• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

افتخار بکس علامه حلی در کنکور89

nresi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
فیزیک
دانشگاه
-
پاسخ : افتخار بکس علامه حلی در کنکور89

درد ما فرزانگانیا فلا اینه که همون 4تا دونه معلمای خوبو هم دارن میندازن بیرون...

• شروع کننده موضوع

farzad.e

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
کارشناسی ارشد معماری و انرژی

بچه هایی که میان موفقیت های حلی رو توجیه کنن با یک سری بهونه ی الکی واسشون متاسفم.
من فکر کنم اگه از 1 تا 100 هم همش واسه حلی باشه ..باز بک سری میان این جا بهونه میارن
ما اکثر معلمامون از فارغ التحصیل های خودمونن! پس این بهونه که معلم های ما عجیب هستند و ... رد میشه. چون همه از یک دبیرستانیم و اون دبیرستان علامه حلی هست!
فرزانگانی ها نمیخواد از امکانات ما بگن ! فقط یک مثال کوچک و اون این که منطقه مدرستون رو ببینید و منطقه مدرسه ما رو هم ببینید .!
حلی دفعه اولش نیست که داره مقام میاره ! اگه دفعه اولش بود اونوقت میتونستید بهونه بیارید . تالار افتخارات حلی این قدر بزرگ هست که نشه واسشون بهونه آورد . حلی فقط به دانش آموزاش افتخار میکنه . نه به امکاناتی که نداره ، نه به هیچ چیزه دیگه ای!
دیگه هم این بحث رو ادامه ندید .

tiberium

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سمنان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1389
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فن آوری اطلاعات

به نقل از farzad** :
بچه هایی که میان موفقیت های حلی رو توجیه کنن با یک سری بهونه ی الکی واسشون متاسفم.
من فکر کنم اگه از 1 تا 100 هم همش واسه حلی باشه ..باز بک سری میان این جا بهونه میارن
ما اکثر معلمامون از فارغ التحصیل های خودمونن! پس این بهونه که معلم های ما عجیب هستند و ... رد میشه. چون همه از یک دبیرستانیم و اون دبیرستان علامه حلی هست!
فرزانگانی ها نمیخواد از امکانات ما بگن ! فقط یک مثال کوچک و اون این که منطقه مدرستون رو ببینید و منطقه مدرسه ما رو هم ببینید .!
حلی دفعه اولش نیست که داره مقام میاره ! اگه دفعه اولش بود اونوقت میتونستید بهونه بیارید . تالار افتخارات حلی این قدر بزرگ هست که نشه واسشون بهونه آورد . حلی فقط به دانش آموزاش افتخار میکنه . نه به امکاناتی که نداره ، نه به هیچ چیزه دیگه ای!
دیگه هم این بحث رو ادامه ندید .
ببین کسی علامه رو زیر سوال نبرده
ولی اینجا یه چیز مشکوک دیگه ای هست
هرساله از شهر های مشهد یا شیراز یا اصفهان کلی زیر 100 داشتن
ولی امسال اینطوری نبود
تازه یکی از آشناهامون تو تهران هم که هیچی بارش نبود شد 600
کلا امسال همه چیش مشکوک بود
و اینم قبول کن که امکان نداره یهو یک سال اینقدر طلایی باشه!!اگر خبری بود سال های پیش حداقل باید نصف این قبولیا رو میداشتید

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

منم اصلا کاری به حلی یا هر مدرسه ی دیگه ای بودنش ندارم ولی این دقیقا درسته:

به نقل از آرمان حقیقی :
ببین کسی علامه رو زیر سوال نبرده
ولی اینجا یه چیز مشکوک دیگه ای هست
هرساله از شهر های مشهد یا شیراز یا اصفهان کلی زیر 100 داشتن
ولی امسال اینطوری نبود
تازه یکی از آشناهامون تو تهران هم که هیچی بارش نبود شد 600
کلا امسال همه چیش مشکوک بود
و اینم قبول کن که امکان نداره یهو یک سال اینقدر طلایی باشه!!اگر خبری بود سال های پیش حداقل باید نصف این قبولیا رو میداشتید

حالا ممکنه بگیم یه سال دانش آموزا بهتر بودن یه سال نه ، ولی نه دیگه در این حد. امسال بالاترین ها مال تهران بود. من اصفهان رو میگم چون جلو چشمه ، مدرسه های خوب اصفهان هم دخترونه هم پسرونه رتبه هاشون اکثرا گند بوده نسبت به قبل! سال های قبل جاهای دیگه هم جزو رتبه های بالا بودن....

منا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
مدال المپیاد
ریاضی وشیمی
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

فک کنم یه سال علامه حلی 67 تا زیر 100 داشته!

tiberium

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سمنان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1389
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فن آوری اطلاعات

به نقل از GABRIELE :
فک کنم یه سال علامه حلی 67 تا زیر 100 داشته!
یک سال هم شاید کمتر از 10 نفر زیر 100 داشتن!
پس این دلیلی نمیتونه باشه

منا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
مدال المپیاد
ریاضی وشیمی
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از آرمان حقیقی :
یک سال هم شاید کمتر از 10 نفر زیر 100 داشتن!
پس این دلیلی نمیتونه باشه
من که دلیل نیاوردم!
فقط گفتم که یه سال اینجوری بوده :)

دختر خدا

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین اصفهان
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی شهرکرد
رشته دانشگاه
پزشکی

فکر کنم منظورتون اینه حلی باهوشتر از بقیه هستند که این کاملا مسخره است..
مثلا مدرسه ی خود ما که گفتم واقعا گند شده دلیلشم اینه که فرزانگا ن اصفهان خییلی وقته سیاسی شده ادماییی که توش میانو میرن همه سیاسی اند.
ما گندترین مدرسه ی شهرو داریم.
همین کنکور امسال به خاطر مسائل سیاسی در ماه بهمن 88 مدرسه رو تعطیل کردند.یعنی درشو بستند و فکر کنم امسال مدرسه گند زده
در حالی که سال پیش ما 17-18 تا دورقمی داشتیم و فکر کنم دو تا یا سه تا تک رقمی .در ضمن المپیادی هم داشتیم

حالا مدرسه ی ما د مقایسه با مدرسه ی پسرونه ی شهرمون خیلی افتضاحه

بهترین معلم های اصفهان برای شهید اژها ی هست درحالی که ما هیچ کدوم از اونا رو نداریم
مدرسه ی ما امکانات ازمایش گاهی میخره با پول بچه های خودمون ولی قبل از اینکه ما دستمون به اونا برسه مدیر مدرسه پسرونه میاد همه شو میبره مدرسه ی خودشون..یادمه یه بار مدرسه ما یه تلسکوپ خریده بود که طبق معمول برده شده بود به مدرسه پسرونه ..چند نفر از بچه های ما رفتند اعتراض کردند به مدیر اژه ای اونم دراومده بود گفته بود که اخه شما دخترا تلسکوپ می خواین چیکار..شماها اخرش باید بشینین پای گازززززز.. وقتی عقیده یه مدیر اینجوری باشه انتظار این تبعیض ها هم هست..
بازم ولی ما از اونا کم نمی اریم.مثلا تیم روببوکاپ مدرسه مامقام اول جهانو اورد.

این از مدارس دخترونه پسرونه که تبعیض بینشون برای افراد واقع بین کاملا واضح و مبرهن است...

درمورد مدارس تهرانم که دیگه همه میدونن بهترین معلم های کشور.بهترنی مشاور ها....

این قضیه ی دیوا نعدالت اداری هم قابل بحثه
ما یه سال بود که چند ت ااز معلم های تیزهوشان تهران میومدن شهر ما.یادمه که سوالایی که میدادن بهمون و حتی بخش هایی از دروس که میگفتن اینجا مهمه واونجا مهمه دقیقا تو کنکور می اومد...خب اینا از کجا بلد بود؟؟؟؟ بالاخره یا خودشون طراح هستند یا با طراح های سوال رفیق هستند دیگه
ولی خواستم بگم شما فرقی با ما ندارینا..تنها فرقتون اینه که تهرانی هستید و بهتون میرسن به خیلی دلایل... وگرنه ما همه ایرانی هستیم و همه امتحان تیزهوشانو قبول شدیم..پس متوسط ضریب هوشیمون نباید فرقی داشته باشه

sayyed

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد قدوسي قم
شهر
قم
مدال المپیاد
کمی شیمی
دانشگاه
شريف
رشته دانشگاه
مکانیک

یک خبر:
من این دونفر اول علامه حلی رو تو جشن نخبگان کانون دیدم و ازشون دعوت کردم که به سمپادیا بپیوندن! اینکه قبول کنن با خداس!

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از دختر خدا :
فکر کنم منظورتون اینه حلی باهوشتر از بقیه هستند که این کاملا مسخره است..
مثلا مدرسه ی خود ما که گفتم واقعا گند شده دلیلشم اینه که فرزانگا ن اصفهان خییلی وقته سیاسی شده ادماییی که توش میانو میرن همه سیاسی اند.
ما گندترین مدرسه ی شهرو داریم.
همین کنکور امسال به خاطر مسائل سیاسی در ماه بهمن 88 مدرسه رو تعطیل کردند.یعنی درشو بستند و فکر کنم امسال مدرسه گند زده
در حالی که سال پیش ما 17-18 تا دورقمی داشتیم و فکر کنم دو تا یا سه تا تک رقمی .در ضمن المپیادی هم داشتیم

حالا مدرسه ی ما د مقایسه با مدرسه ی پسرونه ی شهرمون خیلی افتضاحه

بهترین معلم های اصفهان برای شهید اژها ی هست درحالی که ما هیچ کدوم از اونا رو نداریم
مدرسه ی ما امکانات ازمایش گاهی میخره با پول بچه های خودمون ولی قبل از اینکه ما دستمون به اونا برسه مدیر مدرسه پسرونه میاد همه شو میبره مدرسه ی خودشون..یادمه یه بار مدرسه ما یه تلسکوپ خریده بود که طبق معمول برده شده بود به مدرسه پسرونه ..چند نفر از بچه های ما رفتند اعتراض کردند به مدیر اژه ای اونم دراومده بود گفته بود که اخه شما دخترا تلسکوپ می خواین چیکار..شماها اخرش باید بشینین پای گازززززز.. وقتی عقیده یه مدیر اینجوری باشه انتظار این تبعیض ها هم هست..
بازم ولی ما از اونا کم نمی اریم.مثلا تیم روببوکاپ مدرسه مامقام اول جهانو اورد.

این از مدارس دخترونه پسرونه که تبعیض بینشون برای افراد واقع بین کاملا واضح و مبرهن است...

درمورد مدارس تهرانم که دیگه همه میدونن بهترین معلم های کشور.بهترنی مشاور ها....

این قضیه ی دیوا نعدالت اداری هم قابل بحثه
ما یه سال بود که چند ت ااز معلم های تیزهوشان تهران میومدن شهر ما.یادمه که سوالایی که میدادن بهمون و حتی بخش هایی از دروس که میگفتن اینجا مهمه واونجا مهمه دقیقا تو کنکور می اومد...خب اینا از کجا بلد بود؟؟؟؟ بالاخره یا خودشون طراح هستند یا با طراح های سوال رفیق هستند دیگه
ولی خواستم بگم شما فرقی با ما ندارینا..تنها فرقتون اینه که تهرانی هستید و بهتون میرسن به خیلی دلایل... وگرنه ما همه ایرانی هستیم و همه امتحان تیزهوشانو قبول شدیم..پس متوسط ضریب هوشیمون نباید فرقی داشته باشه
بچه جون کم میاری منفی نده!؟!

این دلایلتم بدرد خودت می خوره!؟! یه بخش موفقیت به هوش ربط داره و بحث دیگه به تلاش که با این رتبه ها جفتشون بیشتر از مراکز دیگه بوده؟!!

تازه فک کردی مدرسه ی شما فقط سیاسیه!؟! والا تهران که توی درگیری ها اوله!؟!؟ مدیر و ناظممون داشتن برای این مسائل برکنار می شدند!؟!

killer

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
تهران
مدال المپیاد
مرحله اول بودم

بچه های علامه اگه رتبه نیارن خیلی خنگن با مدیر عالی مدرسشون با معلم های خوبشون مدرسه شهید بهشتی تهران یعنی مدرسه ی ما همه چیز داره غیر از معلم های خوب و مدیر خوب ما امسال نقره ی المپیادجهانی ریاضی دادیم ولی 3تارتبه زیر 1000 داشتیم.

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
مدال طلای المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

1- به بچه های مدرسه خودمون : حالا اونها رتبشون خوب شده ! چه ربطی به شما داره ؟ مگه رتبه تو خوب شده که داری پز می دی باهاش ؟ :D
از قدیم همیشه این جوری بوده که یه سال نتیجه خوب می گرفته مدرسه ، بعد امثال شما مغرور می شدن و دیگه خودشون خراب می کردن ! :D بهتره که به جای این حرفا و کری خوندن ها ، خودتون هم تلاش کنید تا نتیجه خوب بگیرید

2-به بقیه :
از قدیم گفتن : مرغ همسایه غازه ! :D

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از پارسا :
1- به بچه های مدرسه خودمون : حالا اونها رتبشون خوب شده ! چه ربطی به شما داره ؟ مگه رتبه تو خوب شده که داری پز می دی باهاش ؟ :D
از قدیم همیشه این جوری بوده که یه سال نتیجه خوب می گرفته مدرسه ، بعد امثال شما مغرور می شدن و دیگه خودشون خراب می کردن ! :D بهتره که به جای این حرفا و کری خوندن ها ، خودتون هم تلاش کنید تا نتیجه خوب بگیرید

2-به بقیه :
پارسا جون این دومیه رو خوب گفتی!؟!؟

ولی من با بچه ها مغرور نمیشیم و راه رو ادامه میدیم!!!!!!!!!!!!!!

pofila

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی D:
دانشگاه
سنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

÷سرای گل حلی بتون تبریک می گم ترکوندین

راضيه

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
تهران
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از BAX :
خب این پول رو از کجا میاره؟
از ما دانش اموزا میگیره
شما هم باید پول بیشتری بدید
میدونم که خیلی ظلمه اما باید ... یه واقعیته، قبولش کنید
مسلما پولي كه من سالانه ميدم از تو بيشتره
ميتوني تو پ خ بگي منم بگم

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

× پست های نا مرتبط پاک شد !! ×
دوستان عزیز ، لطف کنید راحب موضوع تاپیک صحبت کنید ! این تذکر رو جدی بگیرین جناب legend و سرکار خانم دختر خدا .
یاد دوران مهد کودک بخیر !! تو بدی ! نخیرم !! تو بد تری !! دیگه باهات قهرم و ... !!
کمی از اون دوران گذشته فقط به گمونم !! فکر کنم بزرگ شدین دیگه !!!!!! زشته به خدا یکی بیاد ببینه تو تاپیک افتخارات بچه های سمپاد ، سمپادیا های کشور دارن راجب چی بحث میکنن !!!
مشکلی هم با کابری دارین تو تاپیک مربوط به خودش میتونین مطرح کنین یا هم به مدیران گزارش بدین تا اونا پیگیری کنن !
ادامه ندین لطفا ! ممنون

• شروع کننده موضوع

farzad.e

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
کارشناسی ارشد معماری و انرژی

مهم نیست برام که شما در مورد صحت کنکور و ... اطمینان دارید یا نه!
چون به نظرم یک حس حسودی وجود داره که باعث میشه شما نتونید منطقی بحث کنید .
ما هر سال تو کنکور موفق بودیم . در حالی که تخصص بچه های ما اصلا کنکور نیست . بچه های ما اکثرا تو کارگاه ها و ... دنبال کار پژوهشی هستند . کلی هاشون هم تو المپیاد مدل میارن و کنکور نمیدن .
وجود سمپاد به خاطر وجود دبیرستان علامه حلی تهران هست . به زودی قراره همایشی با نام " 25 سال افتخار دبیرستان علامه حلی " برگزار بشه !
دوستان این که بچه های حلی تیز هوشند و افتخار کسب میکنند ، هیچی از ارزش های شما کم نمیکنه . اما سعی کنیم واقعیت ها رو ببینیم حتی اگر بر خلاف میل ما باشند .
*** پر افتخار ترین دبیرستان آسیا ... دبیرستان علامه حلی تهران***
به نقل از پارسا :

2-به بقیه :
ما مغرور نیستیم . ما واقعیت ها رو میگیم . انشاالله که خدا هم کمکمون کنه و بتونیم هر سال بهتر از پارسال بشیم . رتبه ما هم خوب میشه به امید خدا!!!
ما یک خانواده هستیم که از موفقیت های هم دیگه خوشحال میشیم و پزش رو میدیم و بالعکس .
ما یک خانواده هستیم که برای کسب موفقیت تلاش میکنیم.

closeman

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
مشهد
دانشگاه
ازاد:-""
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

به نظر من که واقعا به همشون باید تبریک گفت...چه فرقی می کنه که کی رتبش خوب شه؟!!؟؟مهم اینه که از بچه های خودمونن و این نشون می ده با وضعیتی که الان روز به روز داره سمپاد به لطف اموزش پرورش بدتر می شه ، تنها چیزی که باعث تفاوت این مدارس با مدارس دیگه می شه بچه هاشن...این نشون می ده هنوزم سمپاد ، سمپاده و کسی نمی تونه اونو حذف کنه...

Omid Tabatabaee

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد صدوقي (جواد شرقي)
شهر
يزد

اصلا عجيب نيست
خب علامه حلي تهرون بهترين مدرسه ايرونه ......

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع

خاهشن اندکی کمتر اغراق کنیم ...

بهترین مدرسه ی اسیا ؛ مدرسه ی عالی ِ توکیو هس

شاید حلی بهترین مدرسه خاورمیانه باشه