• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بازی با اسرائیل اری یا خیر؟

تیم های ایران تو لیگ روبات ها اگه با اسرائیل رو به رو بشند بازی نمی کنند و انصراف می دهند به نظر شما

• اری

رای‌ها: 77 41.0%
  • خیر

رای‌ها: 111 59.0%

• رای‌دهندگان
    188

s!na

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی ۱
شهر
تهران
پاسخ : بازی با اسرائیل اری یا خیر؟

به نقل از m.kamali :
شرمنده من نوشته بودم که شوخی کردم اما یه آدم بیشعوری نوشته های منو پاک کرد.(s!na)
در ضمن من اگه تو یه خانواده اسرائیلی بودم خودم پامو از فلسطین بیرون میزاشتم تا حداقل یه ارزشی به خودم بدم.
حالا نمی دونم چرا بعضی از ما اینقدر از اسراییل طرفداری میکنیم.همینا بودن که 5 تا دانشمند مارو ترور کردن.
همینا بودن که تو جنگ ما با عراق کلی تجهیزات به اونا دادن.
در ضمن آقا سینا کم میاری نوشته های منو پاک نکن تا سوء تفاهم پیش نیاد.
مواظب حرف زدنت باش و احترام خودت رو نگه دار، این جا مدرسه هم نیست که به همه فحش بدی کسی زورش بهت نرسه.
با قدرت تفکر (و استدلال) یک لنگه کفش هم میشه فهمید که تا یک سطح دسترسی خاص رو به سایت نداشته باشی نمیتونی پست کسی رو پاک کنی.

برات متاسفم و نمیدونم چی کار کردی که چشمات انقدر ضعیف شده که متوجه شی پست خودم هم پاک شده و دوباره با قدرت تفکر (و استدلال) یک لنگه کفش هم میشه فهمید که من پسته خودم رو پاک نمیکنم.

"در ضمن من اگه تو یه خانواده اسرائیلی بودم خودم پامو از فلسطین بیرون میزاشتم تا حداقل یه ارزشی به خودم بدم"-> این یعنی این که بر خلاف حرف پدرت ، خونه خودت رو ول میکردی و آواره میشدی؟

جونیور که کلا هیچی ، ولی اگه تو لیگ هایی که سرشون به می ارزه هم یکم دقت کنی(!) متوجه میشی که:

تو مسابقه ی روباتیک
نه کسی میاد که ۵ تا دانشمند از ما رو ترور کرده باشه. چون بهش ربطی نداره.
نه کسی میاد که تو جنگ ایران و عراق به اونا تجهیزات دادن. چون بهشون ربطی نداره.
فقط یه سری که کاره علمی کردن میان برای پیشرفت(میخوای این قسمتشو بیخیال شو)

در ضمن آقا کمال تو دنیای متمدن وقتی برای ادعا ت سندی نداری نمیتونی بر اون مدعّا برای کسی حکم ببری.(با قدرت تفکر (و استدلال) یک لنگه کفش هم میشه اینو فهمید )
پس اگه دیگه گفتی من پستاتو پاک کردم ، در حالی که نمیدونستی ، مجبور میشم واقعا پاک کنم ، جوری که مدرک جرم هم برات بمونه.
با این اوصاف توصیه میکنم سعی نکنی قدرت تفکر و استدلال خودت رو با یه لنگه کفش مقایسه کنی ، چون یه سری عقایدی تو سرت هست که نمیزاره این کار رو انجام بدی

WORM

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
برق

به نقل از m.kamali :
شرمنده من نوشته بودم که شوخی کردم اما یه آدم بیشعوری نوشته های منو پاک کرد.(s!na)
در ضمن من اگه تو یه خانواده اسرائیلی بودم خودم پامو از فلسطین بیرون میزاشتم تا حداقل یه ارزشی به خودم بدم.
حالا نمی دونم چرا بعضی از ما اینقدر از اسراییل طرفداری میکنیم.همینا بودن که 5 تا دانشمند مارو ترور کردن.
همینا بودن که تو جنگ ما با عراق کلی تجهیزات به اونا دادن.
در ضمن آقا سینا کم میاری نوشته های منو پاک نکن تا سوء تفاهم پیش نیاد.
یه سوال دیگه الان شما خودتو بذار یه بار دیگه جای همون اسرائیلیه ببین تو این سنت و با وضع کنونیت آیا میتونی به خواست خودتو پاتو از تو کشوری که توش هستی بذاری بیرون؟
اصلا ایرانو بگیر مثلا اسرائیل تو الان راحت میتونی پاتو از ایران بذاری بیرون بدون توجه به خونواده و ...
به فرض هم که از همه کارای نظامی کشورت ناراضی باشی

m.kamali

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی4
شهر
تهران

به نقل از s!na :
مواظب حرف زدنت باش و احترام خودت رو نگه دار، این جا مدرسه هم نیست که به همه فحش بدی کسی زورش بهت نرسه.
با قدرت تفکر (و استدلال) یک لنگه کفش هم میشه فهمید که تا یک سطح دسترسی خاص رو به سایت نداشته باشی نمیتونی پست کسی رو پاک کنی.

برات متاسفم و نمیدونم چی کار کردی که چشمات انقدر ضعیف شده که متوجه شی پست خودم هم پاک شده و دوباره با قدرت تفکر (و استدلال) یک لنگه کفش هم میشه فهمید که من پسته خودم رو پاک نمیکنم.

"در ضمن من اگه تو یه خانواده اسرائیلی بودم خودم پامو از فلسطین بیرون میزاشتم تا حداقل یه ارزشی به خودم بدم"-> این یعنی این که بر خلاف حرف پدرت ، خونه خودت رو ول میکردی و آواره میشدی؟

جونیور که کلا هیچی ، ولی اگه تو لیگ هایی که سرشون به می ارزه هم یکم دقت کنی(!) متوجه میشی که:

تو مسابقه ی روباتیک
نه کسی میاد که ۵ تا دانشمند از ما رو ترور کرده باشه. چون بهش ربطی نداره.
نه کسی میاد که تو جنگ ایران و عراق به اونا تجهیزات دادن. چون بهشون ربطی نداره.
فقط یه سری که کاره علمی کردن میان برای پیشرفت(میخوای این قسمتشو بیخیال شو)

در ضمن آقا کمال تو دنیای متمدن وقتی برای ادعا ت سندی نداری نمیتونی بر اون مدعّا برای کسی حکم ببری.(با قدرت تفکر (و استدلال) یک لنگه کفش هم میشه اینو فهمید )
پس اگه دیگه گفتی من پستاتو پاک کردم ، در حالی که نمیدونستی ، مجبور میشم واقعا پاک کنم ، جوری که مدرک جرم هم برات بمونه.
با این اوصاف توصیه میکنم سعی نکنی قدرت تفکر و استدلال خودت رو با یه لنگه کفش مقایسه کنی ، چون یه سری عقایدی تو سرت هست که نمیزاره این کار رو انجام بدی
شرمنده من نه به کسی فحش دادم ونه توحین کردم.
کسی که از واقعییت ها میترسه اون هارو پاک میکنه ومیاد تومدرسه میگه من قدرت زیادی دارم تو این سایت وهر بلایی بخام سرت میارم.
من الا بهش میگم که تو هیچی نیستی وکاری جز پاک کردن واقعییت ها که به ضررتن نمیتونی بکنی.
حرف کسی رو نمی فهمی دربارش نظر نده.

شما درست میگی اما:
کشور من ایران اصلا شباهتی به اسراییل نداره.من چرا باید از این کشور برم بیرون؟شما بگو.
من وقتی ببینم وجود من بهانس برای این که یک سری ظالم کاراشون رو پیش ببرن جلشون می ایستم و اگه نتونم از اون کشور میرم.
هر چی رو هم دارم میزارم کنار.

s!na

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی ۱
شهر
تهران

به نقل از m.kamali :
شرمنده من نه به کسی فحش دادم ونه توحین کردم.
کسی که از واقعییت ها میترسه اون هارو پاک میکنه ومیاد تومدرسه میگه من قدرت زیادی دارم تو این سایت وهر بلایی بخام سرت میارم.
من الا بهش میگم که تو هیچی نیستی وکاری جز پاک کردن واقعییت ها که به ضررتن نمیتونی بکنی.
حرف کسی رو نمی فهمی دربارش نظر نده.

شما درست میگی اما:
کشور من ایران اصلا شباهتی به اسراییل نداره.من چرا باید از این کشور برم بیرون؟شما بگو.
من وقتی ببینم وجود من بهانس برای این که یک سری ظالم کاراشون رو پیش ببرن جلشون می ایستم و اگه نتونم از اون کشور میرم.

لطفا دروغ نگو، دفعه ی بعدی که داشتی به کسی فحش میدادی صداتو میارم اینجا همه گوش بدن!
توهین درسته نه توحین.
بخوام درسته نه بخام.
الان درسته نه الا.
تو هر وقت متوجه شدی من نمیتونم پاک کنم ، بعد بیا کامنت بذار.
چیزی که به ضرر من هست رو خودم تعیین میکنم!
من خیلی بهتر از خودت حرفت رو میفهمم.

گفتیم اگه خودت رو در اون شرایط میذاشتی تو این کشور!
اینایی که تو میگی رسما حرف هست، خیلی تا عمل فاصله داره که تو بخوای به خاطر ظلمی که به خاطره وجودت احساس قدرت میکنه(!) کشور و خونه خودتو ترک کنی که به خاطره تو دیگه احساس قدرت نکنه! تازه اگر به خاطره تو احساس قدرت کنه!

WORM

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
برق

به نقل از m.kamali :
شما درست میگی اما:

منظورم این بود که از قوه ی تخیل استفاده کن و فرض کن که ایران شرایط اسرائیلو داره . حالا تو همین تخیل سعی کن بری بیرون . ببین راحته آیا؟

من فقط میخوام یکم منطقی به قضیه نگا کنی همین . منم از اسرائیل بدم میاد منم خیلی از اهداف اسرائیلو میدونم که خیلی بزرگ تر و مهم تر از اسلحه دادن و این حرفاست و منم دلم واسه فلسطینیا میسوزه . ممکنه اون بچه اسرائیلی هم که تو اعتقاد داری نباید باش بازی کرد همین اعتقاداتو ته ذهن خودش داشته باشه ولی کاری از دستش بر نیاد . اون وقت به من بگو گناه اون چیه که تو این حرفا رو راجع بش میزنی؟ اصلا ببین اسلامی که بش اعتقاد داری بت اجازه میده اینطور راجع به یه نفر دیگه حرف بزنی و بش توهین کنی؟

• شروع کننده موضوع

yavari

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
فیزیک
دانشگاه
سابق آیووا و فعلی کل تک
رشته دانشگاه
کامپیوتر نرم افزار

شما رو دعوت می کنم به بحث در فضایی ارام ودوستانه.

m.kamali

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی4
شهر
تهران

به نقل از s!na :

لطفا دروغ نگو، دفعه ی بعدی که داشتی به کسی فحش میدادی صداتو میارم اینجا همه گوش بدن!
توهین درسته نه توحین.
بخوام درسته نه بخام.
الان درسته نه الا.
تو هر وقت متوجه شدی من نمیتونم پاک کنم ، بعد بیا کامنت بذار.
چیزی که به ضرر من هست رو خودم تعیین میکنم!
من خیلی بهتر از خودت حرفت رو میفهمم.

گفتیم اگه خودت رو در اون شرایط میذاشتی تو این کشور!
اینایی که تو میگی رسما حرف هست، خیلی تا عمل فاصله داره که تو بخوای به خاطر ظلمی که به خاطره وجودت احساس قدرت میکنه(!) کشور و خونه خودتو ترک کنی که به خاطره تو دیگه احساس قدرت نکنه! تازه اگر به خاطره تو احساس قدرت کنه!
تو این بحث این چرتارو نگو بحث چیز دیگس.اگر بحث مدرکه مدارکت رو بزار(البته اگه داری)
در ضمن یه سری فیلم دارم از تو و آرانی فک نمیکنم بد باشه اونا رو آپلود کنم.

m.kamali

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی4
شهر
تهران

به نقل از T3R/-\|y :
منظورم این بود که از قوه ی تخیل استفاده کن و فرض کن که ایران شرایط اسرائیلو داره . حالا تو همین تخیل سعی کن بری بیرون . ببین راحته آیا؟

من فقط میخوام یکم منطقی به قضیه نگا کنی همین . منم از اسرائیل بدم میاد منم خیلی از اهداف اسرائیلو میدونم که خیلی بزرگ تر و مهم تر از اسلحه دادن و این حرفاست و منم دلم واسه فلسطینیا میسوزه . ممکنه اون بچه اسرائیلی هم که تو اعتقاد داری نباید باش بازی کرد همین اعتقاداتو ته ذهن خودش داشته باشه ولی کاری از دستش بر نیاد . اون وقت به من بگو گناه اون چیه که تو این حرفا رو راجع بش میزنی؟ اصلا ببین اسلامی که بش اعتقاد داری بت اجازه میده اینطور راجع به یه نفر دیگه حرف بزنی و بش توهین کنی؟
خب چه کاریه خودمو دور از جون اسراییلی فرض می کنم.
اسلام به من میگه اول از برادر وخواهر مسلمونت حمایت بعد از کس دیگه.
میشه بگی کدوم قسمت توهینه؟
مگه من بش چی گفتم هان؟
همینایی هم که الان حکومت اسرائیل رو بدست گرفتن یه موقعی یه بچه بودن وامثال شما ها ازشون حمایت میکردن.
این جوری که داری از اون بچه حمایت میکنی تاحالا هیچ کس از یه بچه فلسطینی نکرده.
همین بچه هایی که میگین دارن برای کشتن تربیت میشن.
شما ها فک میکنین هرچی میگین درسته واز خودتون منطق در میارین.
ببینم اگه دور ازجون یکی از اعضای خانوادت بدست یه اسراییلی شهید میشد بازم این حرفها رو میزدی؟

WORM

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
برق

به نقل از m.kamali :
مگه من بش چی گفتم هان؟
همینایی هم که الان حکومت اسرائیل رو بدست گرفتن یه موقعی یه بچه بودن وامثال شما ها ازشون حمایت میکردن.
ببینم اگه دور ازجون یکی از اعضای خانوادت بدست یه اسراییلی شهید میشد بازم این حرفها رو میزدی؟

سر هر چی که دارم شرط میبندم که اگه یکی از اعضای خونوادهم به دست یه اسرائیلی شهید میشد بازم این حرفارو میزدم
و با پافشاری بیشتری هم میزدم چون دین من بهم میگه انتقام چیز خوبی نیست و من باید منطقی باشم
نه مثل اینکه کلا تو کار منطق و این حرفا نیستی
چیزی نمیشه بت گفت
تو وضعیت بهتری نسبت به یه اسرائیلیه جنگ طلب و صهیونیست و فراماسون و هرچی میخوای اسمشو بذاری نداری .

• لایک
امتیازات: s!na

s!na

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی ۱
شهر
تهران

به نقل از m.kamali :
مگه من بش چی گفتم هان؟

ببین تو یه سری عقاید غلطی داری که جلو ی درست فکر کردنت رو گرفته.
یه سری آدم مثل تو هستن که با همین عقاید کار های از این بد تر میکنن، میرن سفارت انگلیس رو میگیرن، عکس ملکه ی یک کشور رو پاره میکنن. با این کارشون برای بقیه هم وطناشون مشکل درست میکنن. باعث میشن دیگه احترام بین المللی برای یک ایرانی از بین بره.

اسلام به من میگه اول از برادر وخواهر مسلمونت حمایت بعد از کس دیگه

محض اطلاع عمومی بهت میگم، اسرائیلی ها یهودی هستن نه مسلمون.
دینشون برای حفظ مال اجازه ازدواج با محارم رو هم بهشون میده.
مگه من بش چی گفتم هان؟
تو بهش توهین کردی رسما تو کامنت های قبلی ت اگه اونا به نظرت توهین نمیان باید یه فکره اساس به حال خودت بکنی ، بدون این که کاره خاصی کرده باشه، با توجه به طرز فکره فعلی ت چیزه خاصی نگفتی خودت رو ناراحت نکن.

یکم تاریخ زیاد برات ضرر نداره، شاید چشم هات رو باز کنه:

ایجاد جنبش صهیونیسم موجب موج دوم مهاجرت به خاور میانه شد (۱۹۰۴ - ۱۹۱۴) و بیش از ۴۰۰۰۰ یهودی به آن سرزمین مهاجرت کردند. در سال ۱۹۱۷ وزیر خارجه بریتانیا آرتور جی بالفور اعلامیه مشهوری را منتشر کرد که از در نظر گرفتن فلسطین به عنوان سرزمینی برای یهودی‌ها پشتیبانی شده بود. در ۱۹۲۰ فلسطین به‌عنوان عضوی از جامعه ملل تحت قیمومیت بریتانیا پذیرفته شد. مهاجرت یهودیان در موج سوم (۱۹۱۹ - ۱۹۲۳) و چهارم (۱۹۲۴ - ۱۹۲۹) پس از جنگ اول جهانی ادامه یافت. در شورش اعراب در ۱۹۲۹ در فلسطین، ۱۳۳ یهودی و از جمله ۶۷ نفر در هبرون کشته شدند. در پایان جنگ دوم جهانی، جمعیت یهودیان در فلسطین بیش از ۶۰۰۰۰۰ نفر بود. در سال ۱۹۳۹، بریتانیا «نامه سفید (گزارش دولت) سال ۱۹۳۹» خود را منتشر نمود و در آن مهاجرت یهودیان و خرید زمین توسط آن‌ها را محدود نمود که شاید علت آن شورش‌های اعراب در فاصله سالهای ۱۹۳۶ - ۱۹۳۹ بوده‌است. از دیدگاه انجمن‌های یهودی و صهیونیست‌ها، این «نامه سفید» خیانت به اعلامیه ۱۹۱۷ بالفور بود. ضمن آنکه اعراب نیز از این تصمیم راضی نبودند و خواهان توقف کامل مهاجرت یهودیان به این سرزمین بودند. اما این «نامه سفید» خط دهنده سیاست بریتانیا تا انتهای دوران قیمومیت بر آن سرزمین بود. برحسب طرح تقسیم ارائه‌شده توسط سازمان ملل قرار بر این بود که این منطقه بین اعراب و یهودیان بطور مساوی تقسیم گردد و بیت‌المقدس(اورشلیم) نیز محدودهٔ تحت نظارت سازمان ملل قرار گیرد، تا از ایجاد برخورد جلوگیری شود. اما یهودی‌ها به طرح قانع نبودند و مناطق دیگری را نیز به اشغال درآورده و ضمیمه خاک خود کردند. اعراب نیز با تشکیل حاکمیتی یهودی به هر نحو مخالف بودند و مخالفت خود را اعلام کردند.

این به اندازه کافی گویا و ساده بود، اگه متوجه نشدی زیاد سخت نگیر.

اون بچه اسرائلیلی که تو میخوای تو مسابقات جهانی که نرفتی باهاش مسابقه ندی و نقل به مضمون از خودت اگه یه گوشه گیرش اوردی بگیری بزنیش، تا زمانی که افراد کوتاه فکری مثله تو در اطرافش نباشن نیازی به حمایت نداره.
خیلی بهتر از اوناش رو خود ما ها از بچه های فلسطینی کردیم. شما با این نوع حرف زدنت اتفاقا داری ببا دشمناش به همون بچه فلسطینی ئه ظلم میکنی! چون این رفتار در صورت فراگیر شدن ممکنه باعثه نپذیرفته شدن اون بچه در مجامع بین المللی حتی برای تحصیل بچه.

ما داریم از بچه هایی حمایت میکنیم که نمیتونن به خاطره چیزی که بهشون ربطی نداره، دین، خانه، زندگی، کشور و خانواده هاشون رو ترک کنن تا سیاست مدار هاشون احساس کنن با حمایت مردم خودشون مواجه نیستن. این بچه ها ربطی به دولت و نیروی نظامی اسرائیل که به نقل از خودت فلسطین رو غصب کردند، ندارند.

شما ها فک میکنین هرچی میگین درسته واز خودتون منطق در میارین
نه این دقیقا کاره شما ست ، ما طبق منطق صحبت میکنیم.

در مورد این یکی اگه صحبت کنم ممکنه مفقود الاثر بشم.
در ضمن من کوچک ترین دلبستگی ئی که نسبت به اسرائیل ندارم هیچ خیلی هم ازشون بدم میاد ولی نه به واسطه دین م ، بلکه به واسه ی قدرت تفکرم(این رو تو به خودت نگیر).
چرا چون از نوع رفتارشون با بقیه افرادی که یهودی نیستن خوشم نمیاد.

ولی یادت باشه ، یه زمانی بود اسمش جنگ جهانی بود(اینا هم ماله تاریخه متوجه نشدی جدی نگیر) یه بنده خدایی هم بود به اسم هیتلر یهودی هارو دسته دسته به روش های فجیعی میکشت، کسی هم نبود چیزی بهش بگه! اون هم خیلی بهتر از این کار نبود. برو مدارکشو ببین (اینم برات مقدور نیست ) متوجه منظورم میشی. با این که احتمالا کیبردت فقط فارسی داره(بخاطر یه سری افکار) اسم اون واقعه Holocaust بود، طی اون ۶ میلیون یهودی اروپایی در جنگ جهانی دوم نسل کشی شدند!
نسل کشی در واقع ترجمه ای از کلمه بیگانه Genocide است اینم نخون یه وقت گمراه نشی!

m.kamali

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی4
شهر
تهران

به نقل از T3R/-\|y :
سر هر چی که دارم شرط میبندم که اگه یکی از اعضای خونوادهم به دست یه اسرائیلی شهید میشد بازم این حرفارو میزدم
و با پافشاری بیشتری هم میزدم چون دین من بهم میگه انتقام چیز خوبی نیست و من باید منطقی باشم
نه مثل اینکه کلا تو کار منطق و این حرفا نیستی
چیزی نمیشه بت گفت
تو وضعیت بهتری نسبت به یه اسرائیلیه جنگ طلب و صهیونیست و فراماسون و هرچی میخوای اسمشو بذاری نداری .
من یه چیزی دارم که تو تاحالا اسمشم نشنیدی.بهش میگنغیرت
به این هم انتقام نمیگن بهش میگن جلوی ظلم ایستادن.تو مثل این که تو کار درک وفهم نیستی وکلا حرف خودتو میزنی یکی رو بغلت بذار بهت بفهمونه.
اگه درباره اسراییلی این جوری حرف می زنی چرا ازش حمایت میکنی؟
در ضمن من جنگ طلب هستم درصورتی که:
بهم ظلم بشه یا حقم زایه شه
اما شما ها بشینین تا کسی حقتون رو بهتون بده.

Soroosh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1 - mrl
شهر
اصفهان

تکبیر !

WORM

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
برق

به نقل از m.kamali :
من یه چیزی دارم که تو تاحالا اسمشم نشنیدی.بهش میگنغیرت
به این هم انتقام نمیگن بهش میگن جلوی ظلم ایستادن.تو مثل این که تو کار درک وفهم نیستی وکلا حرف خودتو میزنی یکی رو بغلت بذار بهت بفهمونه.

من یه چیزی دارم که تو تا حالا اسمشم نشنیدی و بهش میگن منطق
و مطمئنم و بازم حاضرم سر هرچی که دارم شرط ببندم که بیشتر از تو غیرت دارم
دقیقا هم یکی رو بغلم گذاشتم و باورش نمیشد یه نفر تو دنیا وجود داشته باشه که مث تو فکر کنه
و دیگه حرفی واسه گفتن به آدمی که حرفمو نفهمه و حرف خودشو بزنه ندارم

• لایک

s!na

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی ۱
شهر
تهران

به نقل از m.kamali :
منیه چیزی دارم که تو تاحالا اسمشم نشنیدی.بهش میگنغیرت
من کم کم دارم به دو چیزه تو شک میکنم:
۱) تربیت که تو محیطه خانواده به آدم آموزش داده میشه، ظاهرا تو بچه بودی گوشات جرم گرفته بوده نمیشنیده، آدم اگه درست صحبت کردن رو بلد نباشه حرف نزنه سنگین تره.
۲)سواد که در نظام آموزش و پرورش کشورمون تو چیزی به اسم کلاس اول دبستان شکل میگیره، بهت میاد یه سال هم افتاده باشی،
زایه غلطه ، درستش ضایع است.

در این مورد یه جواب مناسب احوالت دارم ، متاسفانه فرهنگ بهم اجازه نمیده.

جلو ی ظلم رو با انتقام نمیگیرن، این از اصول زندگی در جامعه ی انسانی است.
منطق میگه که اگه کاری با کسی نداشته باشی نه حقّت ضایع میشه نه کسی بهت ظلم میکنه.
کسی حق کسی رو نمیگیره که بخوایم بهمون بده.
پ.ن:همین که آدمایی مثله تو چیزی دارن که اسمش رو دوست دارن بذارن غیرت برای هفت پشته کشورمون بسه.به اندازه کافی برامون بد بختی درست کردید، لطفا همونی که بهش میگید غیرت رو برای خودتون نگه دارید!
غیرت به این نیست که وقتی اسرائیل به کشور دوست و برادر(فلسطین ) حمله کرد تو بری به جنگش چون خودت رو به کشتن میدی و باعث میشی که همون اسرائیل به بهانه ی جنگ بیشتر زمین های فلسطینی هارو بگیره! کمک که نکردی هیچ، بد ترش هم کردی برادره من!
مدرک هم دارم برا حرفم!تو با اون ak-47 که تو میدون تیر دادن دستت میخوای بری به جنگ که بیشترین بودجه رو در کل کشور های توسعه یافته داره؟ میدونستی بیشترین درصد خرج بودجه در سلاح رو در کل کشور ها داره؟ کشوری که باور میشه در اون سلاح های کشتار جمعه بیو لوژیکی داره و کلاهک هسته ای تولید میکنه؟
تو میدونستی بعد از جنگ خلیج همه خانه ها در اسرائیل موظف به داشتن اتاقی مقاوم به سلاح های بیوشیمیایی و شیمیایی هستند؟
میدونستی موشک arrow missile اسرائیل زده موشک بالستیک هست؟
تو میدونستی اسرائیل برای هر جنگی ۱۷۶،۵۰۰ نیرو ی آماده جنگ و ۴۴۵ هزار رزرو دارد؟
من نمیدونم تو با چی میخوای بری به جنگ این کشور که تازه میخوای شکستش هم بدی!
اینم مدرک و گواه بر حرفم ولی چون انگلیسی هست زیاد تلاش نکن، کن نمیفهمی !
نکته : همین که تو میفهمی برای کشور خودمون که هیچ برای کله ممالکه اسلامی نیز کافی است! بیخیال فهمیدن شو لطفا. شما خیلی فهمیده هستی اصلا. مواظب باش به عنوان دانشمند اتمی ترورت نکنن یه وقت!
http://meria.idc.ac.il/journal/1998/issue2/jv2n2a6.html
http://en.wikipedia.org/wiki/Israel_and_weapons_of_mass_destruction
http://en.wikipedia.org/wiki/Israel_Defense_Forces
http://en.wikipedia.org/wiki/Israeli_security_forces
http://en.wikipedia.org/wiki/Military_operations_conducted_by_the_Israel_Defense_Forces

• لایک
امتیازات: p0oya

amnah

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حلی 4
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

بچه ها دعوا رو ول کنید.
به نظر من هر کی نظر خودشو داره و هر کی یه نوع استدلال میکنه،همه هم شبیه هم فک نمیکنیم.
این صفحه برای اینه که فقط عقیدتو بگی قرار نیست چیزی رو به کسی تحمیل کنی که این طور دعوا میکنید.

کمال خان و سینا دوستان گرامی شما هم دعواتونو تموم کنید چه قدر میخواین ادامه بدین.

s!na

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی ۱
شهر
تهران

به نقل از amnah :
بچه ها دعوا رو ول کنید.
به نظر من هر کی نظر خودشو داره و هر کی یه نوع استدلال میکنه،همه هم شبیه هم فک نمیکنیم.
این صفحه برای اینه که فقط عقیدتو بگی قرار نیست چیزی رو به کسی تحمیل کنی که این طور دعوا میکنید.

کمال خان و سینا دوستان گرامی شما هم دعواتونو تموم کنید چه قدر میخواین ادامه بدین.
بحثه علمیه، خلاصه اش اینه که کمال میخواد انتقام کاری که پدر های بچه های فلسطینی کردن رو سره یه سره بچه در بیاره که قراره به نظره خودش در آینده بشوند سران کفر و استکبار جهانی!

• لایک
امتیازات: p0oya

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به علت نداشتن حوصله مضاعف(که بشنیم 6 صفحه رو بخونم :D)
یه سوال میپرسم:
تیما خودشون انصراف میدن یا باید انصراف بدن؟؟؟ :D
با تشکر

WORM

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
برق

سال پیش که تو لیگ ما اسرائیل تیم نداد ولی سال قبلش بچه های حلی یک به اسرائیل خوردن انصراف دادن و کلی هم ازشون تو سایت ها تقدیر شد به خاطر این کارشون ولی نمیدونم مجبور شدن یا نه میتونین پیداشون کنین بپرسید ازشون

• لایک

m.kamali

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی4
شهر
تهران

به نقل از Out Of Control :
به علت نداشتن حوصله مضاعف(که بشنیم 6 صفحه رو بخونم :D)
یه سوال میپرسم:
تیما خودشون انصراف میدن یا باید انصراف بدن؟؟؟ :D
با تشکر
خب معلومه مگه جرعت دارن انصراف ندن.اگه انصراف ندن دیگه نباید به ایران بر گردن.
فعلا تو این کشور بعضی چیز ها زوریه.

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

به نقل از m.kamali :
خب معلومه مگه جرعت دارن انصراف ندن.اگه انصراف ندن دیگه نباید به ایران بر گردن.
فعلا تو این کشور بعضی چیز ها زوریه.
نه زوری نیست. تیم ها بدون این که اعلام انصراف کنن انصرافیده میشن( از یکی که رفته جهانی شنیدم) یعنی از قبل هماهنگ شده پس خودتونو خسته نکنید. فقط دعا کنید بشون نخورید :D

بالا