• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بارسلونا

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم
پاسخ : بارسلونا

به نقل از amir h :
با وجود این که مورینو نتایج خوبی تو رئال نگرفت ولی هنوز به نظرم مربی بزرگیه
من مورینیو رو جزء 5 مربی برتر حال حاضر جهان میدونم ولی در مورد تاریخ تاریخ باید قضاوت کنه
وقتی میتونیم بگیم بهترین مربی تاریخ که حدلقل مربیگری مورینیو تموم شده باشه
مورینیو سابقه مربیگری زیادی نداره ولی با این حال افتخارات زیادی آورده و حتی بعید هم نیست که به این عنوانی که شما میگی برسه
ولی الان نمیشه در موردش قضاوت کرد
قطعا هس...حتی به نظرم جزو 3 تای برتر... ولی منم به نظرم نمیشه انقد زود قضاوت کرد مورینیو هنوز مربی جوونی محسوب میشه
به نقل از ..MahSa.. :
به نظرم بهتره تیاگو رو با ماتا عوض کنیم و مارکینوس رو هم با پول بخریم
البته امیدوارم تیاگو بمونه ولی خودش اعلام کرده که میخواد از باشگاه بره
چی؟ ابدا. تیاگو تو فینال زیر 21 دیدید که چن تا گل زد...اصلا نباید راضی شن بره

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از آیدا-ق :
چی؟ ابدا. تیاگو تو فینال زیر 21 دیدید که چن تا گل زد...اصلا نباید راضی شن بره

بله منم امیدوارم.
تو فینال حسابی ارزش های خودشو نشون داد.امیدوارم تیتو و روسل برای نگه داشتنش بیشتر تلاش کنن.

اگه بازی بیشتربش بدن واقعا جای زیادی براپیشرفت داره.

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

اسپانیا قهرمان زیر 21 ساله های اروپا شد و تو فینال تیاگو هتریک کرد و 5 تا بازیکن بارسا تو تیم بودن. تیاگو،بارترا،مونتویا،مونسیا و تیو
بارترا هم تو کل مسابقات فقط 1 خطا کرد و این عالیه،آینده داره واقعا. تیاگو هم دومین گلزن برتر شد به همراه ایسکو و بعد از موراتا
cincCAMPIONS.v1371635082.JPG

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

نیمار شاهکاره :|یعنی فقط موندم الان..انقدر مسی رو از ته دل دوست دارم(هم شخصیتش هم بازیش)ک ته دلم ناراحتم رقیب ب این خوبی پیدا کرده :-<
نیمار واقعا عالیه..تکنیک ناب برزیل.نمیدونم چی بگم :|
فقط خدا کنه ب درد بارسا بخوره.ب نظر آدم مغروری میاد.اگه با مسی و ژاوی اینیستا نسازه کار تیم زاره.خیلی هم ب نظر نمیاد ب سبک بارسا بخوره.ولی عالیه >:D<

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از پوریا عابدی :
نیمار شاهکاره :|یعنی فقط موندم الان..انقدر مسی رو از ته دل دوست دارم(هم شخصیتش هم بازیش)ک ته دلم ناراحتم رقیب ب این خوبی پیدا کرده :-<
نیمار واقعا عالیه..تکنیک ناب برزیل.نمیدونم چی بگم :|
فقط خدا کنه ب درد بارسا بخوره.ب نظر آدم مغروری میاد.اگه با مسی و ژاوی اینیستا نسازه کار تیم زاره.خیلی هم ب نظر نمیاد ب سبک بارسا بخوره.ولی عالیه >:D<
اولین بازی بود که احساس کردم نیمار واقعا عالیه.اتفاقا این عالیه که یه نفر قراره باشه که مسی رو به چالش بکشه...مطمئنن مسی از اینم بهتر خواهد شد در رقابت با نیمار.
آره یه مقدار تک روه و منم نگرانیم از اینه. البته بازم میگم نیمار سرمایه گذاری بلند مدته یعنی باید منتظر درخشش تو 2 سال آینده باشیم.
+داوید لوئیز رو بخریم لطفا...تیاگو سیلوا هم عالیه ولی خب ممکن نیست ولی لوئیز قیمتش مناسبه. من تنها مشکلم با نیمار اینه که گرون بود و الان راسل نه مدافع میخره نه دروازه بان

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

نیمار خیلی توانایی تکنیکی بالایی داره و مطمئنم به راحتی میتونه با شرایط تیم کنار بیاد از زمان کرایف تا حالا بارسا داره تیکی تاکا بازی میکنه ولی به نظراکثرمهاجم های برزیلی که همشون به دریبل و حرکات زیبا علاقه داشتن موفق شدن

در کل من مطمئنم نیمار موفق میشه.قطعا آنالیزور های تیم بیشترازما بلدن و خوب آنالیز کردن بازیشو و این هزینه رو کردن. :|

نیمار خیلی خوب از جناحین بازیکن رو راه میندازه.دقیقا کاری که باید برای آلبا یا اینیستا انجام بشه.
ما به یک بازیکن که بتونه با تکنیک و خلاقیت و کمکش به لئو دفاع سخت رقیب رو باز کنه و یک مهاجم مکمل برای مسی وبازیکنی که بتونه ضربه آخر رو خوب بزنه و قدرت حمل توپ و شوت بالایی داشته باشه نیازداشتیم که نیمار خوب میتونه این کاراروانجام بده.

×به زورم که شده باید تیاگو رو نگه داشت! باید ژاوی باهاش حرف بزنه و متقادش کنه که بمونه.

Casillas

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
Farz
شهر
مشهد

نيمارنيمار : ي برزيلي توانا كه مسي رو الگوي خودش ميدونه! >:D<
تيتوتيتو گفته يا مسي رو ميذارم تو رمين يا نيمار...عقيده داره اين دو تا با هم تو زمين جور نميشن! هم طرفدار مسي ام هم نيمار ولي با حرف تيتو موافقم!
داويد وياويا هم گفته از وضعيتم تو بارسا راضي نيستم! چون همش رو نيمكتم...تيتو گفته يه فكري براي فعاليت بيش تره ويا دراه...ولي هنوز نگفته چه فكري! ويا اگه ي فصل ديگه تو بارسا بمونه از 3.5 تا 8.5 ميليون يورو پاداش ميگيره! علاوه بر قرار داد 14 ميليون يورويسش با بارسا! كلا ازش راضيم نميدونم چرا! ;;)
مسي : دوست دارم كنار ويا نوپ بزنم! ( مسيمونم كه عاقاس اصن بحثي راجبش نداريم!) <D=
والدس: بعد كلي ناز كردن براي دهمين بار كه هي قرارداد نوشت بعد فسخ كرد...دوباره قرار دادشو با بارسا تممديد كرد...و اگه باز فسخ كنه 1.5 ميليون يورو جريمه ميشه! :D

دهنم خشك شد! خسته نياشم! B-)

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Kidnaper :
تيتوتيتو گفته يا مسي رو ميذارم تو رمين يا نيمار...عقيده داره اين دو تا با هم تو زمين جور نميشن! هم طرفدار مسي ام هم نيمار ولي با حرف تيتو موافقم!
دقیقا کجا گفته این حرفو؟
من به شدت باهاش مشکل دارم چون در این صورت یعنی الکی نیمار رو خریدن :|
به نقل از ..MahSa.. :
نیمار خیلی توانایی تکنیکی بالایی داره و مطمئنم به راحتی میتونه با شرایط تیم کنار بیاد از زمان کرایف تا حالا بارسا داره تیکی تاکا بازی میکنه ولی به نظراکثرمهاجم های برزیلی که همشون به دریبل و حرکات زیبا علاقه داشتن موفق شدن

در کل من مطمئنم نیمار موفق میشه.قطعا آنالیزور های تیم بیشترازما بلدن و خوب آنالیز کردن بازیشو و این هزینه رو کردن. :|

نیمار خیلی خوب از جناحین بازیکن رو راه میندازه.دقیقا کاری که باید برای آلبا یا اینیستا انجام بشه.
ما به یک بازیکن که بتونه با تکنیک و خلاقیت و کمکش به لئو دفاع سخت رقیب رو باز کنه و یک مهاجم مکمل برای مسی وبازیکنی که بتونه ضربه آخر رو خوب بزنه و قدرت حمل توپ و شوت بالایی داشته باشه نیازداشتیم که نیمار خوب میتونه این کاراروانجام بده.

×به زورم که شده باید تیاگو رو نگه داشت! باید ژاوی باهاش حرف بزنه و متقادش کنه که بمونه.
نه مشکلی با سبک بازی تیم نخواهد داشت
بله قطعا
و همین توانایی شوت زنیش خیلی خوبه من تا قبل از جام کنفدراسیون ها توجه نکرده بودم بهش.
×ینی چی میخواد بره اصن؟ آخه کجا براش بهتر از بارساس واسه پیشرفت؟

Casillas

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
Farz
شهر
مشهد

به نقل از آیدا-ق :
دقیقا کجا گفته این حرفو؟
من به شدت باهاش مشکل دارم چون در این صورت یعنی الکی نیمار رو خریدن :|نه مشکلی با سبک بازی تیم نخواهد داشت
نميدونم تو سر تيتو چي ميگذره! ولي اگه با هم تو زمين بودن نيمار و مسي واقعا به ضرر بارسا باشه ؛ بايد به نظر تيتو احترام گذاشت!
البته اميدوارم با اين كار تيتو نه حضور مسي كمت بشه....نه نيمار ناپديد بشه! :-s

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Kidnaper :
نميدونم تو سر تيتو چي ميگذره! ولي اگه با هم تو زمين بودن نيمار و مسي واقعا به ضرر بارسا باشه ؛ بايد به نظر تيتو احترام گذاشت!
البته اميدوارم با اين كار تيتو نه حضور مسي كمت بشه....نه نيمار ناپديد بشه! :-s
اگه به ضرر تیمه چرا خریدنش؟ مگه نه به خاطر این که با مسی همکاری داشته باشه؟
قطعا این نیماره که ناپدید خواهد شد

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

وای این نیمار عالیه!

یعنی اون حرکته آخرش توی بازی مکزیک منو یاد رونالدینیهو انداخت!

به نظرم اتفاقا 2 تایی جور میشن باهم! نیمار هنوز خیلی کم سن و ساله! باید کلی تجربه اونم تو بازی های اروپایی با اون فشردگی کسب کنه!

نیمار در گوشه فوق العاده موثر هست! یعنی همون چیزی که بارسا نیاز داره و از بعد افت ویا نتونست کاری کنه!

ولی یه حرکتایی ازش بده اونم اینکه بازیکن حریف رو تحقیر میکنه و این باعث میشه بازیکن خشن بازی کنه و موجب مصدومیتش بشه و از آمادگیش کم کنه! دقیقا این اخلاقش به برزیلی ها رفته و کاملا با مسی مقایرت داره!

بعد بعضی ها به اخلاقه بدش توجه میکنند باید بگم این بازیکن 21 سالشه! هنوز بچست! قطعا هم نشینی و بازی کردن با بازیکنانی مثل مسی و ژاوی اینیستا و پویول و.... کلی روی رفتارش تاثیر میذاره!

نگران مچ شدنش توی تیم نباشید! بازیکنی که انقدر خوبه و باهوش قطعا مچ شدن با تیم براش آسون ترین کاره!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

دیروز تولد مسی بود
Messi_birthday_640x360.v1372025439.jpg

+
پس از اتمام رقابت های یورو زیر 21 سال که با قهرمانی اسپانیا و درخشش تیاگو خاتمه یافت، یوفا این بازیکن جوان بارسا را به عنوان ارزشمند ترین بازیکن یورو زیر 21 سال 2013 انتخاب کرد.
او همچنین در تیم منتخب یوفا نیز قرار دارد. نام مارک بارترا و مارتین مونتویا نیز در میان 23 یازیکن منتخب دیده می شود.

یعنی واقعا این مدیریت فوق العاده ی راسل باید بشه الگوی همگان :| اگه انتقال تیاگو به منچستر نهایی بشه بزرگترین حماقت کادر مدیریت بارسا در سالهای اخیر خواهد بود :| در ضمن تیاگو داره اشتباه بزرگی میکنه و فقط به خاطر اینکه تو یه تعدادی از بازیا زیر اون مقداری که تو قراردادش اومده بوده بازی کرده میخواد بره :| ژاوی و اینیستا چقدر صبر کردند تا به اینجا رسیدن حالا تیاگو میخواد یک شبه ره صد ساله بره که سخت در اشتباهه
+
به گزارش موندو دیپورتیوو، بلاوگرانا قصد دارد حداقل یکی از مدافعان مرکزی تیم ملی برزیل را در این تابستان به خدمت بگیرد. از این رو نمایندگان این باشگاه در برزیل حضور پیدا کردند تا از نزدیک شاهد عملکرد این دو مدافع مستحکم باشند.بارسا با پرداخت 25 میلیون یورو می تواند لوئیز را به کمپ نو ببرد اما پاریس سنت ژرمن برای تیاگو سیلوا حداقل 40 میلیون یورو می خواهد.
این خیلی خبر خوبیه.اگه لوئیز رو بخرن میتونن تراشتگن رو هم بخرن که گفته میشه الان خیلی به بارسا نزدیک شده ولی اگه سیلوا رو بخرن احتمال اینکه تیم خرید دیگه ای بکنه به شدت کمه. از طرفی هم اسم کسایی مثه مارکینیوس مطرح میشه :-? که اگه پاریسن ژرمن نذاشت سیلوا بیاد و لوئیز رو هم خرید( :| ) خیلی خوبه

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

چیزی که هست تیاگو حق داره بره،الان بازیکنای تاپ و تقریبا همسن و سالش دارن (و حتی کوچکتر) فیکس بازی میکنن تو تیمای مختلف.

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Spammer :
چیزی که هست تیاگو حق داره بره،الان بازیکنای تاپ و تقریبا همسن و سالش دارن (و حتی کوچکتر) فیکس بازی میکنن تو تیمای مختلف.
نه اون حق داره،بحث اون بند س تو قراردادش :| که باعث میشه بازیکن به فکر رفتن بیفته اصن. ولی بازم معتقدم اشتباه میکنه میره.شاید الان نیمکت نشین ژاوی و اینیستا باشه ولی در دراز مدت هافبک بارسا شدن و جانشینی ژاوی خیلی بهتر از فیکس شدن تو یه تیم دیگه(برا یه مدت) و بعد آرزوی بازی در بارسا رو داشتنه.

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

تو بازی خیریه که برگزار شده بود تیم مسی 9 بر 6 برنده شده و تو این بازی مسی گل اول رو زده و 3 تا پاس گل هم داده...لئو 71 دقیقه تو زمین بوده.

12060680274742482342.jpg

+گل به کاسیاسِ نیمار عالی بود...بی صبرانه منتظرم فصل شرع بشه x:
+داویدلوئیسُ بخرن دیگه :| خیلی خوب بوددیشب :|

---------------------------------------------------------------------------

تیتو گویا بدجور افتاده دنبال تیاگو سیلوا :D
گفته شده، همون کسی که مسئولیت مذاکره براخرید نیمارُبر عهده داشته این بار به دنبال متقاعد کردن سیلوا برااومدن به بارساس.

ولی انصافا هزینه سنگینی داره و البته باید دیدکه تیاگو پولکی ـه یا آینده فوتبالیش براش مهمتره!

ih7hoib9jeg24787nv0.jpg

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نظرم اونقدام لازم نیس تیاگو سیلوا رو بخرن و هزینه کنن :-? لوئیز تکل زن تره و قیمتشم مناسب تر،بیشتر به "درد" بارسا میخوره(نه اینکه بازیکن بهتریه)

MePeR

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

لوییز مگه قبول کرده که بیاد ؟