• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقاد از مديران كل و ارشد

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی
پاسخ : انتقاد از مديران كل و ارشد

من واقعا نمیدونستم قضیه چیه . الان که خوندم، میبینم واقعا غلط کردن با این کار کوچیکشون :|
ماشالا به مدیران کل ما با نحوه رتبه بندی مسایل به کم اهمیت و پر اهمیت.

مطالبه ی فعلی ما اقدام درست هست.

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

به نقل از am.ma :
قضیه اینه که یه سری افراد که جزء کاربران معمولی سمپادیا محسوب میشن، پشتشون به یه سری افراد که جزء کاربران عالی رتبه محسوب میشن گرمه!
به همین سبب، خیالشون از گندایی که میزنن راحته، میگن یکی میاد گندمونو جَمع میکنه!
به این "کاربران معمولی خاص" چیزی نمیشه گفت، چون با اون "کاربران عالی رتبه" طرف میشیم.
باز خوبه که کاربر عالی رتبه‌ی خوب هم پیدا میشه.

× مورد داشتیم طرف با چند تا "کاربر معمولی خاص" تو "تلگرام" دعوا کرده، و اونجا تهدید به بن توی سایت شده و جالب تر از اون بَن هم شده. هر چند با دخالت اون "عالی رتبه خوبا" جریان حل شده.

× اگه اعتراض کاربرا نبود، هیچ برخوردی با هیچ شخصی صورت نمیگرفت! هیچ کسی هم بن نمیشد ;;)

چی میگی ؟ :D

صبح از همتون زود تر من بیدار شدم :-" اصلن خبری نبود ولی دیدم " : - " " بن شده.
اون موقع اصلن کسی اعتراضی نکرده بود! اعتراض ها از ساعت : ۱۳ شروع شد!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

مثل همه ی بحثای دیگه اینم تموم میشه.
شایدم آخرش بگیم:ارزش گفتن نداشت.
باعث نشید یکی با دلخوری از این سایت بره.
ایراد دیگرانو بهشون هدیه کنین نه اینطوری.
خوب نیست.
دعوا نکنین.

iarsham

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
تهران (هنرهای زیبا)
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

من حدود ساعت 3 بود فک کنم دیشب چک کردم، خبری نبود
و ساعت 8 صبحم که دوباره اومدم متوجه اتفاق خاصی نشدم
ساعت 1 بود که اتفاقا پست هم همون موقع دادم، فهمیدم دوباره خبری شده و ....

وگرنه من تا ظهر امروز اصلا خبردار نشدم که همچین اتفاقی افتاده اصلا

شاید دیشب یا صبح اعتراضی شده بود اما به سایت کشیده نشده بود و همه خبردار نشدن

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه

به نقل از am.ma :
اعتراض ها از دیشب شروع شد!
تو پ.خ واسه مدیرا، تو گروهای تلگرام، تو ح.ب(که پاک شد در نهایت)!

ببینید مساله ای که وجود داره این هست که مدیر ها همه با هم دسته جمعی به سایت وصل نیستن.

و قبلن هم من دیدم. کسی حرفی زده بلافاصله که گزارش بدی خود شخص "محمد" در مورد بن کردن اقدام می کنه.

یعنی حتا اگه شما اعتراض هم نمی کردین و اصلن باقی مدیران سایت هم نبودن، محمد بلافاصله بعد از اینکه موضوع رو می فهمید بن می کرد.

ولی لازمه توجه کنید که از اتفاق افتادن اون پست تا لحظه ی بن شدن اون شخص کمتر ۱۲ ساعت گذشته!

این مدل داستان ساختن ها قابل قبول نیست.

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از am.ma :
اعتراض ها از دیشب شروع شد!
تو پ.خ واسه مدیرا، تو گروهای تلگرام، تو ح.ب(که پاک شد در نهایت)!

الان تو خودت مدیری نه؟ برات فرستاده شد؟؟ منم مدیرم اما فرستاده نشد .

تو همه گروپ هایی هم که ساختن تو تلگرام بودم تقریبا گرپ اصلیش مال مدیرای انجنمنه که خبری نبود پس تو بقیه هم عملا نباید خبری می بوده اگر هم بوده جو سازی بوده و لاغیر. :-"

ح.ب هم که اون موقع شب تو امتحانا فک نمیکنم بازدیدی داشته بوده باشه :-" بیاین ماها دیگه شلوغش نکنیم

دوتا پایینی: میدونم.من میفهمم تو گروپ هایی که هستم تو نیستی.منظورم اینه که هممون یه سری گروپ ها هستیم تو تلگرام.حالا چرا خبری نبود توشون؟؟؟

Lorca

کاربر فوق‌حرفه‌ای
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی سلولی و مولکولی

جناب am.ma، من و بقیه ارشدها و همچنین محمّد مطهری، اگر از نظرتون اشکالی نداشته باشه، سایت یک شب بیدار نبودیم. همه‌مون صبح مطلّع شدیم و برخلاف چیزی که تصوّر می‌کنید بیکار ننشستیم و از اون ساعت تا همین الان درگیریم همه‌مون.

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

الان باید شورش کنید مدیریت سایتو بدست بگیرید! چرا انقد لفتش میدید پس؟

ShiNinG

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد

درجواب اون دوستی که گفت توی ژاپن هر مدیری اشتباه میکنه استعفا میده باید بگم کاملا به جاست و خب نکته ی حائز اهمیت اینه که توی ژاپن ملت با یه کارتن دستمال کاغذی مث آدمای بیکار ننشستن هرچی میشه چه کوچیک چه بزرگ بشینن تراژدی بسازن که آه و ناله و فغان و ای داد که به ما کاربر های کوچک سایت توهین روا میدارند و ظلم و فساد و فحشا جهان رو به آتش کشیده و مدیران چرا مسئولیت خویش را درست اعمال نمیکنند و مگر ما قشر مظلوم سایت چه گناهی کرده ایم و بکشید ظالم را و فلان و بیسار.
دوستان drama queen سایت جمعش کنید، بزارید کسی که بهش توهین شده میشینه با چندتا از مدیران "لایق" سایت صحبت میکنه و مشکلش رو حل میکنه. حداقل چندتا مدیری که من میشناسم که یکی از بهترین هاشون نیلوفر هست میدونن وظیفه شون چطور انجام بدن.
خیلی از ما هم توی فضای مجازی تحت تاثیر محیط یه کاری انجام میدیدم که به هرنحوی، کوچیک یا بزرگ جایز و درست نیست. بعضی ها شعور و شخصیتش رو دارن و میپذیرن، بعضی ها نه. قدر بدونیم مسئولیت پذیری کسایی که درحداقل حداقل امر میان میگن که اشتباه کردن. و بیخود جو الکی ندید جاااان مادرتون. یه عده هرچی میشه وسط سایت مراسم ختم درست میکنن.
× من خیلی قاطی بحثای حاشیه ای سایت نمیشم. اولین بار بود. چندان مشتاق نیستم.
× خیلی قاطی ملت نشید تو سایت که اذیت نشین دم به دم. فاصله تون رو یاد بگیرید حفظ کنید. همین کاربر بن شده هم چوب روابط اجتماعی سوووپربالاش رو خورد.

Lorca

کاربر فوق‌حرفه‌ای
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی سلولی و مولکولی

دوستان، قائله رو تموم کنید. اگر انتقادی دارید بفرمایید، امّا هر پست نامرتبطی حذف می‌شه. کسی هم لطفاً به جای ارشدها و کل‌ها پاسخ‌گو نباشه.

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

مدیرای به اون خوبی بخاطر جوگیری مسخره شماها عزل شدن، دیگه چی میخواید؟ شلاقشونم بزنیم؟
بس کنید اه

MTZ

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
96

این چه وضعشه آخه؟؟؟؟؟؟ بخاطر ی سری اتفاقات که تو این ماه افتاد ببینین چی شده...اون دفعه که تعداد زیادی از مدیران و افراد مفید این سایت با هم استعفا دادن و دیگه هم نیومدن ما هم اصن نفهمیدیم چی شد[nb]http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,1372.msg1342370.html#msg1342370[/nb] :-< :-< =(( حالا هم...بخاطر این اتفاق اخیر... :-< دوباره خیلیا دارن پیام خداحافظی میفرستن چرا آخه جو این سایت داره اینجوری میشه؟چرا واقعا؟
بفرما اینم از GCD :-<

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

به نقل از Mtz_M0k :
این چه وضعشه آخه؟؟؟؟؟؟ بخاطر ی سری اتفاقات که تو این ماه افتاد ببینین چی شده...اون دفعه که تعداد زیادی از مدیران و افراد مفید این سایت با هم استعفا دادن و دیگه هم نیومدن ما هم اصن نفهمیدیم چی شد[nb]http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,1372.msg1342370.html#msg1342370[/nb] :-< :-< =(( حالا هم...بخاطر این اتفاق اخیر... :-< دوباره خیلیا دارن پیام خداحافظی میفرستن چرا آخه جو این سایت داره اینجوری میشه؟چرا واقعا؟
بفرما اینم از GCD :-<

پیدا کردن مدیرایی که تاچیزی میشه قهر نکنن و استعفا ندن سخته :د :-نقل قول ازGCD

بعنوان یکی از افراد اون لینک که بن نشده و ازسایت نرفته و حاضره !!! از طرف مهســـــــــــــاخودم ، پوریا،مهرنازو غیره! اعلام میکنم که هدف و عامل استعفای ما از مدیریت ، در جهتی کااااملا متفاوت ، اگر از لفظ مخالف استفاده نکنم! با استعفا ها و برکناری های اخیر بود. یکسان سازی جهت گیری و هدف و ماهیت جریانات اخیر با اون استعفای دسته جمعی ، خیانت در رسالت استعفای این افراده. پس عمیقا خواهش میکنم این کارو نکنید! ممنونم.

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه

به نقل از کهکشـــــان :
پیدا کردن مدیرایی که تاچیزی میشه قهر نکنن و استعفا ندن سخته :د :-نقل قول ازGCD

بعنوان یکی از افراد اون لینک که بن نشده و ازسایت نرفته و حاضره !!! از طرف مهســـــــــــــاخودم ، پوریا،مهرنازو غیره! اعلام میکنم که هدف و عامل استعفای ما از مدیریت ، در جهتی کااااملا متفاوت ، اگر از لفظ مخالف استفاده نکنم! با استعفا ها و برکناری های اخیر بود. یکسان سازی جهت گیری و هدف و ماهیت جریانات اخیر با اون استعفای دسته جمعی ، خیانت در رسالت استعفای این افراده. پس عمیقا خواهش میکنم این کارو نکنید! ممنونم.

یه دفعه توی بیمارستان یه لپتاپ گیر اوردم جواب بره ی ناقلا رو بدم.

این دفعه ساعت ۴ نصفه شب فهمیدم این پست رو دادی. اومدم که فقط جوابتو بده.

چند نکته باید بهش توجه کرد :

1. رفتن مهسا مرتبط به استعفای شما نبود. مهسا از اول هم قصد نداشت مدیر کل بشه، با اصرار محسن شد، و مهسا دانشجو سال اخر بود و کمبود وقت و دردسر های سایت باعث شد استعفا بده، همونطور که نیرمان و خود محسن استعفا دادن.

2. فرشید به دو نکته اشاره کرده :

اونم مدیرای فعال توی این زمانی که نمیشه یه تیم خوب ساخت که با کوچکترین مساله ای قهر نکنه و استعفا بده

تیم خوبی
که استعفا نده.

این جمله هیچ اشاره ای به تیم شما نداره! تیم شما تنها تیمی بود که بعد استعفا سایت بعده شاید چند ماه یک ارامشی داشت و بحث ها خیلی بهتر و روون تر پیش میرفت! در واقع استعفای شما یک اتفاق خیلی خوب برای سایت بود.

اشاره ای که به تیم خوب شده. منظور تیم جدیدی بود که یکی از اعضاش زهرا بود. زهرا هر چند من به شدت باهاش مخالف بودم، بر خلاف تیم شما مینیمم درکی از تاپیک های بخش انسانی داشت ( چیزی که تقریبن شما هیچ کدوم نداشتید ) و این یکی از خوبی های زهرا بود.

این تیم خوب بود، زهرا یک مدیر خوب بود که به دلایلی که فکر کنم تو مصاحبه خبرگزاری منتشر کرد استعفا داد.

3. فکر نکنم هیچ کدوم از تیم سابق دوره ی شما بن باشن. پوریا.ک دیروز یه پستی رو یادمه دیس کرد. علی پست میده همچنان. فرز تو ح.ب پست میده. تو هم که همه جا داری داد میزنی : "منو برگردونید تورو خدا من و برگردونید، من استعفا دادم به به خواستم برسم نه اینکه واقعن استعفا داده باشم! ". پس در واقع در مورد بن بودن هم داری اطلاعات غلط میدی.

خوب میبینیم تقریبن یک کلمه از پستی که دادی شباهتی به واقعیت نداره. زهرا هم به خبر گزاری دلیل استعفاشو گفت. شما هم بگو. فکر کنم خیلی ها هنوز اون پست کوتاه مدت محمد در مورد استفعای مهسا رو یادشون باشه!

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

جان ؟ :))
پستی که حذف شد؟ امیدوارم خیلیا اون پست طولانی خود مهسا رو یادشون باشه.
+ اره اره دقیقا همه ی حرفا و انتقادات صریح من خطاب به مدیر کل و ارشد و داخلی ( با عرض احترام البته!) در راستای اینه که منو برگردونند.قشنگ معلومه که دارم نظر مدیریت رو بنفع خودم جلب میکنم. چطور تونستی این حرکت زیرکانه منو انالیزکنی ؟

حالا بیخیال اینا، مهسا خانوم سلام رسوندن الان ، و گفتن بپرسم دقیقا میشه بفرمایید بدونن دلیل استعفاشون چی بود؟ مثل اینکه بیشتر از ایشون درجریانی.

ضمنا. خوش امد راجع به بازگشت به سایت!

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه

به هر حال من یادمه نوشته ای بود توسط محمد.

شاید بد نباشه همون نوشته ی محمد رو بذاریم تا بقیه خودشون قضاوت کنند :

Screen_Shot_2015_06_17_at_4_32_24_AM.png

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی