• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

Champions League

Amin-ak

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلي ١
شهر
طِهْران
سال فارغ التحصیلی
1391
مدال المپیاد
ديگه حماقت نمي كنم!
دانشگاه
امیرکبیر (لیسانس) اکول پلی تکنیک پاریس(فوق لیسانس)
رشته دانشگاه
صنایع- MBA
پاسخ : Champions League

یوونتوس بعد اون قضیه تبانی دیگه عمرن بشه اون یوونتوس سابق!
قبلن یه زمانی حریف رئال بود ولی الان بارسا حریف رئال بود!
قهرمانیش هم تو سری آ به این خاطر بود که اونا فقط ی جام رو بازی می کردن ولی میلان هم تو چمپیونز لیگ داشت داغون می شد هم تو لیگ،خب تیمش اصلن خسته نمیشد چون حداقل 2-3 رو واسه بازیاشون ریکاوری میشدن :)

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از Immortal :
یوونتوس بعد اون قضیه تبانی دیگه عمرن بشه اون یوونتوس سابق!
قبلن یه زمانی حریف رئال بود ولی الان بارسا حریف رئال بود!
قهرمانیش هم تو سری آ به این خاطر بود که اونا فقط ی جام رو بازی می کردن ولی میلان هم تو چمپیونز لیگ داشت داغون می شد هم تو لیگ،خب تیمش اصلن خسته نمیشد چون حداقل 2-3 رو واسه بازیاشون ریکاوری میشدن :)
عزیزم توی لیگ از اول رئال و بارسا در اسپانیا رقیبا!

پس شما اطلاع نداری از جام های بارسا و فقط این 10 سال رو میبینی دلیل نمیشه که رقیب نبودند! 7 یا 8 تا جام در جام حذفی اسپانیا رئال کمتر بارسا داره!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از LEGEND :
عزیزم توی لیگ از اول رئال و بارسا در اسپانیا رقیبا!

پس شما اطلاع نداری از جام های بارسا و فقط این 10 سال رو میبینی دلیل نمیشه که رقیب نبودند! 7 یا 8 تا جام در جام حذفی اسپانیا رئال کمتر بارسا داره!
منظورشون لیگ قهرمانان بودفک کنم،که یووه تو یک چهارم بارسا رو برد و تو نیمه نهایی رئال رو برد
بله اون موقع رقیب رئال و بارسا بود ولی الان...نمیدونم نمیشه خیلی قضاوت کرد ولی خطرناک به نظر میرسه به هر حال!
یووه کلا فقط تو سری آ بازی میکرد،کل تمرکزشم رو اون بود،و بله توی سری آ هم شد سومین تیم تاریخ این لیگ که یک فصل بدون شکست بوده
توی فینال حذفی هم که از ناپولی باخت
به هرحال یووه تیمی نیس که بشه دس کم گرفتش،توی خونه هم خیلی خطرناکه

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

خب قرعه کشی گروه بندی این فصل همین چند لحظه پیش تموم شد:

GROUP A
PORTO
DINAMO KIEV
PARIS SAINT-GERMAIN
DINAMO ZAGREB

GROUP B
ARSENAL
SCHALKE
OLYMPIAKOS
MONTPELLIER

GROUP C
AC MILAN
ZENIT
ANDERLECHT
MALAGA

GROUP D
REAL MADRID
MANCHESTER CITY
AJAX
BORUSSIA DORTMUND

GROUP E
CHELSEA
SHAKHTAR DONETSK
JUVENTUS
NORDSJAELLAND

GROUP F
BAYERN MUNICH
VALENCIA
LILLE
BATE BORISOV

GROUP G
BARCELONA
BENFICA
SPARTAK MOSCOW
CELTIC

GROUP H
MANCHESTER UNITED
BRAGA
GALATASARAY
CLUJ​

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

گروه رئال وحشتناكه! قهرمان بوندسليگا و ليگ جزيره!
بهترين قرعه مال منچستره! يعني كشك خالص!

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

گروهش که هیچی حالا...تیمی که دوم میشه بازم قویه :-s

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

اوه اوه گروه دی!!! وای خدایا! قهرمان لالیگا،بوندس لیگا،جزیره،هلند :O چه ششششششششود!
ولی منچستر سیتی و دورتموند هنوز در سطح چمپیونز نیسن...حالا سیتی یه چیزی ولی دورتموند عمرا
بالا اومدن رئال که واضحه،ولی واقعا 3 تا تیم دیگه رقابتشون واسه دوم شدن تو گروه دیدنی خواهد بود
این تیمای شوروی سابق چه علاقه ای دارن به بارسا! :D ینی همیشه یکیشون هستن تو گروه بارسا :D
آقا هیچ تیمی رو نباید دس کم گرف...یوهو میبینی این سلتیک بارسا رو میبره :-" فوتباله دیگه هر چی امکانش هس :-"
ولی بینی و بین الله همه گروها جز گروه دی دو تا "مدعی" صعود دارن مگر اینکه یکی از این دو تا مدعی ها یه چیشون بشه :-" مثلا بشن مثه منچستر پارسال :-ss

no one

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اورمیه
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از آیدا-ق :
اوه اوه گروه دی!!! وای خدایا! قهرمان لالیگا،بوندس لیگا،جزیره،هلند :O چه ششششششششود!
ولی منچستر سیتی و دورتموند هنوز در سطح چمپیونز نیسن...حالا سیتی یه چیزی ولی دورتموند عمرا
بالا اومدن رئال که واضحه،ولی واقعا 3 تا تیم دیگه رقابتشون واسه دوم شدن تو گروه دیدنی خواهد بود
این تیمای شوروی سابق چه علاقه ای دارن به بارسا! :D ینی همیشه یکیشون هستن تو گروه بارسا :D
آقا هیچ تیمی رو نباید دس کم گرف...یوهو میبینی این سلتیک بارسا رو میبره :-" فوتباله دیگه هر چی امکانش هس :-"
ولی بینی و بین الله همه گروها جز گروه دی دو تا "مدعی" صعود دارن مگر اینکه یکی از این دو تا مدعی ها یه چیشون بشه :-" مثلا بشن مثه منچستر پارسال :-ss

در مورد گروه رئال با اینکه از نظر منطقی میشه گفت رئال حتما میاد! چون سیتی و دورتموند تجربه ی اروپایی ندارن! ولی سیتی شانس زیادی داره میشه گفت اگه خوب بازی کنن قابلیت برد رئال رو داره! دورتموند هم باید دید چی کار می کنه!

سر الکس هم گفت اشتباهات احمقانه ی سال پیش رو نمی کنم! و یه جمله ای گفته که خیلی حاشیه ساز شده گفته: بارسا دیگر بهترین تیم اروپا نیست!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از no one :
در مورد گروه رئال با اینکه از نظر منطقی میشه گفت رئال حتما میاد! چون سیتی و دورتموند تجربه ی اروپایی ندارن! ولی سیتی شانس زیادی داره میشه گفت اگه خوب بازی کنن قابلیت برد رئال رو داره! دورتموند هم باید دید چی کار می کنه!

سر الکس هم گفت اشتباهات احمقانه ی سال پیش رو نمی کنم! و یه جمله ای گفته که خیلی حاشیه ساز شده گفته: بارسا دیگر بهترین تیم اروپا نیست!
همون دیگه از نظر منطقی رئال قابلیت بردن اون 3 تای دیگه رو داره ولی سیتی باز از بقیه اون 3 تا شانسش بیشتره :-? به نظرم سیتی و رئال صعود میکنن

فک کنم هنوز خیلی زوده که بخوایم بگیم بارسا افت کرده و دیگه بهترین تیم اروپا نیس و اینا ولی یه چیزی که مسلمه اینه که فاصله بقیه مدعیا با بارسا کم شده نسبت به قبل

reza.cr

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدحقانی
شهر
بندرعباس
مدال المپیاد
شیمی-فیزیک
دانشگاه
هرمزگان
رشته دانشگاه
برق

سیدبندیاش خیلی ضایع نیس؟قهرمانا لیگ خوردن ب هم
مثلا دوتا تیم قوی باشن یه گروه خوبه حداقل از گروهی میان بالا
اما اینجا 4تا تیم قوی هسن معلومم نی که بیان همین دورتموند کلی قویه :Dشانس آوردpsg نیفتاد ب
جا آزاکس :))طبق معمول گروه آرسنال و بارسلون مفته ب طور کل یه گروه سخته بقیه مشخصه وضعش
منپستر مواظب باشه مثه اون سال که از بنفیکا پورتو خورد نشه :))

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از رضا.د :
سیدبندیاش خیلی ضایع نیس؟

یوفا عملکرد کلی رو در نظر میگیرین، یوونوتوس بعد چند سال برگشته، دورموند هم که فصل پیش تو گروهش آخر شد. پی اس جی هم بعد هشت سال سیتی هم فصل پیش از گروهش بالا نیومد.اینتر سید یک بود ولی چون نیست پورتو به جاش سید یک شد.

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از رضا.د :
سیدبندیاش خیلی ضایع نیس؟قهرمانا لیگ خوردن ب هم
مثلا دوتا تیم قوی باشن یه گروه خوبه حداقل از گروهی میان بالا
اما اینجا 4تا تیم قوی هسن معلومم نی که بیان همین دورتموند کلی قویه :Dشانس آوردpsg نیفتاد ب
جا آزاکس :))طبق معمول گروه آرسنال و بارسلون مفته ب طور کل یه گروه سخته بقیه مشخصه وضعش
منپستر مواظب باشه مثه اون سال که از بنفیکا پورتو خورد نشه :))
خیلی ضایع میشه وقتی قرعه کشی میکنن! ولی منطقیه خب اینجور سید بندی
"طبق معول"؟ :)) مثلا گروه پارسال بارسا چقد مفت بود :)) طبق معمولی هم وجود نداره،قرعه کشیه دیگه
بعد الان گروه بارسا کجاش "مفته"؟بنفیکا که پارسال تا یک چهارم اومد و بازی خیلی خوبی جلو چلسی کرد،اسپارتاک هم یه تیم روسه و تیمای روس همیشه خطرناکن علاوه بر اینکه سرمای روسیه رو هم پشتوانه دارن(رئال پارسال با زسکا مساوی کرد تو مسکو) فقط میشه گف سلتیک مفته
به نظرم مال آرسنال هم مفت نیس...شالکه و مون پولیه(قهرمان لیگ فرانسه که پاریسن ژرمن توش بود ولی این تیم قهرمان شد) اصلا مفت نیسن
میشه گف گروه میلان نسبتا مفته
"مشخص" هم نیس،مثلا کی فک میکرد منچستر پارسال از گروهش نیاد بالا؟ ولی میشه گف بقیه 2 تا "مدعی" دارن

reza.cr

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدحقانی
شهر
بندرعباس
مدال المپیاد
شیمی-فیزیک
دانشگاه
هرمزگان
رشته دانشگاه
برق

منچستر خیلی سالا از گروهش نیومده بالا دیگه عادت کرده :D
یه 4سالی هس آرسنال و بارسا گروهاشون آسونن خودم آرسنالیم البته
هرتیمی میاد توuclمطمئنا تیم خوبی بوده اما دلیلم نمیشه که حتما یه پدیده باشن
مثه پورتو و آیندهون یا بنفیکا
همین گروه آرسنال تقریبا مشخصه چه تیمایی میان بالا سال پیش رئال با سختی اومد بالا؟
با اینکه میلانم بود یا همین فصل وضعیت چلسی و یووه

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

اصلا قبول ندارم رئال صعودش از پیش تعیین شده است...
دورتموند واقعا تیم شاخیه...درسته خودم طرفدار شدید بایرنم ولی فکر کنم اینک بگم بایرن فصل قبل واقعا در حد فینال جام باشگاه ها بود از نظرتون مبالغه نباشه!...
بایرن فصل قبل فوق العاده عالی بود ولی بازم از دورتموند عقب افتاد(گرچه بدشانسی بود و آرین پنالتی خراب کرد ولی بازم دورتموند رکورد عالی ای ب دست آورد)
دورتموند خیلی قوی بازی میکرد فصل قبل دلیل عدم موفقیتش توی جام باشگاه ها هم فقط و فقط نداشتن تجربه بود...
من سیتی هم ک نیاز ب تعریف نداره ب نظرم...قهرمان جزیرست و تجربه ی کمی هم نداره...
از طرفی شاید عجیب باشه حرفم براتون ولی من برای آژاکس هم شانس در نظر میگیرم...آژاکس و کلا تیمای هلندی شاید خودشون موفق نشن اما میتونن بقیه رو متوقف کنن!...

چ حالی میده واقعا رئال همینجا حذف بشه!...
قرعه ی بایرنم!خوبه...
بارسا هم گروهش ب اندازه ی رئال سخت نیست ولی سخته باز...

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

گروه رئال خيلي وحشتناكه ولي اينكه رئال نتونه بياد بالا زيادي تخيليه! L-:
آژاكس الان 3 ساله كه كلن تو چمپيونز چسبيده به رئال ولم نميكنه! هر سه سال هم باخته از رئال!
به نظرم آژاكس كلا هيچي...
بين دورتموند و سيتي به نظرم شانس سيتي بيشتره! دورتموند اين فصل خيلي خوب بازي كرد به خصوص تو فينال جام حذفي آلمان! =)) =)) ولي خوب سطح ليگ جزيره نسبت به بوندسليگا خيلي بالاتره! سيتي اين فصل تيم خيلي هماهنگي بوده! بازيكناشم كه ديگه گفتم ندارن! اگوئرو مخصوصا! X_X بعد از رئال به عنوان تيم صدر نشين، شانس سيتي بيشتره به نظرم!
گروه من يو و ميلان خيليييييييييييييييي چرته خداييش! منچستر اگه نتونه از پس گالاتاسراي و كلوژ بربياد كه ديگه منچستر يونايتد نيست!
امكان نداره منچستر حذف بشه!

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

تیم های ترکیه رو دست کم نگیرین،جو ورزشگاهشون خیلی وحشتناکه!

no one

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اورمیه
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از رضا.د :
منچستر خیلی سالا از گروهش نیومده بالا دیگه عادت کرده :D
یه 4سالی هس آرسنال و بارسا گروهاشون آسونن خودم آرسنالیم البته
هرتیمی میاد توuclمطمئنا تیم خوبی بوده اما دلیلم نمیشه که حتما یه پدیده باشن
مثه پورتو و آیندهون یا بنفیکا
همین گروه آرسنال تقریبا مشخصه چه تیمایی میان بالا سال پیش رئال با سختی اومد بالا؟
با اینکه میلانم بود یا همین فصل وضعیت چلسی و یووه

کلن منچستر 2 بار نتونسته بیاد بالا از گروه! آرسنال که میاد چمپیونز ابراز خوشحالی می کنن!
اما در نظر بگیرید! تو این 10 سال رکورد رسیدن به فینال رو نگاه کنید! فکر کنم 4 بار رسیده به فینال یونایتد! در حالی که رئال 10 شده که به فینال نیومده!

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

لایک نووان عزیز ولی مشکلی ک هست اینه ک ب نظر من بایرن و منچستر و یسری تیم دیگه ب اندازه ی رئال و بارسا و مثلا آ.ث میلان شخصیت قهرمانی ندارن...
یعنی بهتر بازی میکنن اما نتایجشون بدتره...

no one

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اورمیه
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از پوریا عابدی :
لایک نووان عزیز ولی مشکلی ک هست اینه ک ب نظر من بایرن و منچستر و یسری تیم دیگه ب اندازه ی رئال و بارسا و مثلا آ.ث میلان شخصیت قهرمانی ندارن...
یعنی بهتر بازی میکنن اما نتایجشون بدتره...

شاید به خاطر بعضی افکاره! وگرنه از لحاظ شخصیت قهرمانی منچستر از بارسا و رئال کمتر نیست! مخصوصا تو لیگی که 4 5 تا مدعیه نه 2 تا!

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

خب ببین من منچستر رو دقیق نمیدونم...
البته مثلا باختش ب من سیتی توی مقطع حساس احتمالا نشون میده توی این زمینه بازیکناش میلنگن...
اما از بایرنی حرف میزنم ک از 2002 طرفدارشم و دنبال میکنم بازیاش رو...
ببین بایرن فصل قبل توی همه چی دوم شد!!...هم جام باشگاه ها هم لیگ هم جام جذفی...
توی جام حذفی ک اصلا و ابدا روحیه نداشتن...یجورایی انگار از پیش بازنده بودن!...
توی لیگ بازی یکی مونده ب آخر بود فکر کنم ک خوردیم ب دورتموند...من بازی رو ندیدم اما بچه ها میگن باید میبردیم و آرین پنالتی خراب کرد و اینا...
توی جام باشگاه ها هم امسال ب نظر من واقعا حق بایرن بود قهرمانی...چون طرفدارشم نمیگم...من طرفدار بارسا هم هستم اما بایرن ب نظرم شایسته ترین تیم بود...
خیلی خوب بازی کردن فینال رو...اما ناتوانیشون در حفظ گل زده توی 10 دقیقه نشون داد شخصیت قهرمانی ندارن...
متاسفانه تا وقتی این شخصیت رو پیدا نکنن"تیم همیشه نایب قهرمان"میمونن...
حالا بگذریم از سالی ک تو فینال ب اینتر مورینیو باختن...

خیلی رو نروه تیمت خوب بازی کنه و نتیجه نگیره...

بالا