• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

علامه حلی بهترین مدرسه آسیا

آیا شما قبول دارید که مدرسه علامه حلی تهران بهترین مدرسه آسیاست؟

• بلی

رای‌ها: 136 27.6%
  • خیر

رای‌ها: 246 49.9%
  • نظری ندارم

رای‌ها: 111 22.5%

• رای‌دهندگان
    493
وضعیت
موضوع بسته شده است.

saye

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مکانیک
پاسخ : علامه حلی بهترین مدرسه آسیا ؟!

خداییش علامه خیلی امکانات بیشتری داره و بهش می رسن.

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

تو آسیا فکر نمیکنم.
در ضمن درسته فرزانگانیا با علامه حلی رابطه خوبی ندارن.
البته من مال اصفهانم ما هم رابطمون با شهید اژه ای خیلی بده.
دوست ندارم بگم ولی در واقع باشون بدیم چون از ما بهترن.
( علامه حلی که دیگه بدتر میدونین چند نفر از مدرسه ما دوست دارن تو علامه حلی باشن؟؟)
علامه حلی از خیلی جهات خیلی خوبه. ولی به نظر من تو تهران مدرسه های بهترم هست
که امکان اینکه تو آسیا اول باشن بیشتر باشه.

fafa*****

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان....TEHRAN CITY!!!!!!!!!!!
شهر
تهران
مدال المپیاد
.تا دلت بخواد تو هرچي يه سركي كشيدم.......فيزيك.نجوم.رياضي
رشته دانشگاه
م کامپیوتر.software......

درسته كه بچه هاي حلي امكانات زياد دارن ولي تلاش هم زياد مي كنن ...همشم به خاطره اينكه توي مدرسشون جوش جدا از مدارسه ديگست فقط هم به خاطر اينكه همش گفتن حلي ال ...حلي بل....پسرا هم كه ته اعتماد به نفس....توي مسابقات رباتيك فروردين يكي از حليا برگشت به ناظم فرزانگان تهران گفت كه خداييش بچه هاتون خنگن....هفته ي پيشم من با يكيشون حرف مي زدم گفت بجه هاي فرزانگان تهران اصلا جزو سمپاد نيستن فقط مي خوان خودشونو بچسبونن به سمپاد......
حلي هرچقدرم كه مدرسه ي خوبي باشه ولي فقط روي جنبه ي علمي شاگرداش كار مي كنه ...من خيلي از حليا رو مي شناسم كه ازشون غرور مي باره و فقط مي شينن اينو اونو مسخره مي كنن و خيلياشون اخلاق ندارن...ولي خوباشون واقعا خوبن...

vesta

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
‏فرزانگان

توي اسيا كه به نظر من امكان نداره اول باشه،
ولي جدا از بحث علاقه خود بچه هاي حلي تو زمينه هاي المپياد و ... واقعا روشون سرمايه گذاري ميشه،مطمئنا اكثر بچه هاي حلي وقتي تو اون جو قرار ميگيرن به خودشون ميان و شروع ميكنن،شايد اگه اونا هم تو مدارسي مثل مدرسه ما درس ميخوندن هيچ وقت اين موفقيت ها رو كسب نميكردن

fafa*****

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
مدال المپیاد
رشته دانشگاه

با اينكه روشون خيلي سرمايه گزاري مي كنن ولي خيلياشون خنگن....اونم چون تعدادشون زياده معلوم نميشه....امكانات و سطح علمي مدرسه بالاست ولي اگه اين سرمايه گزاري رو روي بقيه ي بچه ها هم بكنن حتي بهتر از اين ميشه......پس حليا به خودشون نگيرن..........

khormaloooooo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
الزهرا
رشته دانشگاه
بيوتكنولوژي - معارف اسلامی

شايد بشه گفت كه امكانات و معلماشون خيلي خوبه و حتي شايد اول باشن ولي بچه هاش رو كه با قاطعيت 100% مي تونم اطمينان بدم كه اين طوري نيستن! حالا واضح ترينش همين مدرسه ي خودمون
اصللا بچه هاي حلي قابل مقايسه با ما نيستن!

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
مدال طلای المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از saye :
خداییش علامه خیلی امکانات بیشتری داره و بهش می رسن.
از نظر امکانات ( امکاناتی که مد نظر منه ، امکانات مالی هست ! نه چیز دیگه ! ) آره بهتره ! ولی حساب هم بکنید که تو مدرسه ما ، به طور میانگین 1 میلیون . 700 هزار تومان شهریه می گیرن ! خوب به طبع امکانات مالی هم بهتره !

ولی از نظر معلم ها ، باید بگم که این طور نیست ! یعنی به هیچ وجه تو حلی ، ما معلم های تراز اول تهران رو نداریم ! معلم های انرژی اتمی و علامه طباطبایی خیلی از مال ما بهترن ! که اکثر این معلم ها هم یه زمانی تو حلی بودن ، ولی به خاطر رفتار بد مدرسه ، قهر کردند و گفتند که نا بمیریم هم برنمی گردیم حلی ( دلایل قهر کردنشون رو اینجا جا نیست بحث کنیم ! )

از نظر المپیاد هم که باید بگم من واقعا دلم به حال بچه ها می سوزه ! خیلی وضع المپیاد مدرسه خرابه ! به خدا مدارس دولتی ، از اینجا معلم های المپیادشون بهترن ! اول اینکه معلم های خوب ، قهرن و نمی آن . و اینکه مدرسه هم پول نمی ده ! مثلا همین المپیاد امسال ما ! فکر کردید که معلم داشتیم ؟؟ نه ! می دونید معلم های ما کیا بودن ؟ المپیادی های 3 سال پیش ! ولی مال مدارسی مثل انرژی چی ؟ بهترین معلم های ایران ! معلم هایی که تو دوره درس می دن ! (اسمشون رو نمی برم ! ) ولی مدرسه ما چی ! برای همین اصلا فکر نکنید که حلی از نظر امکانات تحصیلی خیلی سره ! از این نظر ، مثلا اژه ای خیلی از ما معلم های بهتری داره ! خیلی ! الان هر چیزی که بچه های حلی می شن ، 99% برای خودشونه ! حتی وضع اینقدر خرابه ، که من یه سری رو می شناسم که به مدرسه اجازه ندادن عکسشون تو تالار افتخارات مدرسه باشه ! چون می گن که مدرسه برای ما هیچ کاری نکرده ! همین الان ، چون مدرسه معلم های خوب رو برای المپیادی ها نمی آره ، بچه ها مجبورن که کلاس بیرون از مدرسه برن ! واقعا وضع خرابه !

به نقل از vesta :
توي اسيا كه به نظر من امكان نداره اول باشه،
ولي جدا از بحث علاقه خود بچه هاي حلي تو زمينه هاي المپياد و ... واقعا روشون سرمايه گذاري ميشه،مطمئنا اكثر بچه هاي حلي وقتي تو اون جو قرار ميگيرن به خودشون ميان و شروع ميكنن،شايد اگه اونا هم تو مدارسي مثل مدرسه ما درس ميخوندن هيچ وقت اين موفقيت ها رو كسب نميكردن
تو آسیا ، از نظر کسب افتخار ، چرا ! اوله ! ولی از نظر محیط نه !

به خدا رو بچه های ما سرمایه گزاری نمی شه به اون صورت ! گفتم ! ما تو تهران که خیلی عقبیم ( حداقل 5 مدرسه جلوی ما هست ! ) تو سمپاد هم اژه ای از ما بهتر به بچه هاشون می رسن ! باور کنید !
الان هر افتخاری که بچه های ما کسب کنند ، مال خودشونه ! ربطی به مدرسه نداره !

دلیل این هم که بچه های از بقیه بهتر افتخار کسب می کنند ، اینه که تو تهران ، فرض کن هر سال هزاران نفر ، می خوان وارد حلی بشن ! پس تعداد خیلی بالاست ! یعنی وقتی 200 نفر از بین 10000 نفر انتخاب می شن ، احتمال اینکه توشون خفن های بیشتری باشه ، بیشتر از شهرستان هاست که مثلا باید از بین 2000 نفر 200 نفر انتخاب شن !
از طرف دیگه ، تو تهران ، جو رغابت خیلی وحشتناکه ! واقعا وحشتناکه ! مردن بچشون رو از مهدکودک می فرستن واله و .... ، که بعدا بره حلی !! خیلی رغابت وحشتناکیه ! یعنی بچه ها ، مجبورن مثل کنکور درس بخونن ! برای همین هم باز هم کسایی که می آن اینجا ، یه سواد اضافه ای هم دارن !
پس چون هم از بین تعداد بیشتری انتخاب شدن ، و هم سطح سوادشون بالاتره ، شانس موفقیت بیشتری دارن !!

مگرنه باز هم می گم ! از نظر امکانات آموزشی ، اژه ای خیلی جلو تره !! ( شاید باز هم سمپاد های بهتر باشن ! ولی من فقط اژه ای رو می دونم ! )

fafa*****

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
مدال المپیاد
رشته دانشگاه

خطاب به نفر قبلي.........من با خيلي حرفات موافقم...اژه ای بيشتر به دانش آموزاش بها ميده .ميشه نمونشو نو قبولياي امسال دانشگاه ديد ........ولي همين كه اسم حلي روتونه و اون جو باعث ميشه كه حتي اگه خنگ هم باشي خودتو با هزار تا كلاس و ......بكشي بالا تا پيش بقيه كم نياري...........يه چيزيم هست سطح مالي اكثر بچه هاي حلي بالاست ..و خانواده ها واسه بچه هاشون امكانات جور مي كنن حتي اگه مدرسه امكانات نده.....اينم خيلي مهمه...

khalina

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
علامه حلی (1) تهران
مدال المپیاد
ندارم ؛)
دانشگاه
امیرکبیر - پژوهشگاه پلیمر
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر

سلام به همه شما دوستان گرامی،
فارق التحصیل سال 80 از دبیرستان علامه حلی تهران هستم و شاید بعضی از شما به واسطه کلاسها و کتابهای المپیاد من رو بشناسید. اینجا اسمم کاربر جدیده چون تا حالا پستی نداشتم.
دیدم بحث جالبی دارید، خواستم بهتون بگم شاید الان شما از سمپاد ایراد بگیرید و با جاهای تجاری مثل علامه طباطبایی و انرژی اتمی مقایسه کنید (سالهاست من توی هر دو تا مجموعه مسوولیتهای مختلف و تدریس دارم) اما بعد از 3 سال که از مدرسه خارج شدید له له میزنید که یک روز بتونید برگردید و همون جو خودتون را داشته باشید.
چیزی که سمپاد را متمایز از دیگر مجموعه ها کرده، معلم ها یا امکاناتش نیست بلکه کولنی هایی است که بچه های هر دوره تشکیل میدهند و تا سالها نیروی محرکه آنها به سمت موفقیت میشود.
این رو میتونید شب قدر امسال و توی دبیرستان حلی تهران ببینید، من یک سال منتظر میمونم تا این شب برسه و مدرسه برم تا شاید همون جو تکرار بشه، بعضی سالها اینقدر انرژی میگیرم که چند ماه رو با خوشحالی میگذرونم.
اگر کسی از فارق التحصیلان یا مدالی های المپیاد اینجا رفت و آمد داشته باشه منظور من رو بهتر میفهمه.
امیدوارم سمپادی همیشه سمپادی بمونه و به دنبال امکانات و معلم نباشه بلکه با همدوره ایهاش به قله برسه... درست مثل گذشته

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از khalina :
چیزی که سمپاد را متمایز از دیگر مجموعه ها کرده، معلم ها یا امکاناتش نیست بلکه کولنی هایی است که بچه های هر دوره تشکیل میدهند و تا سالها نیروی محرکه آنها به سمت موفقیت میشود.

تایید می کنم !

به نقل از مُحسن عُلیائی :
ببین میدونی که حلی مرکز تهران رو پوشش میده بالاشهریا میرن حلی 3، پایین شهری ها میان شهر ری اکثرا به غیر از منطقه 18 ها که میرن اسلامشهر!
نمیدونم کجا خوندم اگر اشتباه نکنم برای حلی از هر 82 نفر 1 نفر قبول میشه بعدش شهر ری هست که از هر 72 نفر 1 نفر قبول میشه بعد اسلامشهر و بعد هم کرج! پس زیاد تفاوت وجود نداره! منتها حلی هر پایش 200 نفر داره! از این 200 نفر 30 نفر افتخار آفرین میشن پس میزان افتخارات شما بیشتر هست! اما شهر ری که هر پایش 63 نفره کلا شاید 10-11 تا افتخار آفرین داشته باشه در ضمینه درسی فقط وگرنه همین الان پایه درسی تو درسای اختصاصی ماله شهر ری ها از حلی ه ابسیار قوی تره هست! انصافا این رو با چشم های خودم دیدم! ولی چون خوب تعداد دانش آموزا محدودتر و کمتر هست به چشم نمیاد! یا کرج که باز چون بیشترن بیشتر به چشم میاد!
پس تعداد دانش آموزا مهم هست!
تو دخترا هم که بچه های فرازنگان تهران میدونند که دخترای شهر ری چه خرخون های وحشتناکی هستند! نه تو المپیاد! بلکه تو همه درس ها مخصوصا فیزیک!

نه ! قبول ندارم ! تو تهران ، هر کسی که درسش یه کم بهتره ، می آد دبیرستان حلی ( اصلی ) حلی 3 رو زیاد کسی نمی ره ! من از حلی 3 خبر دارم ، می دونم خیلی خنگن ! (البته قصد توهین به دوستان رو ندارم ! ) می دونم که سطح تحصیلیشون ، خیلی از مدرسه ما کمتره ! برای همین خیلی ها از مناطق بالایی شهر ، میان حلی (اصلی) و تازه از جنوب هم میان ! نه تنها از جنوب میان ، همین الان تو پایه ما ، 4 نفر از خود شهر ری میان اینجا !

اون 87 نفر هم فکر نکنم درست باشه ! بیشتره ! به علاوه فقط تعداد نیست ! رقابت هم تو تهران بیشتره !

pegah.nodet

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
حسابداری - Finance

به نقل از aminrd :
پس کلا دختر ها با تعصب صحبت می کنن.!!! چون تو قم هم بچه های فرزانگان الکی با تعصب می گن فرزانگان بهتره!!!

چه ربطي به تعصب داره! امكانات شما از ما بيشتره خيلي. تازه همه جوره باهاتون را ميان اعصاباتون راحته! :دي
وگرنه جدي بچه هاي ما خيلي با انگيزه ترن و پشتكارشونم بيشتره اكثرا هم موفقن ولي اگه جامون عوض شه(امكانات) درصد موفقيت حلي ها خيلي كمتر ميشه
بدون تعصب!
منم موافقم فقط و فقط تنها كيف اينجا به بچه هاشه وگرنه...

vihan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان علامه حلي 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
مطالعه براي المپياد فيزيك ! (هنوزم دارم مطالعه مي كنم !!!)

به نقل از pegah.nodet :
چه ربطي به تعصب داره! امكانات شما از ما بيشتره خيلي. تازه همه جوره باهاتون را ميان اعصاباتون راحته! :دي
وگرنه جدي بچه هاي ما خيلي با انگيزه ترن و پشتكارشونم بيشتره اكثرا هم موفقن ولي اگه جامون عوض شه(امكانات) درصد موفقيت حلي ها خيلي كمتر ميشه
بدون تعصب!
منم موافقم فقط و فقط تنها كيف اينجا به بچه هاشه وگرنه...
خیر...

بچه های شما پشتکارشون زیاده !

اما امکانات شما هم بیشتره ...

اینجا جوش بهتره ، یعنی بچه هاش پایه ترن ، معلماشم تا حدود خوبی خوبن (که تو خیلی معلما مشترکیم !)

ما رو افغانستان هم ببرن اگه همین بچه ها باشن و همین معلما، همینه که هست !

همبستگی موجود بین حلی ای ها معمولا در فرزانگانی ها نیست (در اونایی که من دیدم و مشت نشونی خروار !!!!)

وقتی تو یه اردویی هم حلی ای هست و هم فرزانگانی میتونید همبستگی ها رو مقایسه کنید ...

اگه این همبستگی و این جو نبود ، 90% موفقیت ها هم از بین می رفت (این نظر منه)

vihan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
مدال المپیاد

آقا من یه ماه پیش تو بناب یا یکی از سمپاد نیشابور بحث کردم وبهش ثابت کردم که امکانات و این حرفا بیخوده ، اینا درآوردن که به بچه ها امید بدن و اگرنه هازم فریپور هزار سال پیش با امکانات زمان جنگ تو راهنمایی علامه حلی یک تهران کارهایی کرد که من الان از پسش بر نمیام ...

امکانات من کمتر از ایشونه ؟!

من همبستگی رو در کار های چرت نگفتم ... به معنی واقعی کلمه بعضی فرزانگانیا حاضر نیستن پیش همدیگه با هم ناهار بخورن (حتی اگه از هم متنفر نباشن و فقط دلیلشون این باشه که ما با هم دوستی خاصی نداریم)

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

نه ! این یک مورد رو راست می گه ! بوفمون خیلی خوبه ! :D

pegah.nodet

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
حسابداری - Finance

به نقل از vihan :
آقا من یه ماه پیش تو بناب یا یکی از سمپاد نیشابور بحث کردم وبهش ثابت کردم که امکانات و این حرفا بیخوده ، اینا درآوردن که به بچه ها امید بدن و اگرنه هازم فریپور هزار سال پیش با امکانات زمان جنگ تو راهنمایی علامه حلی یک تهران کارهایی کرد که من الان از پسش بر نمیام ...

امکانات من کمتر از ایشونه ؟!

من همبستگی رو در کار های چرت نگفتم ... به معنی واقعی کلمه بعضی فرزانگانیا حاضر نیستن پیش همدیگه با هم ناهار بخورن (حتی اگه از هم متنفر نباشن و فقط دلیلشون این باشه که ما با هم دوستی خاصی نداریم)

شما چطوري به اين نتيجه رسيدي؟؟!!!
اتفاقا واقعا همبستگي زياده حتي بين پايه هاي مختلف وقتي كه اصلا هم همديگه رو نميشناسن باز اين اتحاد هست نمونشم تو كارگاه هنري و علوممون ديده ميشه
ولي از لحاظ امكانات من هنوز رو حرفم هستم!

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از pegah.nodet :
شما چطوري به اين نتيجه رسيدي؟؟!!!
اتفاقا واقعا همبستگي زياده حتي بين پايه هاي مختلف وقتي كه اصلا هم همديگه رو نميشناسن باز اين اتحاد هست نمونشم تو كارگاه هنري و علوممون ديده ميشه
ولي از لحاظ امكانات من هنوز رو حرفم هستم!

همبستگیتون بد نیست ! ولی کافی نیست ! امسال سر نمایشگاهتون ، وقتی ما رو راه ندادن ، خوب شروع کردین ، ولی زود جا زدین.
در مورد امکانات هم چیزی از ما کمتر ندارین !

برادر من امکانات به معنای اشیای فیزیکی نیست آخه که، امکانات و موقعیت ها! :Dبین مدرسه شما سالی چندین بار اردو برگزار میکنه ولی شهرستان شاید 1 بار! :Dمدرسه شما از درسشم عقب باشه پنجشنبه هاش تعطیله ولی جایی مثل مرکز ما فقط چند سال پنجشنبه هاش تعطیل بوده :D! فضای آموزشی شما بسیار بزرگه! آزمایشگاه های زیست و شیمی وفیزیکتون جداست اصلا ساختمونتون جداست، مراکز ما با راهنمایی مشترکه! :D تازه راهنمایی فقط شیمی و فیزیک داره، زیستش با شیمی مشترکه! :-w شما اتاق سمعی بصری دارید، سمعی بصری ما تو آزمایشگاه فیزیکه! کلاسای شما حداکثر 30 نفرست ماله 35-40 نفرست با 15 تا نیمکت!شما دو تا تخته سیاه درست حسابی دارید ما روی وایتبرد نصب شده رو تخت سیاه می نویسیم! شما بوفه خفن دارید ما اونو نداریم! شما سالن پینگ پونگ دارید ما یه میز پینگ پونگ برای کل مدرسه داریم! ساختون پیشتون جداست ماله همش یه جاست! بازم بگم؟ :D :D آها آره باید بگم، مدرستون یه وایرلس داره که جون میده برای PSP بازی، مدرسه ما ADSL به زور داره :D
همون امیدی که میگی خیلی مهمه :D! تو وقتی مدرست از یه مدرسه عادی بدتر باشه امید و انگیزه همش می پره! اینایی که گفتم ماله شهر ری هست که بیخ گوشتونه! مال زاهدان رو حدس بزن! البته همه شهرستانا یه شکل نیستن!کاشان خوبه، اژه ای عین خودتونه! جاهای دیگم به نسبت قدیمی بودن. :D
ملت وقتی حلی رو میبینن انگیزشون فراموش میشه.... :D
------------------------------------------------------------
در مورد هازم فریپور درست، ولی بلاخره کسی که میاد سمپاد باید یه انتظارایی داشته باشه دیگه!شما میگی با حداقل امکاناتم میشه کار کرد مام میگیم آره ولی صورت مسئله پاک شده، اینجا سمپاده :D

اون سمپاد هایی که بعد از انقلاب ساخته شده ، مثل مدرسه شما ، آره خیلی جالب نیستن ! ولی اونهایی که قبل از انقلاب بودن ، از حلی خیلی بهترن ! باید یک سر بری ببینی !!!! اصلا یه کاخی هستن برا خودشون ! تهران هم به همین ترتیب ! مدرسه اصلی ما ، تو جردن بوده ( همون جایی که الان سازمان هست ) ولی بعد انقلاب گفتن که شما اونجا برین ، گمراه ( !!!!!) می شین ، برای همین اونجا رو از ما می گیرن ، اینجا ها رو می دن ! راهنمایی که تو شمران نو بود ، که ما همیشه می ترسیدیم از در مدرسه بیایم بیرون ! حتی تو جوب جلوی مدرسه هم سرنگ پیدا می شد بعضی وقت ها ! چندین بار کیف بچه ها رو یا موبایلشون رو زدن !!! دبیرستان هم که میدون منیریست ! کثیف ترین جای تهران ! تازه تیمارستانه ، که بازسازی شده !!!

پس شما هم فک نکنید ما تو ناز و نعمت هستیم ! ما هم خیلی جالب نیستیم ! از ما بهتر زیاده !!

pegah.nodet

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
حسابداری - Finance

به نقل از پارسا :
همبستگیتون بد نیست ! ولی کافی نیست ! امسال سر نمایشگاهتون ، وقتی ما رو راه ندادن ، خوب شروع کردین ، ولی زود جا زدین.
در مورد امکانات هم چیزی از ما کمتر ندارین !

اتفاقا اونجا كارمون نهايت همبستگي بود!! چون اگه يذره ديگه ادامه ميداديم كلا تعطيل ميكردن! ما هم بخاطر اون دسته از بچه هايي كه واقعا رو كاراشون زحمت كشيده بودن و اگه برگزار نميشد افسرده ميشدن!بيخيال شديم

امكانات شما جدا بيشتره! همين اردوها رو باهم مقايسه كنين! معلما.... تازه اون ارزش و احترام شديدي كه واستون قائلن!! كلي بهتون بها ميدن! همه اينا ميشه امكانات!

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

وللهمن دو تا جا میشناسم که از قدیم برا تیزهوشان بودن یدونش حلیه همینی که توش هستید، یدونشم دبیرستان 1 فرزانگانه. زمان شاه فقط تهران تیزهوشان داشته همین دو تا مرکزم بودن. :D
شما وسط شهری بالای خونه ما، اوضاتون اینطوریه، شهر ری باشی چی میگی!

نه دیگه ! اون حلی و فرزانگانی که زمان شاه بوده ، هردو تو همون جردن بوده.

تازه اصفهان و یزد و ..... کلی شهر دیگه هم مدرسه داشتن !!

به نقل از pegah.nodet :
اتفاقا اونجا كارمون نهايت همبستگي بود!! چون اگه يذره ديگه ادامه ميداديم كلا تعطيل ميكردن! ما هم بخاطر اون دسته از بچه هايي كه واقعا رو كاراشون زحمت كشيده بودن و اگه برگزار نميشد افسرده ميشدن!بيخيال شديم

امكانات شما جدا بيشتره! همين اردوها رو باهم مقايسه كنين! معلما.... تازه اون ارزش و احترام شديدي كه واستون قائلن!! كلي بهتون بها ميدن! همه اينا ميشه امكانات!

چه همبستگی عزیز من ؟؟؟ گریتون گرفته بود که کارگامون به خاطر این پسرها (!!!) داره خراب می شه ( البته 90 % تون ) !!! اصلا نمی دونم یه دختری اومد دم در ( قدش بیچاره 90 سانت بود !!!!!! شلوار گرمکن هم داشت !!دندوناش هم تازه افتاده بود . فک کنم یه کاره ی کارگاتون بود ) گفت که ما اصلا حال نمی کنیم شما رو راه بدیم !!!!

اردوهای ما رو آخه کی می ره ؟؟؟؟ اردو می زارن ، ولی این قدر بده ، که هیچ کس نمی ره !!

خوب وقتی ارزش برامون قائلن ، یعنی یه چیزی بارمونه !!! رابطش اینجوریه که معلم ها می بینن یه چیزی بارمونه ، بعد بهمون احترام می زارن ! اول احترام نمی زارن که بعد این احترام باعث پیشرفت شه !!!

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

خوب من می دونم دیگه برادر من ، تمام این مدارس رو ، آمریکایی ها خودشون ساختن ! (از جمله جردن تهران و اصفهان و ....)
خودشون درس دادن ، خودشون امتحان گرفتن ، آخرشم خودشون بچه هاش رو بورسیه کردن بردن

تمام اونها ساخت دست اونهاست !!! ( اصلا خودت فکر کن که اگه بعد انقلاب ساخته بودن ، دخترونه و پسرونه رو دیوار به دیوار می ساختن ؟؟؟؟!!) ( تو اون شهرهایی که قبل انقلاب بوده ، بعد از انقلاب ، مدرسه رو چون قاطی بوده ، از وسط نصف کردن یه دخترونه و پسرونه در آوردن.)

vihan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
مدال المپیاد

دوستان سر چه چیزایی بحث می کنید ...!!!

با اینکه اگه دوبار بیاید مدرسه ما بهتون ثابت میشه خیلی داغونه ولی اصلا این بحث ها به نظر من مهم نیستن ... !!

دوما خارج از بحث همبستگی فرزانگانی های تهران (من فقط اونا رو دیدم) که خیلی بده ، باید بگم برام علامه حلی و فرزانگان فرقی نداره و از مدارس شهر های دیگه هم از امکاناتش شاید خبرداشته باشم ولی از جوش خبر ندارم ، به نظر منم فقط جو مهمه ...

و باید بگم که من هر جای دنیا که بودم واقعا نمی خواستم جایی بجز علامه حلی (یا فرزانگان (اگه دختر بودم)) درس بخونم ، اصلا شاید اگه می رفتم یه مدرسه ی دیگه کلا درس نمی خوندم و ترک تحصیل می کردم ... !!!!

بنابراین نه تنها علامه حلی(یا فرزانگان) بهترین مدرسه آسیا ..
بلکه علامه حلی (یا فرزانگان) بهترین مدرسه دنیا ...

می بینید که کلی آدم های خفن دنیا هم علامه حلی یا فرزانگانی بودن .. !!!

دوستان ریتم" فقط علامه حلی "رو تو دل خودتون برید و حال کنید !!!!!
یه دست هم "شنبلیله" برای خودتون بخونید !!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا