• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بازی های جالب

Lorca

کاربر فوق‌حرفه‌ای
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی سلولی و مولکولی
پاسخ : بازی های جالب

اگه از اون جهت بخواین نگاه کنید، در کل بازی چیزی نیست به جز اتلاف وقت :D
البته به غیر از شطرنج و Cybernations هر دوش به شدت رشد فکری داره...

پروفسور احسان

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی اهواز

به نظر من اکثر بازیا مفیدن اگه درست ازشون استفاده بشه ( از صبح تا شب نباشه) هم خلاقیت ادامو بالا میبرن هم یه تفریحن. بعضی از بازیای انلاین هستن که بسیار مفید ترن. در واقع یه محیط تعاملی دارن که با بازیکنای دیگه مرتبطون میکنن. در اسم بازین اما یه محیط روانشناسانه بزرگن.

Lorca

کاربر فوق‌حرفه‌ای
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی سلولی و مولکولی

حق با شماست، اما مشکل اینه که متعادل بازی کردن کار سختیه. بازی ها اگر جذاب باشن، به خصوص اون اوایل آدم رو کاملا میخکوب میکنن. در مورد بازی های اینترنتی هم حرفتون کاملا تأیید میشه...بازم مثالش Cybernations هست...

پروفسور احسان

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی اهواز

پیشنهاد میکنم حتما Erepublik رو امتحان کنید
www.erepublik.com
انجمن گفتگو ایرانیان : www.erepublik.ir
بازی جالبی اگه وقت داشته باشین بازی کنین

Mohzens

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی ری

به نقل از Lorca :
خب، یکی از بازی هایی که توصیه میکنم: F.E.A.R 2 : Project Origin
سازنده:Monolyth
ناشر:Warner Bros. Interactive
سبک:First Person Shooter
درجه سني: +18
پلتفرم: PC-PS3-XBox360

fear-2-project-origin.jpg

F.E.A.R نسبت به نسخه ی قبلیش پیشرفت بی نظیری کرده به خصوص به لحاظ گرافیکی.
برای اون هایی که کلا با  F.E.A.R آشنایی ندارن بگم که داستان بازی از این قراره:

داستان قبل از شماره اول اتفاق مي افتد.اين بار کنترل شخصيتي بنام مايکل بکت را به عهده مي گيريد که عضو گروه دلتا است.شما در اولين ماموريت خود وظيفه پيدا ميکنيد که خانم جنيويو ارستيد را پيدا و دستگير کنيد. اما شما تنها کسي نخواهيد بود که قصد دستگيري جنيويو را دارد. دو گروه ديگر نيز به دنبال جنيويو هستند. پس از افتضاحي که در پروژه ي Origin  (حبس کردن الما و سو استفاده از قدرتهاي او و نابودي شرکت ارماکم به دست الما و فتل به وجود آمد سرمايه گذاران و هيئت مديره ي شرکت ارماکم که تمام اين اتفاقات و بدبختي ها را زير سر جنويو ميديدند گروهي نظامي تشکيل ميدهند تا جنيويو را دستگير و او را به سزاي عملش برسانند اين گروه هم پس از گروه ما دومين گروهي هستند که به دنبال جنويوهستند. گروه سوم گروه سوپرسربازهاي کلون شده شرکت ارماکم است.در F.E.A.R  ما شاهد بوديم که پس از نابودي فتل سوپر سربازهاي او هم نابود شدند اما دوباره در Project Origin حضور خواهند داشت اين هم گروه سومي که قصد نابودي خانم ارستيد را دارند. پس از شناسايي مقري که ارستيد در ان اقامت دارد شما و گروهتان خود را براي حمله و دستگيري او اماده مي کنيد اما در بدو ورودتان به مقر ارستيد توسط گروه نظامي ارماکم محاصره ميشويد و اين گروه تمام افرادتان را قتل عام ميکنند شما هم پس از اصابت چند گلوله بيهوش ميشويد. پس از بيداري خود را بر روي تختي ميبينيد که دست و پايتان را بر روي ان بسته اند و دو فرد ديوانه را با وسايل جراحي مشاهده ميکنيد که قصد کشتن شما را دارند.شما دوباره از هوش ميرويد دوباره پس از مدتي بيدار ميشويد پس از بيداري خود را ازاد ميبينيد. حال پس از بدست اوردن اسلحه بايد وارد مبارزه شويد.يک مبارزه بسيار سخت. يک مبارزه با چندين نوع دشمن! دشمن اول افراد گروه نظامي ارماکم هستند که مشکل زيادي با کشتن انها نخواهيد داشت.دشمن دوم افراد وسوپر سربازهاي کلون شده شامل شامل هيولاهاي ترسناک و دشمنان اشنا شماره قبل خواهند بود.دشمن بعدي شما الما خواهد بود. ديگر منتظر اين نباشيد که الما را ببينيد و سپس او محو شود و خيال شما راحت شود! الما ديگر در اين شماره مانند قبل عمل نميکند و شما چند مبارزه تن به تن با خود الما داريد.

ژانر بازی ترسناکه و به همراه گرافیک عالی، بیشتر صحنه ها تاریک هستند که میزان نور آنها درست مثل بازی اول عالی پردازش شده. يکي از المان هاي بازي F.E.A.R ترس مي باشد .در اين شماره نيز ترس و دلهره با توجه به صدا گذاري عالي در بازي گنجانده شده است.صحنه هاي ناگهاني الما و محيط پر از خون بازي و جسد هاي عجيب در گوشه و کنار منطقه ها و همچنين صحنه هاي تعقيب Keegan ،هر کدام در نوع خود دلهره آور مي باشد.يکي از علل موفقيت سازندگان در اين قسمت پديد آوردن صداهاي عالي و ترسناک مي باشد،که کمي بازي را به بازي هاي ترسناکي چون Resident Evil و Silent Hill نزديک مي کند. خون ماده اي است که به وفور در بازي ديده مي شود،ديدن خون هاي ماليده شده به زمين و ديوار خود طرز کشتن فجيعانه مقتول را نمايش مي دهد.

در کل برای کسانی که Resident Evil باز هستند این هم باز ترسناک خوبیه :D
البته Resident Evil فعلا اونچیزی نیست که باید می بود...سال پیش من و دوستم برای تهیه گزارشی در مورد Resident Evil یک مصاحبه اختصاصی برای BaZiCenter انجام دادیم...آقای تاکوچی تهیه کننده بازی می گفت نسخه 4 و 5 صرفا یک Survival Horror اصیل نیستند و بیشتر عنصر اکشن به بازی اضافه شده...F.E.A.R کلا بازی هولناکیه..نمیشه با Resident Evil مقایسه کرد...سبک ها متفاوته و ..! بهتر بود میگفتید کسایی که به بازی هایی مثل Left4Dead یا ShellShock علاقه دارند این بازی رو بکنند...

Amir13

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
پیش-حلّی 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی . . .
دانشگاه
اینو خدا میدونه فقط!
رشته دانشگاه
آبیاری گیاهان دریای

پیشنهاد میکنم World of wracraftوfable II رو امتحان کنید :-[

Pardis_P

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان تهران
شهر
تهران

یه بازی هست که من تا حالا بازیش نکردم. ولی عکساش خیلی قشنگ بود!
با اینکه بازی ساده و کوچیکیه به نظر می رسه به درد پر کردن اوقات فراغت بخوره.

برای دانلود روی لینک زیر:

http://www.alldownloadgames.com/download2.php?game=Paradise%20Pet%20Salon&action=trial&url=http://dl.alldownloadgames.com/files/PetShopSetup.exe&getemail=yes

alef-be

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علّامه حلّی 3 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر و ریاضی شرکت کردم، دیدم بچه بازیه... رفتم نجوم !!!

Skate 2

Hesan

کاربر فعال
شهر
مشهد

بازي Devil May Cry

vahid feizi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کاشان

resident evil 4

Narcissus

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
رتبه ی 1 کشوری المپیاد زبان انگلیسی دوره ی راهنمایی :دی

Assassin's Creed
The sims
undercover

broodfather

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
دادم ! ;D
دانشگاه
نمیدونم ... اگه خدا بخو�
رشته دانشگاه
اسب سواری با سگ

پلنگ صورتی !!!!!!!!!

TnT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام

من خیلی وقته آپ تو دیت نشدم ولی بین بازی ها اینارو خیلی دوست دارم ؛
Godfather 1 & God father 2
NFS Carbon درسته گرافیکش کمه ولی خیلی خوشم میومد از اول ؛ ماشین مورد علاقه ام هم کروت z06 هستش ...
Midtown Madness 2 این بازیه دوران طفولیت بود ... حدوداً 6 یا 7 سال پیش
C & C Tiberium wars ؛ C & C Generals Zer0 hour ( الان یک ماهه با داداشم به صورت شبکه میزنیم تو رگ ! خیلی دوس دارم این بازی رو ) ؛ C & C Red alert 2 Yuri's revenge ( این بازی رو فقط برای فیلم های کمپین ش بازی میکنم :D ) ؛ rise of legends هم جالبه هر چند من rise of nations رو بیشتر دوست دارم ...
Caesar IV ، این بازیم خیلی برام جذابه ... به اونایی که دوست دارن شهر اداره کنن پیشنهاد میدم حتماً یه بار امتحان کنند این بازی رو ( اینم داخل پرانتز میگم یه ذره سخته و همچنین باید انگلیسیتون قوی باشه )
Gta Iv هم قشنگه ولی واسه رده ی سنی ما نیست :D
تا اینجاش که فعلاً اینا یادم میاد ...

master

کاربر نیمه‌حرفه‌ای

Devil May Cry
Assassin's Creed
The sims
undercover

بهترين بازي به نظر من فقط و فقط و فقط Call of duty 4 اونم به صورت شبكه كه نو علا نور ميشه
آخر بازيه

Ghost

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
رفسنجان ، گرگان ، بوشهر ، کرمان
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

از بازی های جدید من از Assassins Creed I & II + The Sims 3 + Napoleon (total war) + Pes 2010 خوشم اومد Napoleon واقعا گرافیکش عالی بود
از بازی های قدیمی هم من از Mid town madness 1 & 2 + The Movies خوشم اومد
راستی اگه کسی لینک دانلود این 2 تا بازیو پیدا کرد بهم بگه
خیلی جست و جو کردم ولی چیزی پیدا نکردم یا لینکی که پیدا کردم خرا بود :(

بالا