• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

كدوم مدرسه بهتره؟

کدوم دبیرستان بهتره؟

• رای‌دهندگان
    12
  • Poll closed .

panther

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی هرمزگان
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : درخواست کمک

آره!
کلن جو سمپاد فرق داره! کلی حال میکنی! :D

• شروع کننده موضوع

!!...me

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۲ تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر-نرم افزار

این تاپیک به نظرم باید با این ترکیب بشه ...
زحمتشو بکشین لطفاً .

• لایک
امتیازات: nahid

mehrnaz.m

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
پاسخ : پاسخ : درخواست کمک

ا چه جالب منم مشکل تو رو دارم!!!

mehrnaz.m

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران

چرا همون نرفتی ابوریحان؟از اون که بیشتر تعریف می کنن!!!!

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی سال 88، المپیاد شیمی و فیزیک سال 89
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از !!...me :
این تاپیک به نظرم باید با این ترکیب بشه ...
زحمتشو بکشین لطفاً .
لینکی که گذاشتین مشکل داره!
لطفاً انجمن و تاپیک مورد نظر رو بگین تا بررسی بشه!

rezaezio

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّیِ 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز و طلای کامپیوتر !
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار
علامه حلی 1 یا انرژی اتمی

سلام یک از دوستانم ازم این سوال رو پرسید
من که خودم از علامه حلی خیلی دفاع کردم ولی واقعا بی دلیل چون هیچگونه اطلاعات خاصی نداشتم
حالا ازتون می خواهم برام میشخص کنید که کدوم یک از این مدارس بهتره؟
فقط لطف کنین با دلیل

آبجي مرضيه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
سمنان ---> بهشتی
رشته دانشگاه
پزشكي
پاسخ : علامه حلی 1 یا انرژی اتمی

حلي
رشته رياضي كه فقط ملاك نيست تجربي پژوهش همه چي مهمه
100 درصد حلي

rezaezio

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّیِ 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز و طلای کامپیوتر !
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از مُحسن :
سوال مسخره ای هست. امکانات، دبیر، برنامه و ... انرژی اتمی عالیه، حداقل 8 میلیون تومان شهریه داره میگیره برا دبیرستان(و نه پیش دانشگاهی)، همه دبیر ها نویسنده المپیاد و کنکور تو مدرسشون دارن درس میدت..برای چی باید بد باشه؟

حلی بیچاره این روز ها خیلی افت کرده.. اما اگر بخواید از نظر قوی بودن بچه ها بگید، بچه های حلی کلا بهتر هستند.
خوب پس بگو انرژی اتمی بهتره دیگه
مابا هزینه کاری نداریم

meli

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کشوری کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

انرژی اتمی بیشتر از بچه هاش کار میکشه همونطور که محسن هم گفت بیشترم پول میگیره و معمولا هم بیشتر نتیجه میده!(نظر منه!)

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
تـــهـــران (دانشکده فنـے )
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق

یه تاپیک دیگه هم بود دو سال پیش در مورد فرزانگان یا ابوریحان؟!!؟ جواب این سوالات خداوکیلی معلومه

علامه حلی از حیث کارای تحقیقاتی معلومه که بهتره، علامه حلی بری فقط درس یاد نمیگیری صد تا کار جنبی کنارش انجام میدی

البته بعضی از دبیرا مشترکن اما نه همه! مثه جلالی که مجموعه سوالات ربوکاپ رو نوشته (تا 4،5 سال پیش رو خبر دارم)

یه بهونه هست برای انرژی اتمی رفتن اونم المپیاده که علامه حلی هم باشی به راحتی میتونی بری دوره (خودت آدمش باشی هر دو جا یه کار رو میکنه)

ولی کلی بخوای حساب کنی علامه حلی و انرژی اتمی دو مقوله جدا از همن! و بی تردید همون علامه حلی 1 رو انتخاب میکنی

کلا" انرژی اتمی چون آزمون ورودیشو نصف سوالای المپیاد ریاضی یا کامپیوتر رو توش میچپونه موجب میشه که آدما به شک بیفتن که نکنه واقعا یه خبریه!! <<تجربیات خودم و نقل قول آقای کیوان قدیانی دبیر ریاضی سال سوم راهنمایی حلی 2 :D>>

(اینا رو در مورد حلی 1 گفتم البته چون فقط از این اطلاع دارم)

کاربر حذف شده 8031

مهمان

ولی آمار کنکور و المپیا د های حلی با انرژی قابل مقایسه نیست ها.
مثلا امسال حلی فقط تو تیم زیست دانش اموز نداشت در حالی که انرژی فقط تو تیم ریاضی و نجوم دانش اموز داشت.
تا به حال بهترین رتبه کنکور حلی چند تا یک بوده ولی انرژِی فقط فکر کنم تا به حال یه سه داشته.

empress

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهـــران
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
مهندسی برق

امکانات اتمی بیشتره چون غیرانتفاعیه...اما خب معلومه با چنین امکاناتی و شهریه و معلم و...دیگه می خواستن یه المپیاد قبول نشن؟؟؟؟ L-:بالاخره اکثر دانش آموزاشون از خانواده هایی هستن که سطح مالی بالایی دارند و کلی هم خرجشون می کنن.. :-<
مهم هوشه که بچه های حلی بالاترن...حتما بچه های اتمی هم یه زمانی آزمون تیزهوشانو دادن و قبول نشدن.

eyekay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی قم،علامه حلی تهران
شهر
قم،تهران
مدال المپیاد
مدال نقره ی المپیاد ریاضی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

اگه از لحاظ امکانات از قبیل معلم و معلم المپیاد و آزمایشگاه بگید انرژی اتمی بهتره!از لحاظ امکانات جانبی که عالیه ،سالن ورزش ،استخر ،فضای زیاد و از این حرفا،اما اگه از لحاظ نتیجه گیری بگید انرژی اتمی اصلا قابل مقایسه نیست!انرژی اتمی از سال 1372 ،این حدودا که تاسیس شده تا به حال 27 تا مدال طلای المپیاد کشوری گرفتن در صورتی که تعداد مدال های جهانی علامه حلی حدود 140 تا بوده ولی اونا حدود 10 تا و پارسال علامه حلی 16 تا مدال طلای کشوری گرفت فقط که با امسال که هنوز نتیجه ها نیومده مطمئن باشید از 27 تای انرژی بالا می زنه،یعنی تو 2 سال به اندازه ی کل تاریخ انرژی اتمی مدال آوردن بچه ها،تازه اونا از 10 12 سال پیش کلاس المپیاد داشتن و بچه های ما تازه 3 ساله که کلاس دارن،تازه معلم های ما بیشتر کم سن و سال هستن و بیشتر المپیاد ها مثل انرژی اتمی کلاس حرفه ای ندارن،اما برای اونا همه معلم های باتجربه و سابقه دارن!تازه اونا یه مدال طلای جهانی دارن در صورتی که علامه حلی 34 مدال طلا داشته تا سال 86 که آمارش تو ویکیپدیا هست!اگرم شک دارید می تونید بیاید از تالار افتخارات بشمرید تعداد مدال هارو،توی کنکور هم همینطوره،هرسال یا علامه حلی بهتره یا اگه بهتر نباشه بدتر کنکور نمیده به نسبت به اونا،توی بحث تحقیقاتی و جشنواره خوارزمی اونا اصلا دیگه هیچی ندارن واقعا،و اصلا روی این موضوع کار نمی کنن،ولی آدمای این دبیرستان فقط خوب بلدن جو بدن که ما بهتریم ،همین و همین ،وگرنه با اختلاف فاحش ضعیف ترن،آمار ها رو که دیدید

sk1v

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 3
شهر
تهران

بستگی به آدمش داره! انرژی میخواد بهر قیمتی نتیجه بگیره اما سمپاد این طور نیست بچه ها هم مهمن
درباره معلم بخوایم بگیم یه معلمایی هستن که واقعا تکن و دومی ندارن و تو مدارس سمپاد درس میدن
البته تو انرژی و امثال اون هم درس میدن خیلیاشون اما نمیتونن تیزهوشانو ول کنن!
یه چیز دیگه هم اینه که اگه تحمل چرت و پرت گویی حاج آقا حجاریان و خنده هاشو ندارین ، انرژی رو ول کنین!
جو دو تا مدرسه هم اصلا قابل مقایسه نیست تو مدارس سمپاد ، بچه ها و معلما و مدیر صمیمی هستن و
راحتن . بین خودشون تیکه هم میندازن متلک هم بار هم میکنن . اما انرژی بچه ها پشت سر معلم و مدیر حرف
میزنن اما جلوش ساکت میشن. مدیر مزخرف میگه و خودش میخنده ، معلما و ناظم همدرباره مدیر میگن:"بله،
با حاج آقا رفته بودیم ژاپن برای بررسی شیوه های آموزشی. ایشون همیشه مدارس کشورای مختلفو بررسی میکنن
برای افزایش کیفیت و..."

eyekay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی قم،علامه حلی تهران
شهر
قم،تهران
مدال المپیاد
مدال نقره ی المپیاد ریاضی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از مُحسن :
من طرفدار انرژی و اینا نیستم ها :D تعداد دانش اموزا رو هم در نظر بگیرید..ناسلامتی حلی هر پایش 200 و خورده ای نفره :D
اونا صد تا شاگرد دارن،ما 200 تا،اصلا ضربدر 2 کن ،بازم اختلاف فاحشه،ما امسال 46 تا قبولی مرحله 2 داشتیم،اونا چند تا؟9 یا 10 نفر،ضربدر 2 ام کنی باز ام به نصف نمی رسه،تازه المپیادی های ما از سوم شروع می کنن،اونا رو از اول روشون کار می کنن!تازه تو مدرسه ی اونا سختگیری بسیار شدیدی هست،اگه این کارارو تو مدرسه ی ما بکنن نتیجه خیلی بهتر میشه

kavir

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

اخه برادر من سواله می پرسی؟؟؟؟؟
اگه به امکاناته که از انرژی اتمی هر چی باشه از اون دبیرستان حلی که لشکره بهنره دیگه...
اما نتیج چی....کاملا برعکسه
تو کنکور امسال(که خودم کنکور دادم)هر چند حلی تک رقمی نداشت(انرژی هم نداشت) اما محض اطلاع حلی 18 تا زیر صد داشت انرژی اتمی 14تا
المپیاد هم که دیگه همه می دونین تالار افتخارات پر شده
در ضمن امسال هر چند حلی تو تیم زیست کسیو نداشت ولی طلا1 و طلا3 کشوری از حلی بودن فقط موندم چطور طلا1 نشد بره تو تیم...
سواله از پایه مشکل داره...

Milad96

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 3
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتي شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر-نرم افزار

معلم ما که یه حرف جالب میگه:
انرژی اتمی میاد از بچه هاش کار میکشه هر روز تست تمرین کار! از اول دبیرستان!
بعدش این میاد میره بهترین دانشگاه! ولی دیگه خسته است! دیگه اون انرژی رو نداره وقتی ۴ سال پشت هم کشوندنش!
اون وقت تویه جایی که باید فعال باشه و بتونه کار کنه و پروژه بده و ... نمیتونه موفق باشه!
اونوقته که اون حلی ای که بعضی از هم کلاسیاش هم چیزی نشدند(چون فشار نیاوردند روشون) میاد و تویه دانشگاه و بعدش موفق تر خواهد بود!

+

به نقل از sk1v :
بستگی به آدمش داره! انرژی میخواد بهر قیمتی نتیجه بگیره اما سمپاد این طور نیست بچه ها هم مهمن
درباره معلم بخوایم بگیم یه معلمایی هستن که واقعا تکن و دومی ندارن و تو مدارس سمپاد درس میدن
البته تو انرژی و امثال اون هم درس میدن خیلیاشون اما نمیتونن تیزهوشانو ول کنن!
یه چیز دیگه هم اینه که اگه تحمل چرت و پرت گویی حاج آقا حجاریان و خنده هاشو ندارین ، انرژی رو ول کنین!
جو دو تا مدرسه هم اصلا قابل مقایسه نیست تو مدارس سمپاد ، بچه ها و معلما و مدیر صمیمی هستن و
راحتن . بین خودشون تیکه هم میندازن متلک هم بار هم میکنن . اما انرژی بچه ها پشت سر معلم و مدیر حرف
میزنن اما جلوش ساکت میشن. مدیر مزخرف میگه و خودش میخنده ، معلما و ناظم همدرباره مدیر میگن:"بله،
با حاج آقا رفته بودیم ژاپن برای بررسی شیوه های آموزشی. ایشون همیشه مدارس کشورای مختلفو بررسی میکنن
برای افزایش کیفیت و..."

fery

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 2 تهران
شهر
تــهـــران
مدال المپیاد
واسه فیزیک می خوندم

به نظر من حلی بهتره
چون داره نتیجه ی بهتری تو المپیاد می گیره
راستی مگه فرق می کنه ???

مونا پ

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ف یک تهران.
شهر
تهران

وختی اتمی پونزده تا مدرسه داره چی انتظار دارین? که قبوبیاش از حلی کمتر باشه? اینا میگن مثلا از هف میلیون نفر دیویس تا قبولی داشتیم اما حلی که صدو هفتاد نفره بر فرض صدو پنجاه تا قبولی.

اینا اصن از بس خود پرستن حاضرن بچه هاشونو به زور بالا بکشن.

صد درصد حلی :D

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

خوب به سوابق و امکانات نگاه کنی میبینی حلی!

نه اینکه از مدرسم طرفداری کنم ولی با این امکانات که از انرژی کمتر داریم ولی نتیجمون بهتره! :D

اینا دیگه هست نمیشه زد زیرش! (;

بالا