• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشنهادهای مربوط به محتوای سایت

Aramesh_Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا (ع)
شهر
لاهیجان
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
دامپزشکی
پاسخ : پیشنهادهای مربوط به محتوای سایت

به نقل از عڔفان :
خب الان برگردوندنِ لایکِ حرف بزن چه فایده‌ای داره؟
وقتی این کار [برداشتن لایک ح ب ] فایده ای نداره ، خب چرا باید سیستم لایک دهی ح ب برداشته شه ؟
موضوع درک کردنو چ میدونم اینکه بچه ها وقتی لایک میدن ما میفهمیم پستمونو خوندن نیس
آدم وقتی از ی پستی خوشش میاد لایکش میکنه ، و الان ح ب بدون این سیستم ناقصه . بارها شده خود من از خیلی از پستا خوشم اومده و خواستم لایک کنم .

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از عڔفان :
سه. تصمیم گروه مدیریت هست و مطمئنا تصمیم اون‌ها درست‌تر هست، چون اگه تصمیم شما درست‌تر بود، خودتون مدیر بودید.
آهان! یعنی کل مدیرای اینجا عقل کل هستن؟ عالم دهرن؟ بقیه هویجن دیگه؟ لازم به ذکره شما خودتم مدیر نیستی :D

+ به هیج‌وجه قصدم توهین به مدیرای محترم نبود. خواستم جمله رو برای ایشون باز کنم :D

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از عڔفان :
سه. تصمیم گروه مدیریت هست و مطمئنا تصمیم اون‌ها درست‌تر هست، چون اگه تصمیم شما درست‌تر بود، خودتون مدیر بودید.
مدیر؟ :))

به نقل از عڔفان :
دو. بله، بحث شده، از این‌صفحه هم شروع شده.

بله 3 سال پیش بحث شده :)) ولی اگر نتیجه ای داشت همون موقع برداشته میشد!! و الان هم هیچ شکی درش نیست ک فایده ای نداشته و نداره!!

نام مرکز سمپاد
بستان
شهر
یک
سال فارغ التحصیلی
2002

من نمی‌دونم می‌خواید چی‌کار کنید با این‌ لایکِ حرف بزن.
ولی تیم مدیریت دیگه خودشون رسیدگی می‌کنن؛ اگه حرف من رو قبول ندارید که هیچ‌چی.
آهان! یعنی کل مدیرای اینجا عقل کل هستن؟ عالم دهرن؟ بقیه هویجن دیگه؟ لازم به ذکره شما خودتم مدیر نیستی
کسی نگفت شما هویجین، تیم مدیریت [داخلی به بالا] هم افراد زیادی داره، و اون‌ها توافق دارن و فکر کنم واضح باشه که قوّه‌ی مدیریتی‌شون از شما بالاتره.
این پست فرشید رو هم دوباره بخونید.

Ham!D ShojaE

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان جابرابن‌حیان
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی آی‌تی

بچه‌ها این بحث‌ها قبلاً انجام شده؛ الان هم همون حرف‌ها داره تکرار می‌شه. اجازه بدید اگه قرار باشه تصمیم جدیدی گرفته شه اعلام می‌شه. :D

novanda

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6 - فرزانگان امام رضا
شهر
تهران-لاهیجان

به نقل از عڔفان :
یک. این‌جا اوّل جامعه‎ی فرهیختگان بوده [و هنوز هم هست]؛ ولی همین تفکرهاست که این‌جا رو به بچّه‌بازی تبدیل می‌کنه.
دو. بله، بحث شده، از این‌صفحه هم شروع شده.
چهار. [به فرض این‌که اکثریتی روی بودن لایک حرف بزن موافق‌ن] اکثریت هم گاهی اوقات حرفِ حق رو نمی‌زنن.
خدا مديرات ُ برات نگه داره !

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از ریـحـانـه :
به نظر میاد مشکل اکثر افرادی که مخالف‌ن با برداشتن لایک‌های حرف بزن، این‌ه که قبلاً میفهمیدن توسط چه افرادی خونده میشن و الان این امکان براشون وجود نداره. برای اینکه هر دو طرف راضی باشن، امکان‌ش هست یه گزینه‌ای تو مایه‌های «خوانده‌ام» داشته باشیم؟ تو بعضی از سرویس‌های وبلاگ هم دیدم همچین چیزی رو. :-?

این پست من برای حدود یک ماه قبل‌ه. پستی که ۱۴ نفر باهاش موافق بودن و میتونست راه‌حلی باشه برای مشکلی که هنوز حل نشده. اما چی شد؟ حتی یه نفر نیومد بگه «همچین امکانی وجود نداره.» من نمیفهمم، پاسخ‌گویی انقدر کار سختی‌ه واقعاً؟‌ فکر میکنم همین بی‌توجهی‌های کوچیک‌ه که میتونه به‌مرور زمان مشکلات بزرگ برای سایت به‌وجود بیاره. من به‌شخصه قصدم کمک بود،‌ اگه علاقه‌ای ندارید که هیچی.

Sahar.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فـرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شريف
رشته دانشگاه
مهندسی كامپيوتر - IT

اوّلاً من نمی‌دونم چرا برداشتن لایک‌های حرف بزن اینجوری تعبیر می‌شه که :« لایک ها رُ برداشتن تا کاربرا دست از لایک جمع کردن برداشته و تولید محتوا بکنن. » ما بچه‌ی دبستانی نیستیم که اسباب‌بازی‌مون رُ ازمون بگیرن که مشقامونُ بنویسیم.می‌شه این قضیه رُ از این دید نگاه کرد که: « لایک‌ها رُ برداشتن تا اگر به پست‌های ما لایکی تعلق می‌گیره ، اون پست ارزش علمی داشته باشه و برخاسته از عقاید ما باشه. »
حالا این مسئله مطرح می‌شه که ما قبلاً وقتی لایک بود می‌دیدیم کی پستمون رُ خونده و همدلی می‌کردیم و این‌ها.که خب واقعاً من به شخصه الآن وقتی پست یکیُ می‌خونم ، باهاش همدلی هم بکنم نمی‌رم بهش پ.خ بدم که فلانی من پستتُ خوندم درکت می‌کنم.بنابراین با ایده‌ی ریحانه خیلی موافق بودم/هستم.ولی درک نمی‌کنم چرا وقتی یک ایده‌ای مطرح می‌شه صرفاً یک عده لایک می‌کنن و (نه همیشه ولی بعضی اوقات) مدیران تماشا می‌کنن و ما باید خودمون متوجه باشیم که ایده در حال بررسی ـه و نظر نهایی متعاقباً اعلام می‌شه و یا ایده عملی نیست و سایت امکانات کافی رُ برای اجراش نداره. :د

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

میدونید مشکل بود و نبود لایک نیست.
مشکل اصل حرف‌بزنه!
تاپیکی که از روز اول هیچی جز دردسر خالی برای مدیرا نداشته و علاوه‌بر اینکه وقت بسیار زیادی رو برای مدیریتش ازشون میگیره عملا هیچ خاصیت دیگه‌ای هم نداره.
وقت باارزشی که میتونه بجای هدر رفتن پای تنها یک تاپیک صرف ده‌ها موضوع مفید دیگه بشه.
تابحال هیچ از خودتون پرسیدین که چرا گفت‌ و شنود اینقدر پشت‌سر هم مدیر عوض میکنه و کسی نمیتونه مدت زیادی رو توش بمونه؟
یه نگاه به وضعیت سایت بندازید.
هر انجمنی که نیاز به فکر کردن قبل از پست دادن داره تعطیل شده.
وضعیت مسابقه‌هاو کارهای گروهی رو ببینید. مدیرا کم مونده به کاربر التماس کنن تا فقط لینک تاپیک رو باز کنه. دیگه مشارکت پیشکش.
من نمیدونم چه اجباری هست که حرف دل و گزارش روزانه از اتفاقات روزمره رو الزاما توی سمپادیا بگید؟
خوب پس فایده فیسبوک و توییتر چیه؟
اونجا هم لایک هست و محدودیتی هم وجود نداره.

من حدود دو سال پیش پیشنهاد زیرانجمن شدن حرف بزن رو دادم[nb]قبل از من هم بعضی‌های دیگه همچین پیشنهادی داده بودن.[/nb] ولی خوب اونموقع وضعیت سایت اینی که الان میبیند نبود و در کل اوضاع خیلی بهتر از الان بود.
الان خیلی خوشحالم که میبینم علاوه بر زیرانجمن شدنش لایکش هم حذف شده.
امیدوارم به همین صورت هم بمونه.

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از NEO :
مشکل اصل حرف‌بزنه!
تاپیکی که از روز اول هیچی جز دردسر خالی برای مدیرا نداشته و علاوه‌بر اینکه وقت بسیار زیادی رو برای مدیریتش ازشون میگیره عملا هیچ خاصیت دیگه‌ای هم نداره.
وقت باارزشی که میتونه بجای هدر رفتن پای تنها یک تاپیک صرف ده‌ها موضوع مفید دیگه بشه.
تابحال هیچ از خودتون پرسیدین که چرا گفت‌ و شنود اینقدر پشت‌سر هم مدیر عوض میکنه و کسی نمیتونه مدت زیادی رو توش بمونه؟
یه نگاه به وضعیت سایت بندازید.
هر انجمنی که نیاز به فکر کردن قبل از پست دادن داره تعطیل شده.
وضعیت مسابقه‌هاو کارهای گروهی رو ببینید. مدیرا کم مونده به کاربر التماس کنن تا فقط لینک تاپیک رو باز کنه. دیگه مشارکت پیشکش.

کسی که از اول برای حرف بزن و گفت و شنود میاد ، با برداشتنش نمیره تو تاپیک های دیگه ، پس تاثیری هم نداره ، کسی هم که کلا میاد تو سایت که بگرده ، باز هم میره تو تاپیک های نسبتا سرگرمی دیگه ( سوتی و خاطرات روزانه و اعترافگاه و ... ) ، پس باز هم تغییر چندانی نمیکنه ، و باز هم کسی که برای تولید محتوا میاد و میاد که یه چیزی هم یاد بگیره هم یاد بده ، هم تبادل اطلاعات علمی داشته باشه ، باز هم براش فرق نمیکنه حرف بزن باشه یا نباشه در هر صورت هدفش رو داره و تو پست هاش کنترل داره ، پس اگر هدف تولید محتواس با برداشتن حرف بزن هم تفاوت چندانی نمیکنه ...
اگر میبینید انجمن ها علمی به قول شما تعطیل شدن ، دلیلش مسلما نمیتونه وجود یه تاپیک باشه ، چرا همیشه همه چیز رو میندازید تقصیر حرف بزن !؟ هیچ مورد دیگه ای وجود نداره به جز وجود حرف بزن؟! در کل حرفم اینه که دلیل تعطیل شدن انجمن های دیگه حرف بزن نیست و دلایل دیگه ای هم داره که توجه به اونا خیلی مهم تر از حذف حرف بزنه !!!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از NEO :
مشکل اصل حرف‌بزنه!
نظرتون چیه کلا حرف بزن رو بردارین؟ دعواها هم تموم میشه، مدیرا هم راحت میشن. :)

مشکل سایت اینه که وقتی کسی/عده‌ای برای انجام یه کار مشخصی انتخاب می‌شن، مسئولیت پذیری یادشون میره. این‌همه اینجا بحث میشه، این همه ملت شاکین، یه نفر نمی‌آد بگه قضیه فلانه و بحث نکنید.

فقط هم منظورم تیم مدیریت نیست.

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام

دوستان یک ایده ای بدم؟

میتونید لایک حرف بزن رو برگردونید اما این لایک ها به امتیاز های فرد اضافه نشه!

یعنی مثل پست ها که دوستان میدند اما به تعداد ارسال ها اضافه نمیشه لایک هم اضافه نشه ااما داده بشه

گاهی آدم صرفاً دوست داره بدونه که خونده میشه و همین براش کافیه... اما این که لایک نشه داد خیلی حس بدیه ...

من کسی بودم که مخالف لایک بودم در حرف بزن اما خوب واقعاً گاهی دلم میخواد به بعضی نوشته ها لایک بدم یا مثلاً به طرف بگم قلم خوبی داری یا چیز های مشابه

بعد نمیتونم به همه پ خ بدم که! |:

به نظرم با این کار هم اون افرادی که میگن لایک باشه تا بفهمیم کیا خوندن کیا نخوندن به هدفشون میرسن هم اون عده ای که مخالف امتیاز گیری از طریق حرف بزن هستن به هدفشون میرسن

یعنی با یک تیر دو نشون و این حرفا! :-"

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

ما میخواستیم تلاش برای کسب لایک از طریق حرف بزن بی معنی بشه. همچنین میخواستیم لایک‌ها معیار بهتری باشه برای سنجش فعالیت یک یوزر در سایت. اما خب مثل اینکه حرف بزن بدون لایک خیلی خوشایند نیست برای اکثریت بچه ها. متاسفانه امکان این نیست که بشه امتیاز داد ولی شمارش نشه تو کل امتیازها. به هرحال لایک‌ها دوباره فعال شد برای حرف بزن.

Ali.SH

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HIV
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از میم ح میم دال :
ما میخواستیم تلاش برای کسب لایک از طریق حرف بزن بی معنی بشه. همچنین میخواستیم لایک‌ها معیار بهتری باشه برای سنجش فعالیت یک یوزر در سایت. اما خب مثل اینکه حرف بزن بدون لایک خیلی خوشایند نیست برای اکثریت بچه ها. متاسفانه امکان این نیست که بشه امتیاز داد ولی شمارش نشه تو کل امتیازها. به هرحال لایک‌ها دوباره فعال شد برای حرف بزن.
من اصلا لايك داشتن يا نداشتن حرف بزن برام فرقي نداره اما يه مسئله كه ميتونه مهم باشه اينه كه وقتي مديرا يه تصميميو ميگيرن ( با كمك نظرات كلي كه هس ) و فكر ميكنن كه به نفع سايته ، بهتره كه رو تصميمشون بمونن حداقل براي يه مدت مشخص تا نتايجشو ببينن به نظر من نتايج خوبي هم داشته
+
هر تغييري كه انجام ميشه يه سري موافق و مخالف داره اينكه بعد از اينكه يه سري افراد نظر مخالفشونو بگن بعد شما سريع نظرتونو عوض كنين خوب نيست ( سريع يني بدون اينكه صبر كنين تا يه مدت طولاني از تغيير بگذره ) حتي اگه اون افراد مخالف هم اكثريتو تشكيل بدن بايد ديد دلايلشون چيه كه من دلايلشونو ميخوندم زياد قانع كننده نبود به نظرم
به نقل از ریـحـانـه :
این پست من برای حدود یک ماه قبل‌ه. پستی که ۱۴ نفر باهاش موافق بودن و میتونست راه‌حلی باشه برای مشکلی که هنوز حل نشده. اما چی شد؟ حتی یه نفر نیومد بگه «همچین امکانی وجود نداره.» من نمیفهمم، پاسخ‌گویی انقدر کار سختی‌ه واقعاً؟‌ فکر میکنم همین بی‌توجهی‌های کوچیک‌ه که میتونه به‌مرور زمان مشکلات بزرگ برای سایت به‌وجود بیاره. من به‌شخصه قصدم کمک بود،‌ اگه علاقه‌ای ندارید که هیچی.
فك كنم اين بهترين كاره افراديم كه مخالفت كردن راضي ميشن اگرم نميشه فقط لايك ميخوان مسئلشون مشخصه

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از [<Alish>] :
من اصلا لايك داشتن يا نداشتن حرف بزن برام فرقي نداره اما يه مسئله كه ميتونه مهم باشه اينه كه وقتي مديرا يه تصميميو ميگيرن ( با كمك نظرات كلي كه هس ) و فكر ميكنن كه به نفع سايته ، بهتره كه رو تصميمشون بمونن حداقل براي يه مدت مشخص تا نتايجشو ببينن به نظر من نتايج خوبي هم داشته
+
هر تغييري كه انجام ميشه يه سري موافق و مخالف داره اينكه بعد از اينكه يه سري افراد نظر مخالفشونو بگن بعد شما سريع نظرتونو عوض كنين خوب نيست ( سريع يني بدون اينكه صبر كنين تا يه مدت طولاني از تغيير بگذره ) حتي اگه اون افراد مخالف هم اكثريتو تشكيل بدن بايد ديد دلايلشون چيه كه من دلايلشونو ميخوندم زياد قانع كننده نبود به نظرم

میشه دقیقا نتایجش رو بگی؟! من واقعا نتیجه خاصی نمیبینم!!!

دلایل شما هم منطقی نیستن اگر اینطوری در نظر بگیری!!! :-??

Ali.SH

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HIV
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام

من دليل خاصي براي اينكه لايك نداشته باشه نياووردم فقط گفتم كه بهتره بود يه مدت بيشتري بدون لايك ميموند تا نتايجشو به طور كامل ميديدن

الان كه اين پستو ميدم تو اخرين ارسال ها فقط سه تا پست حرف بزن بود از بيستو پنج تا و اكثر پست ها مربوط به مسائل سياسي و اعتقادي و يا گفتو شنود بود
در مقايسه با گذشته اين به نظرتون نتيجه مثبتي نيست ؟؟؟ اينكه بچه ها به جاي اينكه هر روز بيان تو روز بعضيا چند باريه چند خط تو حرف بزن بنويسن ( كه فايده اي هم نداره برا بقيه افراد ) بيشتر ميان تو تاپيكاي ديگه نظراشونو ميگن و بحث ميكنن؟؟؟

رهاـbehemoth

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
زیست

وقت صرف کردن توی حرف بزن اصلا چیز بدی نیست. لا اقل برای من بشخصه فیلد تحقیقات اجتماعی و روانشناختی بود. چون توی حرف بزن ملت حرف می زنن و در بین این حرف زدن خیلی داده های مختلف روانی، اجتماعی فردی منتقل می شه.
-می شه از روی پست ها فضای فکری نوجوون ها رو تحلیل کرد.
-با دیدن یک سری الگوریتم ها تکرار شونده به یک سری المان های ثابت اجتماعی پی برد.
-می شه مشکلات رو دید. این خیلی کمک بزرگی برای فهم مسائل اطرافه.
-می شه چهارچوب های فکری و کلیشه های مدرنی که توی ذهن همه ما هست رو تشخیص داد.
-جدا از انجمن های بحث اجتماعی و این حرفا، حرف بزن بهت این توانایی رو می ده که توی از زیر پوست فکر یک کاربر خط فکرشو بخونی. این
خیلی ظریف تر از حالتیه خودش بیاد و در مورد عقایدش حرف بزنه تازه می تونی بین زندگی شخصی و اندیشه های اون پیوند برقرار کنی. یعنی تشخیص بدی این طرز فکر مال کدوم بخش از زندگی یا تاریخ زندگی شخصه.
-می تونی یک دوره ی کامل از پست های حرف یزن رو که یک نفر فرستاده مطالعه کنی. مثلا پست های در طول سال کنکور، و با کنکورس های دیگه مقایسه کنی. این مساله غنی از اطلاعات مهم در واحد زمانه.

تازه فقط هم این نیست کلی به سیستم آنالیز آدم هم کمک می کنه:
-اینکه پست ها در چه زمانی از روز بیشتر مورد عنایت(!) قرار می گیرن(برای همینه که سیستم لایک و دیسلایک به نظرم برای کسانی که در حال تحقیق روی این بخش از سایتن نعمتی است)
-با کمک وجود لایک و دیسلایک نه تنها می تونی از محتوی پست داده بگیری، بلکه مورد توجه قرار گرفتن پست یا قرار نگرفتنش(که لایک و دیسلایک نشونش می دن) خودش غنی از اطلاعاته. اینکه آدم می فهمه نقاط حساس فکری ما کجاست.

سخن آخر اینکه آرشیو یک رسانه از نظر علم رسانه، ارزشمند ترین بخش اونه. خیلی از رسانه های بزرگ تلاش می کنن تا با جمع آوری اطلاعات شهروند خبرنگارها، آرشیو بزرگی رو از دیدگاه مردم بسازن که برای تحلیل اجتماعی و در آینده تاریخی کاربرد کلیدی خواهد داشت.
حرف بزن هم یک آرشیو کوچیک از اطلاعات اجتماعیه که به دلایل فوق اتفاقا ارزش تحلیلی زیادی داره.
شاید برای کسی که پست می ده خیلی زحمت نباشه، چون صرفا باید اون چیزی که توی ذهنشه رو بنویسه، اما برای کسی که بخواد تحلیلش کنه چیز با ارزشیه. می شه با این دید بهش نگاه کرد.
کلا اگه این حرف بزن و سیستم لایک و دیسلایکش نبود، احساس می کردم که در زمینه تحلیل اجتماعی و سیستم ها از یک منبع هدایت بی بهره می شدم. :D

پ.ن:(الان تو فاز criminal mastermind) بعد ها اگه خواستید اگه خواستید رییس جمهوری، رهبر انقلابی چیزی بشید می تونید از این اطلاعات استفاده کنید (< (;

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از [<Alish>] :
من دليل خاصي براي اينكه لايك نداشته باشه نياووردم فقط گفتم كه بهتره بود يه مدت بيشتري بدون لايك ميموند تا نتايجشو به طور كامل ميديدن

الان كه اين پستو ميدم تو اخرين ارسال ها فقط سه تا پست حرف بزن بود از بيستو پنج تا و اكثر پست ها مربوط به مسائل سياسي و اعتقادي و يا گفتو شنود بود
در مقايسه با گذشته اين به نظرتون نتيجه مثبتي نيست ؟؟؟ اينكه بچه ها به جاي اينكه هر روز بيان تو روز بعضيا چند باريه چند خط تو حرف بزن بنويسن ( كه فايده اي هم نداره برا بقيه افراد ) بيشتر ميان تو تاپيكاي ديگه نظراشونو ميگن و بحث ميكنن؟؟؟

من منظورم دلایل موافق برداشتن لایک بود !!

در مورد تعداد پست ها بهتر بود زمان ارسال پست ها و تفاوت زمانی بین هر دو پست رو هم میدید!!
خب وقتی تو فاصله زمانی کمتر ، پست های بیشتری تو حرف بزن داده بشه خب مسلما تعدادشون تو آخرین پست ها هم بیشتر میشه ! موقعی که لایک و دیسلایک نبود ، شده بود که آخرین ارسالی ها رو دیده بودم و 5 6 ساعت بعدش باز اومدم دیدم ، شاید در حد یکی دو تا پست اضافه شده بود !!!
این مقایسه معیار خوبی نیست اصلا به نظرم !!!

iarsham

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
تهران (هنرهای زیبا)
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

اصن من با مدیر محترم "حرف بزن" مشکل دارم....نزدیکای عید بود فک کنم که من تو "حرف بزن" تو حدود 1 ساعت 7،8 تا پست گذاشتم، چند ساعت بعد اومدم دیدم همشون پاک شدن....خیلی ناراحت شدم...خب دوس داشتم اونموقع حرف بزنم...اصن اسمش مگه "حرف بزن" نیست؟ خب دیگه محدودیت تعداد پست و ...واسه چیه؟ من نمیخوام...دوس دارم 764 تا پست بزارم تو یه ساعت...خب من وراجم...خب حرف بزنم میاد دیگه...

oamosi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دستغیب 1
شهر
شیراز

میگم نمیشه این اخرین ارسالیها رو
اولا بیارینش بالای سایت قشنگتره!!
دوما اینجوری باشه ک تایپیک بیاد بالا, نه هر از یه تایپیک 5 تا باشه, الان خیلی سریع پست ها میرن پایین و خیلی از پستا رو خیلیا نمیبینن, اگه اینجوری بشه بهتره...

بالا