• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

چيت هاي بازي كانتر استريك

• شروع کننده موضوع

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
mat_fillrate 1 : ميتونيد پشت ديوارهارو با اون ببينيد.
mat_leafurs 1 : يه خط قرمز دور يارها ميکشه که نشون ميده کجا هستن
mat_monitorgamma 999 : با اين يکي هم ميتونيد رنگ مانيتور رو براي بازي کانتر تنظيم کنيد. خطر نداره من امتحان کردم با افزايش يا کاهش عدد (عدد پيشنهادي من 999 است)
mat_measurefillrate 1 : البته با يه کد ميشه تنظيمش کرد تا اون طرف ديوار رو هم زد. عدد 0 هم اونو باطل ميکنه.
cl_righthand -2 : دست راست تفنگ دست چپ چاقو
INTERP : آتشين شدن جلوي اسلحه
mp_c4timer 45 : عوض كردن وقت بمب (براي انفجار زودتر عدد كمتر وارد كنيد)
mp_startmoney 800 : عوض كردن پول بدون كريت كردن دوباره (عدد رو ميتونيد تغيير بدين)
sv_gravity 800 -: عوض كردن جاذبه (عدد رو ميتونيد تغيير بدين)
sv_airaccelerate -100 : محو شدن (عدد پيشفرض 10هستش )
cl_gaitestimation 0/1 : خون بيشتر ميپاشه
+reload : پر کردن خود کار اسلحه ( + بايد سمت چپ باشه و منها برا بي اثر کردن کد )
cl_forwardspeed 999 : حرکت سريع به جلو (عدد رو ميتونيد تغيير بدين)
cl_backwardspeed 999 : حرکت به عقب (عدد رو ميتونيد تغيير بدين)
cl_sidespeed 999 : حرکت به چپ و راست (عدد رو ميتونيد تغيير بدين)
noclip : رد شدن از ديوار
sv_aim : نشانه گيري اتوماتيک
MP_MIRRORDAMAGE : زياد کردن جون
hud_fastswitch 1 : عوض کردن سريع تفنگ
cl_righthand 1 : گرفتن اصلحه در درست راست
bot_add : يار براي دو طرف
bot_add_ct : يار فقط براي پليس
bot_add_t : يار فقط براي تروريست
mp_autobalance 0-----mp_litime 9 : بازي نا برابر ،1 به 10
impulse 101 : رمز پول کامل
impulse 102 : ديدن جمجمه
sv_gravity 11 : تنظيم جاذبه زمين
mp_c4timer 10 : تنظيم تايمر بمب
net_graph 1 : ستگاه مجزا 1
net_graph 2 : دستگاه مجزا 2
r_lightmap 1 : سياه کردن محيط با گلوله

اين آموزش (ادامه) براي اينه که بتونين تو بازي کانتر سرور بشين

اول از همه بايد يک جوري برين روي کامپيوتر سرور کانتر بعد اين رو تايپ کنيد.
Rcon_Password 111
به جاي 111 ميتونين هرچي بخواين بزارين. بعد روي سيستم خودتون هم همون رو بزنيد. بعد از اين کار شما مي تونيد تمام کارهاي سرور رو بکنيد.
براي نوشتن کد اينجوري بايد بزنيد > مثلا : Rcon Sv_Restart

کمي هم در مورد کانتر بدانيد

اين بازي هنوز فراگير نشده و نسخه قبلي كانتر كه موتور گرافيكيش ماله سال 2000 هست ، همچنان بسيار پرطرفداره و تو مسابقات اصلي و بزرگ دنيا هنوز كانتر( 1 و خورده اي) بازي ميشه.من هم كانتر قديمي رو بيشتر دوست دارم.البته جديده رو زياد بازي نكردم.
يكي از عواملي كه باعث ميشه كه حديده رو كمتز بازي كنند اينه كه بازي جديدي هست و سيستم هاي قدي براي اجرا ميخواد.توجه كنيد كه تو يه بازي شوتر مثل كانتر ، تعداد فريم هاي بسيار مهم و حياتي هست و اگه فريم ها از 60 تا پايين بيان بسيار براي بازي كن مضر هستند !
درضمن M4 سورس رو هم من دوست ندارم قديميه قشنگ تره !
سامان من شيفته اين اطلاعات دقيقت در مورد اين بازي شدم!! (بهتره بري اين Source را بيشتر بازي کني انوقت مي فهمي کانتر يعني چي؟!)
اين بازي هنوز فراگير نشده و نسخه قبلي كانتر كه موتور گرافيكيش ماله سال 2000 هست ، همچنان بسيار پرطرفداره
در کجا فراگير نشده در ايران؟! يک کشور اونم مثل ايران اصلا مبنايي براي فراگير شدن نيست. اين بازي پس از اومدنش در اروپا و امريکا بساير طرفدار پيدا کرد و مخصوصا در امريکا که ديگه کاملا فراگير شده. نمونه بارزشم شما بريد يه نگاه به سرور هاي Valve بکنيد مي بينيد که چقدر سرور Source در ليست سرور ها زياده!
تو مسابقات اصلي و بزرگ دنيا هنوز كانتر( 1 و خورده اي) بازي ميشه.
ببينم مسابقات اصلي دنيا کودمان که ما نمي شناسيم؟! در مسابقات WCG که اصلي ترين مسابقات بازي در جهان است Source را يک ماه پس از ريليز اين بازي به جاي کانتر قبلي در مسابقات قرار دادند و مسابقات کانتر امسال نيز با اين بازي انجام خواهد شد.
در ضمن در تمامي مسابقات رسمي و جهاني از کانتر Condition Zero استفاده مي شه نه کانتر ( 1 و خورده اي). توي مسابقاتي که جهاني نيستند از 1.6 استفاده مي شه.
يكي از عواملي كه باعث ميشه كه حديده رو كمتر بازي كنند اينه كه بازي جديدي هست و سيستم هاي قدي براي اجرا ميخواد
همچين سيستم خيلي قوي هم نمي خواد ديگه تو خونه همه سيستمي با مشخصات زير پيدا مي شه:
CPU:1400Mhz - RAM:256MB - GC:128MB Geforce 4
من خودم هميشه با اين سيستم بازي مي کنم و تا حالا هم تو فريم بازي مشکل نداشتم. حالا قرار نيست که کيفيتو تا ته ببريم بالا بعد بازي کنيم.
ولي دلايل اصليي که بيشتر کانتر بازي هاي قديمي از اين بازي خوششون نمي ياد اينه که اصول تير اندازي در Source سختتر و طبيعي تر شده و مثل 1.6 نيست که مثلا همينطور داري راه مي ري تير بزني تو کله يا رو حالا تير دورورشم بخوره باز يارو هد شات شه! و يا زمان پر کردن خشاب ها در Source تقريبا دو برابر کانتر هاي قبلي است که البته کاملا طبيعي است و مثل قبلي ها نيست که هنوز خشابو کامل جا نزده شروع به تير اندازي مي کنه! و دلايل ديگري از اين قبيل چون در Source اساس برنامه نويسي بازي کاملا تغيير کرده.
درضمن M4 سورس رو هم من دوست ندارم قديميه قشنگ تره !
ديگه در مورد گرافيک که نمي شه اظهار نظر کرد چون کانتر هاي قبلي نسبت به Source هيچي براي گفتن ندارن. البته اين حرف شما نظر شخصيه خودته و من چيزي روش نمي گم.
مقايسه کردن Source با 1.6 مثل مقايسه HL2 با HL1 است و اين واقعا کمال بي انصافي است که آدم بياد بگه که HL1 قشنگتر و طبيعي تر از HL2 است! حالت بدن و رفتار بدن در کليه امور و پس از اصابت گلوله در Source کاملا طبيعي است در صورتي که در کانتر هاي قبلي اصلا همچين چيزي معنا نداره.
من هم Source و هم 1.6 را ساعت هاي بسيار زياد و با افراد مختلفي بازي کردم و اين گفته هاي من برمبناي 2-3 ساعت بازي کردن اين بازي ها نيست.
اين بازي فقط تحت شبكه هس ؟؟
مثل نسخه هاي قبلي pod نداره كه بتونيم بدون نياز به lan بازي كنيم
منظور شما از جمله اول چيه؟! چون اين بازي فقط به صورت مولتي پلير هست ديگه!
در Source خود شرکت Valve اومده براي بازي bot ساخته و شما يک نفره هم مي تونيد اين بازي را انجام دهيد. در اينجا يه توضيح مختصر در اين باره مي دهم:
ابتدا وارد بازي شده و با زدن Create Server يک سرور بسازيد. (اين قسمت دقيقا مانند کانتر هاي قبلي است)
پس از رفتن به بازي کنسول بازي را با زدن دکمه ~ باز کنيد سپس دستورات زير را وارد کنيد:
bot_difficulty 0-3 - که با زدن يکي از شماره هاي بين 0 تا 3 درجه قدرت bot افزايش پيدا مي کند. (0=ضعيف، 1=معمولي، 2=قوي، 3=بسيار قوي) در ضمن اين دستور را هميشه قبل از وارد کردن bot ها بايد بنويسيد.
bot_add_ct - که با هر بار زدن اين دستور يک bot به سي تي ها اضافه مي شود.
bot_add_t - که با هر بار زدن اين دستور يک bot به تروريست ها اضافه مي شود.
bot_kick - که با زدن اين دستور bot ها از بازي خارج مي شوند. (اگر bot خاصي را مي خواهيد از بازي بيرون بيندازيد در جلوي اين دستور يک بار space را زده و بعد اسم bot را بنويسيد)
bot_kill - که با زدن اين دستور bot ها کشته مي شوند. (اگر bot خاصي را مي خواهيد بکشيد در جلوي اين دستور يک بار space را زده و بعد اسم bot را بنويسيد)
mp_autoteambalance 0-1 - با زدن اين دستور اگر 0 را بزنيد تيم ها از حالت تعادل خارج مي شوند و شما مي توانيد هر تعدادي که مي خواهيد به هر تيم اضافه کنيد. ولي اگر 1 را بزنيد وقتي بازي شروع مي شود خود به خود بازيکن ها رو بين دو تيم به طور مساوي تقسيم مي کند.
mp_limitteams 0 - با زدن اين دستور تعداد تفاوت بازيکن ها را در تيم ها معلوم مي کنيد. 0 در اينجا به معناي تفاوت بي نهايت است. (شما به جاي 0 هر عدد ديگري را بخواهيد مي توانيد بگزاريد که در اين صورت تفاوت تعداد بازيکن ها در تيم ها بر مبناي عدد ذکر شده شما مي باشد)
bot_chatter radio 0-1 - با زدن اين دستور شما به bot ها اجازه صحبت کردن مي دهيد. در اينجا 1 به معناي فعال کردن و 0 به معناي غير فعال کردن اين قسمت است.
mp_restartgame 1 - که با زدن اين دستور بازي مجددا شروع مي شود.

منبع این مقاله هم: http://abadansaz2.blogfa.com که البته از هر چیزی یکی فقط اونجا پیدا می‌شه :D

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک
پاسخ : چيت هاي بازي كانتر استريك

ممکنه درباره ی خود بازی هم کمی توضیح بدید؟ من که همچین نفهمیدم چی به چیه!!

broodfather

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
دادم ! ;D
دانشگاه
نمیدونم ... اگه خدا بخو�
رشته دانشگاه
اسب سواری با سگ
پاسخ : چيت هاي بازي كانتر استريكنهنه کانتر نه !

کانتر قدیمی شده دیگه همه به جای این وار بازی می کنن نظرتون چیه؟

Amir13

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
پیش-حلّی 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی . . .
دانشگاه
اینو خدا میدونه فقط!
رشته دانشگاه
آبیاری گیاهان دریای

هنوز طرف داراش از وار بیشتراند البته من خودم یه وار بازم (;

Pardis_P

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان تهران
شهر
تهران

منم يه سري چيت کانتر دارم :
براي فعال كردن اين چيت ها بايد در حين بازي ~ را بزنيد. در كنسول باز شده عبارت enter sv_cheats 1 را وارد کنید. و بعد از آن (بعد از اینکه enter را زدید) عبارت restart را وارد کنید. این عملیات باعث می شود که بازی از ابتدا شروع شود و همه ی چیتها فعال شوند.
حالا دوباره ~ را بزنید و در کنسول عبارتهای زیر را وارد کنید :

god ---->God mode
fly ---->Fly mode
noclip---->No clipping
notarget ---->Enemies can't see you
impulse 101 ---->Most weapons
bot_kill ---->kill every bot
sv_restart 1---->Restart round
restart ----> Restart map with goals intact
maps * ---->List map names
changelevel(mapname)---->Change map; use above code
give (name)----> Spawn items; use names below

اسم اسلحه ها:
weapon_aug
weapon_awp
weapon_deagle
weapon_elite
weapon_famas
weapon_fiveseven
weapon_g3sg1
weapon_glock18
weapon_m3
weapon_m4a1
weapon_mac10
weapon_mp5navy
weapon_p228
weapon_p90
weapon_scout
weapon_sg550
weapon_sg552
weapon_tmp
weapon_ump45
weapon_usp
weapon_xm1014

راستش من فقط یک بار کانتر بازی کردم، نمی دونم که این چیت ها چقدر میتونن موثر باشن....اما امیدوارم که فایده داشته باشن! :D

بالا