• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بارسلونا

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم
پاسخ : بارسلونا

به نقل از یک کاغذ سفیدم دهید... :
به نظرم این چند فصل اخیر کلا یه ذره شل بازی میکنه انگار بارسا :rolleyes: :-<...مثلا بازی با چلسی واقعا من بارسا رو ندیدم :|...و فکر کنم تا حد زیادی به شانس هم نباخت...به بازی بدش باخت :-<
شاید رفتن گواردیولا بتونه شوک بده به تیم... :|
چند فصل اخیر؟؟؟مثلا پارسال هم شل بود؟
نه به نظرم این فصل شل گرفته بود همه چی رو،مخصوصا لالیگارو،خب وقتی 3سال متوالی قهرمان شی این احساس "قهرمانی همیشگی" بهت دس میده که نتیجه این توهم واهی هم ازدس دادنش میشه
این 3سال متوالی قهرمانی اهمیت لالیگارو واسه بارسا کم کرده بود،این ازدس دادنش میتونه دوباره اهمیتی رو که باید یه جام واسه فتح شدن داشته باشه،برا بارسا به وجود بیاره
دقیقا بارسا دوتا بازی جلو رئال و چلسی رو نه به رئال باخت نه به چلسی،کاملا به بازی بدش باخت،اینکه مثل همیشه نبود،رئال و چلسی مثل همیشه بودن بارسا از حد همیشگیش پایین تر بود،خیلیم پایین تر بود :rolleyes:
دقیقا فک میکنم به خاطر اینم رف،اینکه تیم با یه سرمربی جدید یه فصل جدیدی رو شروع کنه و اون عناوینی رو که قبلا گرفته بود فراموش کنه و دوباره انگیزه قهرمانی رو به دس بیاره(افتخاری نبود که بارسا با گواردیولا بهش نرسیده باشه،همین انگیزه رو کم میکرد،اینکه هیچ هدف و آرزویی دیگه وجود نداره که بهش نرسیده باشی)

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از یلدا-ق :
چند فصل اخیر؟؟؟مثلا پارسال هم شل بود؟
نه به نظرم این فصل شل گرفته بود همه چی رو،مخصوصا لالیگارو،خب وقتی 3سال متوالی قهرمان شی این احساس "قهرمانی همیشگی" بهت دس میده که نتیجه این توهم واهی هم ازدس دادنش میشه
این 3سال متوالی قهرمانی اهمیت لالیگارو واسه بارسا کم کرده بود،این ازدس دادنش میتونه دوباره اهمیتی رو که باید یه جام واسه فتح شدن داشته باشه،برا بارسا به وجود بیاره
دقیقا بارسا دوتا بازی جلو رئال و چلسی رو نه به رئال باخت نه به چلسی،کاملا به بازی بدش باخت،اینکه مثل همیشه نبود،رئال و چلسی مثل همیشه بودن بارسا از حد همیشگیش پایین تر بود،خیلیم پایین تر بود :rolleyes:
دقیقا فک میکنم به خاطر اینم رف،اینکه تیم با یه سرمربی جدید یه فصل جدیدی رو شروع کنه و اون عناوینی رو که قبلا گرفته بود فراموش کنه و دوباره انگیزه قهرمانی رو به دس بیاره(افتخاری نبود که بارسا با گواردیولا بهش نرسیده باشه،همین انگیزه رو کم میکرد،اینکه هیچ هدف و آرزویی دیگه وجود نداره که بهش نرسیده باشی)
ولی یه حس غریبی میگه یا رفتنش شوک میده یا گند میزنه به بارسا :|...بعید نیست با رفتنش کل تیم بریزه

m.kamali

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی4
شهر
تهران

بارسلونا با این عظمت اگر بخواد به پپ وابسته باشه که دیگه تیم نیست.
مطمئن باشین که بارسلونا به هیچ کسی وابسته نیست و فصل بعد هم با قدرت همیشگی خودش 10_20 تا جام میگیره. :)

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از یک کاغذ سفیدم دهید... :
ولی یه حس غریبی میگه یا رفتنش شوک میده یا گند میزنه به بارسا :|...بعید نیست با رفتنش کل تیم بریزه
بعدازاینکه به طور رسمی رفتنش اعلام شد تیم ریخت؟
واکنش تیم برد 7-0جلو وایکانو و 4-1جلو مالاگا بود
بارسا به هیچ "نفر"ی "وابسته"نیس،این همون حرفیه که درمورد کرایف افسانه ای هم میگفتن،کرایف رفت،رایکارد اومد،تیم ریخت؟
درمورد گورادیولا هم همین تردید وجود داشت،که با "اومدنش"تیم میریزه،رایکارد رفت و گورادیولا اومد...تیم ریخت؟گواردیولایی اومد که کرایف و تیم رویاییش رو زنده کرد
الانم همینو میگن،ولی من مطمئنم تیم نمیریزه،بله دیگه این تیم رویایی "تکرار"نمیشه ولی بازم احیا میشه،به قول خود پپ:و روزی بارسلونایی دیگر،رکوردهای این بارسلونا را خواهد شکست

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

به نقل از یلدا-ق :
بعدازاینکه به طور رسمی رفتنش اعلام شد تیم ریخت؟
واکنش تیم برد 7-0جلو وایکانو و 4-1جلو مالاگا بود
بارسا به هیچ "نفر"ی "وابسته"نیس،این همون حرفیه که درمورد کرایف افسانه ای هم میگفتن،کرایف رفت،رایکارد اومد،تیم ریخت؟
درمورد گورادیولا هم همین تردید وجود داشت،که با "اومدنش"تیم میریزه،رایکارد رفت و گورادیولا اومد...تیم ریخت؟گواردیولایی اومد که کرایف و تیم رویاییش رو زنده کرد
الانم همینو میگن،ولی من مطمئنم تیم نمیریزه،بله دیگه این تیم رویایی "تکرار"نمیشه ولی بازم احیا میشه،به قول خود پپ:و روزی بارسلونایی دیگر،رکوردهای این بارسلونا را خواهد شکست
منم بعید میدونم تیم بهم بریزه چون ویلانوا سیستمش فرق زیادی با گواردیولا نداره فقط مشکل تجربس که اونم با چند تا بازی تدارکاتی بدست میاد پس زیاد نباید نگران بارسای فصل آینده بود.

matin320

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید باهنر
رشته دانشگاه
دامپزشک / سیاست

دلم میخواد کله ی والدز رو بکنم.
باید کنار زمین یکی رو بذارن تا هی بهش یادآوری کنه که دروازه کجایه. :-& :-&

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از matin320 :
دلم میخواد کله ی والدز رو بکنم.
باید کنار زمین یکی رو بذارن تا هی بهش یادآوری کنه که دروازه کجایه. :-& :-&
بعد با این وضع امسال 5امین ساله که داره پشت هم زامورا میگیره
آخه واقعا والدز بهترین دروازه بان لیگه؟؟؟
اینکه بارسا گل کم میخوره به خاطر اینه که اصولا تیم حریف موقعیتای زیادی ایجاد نمیکنه که بخواد بارسا گل بخوره،وگرنه والدز که به هیچ توپی نه نمیگه
............................
این اولین مصاحبه پپ به عنوان سرمربی بارساس که از فوتیران برداشتمش،حتما بخونیدش(حتی واسه چندمین بار)

وضعیت بازیکنان شما برای فصل آینده چگونه خواهد بود؟
من آدمی نیستم، که به راحتی دروغ بگویم؛ رونالدینیو، اتوئو و دکو، در اهداف من نیستند و نمی خواهم از ابتدای فصل، وعده های پوچ خودم را شروع کنم، اما بهتر است به آن سه بگویم، که اگر می خواهند در ترکیب باشند، باید پیشرفت کنند و در پیش فصل خودشان را به من و اعضای تیم نشان دهند. همه بازیکنان فصل قبل، میتوانند در تیم باشند، فقط باید به من نشان بدهند، که لیاقت بازی در بارسا را دارند و خواهند داشت. مهم انگیزه بازیکنان ما است.
نمی خواهید درباره رونالدینیو، کمی بیشتر توضیح دهید؟
نیازی نمی بینم که بیش از این چیزی بگویم. اگر می خواهد همان بازیکنی باشد، که چند سال پیش بوده است، بارسا این شرایط را برایش مهیا کرده است. رونالدینیو و همه بازیکنان، باید خودشان در پیش فصل نشان دهند؛ در غیر این صورت، نیازی به وی نخواهیم داشت
محور تلاش های شما برای خرید بازیکن در چه پستی است؟
من مهاجمی می خواهم، که برایم در یک فصل 60 گل به ثمر برساند! (با خنده) بهتر است شوخی را تمام کنیم؛ ما به دنبال یک شماره 9 واقعی هستیم که بتواند، شرایط را برای آنری و بویان سخت تر کرده تا رقابت برای بازیکن اصلی شدن بالا بگیرد. گزینه های زیادی را در کاغذ مد نظر داریم، اما فعلا نیازی نمی بینم، که همه آن ها را پشت میکروفون اعلام کنم.

کمی واضح تر توضیح دهید؛ بازیکن دیگری هم خواهید خرید یا خیر؟
واضح تر از این نمی توانم؛ ما برای شرکتی قدرتمندانه در هر سه رقابت، نیازمند بازیکنانی هستیم که آن ها را خواهیم خرید؛ اگر از من نام آن ها را می خواهید، نمی توانم جوابتان را بدهم.

از سرمربی تیم اول بودن ترسی هم دارید؟
به نظر شما ترسی دارم؟ هرگز؛ من کاملا آماده هستم و پذیرفته ام، که سرمربی تیم اول شده ام. من 37 ساله ام و شرایط را به خوبی درک می کنم. می خواهم با همکاری دستیارانم، شادی را با کمال جدیت به اردوی تیم بازگردانم.

شرایط تیم در پیش فصل چگونه است؟
من نمی خواهم، قبل از آغاز در باره چیزی حرف بزنم. تیمم را آماده به فصل خواهم فرستاد و اماده بردن هر سه جام خواهیم بود. من سعی خواهم کرد، در همه حال روحیه و انگیزه شاگردانم را بالا نگه دارم. شاگردانم بزودی استارت خواهند زد تا حضوری قدرتمندانه در هر سه جام را تضمین نمایند.

افراد زیادی درباره شما و وضعیت شما شک و تردید دارند؛ آن ها را قانع کنید؟
نیازی به قانع کردن من نیست؛ من این را درک می کنم، که زمانی بازیکن این تیم بوده ام و از این جهت مورد تردید های زیادی قرار گرفته ام، اما بزودی همه خواهند فهمید، که وعده های من هیچ یک دروغین نیست. در دو هفته ابتدایی فصل، همه این تردید ها برطرف خواهد شد و در این هیچ شکی نداشته باشید.

درباره مسی توضیح دهید
او بازیکن خوبی است، اما باید این را بداند، که بارسای من با سایر بارسا ها متفاوت خواهد بود. یک اسم، نمی تواند باعث قرار گرفتن ثابت آن در زمین شود. من به انگیزه و آمادگی نگاه خواهم کرد، اما شک ندارم، که مسی به بهترین نحو با ما وفق خواهد یافت. او در فصل آینده، یکی از کلیدی ترین های ماست.

در پایان، کدام یک از همکار هایتان در تیم اول را تحسین می کنید؟
همه؛ من اینجا کار می کنم و خواهم کرد و از این رو، به بگریستیان، اینگلا، لاپورتا و .. تبریک می گویم. آن ها همه به دنبال برتری تیم خواهند بود

• شروع کننده موضوع

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

من نمیدونم چرا انقدر از مسی خوشم میاد!

خیلی آرومه! دمش گرم بهشم میخوره خیلی مغرور نباشه اونم با این سطحی که داره!

اصلا همین خوبه دیگه! در عین بزرگی خودت رو بزرگ نبینی و خاکی باشی! عاشقشم! این از رکورد زنیش تو دنیا! نبود دیگه کسی؟

Delaram95

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد

گواردیولا امشب با نیو کمپ وداع می کنه!!
دلم واسش تنگ می شه...

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از ITER :
گواردیولا امشب با نیو کمپ وداع می کنه!!
دلم واسش تنگ می شه...
:-<
به نظرتون بعد جام حذفی جشن خدافظی میگرفتن بهتر نبود؟
+خود گواردیولا گفته بازی با اسپانیول مهم تراز خدافظی منه،هنوزم به فکر تیمه،هنوزم نگرانه،مثل همیشه :rolleyes:

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

به نقل از یلدا-ق :
به نظرتون بعد جام حذفی جشن خدافظی میگرفتن بهتر نبود؟
+خود گواردیولا گفته بازی با اسپانیول مهم تراز خدافظی منه،هنوزم به فکر تیمه،هنوزم نگرانه،مثل همیشه :rolleyes:
منم واقعا دلم براش تنگ میشه بدتر اینه که یک سال کلا قرار نیست خبری ازش بشه.
امیدوارم امشب مسی هت تریک کنه و یه جوری رفتن گواردیولا رو با آقای گل شدنش آسونتر کنه

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

دیشب...خدافظی با پپ :-< :((
مسی که 50گله شد P:>...ولی بعداز گل چهارم که رف پپ رو بغل کرد :(
هعی... :-<

Delaram95

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد

guardiola-goodbye-journey-ramos-funny.jpg

سفر خوبی داشته باشی، اما کلا به مقصودت نمی رسی...!
واسه ی همه ی لحظه هایی که شادمون کردی... مرسی...

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

نه یکی نه دوتا نه سه تا چهــــــــــــــــــــــــار تا گل از مسی شاهکاره! x:

پ.ن:انجمن رئال مادرید تو یه حرکت جالب کلا جدول گلزنان برترُ از سایتش حذف کرده.

zahra76

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان اسلامشهر
شهر
تهران

خداحافظیش واقعا باشکوه بود
آفرین به همه بارسایی ها که انقد خوب قدر مربی شونو میدونن
رفت در حالی که هیچ کی دلش نمیخواست بره
هر جا هست موفق باشه
راستی آفرین به بارسا و مسی که با 4 تا گل مقتدرانه حریف شونو شکست دادن :D

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

خیلی از این جمله ی گزارشگره خوشم اومد:
مسی 4 - اسپانیول 0

بغل کردن مسی و گواردیولا هم واقعا عالی بود.

jamalh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد
دانشگاه
ان شا ا... شریف

ای کاش بارسا از اول همین طوری بازی میکرد و تیمای دیگه رو دست کم نمیگرفت

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

به نقل از jamalh :

باید به فکر فصل بعد بود افسوس خوردن فایده ای نداره.

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از jamalh :
ای کااااااااااااااااااااااش :-<
ولی
به نقل از یه کاسه شیر :
باید به فکر فصل بعد بود افسوس خوردن فایده ای نداره.
باید به فکر فصل بعد باشیم،از اول فصل همه رو جدی بگیریم

بالا