• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

گند های دوران كودكی

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
تو خیابون سویشرتمو به یه بخشیدم درراه بازگشت از امادگی. :|

اونم با کمال میل گرفت و دوید رفت. منمبا یه حس غروری در حالی که سگ لرزه میزدم رسیدم خونه

پی نوشت: سویشرتم اونقدر نو بود که مارکش هنوز بهش وصل بود.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
من یه دخترخاله دارم که فقط چندماه از من بزدگ تره
بچه که بودیم؛تو خاله بازی من آرایشگر بودم و موهاشو با قیچی واقعی بریدم:D

Asaliiiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
این البته مال دختر داییمه که امسال میره پنجم
بچه که بود یادمه میومد ماست و دوغ و نوشابه رو ترکیب میکرد معجون درست میکرد با غذاش میخورد
مامانش هم هی می زدش

رعـنـا

منم آن درخت پیری، که نداشت برگ و باری.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1400
یادمه تا 5-6 سالگی عادت داشتم رو دیوارای خونه نقاشی کنم:-"
هرچقدرم دفتر نقاشی و رنگ آمیزی میخریدن برام،من بازم همون دیوارو ترجیح میدادم
وقتی هم عصبانی میشد مامانم یواشکی اینکارو انجام میدادم:-"

nafaass

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
تقریبا ۴ سالم اینا بود ک رفتم در یخچالو باز کردم و شربت سرماخوردگی رو برداشتم و تمامن سر کشیدم. همون جا هم خوابم برد و دراز کشیدم خوابیدم:D
قضیه به اینجا ختم نشد و پس از مدتی دوباره رفتم سر وقت یخچال و شربت میکسچر رو نوش جان کردم. لامصب نمیدونم مصرفش کردین یا نه ولی خیلی
طعم خوبی داره.:-"

Ghazal84

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گچساران
سال فارغ التحصیلی
1402
خیلی کوچیک که بودم، وقتی بابام خواب بود لوازم آرایش مامانمو برداشتم باهاش بابامو آرایش کردم:))

..Mehrab..

استــاد بـــزرگ
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 2
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
من کار خاصی خیلی نکردم فقط یادمه یبار چار پنج سالم بود یا بیشتر دقیق یادم نیس
بابام دعوام کرده بود منم ناراحت بودم ازش برا انتقام رفتم تو کمد لباساش شاشیدم :-":D :))

هور

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سیاه و سفید
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
دانشکده معماری و شهرسازی تبریز
رشته دانشگاه
مهندسی معماری
خیلی کوچیک که بودم، وقتی بابام خواب بود لوازم آرایش مامانمو برداشتم باهاش بابامو آرایش کردم:))
:)):)) مامان منم تعریف میکرد وقتی خیلی کوچیک بوده
بابابزرگم که خواب بوده با کش سر های کوچولو موهای بابابزرگمو بسته
بابابزرگمم حواسش نبوده همونجوری رفته مغازه
سر راهم همه بهش نگاه میکردن :D

از گند های دوران کودکی من این بود که قیچی رو برمیداشتم موهامو کوتاه میکردم و واسه خودم چتری میزدم اونم چه چتری هایی:))
بعدش دیگه هیچ جوره نمیشد موهامو درست کرد:)):))
من هنوزم این عادت گند رو دارم و چن روز پیش یه چتری مزخرف زدم :D

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:

Asaliiiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
از گند های دوران کودکی من این بود که قیچی رو برمیداشتم موهامو کوتاه میکردم و واسه خودم چتری میزدم اونم چه چتری هایی:))
بعدش دیگه هیچ جوره نمیشد موهامو درست کرد:)):))
من هنوزم این عادت گند رو دارم و چن روز پیش یه چتری مزخرف زدم :D
عجب :D
رفع اسپم:من یک دور با قیچی موهامو تا ته کوتاه کردم عین بزغاله شده بودم:)):-"

موازی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپاد شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
RWTH
رشته دانشگاه
مهندسی برق
من کار خاصی خیلی نکردم فقط یادمه یبار چار پنج سالم بود یا بیشتر دقیق یادم نیس
بابام دعوام کرده بود منم ناراحت بودم ازش برا انتقام رفتم تو کمد لباساش شاشیدم :-":D :))
خیلی خنده دار بود :))
داداش منم یبار از دبستان اومد خواست بره دستشویی ولی مامانم داشت دستشویی رو میشست گفت دو دقه صبر کن بعد برو. بعد دو دقه که گفت الان میتونی بری داداشم گفت نه دیگه تموم شد. شلوارشو کشیده بود پایین رو دیوار اتاقش کارشو کرده بود :))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ard
سال فارغ التحصیلی
1400
دوران طفولیت با دخترخاله ام دوتا چوب نازک برداشتیم آتیشش زدیم و به خیال خودمون سیگار کشیدیم-ـ- یه کامی هم میگرفتیم بیا وببین:/
فازمونو نمیفهمم واقعا بعدم که اون یکی دختر خالم رفت چاپلوسی کرد و مامانم کلی عصبی شد
یه بارم وقتی هشت سالم اینا بود قیچی برداشتم سیبیلامو زدم:/ (آیم ساری فور می)

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
یه سری حس میکردم ابروهام خیلی بلند لذا رفتم با قیچی کوتاهش کردم و یه خط سفیدی گوشه ابروم افتاد:)
البته به لطف رشد بی نظیر ابروهام جاش دوباره پر شد ولی وحشت کرده بودم:)

Asaliiiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
مهمون داشتیم مامانم برنج گذاشت بپزه بعد از خونه رفت یه چیزی بخره به منم گفت مواظب غذا ها باش
ما هم رفتیم خیلی شیک و مجلسی کلی شکر تو برنج ها خالی کردیم
بقیه اش هم که دیگه قابل تصوره :)

respiii

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گرگان
سال فارغ التحصیلی
99
۹,۱۰ سالم بود با پسرخاله و دخترخالم اینا که پنج شیش نفری میشدیم داشتیم تو حیاط مامان بزرگمون بازی میکردیم(خیلی خیلی حیاط بزرگیه) که یهو یکیشون گفت من یکیو میشناسم یه جا که سی دی بازی پی اس۲ داره. نمیدونم اون موقع هنوز با مفهوم مغازه سی دی فروشی آشنا نبودیم یا اینکه خیلی بیکار بودیم ولی به هرحال گفتیم باشه و افتادیم دنبالش. خونه مامان بزرگم شهرستانه و روستا و شهرای دیگه یه فاصله نسبتا کمی با هم دارن. خلاصه ما با همون دمپایی و شلوارکمون راه افتادیم وسط جاده و اونقدری رفتیم که تابلو ورود به شهرمون رو رد کردیم. بعد سه چهار ساعت دیگه غروب شده بود پسرخالم گفت اسکلمون کرده و برگشتیم و با مامانامون که وحشت کرده بودن و به همه فک و فامیل زنگ زده بودن که بچه هامون گم شدن مواجه شدیم. البته ناگفته نمونه باباهامون یه اتاق دیگه زیر کولر نشسته بودن چای میخوردن و اصلا متوجه هم نشده بودن

Asal :)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
اینو فکر کنم ۴-۵ سالم بود
عروسی خالم بود مامانم یه هفته قبل عروسی لباس مجلسی آبی خریده بود
مامانم خوابیده بود من رفتم سراغ لباسه با قیچی افتادم به جونش قشنگ ریز ریزش کردم
بعد تیکه های لباسه رو با چسب ماتیکی چسبوندم به هم

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
یادمه تا 5-6 سالگی عادت داشتم رو دیوارای خونه نقاشی کنم:-"
هرچقدرم دفتر نقاشی و رنگ آمیزی میخریدن برام،من بازم همون دیوارو ترجیح میدادم
وقتی هم عصبانی میشد مامانم یواشکی اینکارو انجام میدادم:-"
مامان من برای جلوگیری از این کارام برام دیوار نقاشی درست کرده بود
یه دیوار کوچیک توی حال رو کامل کاغذ چسبونده بود ولی نمیدونم چرا از اون دیواره بدم میومد و وقتی نبود میرفتم سراغ بقیه دیوارا:)

Mard

Mard
نام مرکز سمپاد
علامه حلی قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1400
حدودا 13 سالم بود، Deadpool 1 رو دانلود کرده بودم، منتظر یک زمان خیلی خوب بودم تا نگاهش کنم.
وسط شب به سرم زد نگاهش کنم. ساعت 1 شب بود و همه خواب بودن. چون برادرم خواب بود، چراغ رو روشن نکردم و تنها نور اتاق از مانیتور کامپیوتر میومد.
یک سکانس ددپول بود که هنگام دعوا، لباس نداشت، در واقع لخت محض بود:))
به اونجا که رسید بابام درب رو باز کرد، با تعجب مانیتور رو نگاه میکرد، سریع دکمه ی stop رو زدم و بابام رو نگاه کردم. منم اون موقع معصوم بودم نفهمیدم چرا متعجب هست؟ گفتم شاید چون ددپول لخته؟ یا به خاطر خشونتی که توی اون لحظه اتفاق افتاده بود هست. دیگه دیدم داره بابام عصبانی میشه، پلیر رو بستم، و رفت، ولی با حس عجیب و خیلی بدی رفت. هنوز برام قضیه جا نیفتاده بود.
فرداش مامانم اومد با طرز محبت آمیزی بهم گفت که "حسین، اگر داری کاری میکنی، سعی نکن از بقیه پنهانش کنی و ..." البته این اصل قضیه بود، و اصل جمله رو یادم نیست.
تازه الان که 16 سالم شده فهمیدم بابام فکر کرده فیلم خاک بر سری نگاه میکردم.:)):)):))
ولی اگر واقعا این چیز به ذهنشون رسیده، چرا برخوردشون انقدر ساده بود؟ عجیبه.

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه ای 2
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
صنعتی امیر کبیر
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربرد ها
اقا مام بچه بودیم و جاهل . بچه که میگم در حد کلاس دوم سوما .
میرفتیم کنار خیابون وا میسادیم به هر ماشینی که رد میشد سنگ پرت میکردیم ، خوب بالاخره هر بازی ای قانونی داره قانونه این بازیه ما هم این بود که سنگا رو از یه حدی بالاتر نزنیم . اقا نمیدونم چی شد سگ مغزمو گاز گرفت جو گیر شدم چی شد که یهو سنگو برداشتم زدم تو شیشه ماشین تو حرکت . اقا مام تیز بودیم دیگه سریع در رفتیم ولی ولی یه داداش دارم دوقلو اون بنده خدا تپل بود نمیتونست بدوعه که اون یارو هم سریع زد بغل یدونه محکم زد تو گوشش ، داداشمم هر چی میگفت بابا به قرآن من نبودم یه کره بزه دیگه بود طرف تو کتش نمیرفت که ،گفت بیا بریم دمه خونتون. رفتن دمه خونمون، منم از اون دور داشتم همه این چیزا رو میدیدم . تا طرف درو زد بابام اومد بیرون و داستانو شنید یه دونه با مشت محکم کوبوند تو دماغه داداشمم .بنده خدا داداشم تا دو روز دماغش خون میومد هر وقتم منو میدید یا اسممو میشنید لعن و نفرینم میکرد . اتفاقا چند وقت پیش داشتیم سره سفره همین خاطره رو تعریف میکردیم که بابام گفت : کره بزین دیگه ،اگه یه جو عقل تو کلتون بود بعد دست انداز وا نمیسادین سنگ پرت کنینن میرفتین دمه اتوبان وا میسادین تا طرف نتونه یقتونو بگیره . بعدشم که ازش پرسیدیم چرا دماغو اوردی پایین گفت : خداییش پول نداشتم خسارت بدم یکم کلی بازی در اوردم تا طرف بیخیال بشه وگرنه من که شما ها رو نمیزدم !!!!!! منم تا اینو گفت گفتم : اگه اون با کمربند سیاه کردنا و گاهی اوقات با شیلنگ زدنا و اون دو سه بار با خوده جارو برقی له کردنا رو فاکتور بگیریم اره حق با شماست .(شاید بپرسین چرا با جارو برقی و در جواب باید بگم بابام از اون دسته ادمایی بود که ،هر چی دمه دستش میومد و پرت میکرد .هیچ وقت یادم نمیره یه بار همه چیو از جلو دستش ور داشتیم و اون هم هیچی دمه دستش نمیدید جز یه ورق کاغذ با همون ورق کاغذ جوری حرفه ای عمل کرد که ارزو میکردیم کاش چیزی رو از جلو دستش ور نداشته بودیم و با کمر بند میزد )

Orelia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0000
۴-۵ سالگی نقاشیوهالیک شده بودم، در حدی که هر دو سه روز یه بار یه دفتر نقاشی تموم می‌شد، بعد دیگه می‌رفتم رو جزوه و کتاب و سر رسید بزرگترا :-" یه بار با تمام پیشگیری‌هایی که کرده بودن به کمد دفترچه بیمه‌ها دستبرد زدم و فوقع ماوقع :‌))

بالا