزی جایگزینش میکنه،یا قبل و یا بعدش کد اضافه میکنه!

حالا چون کد های فایل های پوشه source و default تغییر کردن،توی پیدا کردن به مشکل میخوره(احتمالش هم هست که به مشکل نخوره،اونم این شکلی که بخش های مورد نظر ویرایش نشده باشه)،برای همین اگه کسی قراره صرفا واسه سمپادیا چیزی بنویسه که مثل mod ها بهش اضافه بشه،باید یه نگاه هم به فایل های source بندازه،که اینو از توی پنل مدیریت نمیشه دید و حتما باید از هاست فایل هارو ببینه.

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از مهدی صفری :
سمپادیا،خیلی از فایل های پوشه سورسشو ویرایش کرده،هم بخاطر مد هایی که نصب کرده،هم بخاطر تغییر هایی که خودشون ایجاد کردن،مثلا همین که الان بانگ ها زیر پست ها نشون داده بشه رو خودشون اضافه کردن،و توی فایل های پوشه default هم یه کمی تغییر ایجاد کردن(دقیقا جایی که پست ها نشون داده میشه)

اگه قرار باشه این به سایت اضافه بشه که کسی رو محروم کنی از دیدن پستات،مطمئنا توی همین فایلی که توی بالا گفتم هم باید تغییر ایجاد کنن.

حالا اساس نصب مد های smf چیه؟ این شکلیه که شما بسته رو میدید به سایت،خودش بازش میکنه،شروع میکنه به خوندنش،و این شکلی کارشو انجام میده که توی فایل mod یه بخش از کد های فایل های source اومده،میگرده اونو پیدا میکنه، بعد یا با چیزی جایگزینش میکنه،یا قبل و یا بعدش کد اضافه میکنه!

حالا چون کد های فایل های پوشه source و default تغییر کردن،توی پیدا کردن به مشکل میخوره(احتمالش هم هست که به مشکل نخوره،اونم این شکلی که بخش های مورد نظر ویرایش نشده باشه)،برای همین اگه کسی قراره صرفا واسه سمپادیا چیزی بنویسه که مثل mod ها بهش اضافه بشه،باید یه نگاه هم به فایل های source بندازه،که اینو از توی پنل مدیریت نمیشه دید و حتما باید از هاست فایل هارو ببینه.
صالح هستم، اس‌ام‌اف رو native کردم روی بی‌اس‌دی.
خرج همه اینا یه اسکریپته.

mohammadreza128

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

آقا دیگه بقیه این بحثای فنی رو لطفا تو انجمن های کاکمپیوتر انجام بدید خیلی ممنون میشم .

DaMoN SaLvAtOrE

مهدی صفری
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم - تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
Health IT

به نقل از Ehem_Ehem :
خرج همه اینا یه اسکریپته.
بعیده کسی که صاحب سایت با این اسکریپتی که میگه حال کنه و صرفا برای اینکه یه نفر بتونه سایتو ادیت کنه نصبش کنه.

در هر صورت شایدم کرد،من نمیدونم :-? تا اینجاش همش نظر شخصی بود.

------------------------------------------------

+من گفتم هر مدیر کلی نمیتونه،یعنی در حالت عادی نمیتونه!

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89

به نقل از Ehem_Ehem :
بخاطر فشار به سرور و اینا؟
بعداً نوشت : آخرین ارسال ها هم به همین دلیل نیست؟ ( تو صفحه اصلی منظورمه )
بله. هردو به خاطر سرور. حتی اون ۱۸۰ دقیقه هم ۳۰ دقیقه شد !

به نقل از مهدی صفری :
Error 522 Ray ID: 14b51792cc1c0c8f
Connection timed out

-----------------
گفتم بدونید :-" حدود دو ساعت پیش !
مرسی. اینا معمولا زود حل میشن.

در باب بحث بلاک کردن هم بچه های برنامه نویس باید درنظر بگیرید خیلی بیشتر از یک اسکریپته. باید تو دیتابیس هم قسمتی رو بهش داد. بعد باید تابع دسترسی و تفکیک مدیر و یوزر و ... هم اضافه کرد. به هرحال فک کنم بهتره تحمل دنیای شیشه ای رو داشته باشید :D

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

بعد مسئله دیگه اینکه من تو گروه نوشت پست دادم، منتظر تاییدم. :D

Savaw

کاربر فوق‌حرفه‌ای

در مورد گروه نوشت، امكان ثبت نام وجود نداره؟

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89

مطلبت تایید شد.

ثبت نام گروه نوشت به خاطر ربات اسپم های زیادی که عضو میشدند غیرفعال شده بود. الان دوباره فعالش کردم میتونی ثبت نام کنی.

DaMoN SaLvAtOrE

مهدی صفری
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم - تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
Health IT

اول:
Connection Problems

بعد:
Temporarily Unavailable

و بعد:
Connection Problems

فات

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد نظری

هی میخواستی وارد سایت شی،میگفت خطا در اطلاعات نمدونم چی.مجددا" امتحان کنید اگه درست نشد با مدیر تالار گفتمان در میان بگذارید.
خواستم بگم اصن پ.خ هم نمیشد بدی.مدیرارو هم باز نمیکرد.مدیر تالار گفتمان مگه داشتیم اصن ما؟ :-"
خواستم بگم در اینجور مواقع یه ایمیلی چیزی به جای اون جمله بزارین کسی پشت در گیر نکنه :-"

ایلیا

لنگر انداخته
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

همه چی ارومه من چقد خوشالم :D فقطی یه چیزی :-" روی پاسخ ها کلیک میکنی مینیویسه سرور تحت فشاره!ولی جاهای دیگه رو باز میکنه راحت!

آیدا :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا(ع)
شهر
لاهیجان

بعد از تغییرات سرور و شروع به کار جدید توی این "انجمن مورد علاقه کاربر بر اساس نمودار مدت حضور" اون انجمنایی که رو به روشون 100% نوشته منظورشون چیه ؟
یکم توضیح میدین لطفا :-?

بعدا نوشت : درست شد مثل این که .

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

الان درست شد آیا؟
من الان بعد از نمیدونم چند روز تونستم سایتو باز کنم و می بینم یه ساعتایی که مدام اون ارور404 ُ میدیدم، ملّت کلّی پست داده ن. چه خبره الان؟ مگه برا همه یه جور نیست؟
:-مظلوم

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

به نقل از پری ناز :
الان درست شد آیا؟
من الان بعد از نمیدونم چند روز تونستم سایتو باز کنم و می بینم یه ساعتایی که مدام اون ارور404 ُ میدیدم، ملّت کلّی پست داده ن. چه خبره الان؟ مگه برا همه یه جور نیست؟
:-مظلوم
بعضی ساعت ها سایت باز بود بچه ها سریع فعالیت میکردن
این مشکلات واسه این بود رفتیم سرور جدید سرور جدید هم یکم به مشکل برخوردیم که الان ظاهرا درست شده

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از مهدی صفری :
اول:
Connection Problems

بعد:
Temporarily Unavailable

و بعد:
Connection Problems
403 حتی!

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

هرکاری می کنیم مصرف شدیدا بالاست همچنان! به فکر راه های اساسی تر هستیم و فعلا در مرحله بررسی حالت های ممکن
قدرت سرور رو هم بیشتر کردیم و برای همین نسبت به دیروز کمتر مشکل پیش میاد، اما بازم کم میاد! حجم کاربرا (چه عضو ها چه کاربرای فعال) خیلی زیاده و پلاگین هایی مثل امتیازدهی و بانگ هم با فعالیت کاربرا به صورت تصاعدی اطلاعاتی که باید پردازش بشه رو سنگین می کنن

درکل چیزی نمیشه گفت بجز این که در حال حاضر توانمون همینقدره و باید به نحوی مدیریت کنیم که هم سایت داون نشه و هم کارهایی که لازمه رو انجام بدیم
اما فعلا همه گزینه ها روی میزه :D فقط از این لحاظ گفتم که فقط ناظر این ارور ها و مشکلات نیستیم، هر کاری که ممکنه در حال انجامه

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

این دیگه مشکل سمپادیا نیست :)) کش مرورگرتو پاک کن
(ctrl+f5 یا امثالهم)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از GCD :
هرکاری می کنیم مصرف شدیدا بالاست همچنان! به فکر راه های اساسی تر هستیم و فعلا در مرحله بررسی حالت های ممکن
قدرت سرور رو هم بیشتر کردیم و برای همین نسبت به دیروز کمتر مشکل پیش میاد، اما بازم کم میاد! حجم کاربرا (چه عضو ها چه کاربرای فعال) خیلی زیاده و پلاگین هایی مثل امتیازدهی و بانگ هم با فعالیت کاربرا به صورت تصاعدی اطلاعاتی که باید پردازش بشه رو سنگین می کنن

درکل چیزی نمیشه گفت بجز این که در حال حاضر توانمون همینقدره و باید به نحوی مدیریت کنیم که هم سایت داون نشه و هم کارهایی که لازمه رو انجام بدیم
اما فعلا همه گزینه ها روی میزه :D فقط از این لحاظ گفتم که فقط ناظر این ارور ها و مشکلات نیستیم، هر کاری که ممکنه در حال انجامه
فط یه چیزی ،‌اگر یه موقع لازم شد بانگ ها رو بردارید ،‌ "لطفا" قبلش اطلاع بدید ما یه اسکرین شاتی چیزی بگیریم که اگر لازم شد واسه مدت طولانی تری برداشته شه یا بعضیاش پاک شه و اینا از دست ندیمشون :-"

بالا