• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

شباهت و تفاوت بین سمپادیا و سمپاد سیتی

• شروع کننده موضوع

saeedcd71

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان رشت
شهر
رشت
مدال المپیاد
یک مدت المپیاد شیمی می خوندم
دانشگاه
گیلان
رشته دانشگاه
شیمی کاربردی
با سلام خدمت دوستان عزیز من به تازگی به جمع اعضای این سایت پیوستم ولی تا قبل از این فعالیت نسبتا" خوبی در سمپاد سیتی داشتم ولی با دیدن مسائلی قصد بیان آنها و افشاگری در اونجا داشتم که ادمین اونجا علی ابراهیم پور اصلا" خوشش نیامد و زد من و دوستم را بن کرد برای همین من می خواهم اینجا این سوالات را بپرسم که آیا اینجا هم چنین کاری می شه یا نه (فقط مدیران ارجمند با دلیل و منطق توضیح بدن چون بنده کسی نیستم که بشه به این راحتی خرش کرد علی هم فکر کرد می شه که به این بلا دچار شد و در ضمن بگم من در اونجا نقش کمی هم نداشتم ها)
1- مهم ترین موضوع خواندن پ.خ ها توسط ادمین بود می خوام بدونم اینجا هم همین طور ه البته علی می گفت نه ولی بعدا" این قدر با کلمات بازی کرد خودش هم قاطی کرد و لو داد قضیه رو
2-طرح و ایده این سایت مال کسی دیگر نبوده و مدیران ادعا کنند که این طرح مال ما هست چون در سمپاد سیتی طرح و ایده مال دو نفر دیگه بود که علی اصرار داشت بگه مال خودش هست
3-در اینجا قوانین دیکتاتوری حاکم نیست که تا هر کی بیاد انتقاد رونگرانه کنه پستش را پاک کنند؟؟ اونجا می شد
4-اگر کسی از تیم مدیریت به دلیل مخالفت با اعضا مدیریتی از تیم جدا بشه نمی گید به خاطر کار شخصی رفته نظیر حرکتی که علی سر حیدری در آورد
5-و... .
از کاربرا هم می خوام که نظر بدهند تا همه چیز واضح تر باشه

Samaneh.Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرج
مدال المپیاد
مدال نقره‌ی المپیاد نجوم‌و‌اخترفیزیک ..
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
پاسخ : شباهت و تفاوت بین سمپادیا و سمپاد سیتی

من قسمت اولشو جواب بدم! ;
درمورد خوندن پ خ ها من از مدیریت سوال کردم ، یعنی توی یه تاپیکی پرسیدم ، ایشون خودشون واسم یه تاپیک زدن که کلا رفع ابهام شه ! پ خ ها خونده نمیشه !

×× سیتی قابل قیاس با سمپادیا نیست .

• شروع کننده موضوع

saeedcd71

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان رشت
شهر
رشت
مدال المپیاد
دانشگاه
گیلان
رشته دانشگاه
شیمی کاربردی

به نقل از سمانه ز. :
من قسمت اولشو جواب بدم! ;
درمورد خوندن پ خ ها من از مدیریت سوال کردم ، یعنی توی یه تاپیکی پرسیدم ، ایشون خودشون واسم یه تاپیک زدن که کلا رفع ابهام شه ! پ خ ها خونده نمیشه !

×× سیتی قابل قیاس با سمپادیا نیست .
من نگفتم برای همه را برای اشخاص خاص مثلا" اگر بری تو سیتی از چند نفر سابقه ی منو بپرسی بهت می گن(اونجا یوزر من سعید صالح نیا است ) من اونجا رئیس حزب بودم اونجا تو یک دوره ناظم بودم اونجا کل شاخه شیمی را اداره می کردم سه چهار تا مدال هم داشتم که می خواستم همه چیزها را با یکی از دوستام رو کنیم که ایشون فهمید و سعی کرد پیغام خصوصی های ما دو نفر رو بخونه

اما درباره ی اینکه سیتی با سمپادیا قابل ملاحظه نیست بگم که درسته از نظر سن سمپادیا بزرگته ولی سیتی هم کارهای زیادی در این مدت انجام داده وپیشرفت زیادی داشته برای همین من اگر بن نمی شدم و ادمین اونجا هم شخص دیگری بود هرگز از سیتی جدا نمی شدم

سیاوش

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر- نرم افزار
اینستاگرام

منم جواب 3 را بدم!
اینجا اگه انتقاد داشته باشی مطمئنم که پستتو پاک نمی کنن ( چون تا حالا یه 2 بار اغتشاش کردیم :D) ولی بعضی وقتا هم جوابتو نمیدن! (;
ولی با این حال بازم میگم پستتو پاک نمی کنن! :)

• شروع کننده موضوع

saeedcd71

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان رشت
شهر
رشت
مدال المپیاد
دانشگاه
گیلان
رشته دانشگاه
شیمی کاربردی

به نقل از سیاوش :
منم جواب 3 را بدم!
اینجا اگه انتقاد داشته باشی مطمئنم که پستتو پاک نمی کنن ( چون تا حالا یه 2 بار اغتشاش کردیم :D) ولی بعضی وقتا هم جوابتو نمیدن! (;
ولی با این حال بازم میگم پستتو پاک نمی کنن! :)
جای شکرش باقی است که پاکش نمی کنند
البته جواب ندادن هم شبهه ای برای کاربرا ایجاد می کنه که شاید جوابی ندارند

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

مورد اول رو كه سمانه گفت
مورد دوم هم به نظرم اصلا اهميتي نداره ! :D (من هم اصلا اطلاعي ندارم ازش)

مورد سوم ،نه! لااقل اين يه مورد نكته ي مثبته اينجاست كه چنين اتفاقاتي نميافته. نمونه ي بارزش هم خود بنده كه داره روز به روز اعتراضات و انتقا داتم نسبت به مديريت بيشتر ميشه :-"
ميبيند كه هنوزم دارم فعالانه اعتراض ميكنم ولي تازه پيشنهاد معاونت هم شد!

مورد چهارم هم ، به دليل مورد سوم! اون فرد ميتونه خودش بياد ازادانه بگه كه چه خبره. اما اگر با مديرا توافق كردن كه مثلا به خاطر حفظ آرامش سايت ، يه چيزايي علني نشه، مربوط به خود فرده!

فقط آخرش يه سوال:
الان اين تاپيك به چه درد شما ميخوره؟؟ (:|

سیاوش

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر- نرم افزار
اینستاگرام

به نقل از saeedcd71 :
جای شکرش باقی است که پاکش نمی کنند
البته جواب ندادن هم شبهه ای برای کاربرا ایجاد می کنه که شاید جوابی ندارند
البته اون موقع که جواب نمی دادن یه ذره ما زور میگفتیم ولی به هر حال فک کنم راحت بشه با مدیرای اینجا ارتباط بر قرار کرد!

• شروع کننده موضوع

saeedcd71

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان رشت
شهر
رشت
مدال المپیاد
دانشگاه
گیلان
رشته دانشگاه
شیمی کاربردی

مدیران اصلی هم لطفا" پاسخ گو باشند
از کاربران هم ممنونم در بحث شرکت می کنند

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

1- مهم ترین موضوع خواندن پ.خ ها توسط ادمین بود می خوام بدونم اینجا هم همین طور ه البته علی می گفت نه ولی بعدا" این قدر با کلمات بازی کرد خودش هم قاطی کرد و لو داد قضیه رو
این جا مدیرا اون قدر وقت ندارن که بخوان بیان پ.خ های ما رو بخونن. واقعا فک نمیکنم همچین کاری کنن، اون جوری جنگ و دعوا که با کسی نیست بخوان پ.خ خای خیانتکاران رو بخونن! :))
2-طرح و ایده این سایت مال کسی دیگر نبوده و مدیران ادعا کنند که این طرح مال ما هست چون در سمپاد سیتی طرح و ایده مال دو نفر دیگه بود که علی اصرار داشت بگه مال خودش هست
تاریخچه هاش زیاد هست همین نظرات و پیشنهادات رو تا یه دو صفه برین متوجه میشین :D در ضمن فک نمیکنم اون قدر ها هم اهمیت خاصی داشته باشه این یه مورد :-"
3-در اینجا قوانین دیکتاتوری حاکم نیست که تا هر کی بیاد انتقاد رونگرانه کنه پستش را پاک کنند؟؟ اونجا می شد
این جا انتقادا پاک نمیشه ولی خیلی وقت ها جوابی هم داده نمیشه! گاهی با صراحت تمام میگن نه نمیشه، گاهی جواب سر بالا ! بعضی وقت ها هم جواب داده میشه! :D خیلی وقت ها دعوا هایی پیش میاد که آخر سرشم همه دپرس میشن ولی مشکل زیاد حاد نمیشه فوقش یه مدت بعد دوباره درست میشه ! :D
4-اگر کسی از تیم مدیریت به دلیل مخالفت با اعضا مدیریتی از تیم جدا بشه نمی گید به خاطر کار شخصی رفته نظیر حرکتی که علی سر حیدری در آورد
تا مدتی که من این جا بودم چنین چیزی ندیدم :-"

خب منم اومدم این جا جواب بدم با اجازه بزرگتر ها، دعوا های توی سیتی رو هم دیدم خودم... :-"

Samaneh.Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرج
مدال المپیاد
مدال نقره‌ی المپیاد نجوم‌و‌اخترفیزیک ..
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از saeedcd71 :
مدیران اصلی هم لطفا" پاسخ گو باشند
از کاربران هم ممنونم در بحث شرکت می کنند

ما همه مون مدیریم دیگه منتها در رده های مختلف!

به نقل از saeedcd71 :
من نگفتم برای همه را برای اشخاص خاص مثلا" اگر بری تو سیتی از چند نفر سابقه ی منو بپرسی بهت می گن(اونجا یوزر من سعید صالح نیا است ) من اونجا رئیس حزب بودم اونجا تو یک دوره ناظم بودم اونجا کل شاخه شیمی را اداره می کردم سه چهار تا مدال هم داشتم که می خواستم همه چیزها را با یکی از دوستام رو کنیم که ایشون فهمید و سعی کرد پیغام خصوصی های ما دو نفر رو بخونه

اما درباره ی اینکه سیتی با سمپادیا قابل ملاحظه نیست بگم که درسته از نظر سن سمپادیا بزرگته ولی سیتی هم کارهای زیادی در این مدت انجام داده وپیشرفت زیادی داشته برای همین من اگر بن نمی شدم و ادمین اونجا هم شخص دیگری بود هرگز از سیتی جدا نمی شدم

من به حرف آقای مدیریت اعتماد دارم ، اون ها وقت خوندن پ خ های این همه کاربر رو ندارن !! من مطمئنم نمیخونن! :D مدیر اینجا و اونجا فرقشون زیاده !!!!

طرفداری از ستی توی این سایت خلاف قوانینه!(منم تازه فهمیدم یه نفر بهم گفت!) :D لطفا دیگه حرفی از اون سایت نزنیم! :D

nima_nv

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
کلاس های المپیاد زیست رو میرم شاید فرجی شد ....

من خودم 3 ماهه که کلا عضو شدم اما واقعا از جو اینجا خوشم میاد >:D<
(تازه خیلی از قدیمیا هستن که میگن الان تازه خیلی بد شده ! )
اینجا تقریبا هیچ مشکل ه اساسی ای نداره !
فقط 1 چیز :
مدیران و مسئولین سایت چون فک میکنم اینجوری میشه تو سمپادیا حرف زد ،دارم اینجوری میگم و گرنه نیما عددی نیست :) :
اینجا 1 مشکل داره به نظر من و اینه که :
گاهی اوقات بعضی از کاره های سایت جو گیر میشن ! و 1 حرفایی میزنن که اینگار نماینده کنگره آمریکا هستن !
همش سعی دارن از مشکلات عدیده ای که در سایت هست رو حل کنن ! (در صورتی که سایت مشکلی نداره !!! )
همش ارزش ه 1 سری از انجمن هارو به صرف ه fun بودن میارن پایین...
---------------------------------------------------------------------------------
به شما هم باید بگم با این که یکی از دوست های ه خوب من تو سیتی مدیر ه،اما من تا حالا 1 بار هم پامو نذاشتم اون تو !
سمپادیا واقعا بهتره !

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

سلام
1-خیلی راحت و خلاصه می تونم بگم ما اینجا فقط پز اخلاق رو نمیدیم :D تا حالا پیغام خصوصی هیچ کس رو نخوندیم، مگه اینکه ازش شکایت بشه و گزارش کنن. سیستم سایت هم می دونین که اس.ام.اف هست و این امکان رو نداره؛ ولی راه برای خوندن زیاده و ما تاحالا استفاده نکردیم (;

2-منظور شما از طرح و ایده چیه؟ یه سری کارهایی توی سایت انجام میشه که ایدش از بچه ها و مدیرا بدست اومده، اونا منظورتونه یا اصلا ایده اینکه یه فروم باشه با فلان ساختار و فلان بخش و اینا !؟

3- توهین پاک میشه ، جوسازی بعد از مدتی قفل پاک میشه. اعتراض نه. الان خیلی از اعتراض های بچه ها توی این انجمن هست. این هم که بچه ها گفتن گاهی جواب داده نمیشه، من قبول ندارم؛ تا جایی که ما می تونیم دلیل میاریم، اگه بچه ها قانع نشن و دنبال جوابی باشن که قانعشون کنه و ما نداشته باشیم، میشه همون که می گن جواب داده نمیشه:D
اینجا به دلیل مشغله نسبتا زیاد مدیرا شاید یکم دیر جواب داده بشه، ولی سعی شده به سوالات جواب داده بشه و یه وظیفه مشخص مدیریتی هست جواب دادن به سوالات؛ چه در پ.خ چه در تاپیک ها

4- در مورد کاری که ابراهیم پور با حیدری کرده من چیزی نمیدونم؛ اگه کسی به خاطر مشکل بره تاپیک استعفا و خداحافظی میزنه و میگه و میره

× فکر میکنم بهتره یکی به ابراهیم پور در مورد این تاپیک هم خبر بده بعدا نیان طلبکار باشن که غیبت و تهمت و اینا ...

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از saeedcd71 :
با سلام خدمت دوستان عزیز من به تازگی به جمع اعضای این سایت پیوستم ولی تا قبل از این فعالیت نسبتا" خوبی در سمپاد سیتی داشتم ولی با دیدن مسائلی قصد بیان آنها و افشاگری در اونجا داشتم که ادمین اونجا علی ابراهیم پور اصلا" خوشش نیامد و زد من و دوستم را بن کرد برای همین من می خواهم اینجا این سوالات را بپرسم که آیا اینجا هم چنین کاری می شه یا نه (فقط مدیران ارجمند با دلیل و منطق توضیح بدن چون بنده کسی نیستم که بشه به این راحتی خرش کرد علی هم فکر کرد می شه که به این بلا دچار شد و در ضمن بگم من در اونجا نقش کمی هم نداشتم ها)
5-و... .

من خودمم توي سيتي بودم و با علي خيلي رفيق :D
توي همون تاپيك آخري سيد يه پست 20-25 خطي دادم كه گفتم وقتي احتمال پاك شدن اين كامنت بيشتر از موندنشه چه انتظاري دارين ؟ بعد از 5 دقيقه كامنتمو پاك كرد :))
مهراب هم كه رفت :D ديگه انگيزه موندن نمونده بود :P

سطح علمي اينجا 100 برابر بالاتر از سيتيه . خودت ميدوني كه توي سيتي چه تاپيكايي بود مثلا صلوات بفرستين :)) كلا اگه يه بحث درست و منطقي پيدا كردي جايزه داري
هركس توي سمپاديا كم ميورد تو بحثا و ميرفت سيتي ، اونجا يهو ميشد آقاي فروم و فرد با اطلاعاتش :D

اينجا انتقاد آزاده شرط ميبندم اگه به مديرا فحش هم بدي كامنتت پاك نميشه :D (البته نه در اين حد :-" ) ولي كلا هرچي از مديرا بگي و انتقاد كني مشكلي نداره جالبتر اينكه تاپيكاي انتقادي اينجا پاك نميشن حتي بعد از قفل شدن . ميتوني صفحه هاي آخر اين انجمنو بخوني ، كل تاريخ انتقادي و پرچالش سمپاديا مياد جلو چشت :D

سيتي يه مدير بيشتر نداشت و اونم ديكتاتور :-" ولي اينجا چيزي كه زياد داره مديره برا همين كارا خيلي با برنامه تره :D

توي سيتي بعد از چندين ماه كنار هم بودن هنوز به هم ميگفتن شما و آقاي فلان ، خانم فلان ، برادر فلان ، خواهر فلان (فلان هم نام خانوادگي افراد بود :D) و از اين حرفا يه بارم كه من توي يه تاپيك به عطيه گفتم عطيه جان صد نفر با پ.خ گفتن بي ادب بي حيا خجالت بكش ، دختر مردمو چرا ميگي جان ؟؟؟ {-8 بعدشم رسما گفتم غلط كردم تا ولم كردن :D
نميدونم اگه بعد از يه عمر دوستي توي يه سايت ، اگه همو به اسم كوچيك صدا كنيم چه مشكلي داره.......
واقعا دوستي توي سمپاديا در اوجه ولي توي سيتي ..... :D

فقط جديدا من يكم توهم زدم ، درمورد مديراي سايت مشكوووووووك شدم :D . ولي در تواناييشون و انتقاد پذيريشون شك نكن (;

بببين ميدوني كه هم تو سمپاديا فعال بودم هم تو سيتي ، برا همين بهت ميگم ، سمپاديا بهترينه ... تو از يه فروم چي ميخواي ؟؟؟ اگه اينجا پيدا نكردي بگو با هم بريم :D

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

خیلی خوش اومدی سعید جان به سمپادیا ! :D
خیلی خوشحالم که این تاپیک زده شده و خود بچه ها اینقدر زیبا جواب دادن ! >:D< :D
امیدوارم تو تمام بحث ها این حالت رو ببینیم !! :)

راجب اکثر سوالاتت جواب های خوبی داده شده !
اما منم چند موردی که به ذهنم میاد راجب این مسائل و در جریانشون هستم رو میگم بازم

راجب 3 ؛ انتقاد های زیادی از مدیران اینجا میشه ! بهمن سال پیش بود که موج اعتراضی نسبت به خود من درست شده بود ! اما خب دوستانی که اون موقع بودن فکر میکنم یادشون عکس العمل ما چی بود !! خودم تاپیکی برای انتقاد از خودم تو همون زمان ایجاد کردم !

راجب 4 ؛ اصولا مدیران اینجا در موارد زیادی باهم اختلاف نظر دارن و باهم مخالفن ! اما خب در نتیجه ی نهایی و رفتارشون جلوی کاربران به یک تفاهم میرسن و همیشه پشت هم هستن و از تصمیم های هم حمایت میکنن !
اما در جمع های خودمون حداقل راجب خودم این رو به جرعت میگم که خیلی صریح تر و بدتر از این انتقاد هایی که بعضی از دوستان میکنن من از شخص " مدیریت " میکنم !! اما خب هنوز که کاریم نشده !! #-o :D

امیدوارم بتونیم آقا سعید توی شاخه ی شیمی اینجا هم بیشتر از وجودت استفاده کنیم ! :D

TnT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام

سلام . ( چقدر اینجا آدم سلام می بینه :D )
اولاً خیلی خوب ِ که اینجور بحث ها گسترش پیدا کنه و من واقعاً بحث های مقایسه ای رو می پسندم . البته از مقایسه منظورم فقط مقایسه ی این دو سایت نیست ، کلی گفتم . :D
ولی جواب سؤال هایی که من می دونم .
2. تا جایی که من با ادمین های قدیمی ( از جمله پوریا بنی آدم ) حرف زدم ، همچین چیزی اتفاق نیوفتاده . یعنی طرح کلی مال ِ خود مدیر ِ سایت ِ .
3. تو این مدتی که من اینجا بودم ، 3 بار اعتراضات شدید اتفاق افتاده . یکیش تابستون سال پیش بود ، یکیش اسفند ِ سال پیش بود ، اون یکی هم فکر کنم اوایل تیر امسال بود .
تا جایی که من شاهد بودم ، مدیرا جواب دادن ، ولی یه مقدار طول می کشید . چون منتظر می موندن همه بیان اعتراض ها شون رو بیان کنن ، بعد جواب بدن . توی همین اعتراض هایی هم که بالا گفتم ، جواب ِ مدیرا برای بعضیا ها قانع کننده نبود ، برای بعضی ها قانع کننده بود ؛ هرچند نمیشه گفت برای چند در صد قانع کننده بود برای چند درصد قانع کننده نبود .
ولی در هر صورت اعتراض ها اینجا می مونن و تاریخ سمپادیا رو رقم می زنن . :D
4. دوستان دیگه توضیح دادن که اگه کسی بخواد از تیم مدیریتی بره ، خودش تاپیک می زنه و همه چیز رو توضیح میده . فکر نکنم شده باشه کسی به خاطر مخالفت بره و ما بگیم دلیلش شخصی بود . ???
در ضمن با این قسمت از حرفای نیما کاملاً موافقم :
راجب 4 ؛ اصولا مدیران اینجا در موارد زیادی باهم اختلاف نظر دارن و باهم مخالفن ! اما خب در نتیجه ی نهایی و رفتارشون جلوی کاربران به یک تفاهم میرسن و همیشه پشت هم هستن و از تصمیم های هم حمایت میکنن !
اما در جمع های خودمون حداقل راجب خودم این رو به جرعت میگم که خیلی صریح تر و بدتر از این انتقاد هایی که بعضی از دوستان میکنن من از شخص " مدیریت " میکنم !! اما خب هنوز که کاریم نشده !!

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

1-خوده مدیرا جواب دادن
2-من نمیدونم
3-اسمش اینه که میگیم دیکتاتور ن مدیرا،ولی خداییش دست همشون درد نکنه،خیلی راه میان باهامون(تازه گاهی میزنیم تو پرشون هیچی نمیگن بنده خداها)
4-موردی ندیدم،یعنی یک مورد هم یش بیاد اون فرد خودش میاد داد میزنه تا حقشو بگیره یحتمل :-"
5- جو علمیش بهتر از سیتیه،کلا از سیتی خوشم نمیاد،نمیدونم چرا،اوایل خوشم میومد،اصلا عضو هم نشدم توش

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

ببين هميشه راجع به هرچي ميخواي اطلاعات درست كسب كني از با تجربش بپرس
من به جرات ميتونم بگم قديم ترين يوزر معمولي اينجام كه يكساله عضوم و دو ماه عمرمو تو سايت بودم، و مطمئن باش طرفدارانه حرف نميزنم چرا كه اينجا كاره اي نيستم و در دو سوم اعتراضات شديد كه TnT گفت گُندشون من بودم (درجات سران فتنه و اغتشاشگر رو دارم به لطف برخي دوستان)، چرت و پرتايي كه من گفتم رو تا حالا كسي نگفته و نخواهد گفت، ولي به خودم قسم با تمام اين اوصاف مديرا نه يك كار غير اخلاقي انجام دادن (با اينكه من انجام دادم :-") و نه حتي اعتراضات رو پاك ميكردن، همون موسس فروم و پايه گذاران اصليش الان هستن و حق كپي رايت ايده ها كاملا رعايت ميشه (همينقدر بدون كه كل ادميناي سايت حتي يه برنامه كرك شده استفاده نميكنن ديگه خودت تا تهشو بخون)، اگه هم كسي بخواد از كادر مديريتي خارج بشه خودش تاپيك ميزنه، دلايلش رو ميگه و همه ميبينن
اما يه توضيح در مورد سيتي بدم: اول اينكه ادمينش قدرت طلب و يكدنده هست، مشورت به معناي واقعي وجود نداره، تعصبات ديني و مذهبي توي فروم زياده، سطح پايين علميش، خشكي روابط و از همه مهم تر تفكري كه سمپادسيتي رو اداره ميكنه چيزي تو مايه هاي حكومت ايران هست كه براي حفظ خودش و افشا نشدن كارهاش حتي به حريم خصوصي اشخاص وارد ميشه و معتقده هدف وسيله رو توجيه ميكنه
اصول مديريتي سمپادسيتي در مقايسه با اينجا مثل مقايسه كشور بازي هاي كودكانه در برابر آمريكاست! كارها بي هيچ اصول منظمي انجام ميشن، هيچ اصل سيستماتيكي بر مسائل فني و مديريتيش حاكم نيست و به معناي حقيقي "من رييسم پس هرچي ميگم همونه" هست، در صورتي كه اينجا براي يك كار كوچك چندين و چند نفر مشورت ميكنن، نظر ميدن و از همه جوانب كار سنجيده ميشه

من به شخصه سمپادسيتي رو در برابر سمپاديا مثل گوشي هاي تلويزيون دار چيني در برابر آيفون ٤ ميدونم

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از saeedcd71 :
5-و... .
1-تا اونجايي كه خود مديرا گفتن خوندن پ.خ ها واقعا كار سختيه.و برا اينكه قضيرو بفهمي برو لينك زيرو بخون.
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,57792.0.html
2-اينو احتمالا جز چند تا كاربر اول و مديرا كسي نميدونه.ولي من شنيدم كه طرح سايت مال خود مديرا بوده.
3-نه ديكتاتوري نيس ولي قوانينش يكم سخته ولي همه موظفن به انجامش.نه فقط كاربرا.
4-اينم درصد كمي ممكنه براشون پيش بياد و من تو جمع مديرا نبودم كه بدونم.

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

[quote author=محمد رضا ]
1-تا اونجايي كه خود مديرا گفتن خوندن پ.خ ها واقعا كار سختيه.و برا اينكه قضيرو بفهمي برو لينك زيرو بخون.
[/quote]

اشتباه ميكني ممد جون
[quote author=مديريت ]
موارد قابل توجه :
1. برخورد ها با توجه به انتخاب مدیر انجام خواهد شد و هیچ ترتیب خاصی وجود ندارد.
2. مدیران ، قبل از برخورد اخطار نخواهند داد.
3. کاربران برای ارسال گزارش ، از لینک ارسال گزارش به مدیران در کنار ارسال ها و پیغام خصوصی ها استفاده بکنند.
4. مدیران اجازه دارند بر خلاف قوانین عمل کنند.[/quote]

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از Dr.Eniac :
[quote author=محمد رضا ]

اشتباه ميكني ممد جون
[quote author=مديريت ]
موارد قابل توجه :
1. برخورد ها با توجه به انتخاب مدیر انجام خواهد شد و هیچ ترتیب خاصی وجود ندارد.
2. مدیران ، قبل از برخورد اخطار نخواهند داد.
3. کاربران برای ارسال گزارش ، از لینک ارسال گزارش به مدیران در کنار ارسال ها و پیغام خصوصی ها استفاده بکنند.
4. مدیران اجازه دارند بر خلاف قوانین عمل کنند.[/quote]
[/quote]
شمام می تونی اشتباه کنی خب!
همون موقع که این نوشته شد، توضیح داده شد که ممکنه هیچ وقت مدیرا خلاف قوانین عمل نکنن، ولی این قانون باشه! وقتی این قانون باشه ما همیشه به قانون عمل می کنیم، حتی وقتی که به قانون عمل نکنیم، :))
این موضوع هم برای این بود که گاهی برای کارهای مدیریتی، پست کوتاه، متوالی یا یه سری چیزای اینجوری پیش میومد! [-(

بالا