• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقاد از مديران داخلی

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
صفحه اخر تاپیک رو چک کردم گویا به بیراهه رفته و بسته شده تا پاک شه پست‌های اضافی.
اگه تا شب باز نشد، خودم بررسی‌ش میکنم و باز میشه.
______
بچه‌ها!
ما با تاپیک زدن و بحث کردن مشکل نداریم، اما با توهین کردن مشکل داریم!
اینجا یه جای خوبه که تمرین کنیم عقایدمون رو تحمیل نکنیم یا اگه با چیزی مخالفیم با توهین و مسخره کردن و دعوا طرف مقابل رو تحقیر نکنیم.
بلکه یاد بگیریم حرفای همه آدم‌ها رو بشنویم و حرف خودمونم بزنیم.
اقا لُب کلام! سالم بحث کنید و مودب باشید‌.
مرسی اه :))
طورب هم بحث‌ نکنید که باعث شه سایت فیلتر شه.
حقیقتا میان یقه مطهری رو میگیرن کاری هم ندارند کی چی گفته!
احتمالا یکی از مزیت های خیلی بزرگِ سمپادیا نسبت به فروم های دیگه همین نسبتا باز بودنِ شرایطشه. یعنی محدودیت ها به اندازه ی فروم های دیگه نیست. الان شما میخواید این ویژگی رو هم بردارید؟
من نمیگم نظارتی نداشته باشید و از کنار توهین ها و حرفای خطرناکِ سیاسی بگذرید. ولی اینکه تا موضوع بحث یه تاپیکی عوض میشه زود قفلش کنید و پست های جانبی رو حذف کنید اصلا کار درستی نیست. به بهانه ی دو سه کلمه توهین آمیز تو یه پست حق ندارید کلِ پست رو حذف کنید. قبلا یادمه صرفا همون کلمات رو سه نقطه میکردن مثلا. چرا این کار رو نمیکنید؟
هر بحثی که میشه طبیعتا خیلی مسائل جانبی و به قولِ شما بی ربط هم به همراه داره. خیلی هم طبیعیه این اتفاق. مسائل جامعه شناسی و سیاسی و اعتقادی هر کدوم یه بحث کاملا مستقل و جدا نیستن که بشه فقط در همون راستا حرف زد. نیاز داریم برای هر بحثی درمورد خیلی از مسائل فرعی و متفرقه هم حرف بزنیم. یعنی چی که تا بحث عوض میشه زود قفل میکنید و میگید از موضوع تاپیک منحرف شدین؟ تا حالا چندتا بحث با این محتوا دیدید که تو یه مسیر راست و مستقیم حرکت کنه؟ تو همین سمپادیا اگه دقت کرده باشید تقریبا هیچ تاپیک سیاسی، اعتقادی یا جامعه شناسی ای نبوده که بهش برچسبِ به بیراهه رفتن نخورده باشه! فکر نمیکنید مسئله ی نرمال دقیقا همین اتفاقیه که داره میفته؟ یکم رو این قضیه فکر کنید لطفا. هر بحثی نیاز داره خیلی از مسیر ها بهش باز شه. از تعداد زیادی موضوعات متنوع و جانبی.
اگه بخواید حتی یکی از پست های تاپیک LGBT رو پاک کنید کار اشتباهی کردید. صرفا میتونید بخش های توهین آمیز رو سانسور کنید. یا مثلا یکی دوتا پستی که شاید از نظر سیاسی خطرناک باشن رو حذف کنید. نه اینکه بیاید تک تک پستایی که جوابی برای سوالِ تاپیک نیستن رو پاک کنید! من یادمه قبلا علیرضا تو تاپیک های جامعه شناسی و سیاسی یه سری تیکه های بامزه استفاده میکرد. که اخیرا متوجه شدم به بهانه ی اسپم زایی اون پست ها رو پاک میکنید. خب این چه کاریه؟ طبیعتا هدف از این تیکه ها همیشه اسپمینگ نیست. و خیلی از این موارد، ممکنه بحث رو تو مسیر آروم تر و مفید تری پیش ببرن حتی.
خلاصه که زیادی جاروبرقی وار عمل نکنید. شل کنید یکم. من فکر میکنم هرچیزی جز پست های خطرناکِ سیاسی(یعنی واقعا خطرناک ها) و توهین های زشت(نه تیکه انداختن) نباید پاک شه.
به علاوه، اصلا درست نیست که به بهانه ی بحث های پرخاشگرایانه با تاپیکی برخورد کنید. واقعا نمیشه انتظار داشت همچین بحث های داغی تو یه محیط آروم و بدون جنجال پیش برن! طبیعیه که کلی اصطکاک و بحث شدید پیش بیاد. از این جهت هم یکم شل بگیرید. این بحث ها به قتل و دعوا منجر نخواهد شد!

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
×پیام‌هایی مثل اینکه کی پست‌هاتون رو پاک کرده، یا انتقاد از سایر مدیرها مرتبط با این تاپیک نیست.
تاپیک پاک‌سازی شد،
لطفا سوالات‌تون رو در بخش مربوطه بپرسید.

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
× وظیفه مدیران نیست برای پاک کردن پست‌ها بهتون توضیح بدند.
همه پست‌ها خونده میشه و با کسی خصومت شخصی نداریم.
اگه احساس شه پست شما اسپمه، یا خارج از بحث یا باعث میشه تاپیک عمومی به سمت گفت و گوی دوتایی یا بحث دیگه‌ای کشیده شه پست‌ها پاک میشه.
اگه به نظرتون بحث جدید ایجاد میشه پس از اطلاع دادن به مدیران و در صورت نبودن تاپیک مربوطه، می‌تونید تاپیک رو در انجمن خودش بزنید.

DeaDinsiDe

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
HiGh-lEvEl
شهر
Low-level
سال فارغ التحصیلی
1395
× وظیفه مدیران نیست برای پاک کردن پست‌ها بهتون توضیح بدند.
همه پست‌ها خونده میشه و با کسی خصومت شخصی نداریم.
اگه احساس شه پست شما اسپمه، یا خارج از بحث یا باعث میشه تاپیک عمومی به سمت گفت و گوی دوتایی یا بحث دیگه‌ای کشیده شه پست‌ها پاک میشه.
اگه به نظرتون بحث جدید ایجاد میشه پس از اطلاع دادن به مدیران و در صورت نبودن تاپیک مربوطه، می‌تونید تاپیک رو در انجمن خودش بزنید.

درخاست مسدود شدن اکانت ام رو دارم

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
اینم اضافه کن که مدیر داخلی نمیتونه سر این مسخره بازیاش به خودش اجازه بده در مورد یکی دیگه بگی توهم توطئه داری یا چی
میتونه؟
آیا جایی گفتم متین توهم توطئه داری؟
من یه فکت گفتم، به خودت چرا میگیری؟

درخاست مسدود شدن اکانت ام رو دارم
به مدیران کل درخواست بدید

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
میخوام نظرم رو بگم به عنوان کاربر فروم:-" کار و زندگی هم دارم حتی اما هنوز نمیتونم بی تفاوت باشم :-"
اینجا دانشگاهمون، مدرسه مون و... نیست که بگیم آی فلان و تو وظیفه داری به من جواب پس بدی و کاری که من میگم رو بکنی، اما انتخاب مدیر از بین اعضای فروم که تو مسائل مالی هم دخیل نیستن این فرصت رو میده که دیگرانی هم اینجا رو تو چالش های متفوت قرار بدن.
اگر قراره مسئول هیچ تغییری نباشید، هیچ توضیح و نظرسنجیی نذارید و انعطاف نداشته باشید فروم گروه تلگرامی ضعیفیه که همه باهم هم رای هستید و انرژی زیادی صرف نمیشه.
من تو اون تاپیک هم گفتم، واقعا بی احترامی ‍ه، واقعا ناشیانه ست و حتی پشتوانه ی قوانین فروم هم نیست برای جایگزین کردن لغت! شما برای ادیت یه پست میتونین گزارش به کاربر رو بزنید، و هر کاربری ایشالا که درک میکنه باید قوانین رو رعایت کنه، یا تا تغییرش به نحو دیگه ای عمل کنه.
پست من ویرایش نشده، حذف هم نشده اما حقیقتا کار توهین آمیزیه! حالا میتونید ایگنور کنید و با سیاست خودتون پیش برید اما مسئله ای نیست که راحت ازش بگذرید و آب از آب تکون نخوره!
قبلا مدیرها بابت مسائل خوبی به مدیرای رده بالاتر جوابگو بودن و تا حدی به کاربرا، الان چی؟
@shnava
انقدر دوسِت دارم که عراب وجدان گرفتم اینا رو گفتم :-(

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
میخوام نظرم رو بگم به عنوان کاربر فروم:-" کار و زندگی هم دارم حتی اما هنوز نمیتونم بی تفاوت باشم :-"
اینجا دانشگاهمون، مدرسه مون و... نیست که بگیم آی فلان و تو وظیفه داری به من جواب پس بدی و کاری که من میگم رو بکنی، اما انتخاب مدیر از بین اعضای فروم که تو مسائل مالی هم دخیل نیستن این فرصت رو میده که دیگرانی هم اینجا رو تو چالش های متفوت قرار بدن.
اگر قراره مسئول هیچ تغییری نباشید، هیچ توضیح و نظرسنجیی نذارید و انعطاف نداشته باشید فروم گروه تلگرامی ضعیفیه که همه باهم هم رای هستید و انرژی زیادی صرف نمیشه.
من تو اون تاپیک هم گفتم، واقعا بی احترامی ‍ه، واقعا ناشیانه ست و حتی پشتوانه ی قوانین فروم هم نیست برای جایگزین کردن لغت! شما برای ادیت یه پست میتونین گزارش به کاربر رو بزنید، و هر کاربری ایشالا که درک میکنه باید قوانین رو رعایت کنه، یا تا تغییرش به نحو دیگه ای عمل کنه.
پست من ویرایش نشده، حذف هم نشده اما حقیقتا کار توهین آمیزیه! حالا میتونید ایگنور کنید و با سیاست خودتون پیش برید اما مسئله ای نیست که راحت ازش بگذرید و آب از آب تکون نخوره!
قبلا مدیرها بابت مسائل خوبی به مدیرای رده بالاتر جوابگو بودن و تا حدی به کاربرا، الان چی؟
@shnava
انقدر دوسِت دارم که عراب وجدان گرفتم اینا رو گفتم :-(
یکی از مدیرا جایگزین میکرد که دو روز پیش قرار شده کلا جایگزین نکنن. اگر پستی از امروز ویرایش خورده خبر بدید چک کنیم. یه یوزر هم یه بار گفت ما ویرایش کردیم که من رفتم چک کردم اصلا کسی از مدیرا دست نزده بود به پستش. تاریخچه فعالیت مدیرا میمونه کاملا قابل بررسیه.

عقب مانده

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
امام
شهر
برازجان
سال فارغ التحصیلی
1398
@آرش. توی حرف بزن به من تهمت زده و گفته بهش فحش ناموسی دادم.
من رفتم و براش بانگ گذاشتم که من بهت فحش ناموسی ندادم.
بدون توجه به بانگ من دوباره رفته توی حرف بزن و تهمتش رو تکرار کرده.
به ناچار توی حرف بزن پست گذاشتم و اونجا گفتم که من فحش ناموسی بهش ندادم.
مدیریت پست من رو به علت نقل قول غیرمستقیم پاک کرده و بهم گفته برم توی پیام خصوصی بهش بگم. و پست آرش رو هم نگه داشتن و پاک نکردن.

1. طرف داره «تو جمع» به دروغ بهم تهمت میزنه بعد من توی «پیام خصوصی» بهش بگم داری دروغ میگی؟ ((((((‌=
2. پستای من فقط نقل قول و اینا بودن؟ (((((‌=

به این خردسالایی که مدیر کردین بگید که توی اجرای قانون نباید سلیقه‌شون رو دخالت بدن.

ememlia

⁦(⊙_◎)⁩
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1397
@آرش. توی حرف بزن به من تهمت زده و گفته بهش فحش ناموسی دادم.
من رفتم و براش بانگ گذاشتم که من بهت فحش ناموسی ندادم.
بدون توجه به بانگ من دوباره رفته توی حرف بزن و تهمتش رو تکرار کرده.
به ناچار توی حرف بزن پست گذاشتم و اونجا گفتم که من فحش ناموسی بهش ندادم.
مدیریت پست من رو به علت نقل قول غیرمستقیم پاک کرده و بهم گفته برم توی پیام خصوصی بهش بگم. و پست آرش رو هم نگه داشتن و پاک نکردن.

1. طرف داره «تو جمع» به دروغ بهم تهمت میزنه بعد من توی «پیام خصوصی» بهش بگم داری دروغ میگی؟ ((((((‌=
2. پستای من فقط نقل قول و اینا بودن؟ (((((‌=

به این خردسالایی که مدیر کردین بگید که توی اجرای قانون نباید سلیقه‌شون رو دخالت بدن.
تو این که من مدیر جدیدم و هنوز نمیدونم پروتکل مرسوم مواجه با این مورد چیه ک شکی نیست

پست شما گزارش شد ... من پست رو خوندم و بهمون دلایلی ک خودتم میدونی پاک شد
و بایدم پاک میشد
همزمان:
1.png
پست آرش توهین آنچنانی نداشت(برعکس پست تو) و دقیقا نمیدونستم دنباله کدوم بحث رو گرفته بخاطر همین از بقیه پرسیدم
و پست آرش هم حذف شد
فاصله بین پاک کردن پست تو و جواب دادن عاطفه و حذف پست آرش بیشتر از ۱۰ دیقه نشد
گوشه سمت راست پایین هر پست گزینه گزارش کردن هست
خواسته عجیب غریبی نیست وقتی پستی ک بهت تهمت زده شده رو دیدی گزارش کن تا هم بفهمیم قضیه چیه و هم پاک کنیم
فک نمیکنم بزرگ تر از من باشی .... ب هر حال واسه حل کردن مشکلات شخصی پ.خ جای مناسب تریه

آخرین ویرایش:

عقب مانده

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
امام
شهر
برازجان
سال فارغ التحصیلی
1398
تو این که من مدیر جدیدم و هنوز نمیدونم پروتکل مرسوم مواجه با این مورد چیه ک شکی نیست

پست شما گزارش شد ... من پست رو خوندم و بهمون دلایلی ک خودتم میدونی پاک شد
و بایدم پاک میشد
همزمان:
مشاهده پیوست 1166
پست آرش توهین آنچنانی نداشت(برعکس پست تو) و دقیقا نمیدونستم دنباله کدوم بحث رو گرفته بخاطر همین از بقیه پرسیدم
و پست آرش هم حذف شد
فاصله بین پاک کردن پست تو و جواب دادن عاطفه و حذف پست آرش بیشتر از ۱۰ دیقه نشد

گوشه سمت راست پایین هر پست گزینه گزارش کردن هست
خواسته عجیب غریبی نیست وقتی پستی ک بهت تهمت زده شده رو دیدی گزارش کن تا هم بفهمیم قضیه چیه و هم پاک کنیم

فک نمیکنم بزرگ تر از من باشی .... ب هر حال واسه حل کردن مشکلات شخصی پ.خ جای مناسب تریه
1‌. الان اصلا طبیعتا نباید بحث این باشه که پست من توهین داشته و بیشتر مستحق پاک شدن بوده و اینا=‌))))) الان باید فقط بگی اشتباه کردم، ولی پستت گزارش شده بود یا متوجه قضیه نشدم و این چیز ها و اشتباهم از سر عدم آگاهی بوده و عمدی در کار نبوده.

2. پست من و آرش به هم وصل بودن، اگر قراره پستی پاک بشه جفتش باید با هم پاک بشه، اگر هم قراره بررسی صورت بگیره باید درمورد جفتش با هم بررسی صورت بگیره نه که یکی رو پاک کنیم و یکی رو صبر کنیم بررسی بشه درموردش. فرض کنیم خاکپور یه روز نمیخواست بیاد سایت، این ده دقیقه میشد یک روز و همه یک روز تمام اون تهمت رو میدیدن، اونم وقتی جوابی از طرف من برای رد کردن تهمت نیست، و بعد از یه روز اگر پستش رو هم پاک میکردین چیزی حل نمیشد.

3. علت پاک شدن پست من نقل قول غیرمستقیم بوده بعد الان میگی پست من توهین داشته پست آرش توهین نداشته؟ بیخیال=‌))))) بگذریم که پست من توهینی نداشت، صرفا بعضی جاهاش یه سری برچسب زنی بود دقیقا مثل پست آرش، که تازه برخلاف آرش کارم رو با ذکر دلیل انجام دادم نه اینکه روی هوا تهمت بزنم. درضمن اینکه نسبت دادن «بیشخصیتی که فحش ناموسی میده» به یه نفر رو توهین نمیدونی ولی نسبت دادن کلمه «احمق» به یه نفر رو اون هم در جواب توهینی که اون کرده، توهین میدونی خیلی جالبه.

ب هر حال واسه حل کردن مشکلات شخصی پ.خ جای مناسب تریه
4. اگر مشکلم با آرش رو میگی که من شش روز پیش براش بانگ گذاشتم ولی به جای جواب دادن به اون بانگ اومد بحث رو کشوند به حرف بزن. ولی اگر منظورت مشکل الانم با توعه که باید بگم من الان با کاوه طرف نیستم، با مدیر طرف هستم و مشکلم شخصی نیست و این تاپیک بهترین تاپیکیه که میتونم مشکلم رو مطرح کنم.

آخرین ویرایش:

ememlia

⁦(⊙_◎)⁩
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1397
میدونی؟ الان اصلا طبیعتا نباید بحث این باشه که پست من توهین داشته و بیشتر مستحق پاک شدن بوده و اینا=‌))))) الان باید فقط بگی اشتباه کردم، ولی پستت گزارش شده بود یا متوجه قضیه نشدم و این چیز ها و اشتباهم از سر عدم آگاهی بوده و عمدی در کار نبوده.
1‌. الان بهترین کاری که میتونی کنی اینه که بگی اشتباه کردی و حق منو خوردی ولی از قصد نبوده و قول بدی تکرار نکنی؛ نه اینکه طلب کار هم باشی.
ضمن پافشاری رو هرچی ک بالاتر گفتم اگه حس میکنی کمکت میکنه میتونم بابت تاخیر تو حذف پست آرش ازت عذر خواهی کنم
از پاک کردن پست تو پشیمون نیستم ولی یک ساعت پیش بهم گفتن تو این شرایط باید پست هر دوطرف پاک شه تا بررسی بشن
و من نمیدونستم این شد ک پست آرش چند دیقه دیرتر (تا عاطفه جواب بده) پاک شد و این تاخیر تقصیر منه

2. پست من و آرش به هم وصل بودن، اگر قراره پستی پاک بشه جفتش باید با هم پاک بشه، اگر هم قراره بررسی صورت بگیره باید درمورد جفتش با هم بررسی صورت بگیره نه که یکی رو پاک کنیم و یکی رو صبر کنیم بررسی بشه درموردش. فرض کنیم خاکپور یه روز نمیخواست بیاد سایت، این ده دقیقه میشد یک روز و همه یک روز تمام اون تهمت رو میدیدن، اونم وقتی جوابی از طرف من برای رد کردن تهمت نیست، و بعد از یه روز اگر پستش رو هم پاک میکردین چیزی حل نمیشد.
سایت یه تاپیک برای مدیرای داخلی داره ک ساخته شده برای اینکه جاهایی ک نمیدونن چیکار کنن بپرسن
پست آرش باید همزمان با تو پاک میشد ک من اشتباه کردم
ولی ح.ب هم جای بیانیه دادن و بهم پریدن نیس فک نکن تو اوکی ای من باهات دشمنی دارم
ولی اگر منظورت مشکل الانم با توعه که باید بگم من الان با کاوه طرف نیستم، با مدیر طرف هستم و مشکلم شخصی نیست و این تاپیک بهترین تاپیکیه که میتونم مشکلم رو مطرح کنم.

ببین حمیدخان
این مدل مسخره بازیا جدن سبک من نیست
راستش خیلی حس نمیکنم اتفاق بزرگی افتاده باشه
من نمیدونم انتظار داری چیکار کنم جدن :))
اگه با معذرت خواهی بخاطر تاخیر تو حذف پست آرش اوکی میشی خب من پایه ام
اگه میخوای تایم بگیرم پست آرش چقد اضافه تر مونده و ب همین مقدار پست تورو undelete کنم تا عدالت؟ :)) برقرار بشه ...اونم پایه ام
اگه خودت پیشنهادی داری خب بگو
سایت خوابیده بجای تو ح.ب پروندن دوتا تاپیک راجب اختلاف نظر هاتون بزنید ک هم تو ح.ب دعوا نشه و هم بحث جلو بره(اشاره ب همون پستی ک پاک کردم)
گفتم منو تو خیلی متفاوتیم ولی خصومت نداریم باهم ک ... اگه حس میکنی چیزی درست نیست یه پ.خ بزن راجبش حرف بزنیم :)

عقب مانده

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
امام
شهر
برازجان
سال فارغ التحصیلی
1398
ضمن پافشاری رو هرچی ک بالاتر گفتم اگه حس میکنی کمکت میکنه میتونم بابت تاخیر تو حذف پست آرش ازت عذر خواهی کنم
از پاک کردن پست تو پشیمون نیستم ولی یک ساعت پیش بهم گفتن تو این شرایط باید پست هر دوطرف پاک شه تا بررسی بشن
و من نمیدونستم این شد ک پست آرش چند دیقه دیرتر (تا عاطفه جواب بده) پاک شد و این تاخیر تقصیر منه
برای منم اهمیت نداره عذرخواهی کنی یا نه. چیزی که برام مهمه اینه که برات روشن شده باشه کاری که کردی درست نبوده و نه اینکه با چیزی مثل اینکه پست تو توهین آمیز بوده توجیهش کنی.
سایت یه تاپیک برای مدیرای داخلی داره ک ساخته شده برای اینکه جاهایی ک نمیدونن چیکار کنن بپرسن
پست آرش باید همزمان با تو پاک میشد ک من اشتباه کردم
ولی ح.ب هم جای بیانیه دادن و بهم پریدن نیس فک نکن تو اوکی ای من باهات دشمنی دارم
نفهمیدم. منظورت اینه که حق نداشتم بیام تو تاپیک «انتقاد از مدیران داخلی» و ازت انتقاد کنم؟
باشه دشمنی نکردی. ولی دلیل نمیشه از کارت دفاع کنی که. پست آرش نه تنها باید مثل پست من پاک میشد بلکه اولویت بیشتری برای پاک شدن داشت. هنوزم میخوای اینو توجیه کنی؟!
یک ثانیه بری پروفایل آرش رو ببینی متوجه میشی من نیستم که داخل حرف بزن به کسی پریدم. پست اول رو هم من ندادم.
راستی همین چند وقت پیش یه پست درمورد حادثه ناو ارتش گذاشتم و یه نفر اومد بعدش و بهم عنوان خایه مال و ماله کش رو داد. اون موقع توهین و پریدن به هم تو حرف بزن آزاد بود؟ (باشه نمیخوام بگم دشمن هستی، میخوام بگم کارت رو توجیه نکن این شکلی که پست من پاک شد و پست آرش پاک نشد و حتی به پست من اولویت بیشتری برای پاک شدن دادی کار خیلی زشتی بود.)
راستش خیلی حس نمیکنم اتفاق بزرگی افتاده باشه
من نمیدونم انتظار داری چیکار کنم جدن :))
اگه با معذرت خواهی بخاطر تاخیر تو حذف پست آرش اوکی میشی خب من پایه ام
اگه میخوای تایم بگیرم پست آرش چقد اضافه تر مونده و ب همین مقدار پست تورو undelete کنم تا عدالت؟ :)) برقرار بشه ...اونم پایه ام
اگه خودت پیشنهادی داری خب بگو
سایت خوابیده بجای تو ح.ب پروندن دوتا تاپیک راجب اختلاف نظر هاتون بزنید ک هم تو ح.ب دعوا نشه و هم بحث جلو بره(اشاره ب همون پستی ک پاک کردم)
گفتم منو تو خیلی متفاوتیم ولی خصومت نداریم باهم ک ... اگه حس میکنی چیزی درست نیست یه پ.خ بزن راجبش حرف بزنیم :)
والا من داخل این تاپیک پست ندادم تا حقم رو از آرش بگیرم. مشکل آرش رو با خاکپور صحبت کردم اونم گفت اشکال نداره و کوتاه بیا منم قبول کردم.
پستی که من اینجا دادم درمورد عملکرد خودت هست. جواب همون هم اولش دادی و گفتی مثلا پست من گزارش شده بود و بخاطر گزارش زود تر دیدی یا فکر کردی باید پاک بشه اینا رو میتونستم قبول کنم. ولی وقتی بعدش میای و میخوای توجیه کنی و میگی تو توهین کردی که بگی پستم بیشتر مستحق پاک شدن بوده و به همین دلیل پاک کردی رو اصلا نمیشه قبول کرد.

این موضوع چیز بزرگی نبود؟ خب شاید بخوای بدونی معمولا در این موارد چند برخورد وجود داره:
1. یکی از برخورد ها اینه که مدیر ها میزنن پست هر دو نفر رو بدون توجه به اینکه کی مقصره پاک میکنند. در این موارد که برای منم پیش اومده شاید بعضی وقتا فکر کنم حقم هم نبوده پستم پاک بشه ولی کوتا میام و میگم اشکالی نداره مدیر فکر کرده اینجوری نظم سایت حفظ میشه به همین خاطر هم حتی اگه پستم مستحق پاک شدن نبوده میتونم بگذرم.
2. بعضی وقتا هم مدیر ها کلا پست ها رو پاک نمیکنند که در این موارد هم بحث خاصی نیست.
3. مورد سوم که عجیبه و بعضی وقت ها هم پیش میاد اینه که بعضی وقت مدیر ها نه تنها میزنن فقط پست یکی از طرفین بحث رو پاک میکنند بلکه پست کسی که مقصر هم هست پاک نمیشه. اینو چطوری میشه توجیه کرد؟ گزارش شده بود اون یکی نشده بود؟ باشه قبول اشکال نداره. ولی دیگه چی؟!

ضمنا الان که میگی اتفاق مهمی نیفتاده و میخوای اینکه اومدم اینجا و انتقاد میکنم رو غیر عادی جلوه بدی بهت پیشنهاد میکنم بری کمی صفحه های قبلی رو بخونی و ببینی بقیه اعضا اگه موارد مشابه و حتی کوچیک تر براشون پیش میومد چطوری با مدیرا برخورد میکردن. حتی کمی پیامشون ادیت و سانسور هم بشه اینجا رو و حتی حرف بزن رو روی سرشون میذارن.

آخرین ویرایش:

ememlia

⁦(⊙_◎)⁩
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1397
برای منم اهمیت نداره عذرخواهی کنی یا نه. چیزی که برام مهمه اینه که برات روشن شده باشه کاری که کردی درست نبوده و نه اینکه با چیزی مثل اینکه پست تو توهین آمیز بوده توجیهش کنی.

نفهمیدم. منظورت اینه که حق نداشتم بیام تو تاپیک «انتقاد از مدیران داخلی» و ازت انتقاد کنم؟
باشه دشمنی نکردی. ولی دلیل نمیشه از کارت دفاع کنی که. پست آرش نه تنها باید مثل پست من پاک میشد بلکه اولویت بیشتری برای پاک شدن داشت. هنوزم میخوای اینو توجیه کنی؟!
یک ثانیه بری پروفایل آرش رو ببینی متوجه میشی من نیستم که داخل حرف بزن به کسی پریدم. پست اول رو هم من ندادم.
راستی همین چند وقت پیش یه پست درمورد حادثه ناو ارتش گذاشتم و یه نفر اومد بعدش و بهم عنوان خایه مال و ماله کش رو داد. اون موقع توهین و پریدن به هم تو حرف بزن آزاد بود؟ (باشه نمیخوام بگم دشمن هستی، میخوام بگم کارت رو توجیه نکن این شکلی که پست من پاک شد و پست آرش پاک نشد و حتی به پست من اولویت بیشتری برای پاک شدن دادی کار خیلی زشتی بود.)

والا من داخل این تاپیک پست ندادم تا حقم رو از آرش بگیرم. مشکل آرش رو با خاکپور صحبت کردم اونم گفت اشکال نداره و کوتاه بیا منم قبول کردم.
پستی که من اینجا دادم درمورد عملکرد خودت هست. جواب همون هم اولش دادی و گفتی مثلا پست من گزارش شده بود و بخاطر گزارش زود تر دیدی یا فکر کردی باید پاک بشه اینا رو میتونستم قبول کنم. ولی وقتی بعدش میای و میخوای توجیه کنی و میگی تو توهین کردی که بگی پستم بیشتر مستحق پاک شدن بوده و به همین دلیل پاک کردی رو اصلا نمیشه قبول کرد.

این موضوع چیز بزرگی نبود؟ خب شاید بخوای بدونی معمولا در این موارد چند برخورد وجود داره:
1. یکی از برخورد ها اینه که مدیر ها میزنن پست هر دو نفر رو بدون توجه به اینکه کی مقصره پاک میکنند. در این موارد که برای منم پیش اومده شاید بعضی وقتا فکر کنم حقم هم نبوده پستم پاک بشه ولی کوتا میام و میگم اشکالی نداره مدیر فکر کرده اینجوری نظم سایت حفظ میشه به همین خاطر هم حتی اگه پستم مستحق پاک شدن نبوده میتونم بگذرم.
2. بعضی وقتا هم مدیر ها کلا پست ها رو پاک نمیکنند که در این موارد هم بحث خاصی نیست.
3. مورد سوم که عجیبه و بعضی وقت ها هم پیش میاد اینه که بعضی وقت مدیر ها نه تنها میزنن فقط پست یکی از طرفین بحث رو پاک میکنند بلکه پست کسی که مقصر هم هست پاک نمیشه. اینو چطوری میشه توجیه کرد؟ گزارش شده بود اون یکی نشده بود؟ باشه قبول اشکال نداره. ولی دیگه چی؟!

ضمنا الان که میگی اتفاق مهمی نیفتاده و میخوای اینکه اومدم اینجا و انتقاد میکنم رو غیر عادی جلوه بدی بهت پیشنهاد میکنم بری کمی صفحه های قبلی رو بخونی و ببینی بقیه اعضا اگه موارد مشابه و حتی کوچیک تر براشون پیش میومد چطوری با مدیرا برخورد میکردن. حتی کمی پیامشون ادیت و سانسور هم بشه اینجا رو و حتی حرف بزن رو روی سرشون میذارن.
:)) :)) :))
ببین من واقعا نمیفهممت
کاملا واضحه ازین مدل بحث کردن لذت میبری ک متاسفانه من آدم خوبی واسه این کار نیستم
تو دوساعت گذشته همه سعیمو کردم ک دوستانه مشکل رو حل کنیم ولی خب نمیدونم چی میخوای کمکی هم از دستم بر نمیاد
من فک نمیکنم بهت عذرخواهی بدهکار باشم
ازین بیشتر حرف زدنم رو هم توهین ب خودم میدونم
سایت دوتا مدیر کل و یه داخلی دیگه هم داره
اگه اشتباهی کرده باشم منتظر میمونم ازونا بشنوم

عقب مانده

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
امام
شهر
برازجان
سال فارغ التحصیلی
1398
:)) :)) :))
ببین من واقعا نمیفهممت
کاملا واضحه ازین مدل بحث کردن لذت میبری ک متاسفانه من آدم خوبی واسه این کار نیستم
تو دوساعت گذشته همه سعیمو کردم ک دوستانه مشکل رو حل کنیم ولی خب نمیدونم چی میخوای کمکی هم از دستم بر نمیاد
من فک نمیکنم بهت عذرخواهی بدهکار باشم
ازین بیشتر حرف زدنم رو هم توهین ب خودم میدونم
سایت دوتا مدیر کل و یه داخلی دیگه هم داره
اگه اشتباهی کرده باشم منتظر میمونم ازونا بشنوم
:)):)):))
ببین نه تنها کلا نمیفهمی بلکه معلومه پیامم رو هم یه بار نخوندی و از این کار لذت میبری.

a.khakpour77

گُم‌دَرسَر!!!
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5 تهران
شهر
فرز 1 بندرعباس/فرز 5 تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
مدال که نه...اما سه تا مرحله یک دارم...
دو تا ادبی، ی زیست...
دانشگاه
علوم‌پزشکی تهران
رشته دانشگاه
ژنتیک
کافیه دیگه
من بابت مشکلات بوجود اومده عذرخواهی میکنم
در هر جایی وقتی ب یک نفر مسئولیتی محول میشه، طبیعیه ک تا مدتی بخاطر تجربه‌ی کم مشکلاتی بوجود بیاد، ولی مدیران داخلی دارن تمام تلاششون رو میکنن ک زودتر همه‌چیز رو بفهمن و بتونن مدیریت مطلوبی داشته باشن
قصور از بنده بوده در این مورد، بازهم عذر میخوام
سعی میکنیم دیگه همچین مشکلی پیش نیاد

عقب مانده

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
امام
شهر
برازجان
سال فارغ التحصیلی
1398
کافیه دیگه
من بابت مشکلات بوجود اومده عذرخواهی میکنم
در هر جایی وقتی ب یک نفر مسئولیتی محول میشه، طبیعیه ک تا مدتی بخاطر تجربه‌ی کم مشکلاتی بوجود بیاد، ولی مدیران داخلی دارن تمام تلاششون رو میکنن ک زودتر همه‌چیز رو بفهمن و بتونن مدیریت مطلوبی داشته باشن
قصور از بنده بوده در این مورد، بازهم عذر میخوام
سعی میکنیم دیگه همچین مشکلی پیش نیاد
)‌: مقصر منم، من غلط کنم که شما رو مقصر بدونم

Zahra_a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
99
رشته دانشگاه