• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تقلب

تا حالا تقلب كرديد؟

• بله

رای‌ها: 1,450 94.3%
  • خير

رای‌ها: 87 5.7%

• رای‌دهندگان
    1,537
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
1402
رشته دانشگاه
برق
ما از کلاس هفتم یه زنگ نجوم تو مدرسه واسمون میذاشتن معلمش یه آقای جوونیه که کلا کاریمون نداره خلاصه این میومد درس میداد و میرفت ما هم که کلا تو کلاساش انگار حضور نداشتیم بنده خدا واسه خودش درس میداد تا وسطای هشتم یه روزی اومد گفت میخوام امتحان ازتون بگیرم و مباحثش هم بسیار تا بسیار زیاد و ما هم که خداروشکر نه که زیادی توی کلاساش فعال بودیم اصلا استرس نگرفتیم
خلاصه دو هفته وقت داد و ما هم که انگار نه انگار امت داریم دو هفته گشتیم و درس نخوندیم تا روز امتحان دیگه فک کنم قابل درکه تنها چاره ما اون موقع تقلب بود
خلاصه فکرامونو ریختیم رو هم و برناممونو واسه تقلب اوکی کردیم بیشتر امتش تستی بود و این خیلی خوب بود قرار شد هر سوال رو بلند بپرسیم که مثلا توی جزوه بود یا همچین سوالایی و هر کی میدونست به این صورت جواب بده:
گزینه1:اره تو جزوه بود
گزینه2:نه تو جزوه نبود
گزینه3:نمیدونم
گزینه4:یادم نیست
خلاصه سیل سوالات ما شروع شد و هی از گوشه و کنار کلاس صدا میومد که مثلا سوال فلان تو جزوه بود؟و یهو بیست نفر با هم میگفتن که یادم نیس
ضایع ترین اتفاق این بود که یکی از بچه ها خواست سوال خلاقانه بپرسه که دبیر شک نکنه گفت بچه ها امروز 34مه؟و فک کنین یهو همه کلاس گفتن اره =))
دبیر بدبخت هر چی میگفت بچه ها ساکت هیچکی به رو خودشم نمیاورد
خلاصه امتحان رو دادیم و به خیر گذشت هر چند اون دبیر اینقدر بیشعور بازی در اورده بود که واسه هر سوال تستی 0/35 نمره گذاشته بود
ولی خداییش دلم حال اومد اخه واسه همه دبیرامون تعریف کردیم که سر یکی از دبیرا یه همچین بلایی اوردیم:))

Acwmw:'

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سیبری
سال فارغ التحصیلی
2020
دانشگاه
Kmu
رشته دانشگاه
پزشکی
من تقلب رو گذاشتم کنار ناموسا
ولی وقتی تقلب میکنن اون نفرای اول دوم کلاسمون میمیرمااا ینی از اینکه چطور ممکنه همه اینارو نبین و اینا همیشه اول باشن...
امسالم که جنسشون جوره و دوباره توی ی جا قراره نهایی بدیم
خدا خیر کنه

MMMY

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
1402
ما از کلاس هفتم یه زنگ نجوم تو مدرسه واسمون میذاشتن معلمش یه آقای جوونیه که کلا کاریمون نداره خلاصه این میومد درس میداد و میرفت ما هم که کلا تو کلاساش انگار حضور نداشتیم بنده خدا واسه خودش درس میداد تا وسطای هشتم یه روزی اومد گفت میخوام امتحان ازتون بگیرم و مباحثش هم بسیار تا بسیار زیاد و ما هم که خداروشکر نه که زیادی توی کلاساش فعال بودیم اصلا استرس نگرفتیم
خلاصه دو هفته وقت داد و ما هم که انگار نه انگار امت داریم دو هفته گشتیم و درس نخوندیم تا روز امتحان دیگه فک کنم قابل درکه تنها چاره ما اون موقع تقلب بود
خلاصه فکرامونو ریختیم رو هم و برناممونو واسه تقلب اوکی کردیم بیشتر امتش تستی بود و این خیلی خوب بود قرار شد هر سوال رو بلند بپرسیم که مثلا توی جزوه بود یا همچین سوالایی و هر کی میدونست به این صورت جواب بده:
گزینه1:اره تو جزوه بود
گزینه2:نه تو جزوه نبود
گزینه3:نمیدونم
گزینه4:یادم نیست
خلاصه سیل سوالات ما شروع شد و هی از گوشه و کنار کلاس صدا میومد که مثلا سوال فلان تو جزوه بود؟و یهو بیست نفر با هم میگفتن که یادم نیس
ضایع ترین اتفاق این بود که یکی از بچه ها خواست سوال خلاقانه بپرسه که دبیر شک نکنه گفت بچه ها امروز 34مه؟و فک کنین یهو همه کلاس گفتن اره =))
دبیر بدبخت هر چی میگفت بچه ها ساکت هیچکی به رو خودشم نمیاورد
خلاصه امتحان رو دادیم و به خیر گذشت هر چند اون دبیر اینقدر بیشعور بازی در اورده بود که واسه هر سوال تستی 0/35 نمره گذاشته بود
ولی خداییش دلم حال اومد اخه واسه همه دبیرامون تعریف کردیم که سر یکی از دبیرا یه همچین بلایی اوردیم:))
عالی بود

YekroW

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1404
اولین تقلبم برمیگرده به کلاس اول که یه کلمه رو بلد نبودم و درحالی که میز اول وسط دوتا دانش آموز نشسته بودم و معلمم داشت دیکته میگفت از روی کتاب "دیکته شب" تقلب کردم یبارم کلاس چهارم سر امتحان علوم فقط 4نفر تو کلاس مونده بودیم، کتابمو از زیر میز باز کردم و جوابو از رو کتاب نوشتم:)):))
خلاصه تقلب زیاد کردم و خداروشکر تاحالا گیر نیفتادم:-b

نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک‌خان ۲
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1401
پاسخ : تقلب

اصلا روایت داریم سر امتحان دفاعی تقلب جایزه.
اگه درست برسونی‌که‌ثواب ۱۰ برابر داره:D:D
مگه کسی امتحان دفاعی رو میخونه که ازش تقلب گرفت؟ :-"

MHJazini

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
بم
سال فارغ التحصیلی
1400
اخ گفتی دفاعی وقتی کلاس نهم بودم ردیف اول سالن امتحان بودم بعد بغل دستیم ی سوالو نمی دونست معلم فارسیمون اومد جلومون واستاد منم کلمو کردم تو برگه اون و بهش جوابو گفتم

iparvai

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
من تقلب میکنم اما کم، روشش بستگی داره چه درسی باشه، مثلا فیزیک فرمولارو مینویسم میبرم، درسای تشریحی طولانی مث معارف برگه عوض میکنم با بغلیم، امتحانای تستی یا یواشکی میگیم به هم دیگه یا با آینه میبینیم یا جلویی برگشو میگیره بالا، کلا بستگی ب موقعیت و امکانات و نوع درس داره، دوران دبیرستان بیشتر کتاب باز میکردم زیر میز اما از وقتی اومدم دانشگا نمیتونم تقلب کنم خیلی سخته مراقبا عم باهوشن
---
یه خاطره یادم اومد حیفه نگم ، یبار دوم دبیرستان امتحان هندسه داشتیم رو برگه کوچیک تقلب نوشتم خاستم ب جلوییم بدم یهو دیدم مراقب داره میاد هول شدم کاغذو کردم تو دهنم بعد ک مراقب رفت بغل دستیم منو ک دید از خنده داش میترکید مراقب انداختش بیرون از کلاس برگشم گرف گناه داشت خیلی دلم براش سوخت

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
کلاس هفتم بودم امتحان عربی
یه صفحه کامل تقلب نوشتم بعد لای لقمه بانون سنگک پیچیدم سر و تهشم یه کم پنیر زدم که طبیعی باشه.
سر جلسه به بهانه مشکل ا.س رفتم دستشویی تمام ش رو نگاه کردم بعد برگشتم سر جلسه
کاملا موفقیت آمیز بود
---
کلاس هشتم امتحان هدیه
حدود دوازده تا پاک کن خریدم همه هم رنگ مشکی بعد روش تقلب نوشتم تماما مطابق با آخرین تغییرات کتب درسی.
کاملا موفقیت آمیز بود
----
بزرگترین تقلب مربوط به کلاس هشتمم هه
عملیات شکار کوسه
با دوازده نفر از بچه ها قرار گذاشتیم همه گی طی یک اقدام دسته جمعی در امتحان کارو فناوری و عربی تقلب کنیم.
ابتدا چند عدد کیک خریدیم سپس درش را باز کردیم و پر کاغذ های آموزشی/پرورشی کردیم.
سپس به راحتی در وسط جلسه کیک ها رو جابجا کردیم.
البته خب چسبوندنش با چسب رازی خودش یه داستانه.
البته ناگفته نمو نه که فقط در دروس مسخره ای مثل اینا تقلب کردیم ها:-":-"
این هم کاملا موفقیت آمیز بود.
----
اما خب کاملا فهمیدم که کار اشتباهیه:|~X(:-"#:O#:O:-<:-<:-<
و به این جمله معروف رسیدم؛
همیشه تقلب بده اما هیچگاه تقلب نکن:-"
در کل الان چند ساله به طور کامل پاکم.

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:

【Epiphany】

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
2121
جدا از اینکه تقلب میکنیم تا نمره از دست نره من خداییش معنی اتحاد رو توی تقلب پیدا کردم
شاید خنده دار باشه ولی خیلی وقتا برا دوستی یکی از خان هایی که طرف ازش باید رد میشد تا بفهمم دوست خوبیه یا نه همین تقلب رسوندن تو امتحانا بود :))
بیشترین دلیلم واسه تقلب این بود که یک حال میداد و دو اینکه بیشتر اخر امتحان با بچه ها سوالا رو چک میکردیم (هر چند خیلی وقتا جوابا درست بود) تا از بار استرسمون کم شه

armin_att

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهر ری
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
تقریبا برق
با وجود تقلب های امتحان مجازی زشته اصلا به قبلی ها بگیم تقلب :)) :))
گروه صد نفری تلگرام ، جزوه و کتاب دم دست ، گوگل دم دستت ، استخدام همیار ( پول بدی یکی بیاد برات امتحان بده ) ، کمک گرفتن از دخترخاله و...

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020

MarMari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهسوار
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
زهی خیال باطل
دانشگاه
البرز
رشته دانشگاه
داروسازی
ما معلم زیستمون یاد گرفته بود واسه پرسش کلاسی از تستای خیلی سبز می‌پرسید همینجوری شانسی مثلا میگفت سوال فلان طرفم جواب میداد
بعد ما رمز گذاشته بودیم
1-خیلی آسونه
2-اسونه
3-خیلی سخته
4-سخته
بعد یکی از سوالا یکی از بچه ها یه چند ثانیه میخواست لفتش بده که ضایع نباشه معلمه گفت سوالش خیلی آسونه هااا
بعد بچه ها همه گفتن نه خانوم آسونه
بعد یه چیز دیگه اینکه کتاب رو از بچه هایی میگرفتن که کتاباشون رو علامت نزده بودن بعد یه سریا خیلی کمرنگ بقل گزینه مورد نظر یه نقطه گذاشته بودن خلاصههههه خیلی حال میداد

PashMack

به دنبال بستنی
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
فعلا برنز نجوم
خب تو امتحان ریاضی ابتدایی، همیشه به همه میرسوندم
تو امتحان اجتماعی هم میگرفتم :)
ولی کلاس پنجم که بودم سر هر امتحانی (هفته گی، ماهانه، میان ترم، پایان ترم و ...) تقلب میکردم
خب جام دم پنجره بود
اول خط کش و مداد و .... (خلاصه همه چی رو) میذاشتم تو کیفم، بعد به بهونه اینکه مثلا مدادمو برنداشتم و الان مداد میخوام میرفتم پشت پرده و از کتابم جوابو میدیدم :)

معلمه هم ظاهرا فهمیده بود من و همه دوستام دور هم تقلب میکنیم اما چیزی نمیگفت
خییییییییلی پیر بود، یعنی قشنگ عتیقۀ عتیقه

موازی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپاد شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
RWTH
رشته دانشگاه
مهندسی برق
کلاس هفتم بودم امتحان عربی
یه صفحه کامل تقلب نوشتم بعد لای لقمه بانون سنگک پیچیدم سر و تهشم یه کم پنیر زدم که طبیعی باشه.
سر جلسه به بهانه مشکل ا.س رفتم دستشویی تمام ش رو نگاه کردم بعد برگشتم سر جلسه
کاملا موفقیت آمیز بود
---
کلاس هشتم امتحان هدیه
حدود دوازده تا پاک کن خریدم همه هم رنگ مشکی بعد روش تقلب نوشتم تماما مطابق با آخرین تغییرات کتب درسی.
کاملا موفقیت آمیز بود
----
بزرگترین تقلب مربوط به کلاس هشتمم هه
عملیات شکار کوسه
با دوازده نفر از بچه ها قرار گذاشتیم همه گی طی یک اقدام دسته جمعی در امتحان کارو فناوری و عربی تقلب کنیم.
ابتدا چند عدد کیک خریدیم سپس درش را باز کردیم و پر کاغذ های آموزشی/پرورشی کردیم.
سپس به راحتی در وسط جلسه کیک ها رو جابجا کردیم.
البته خب چسبوندنش با چسب رازی خودش یه داستانه.
البته ناگفته نمو نه که فقط در دروس مسخره ای مثل اینا تقلب کردیم ها:-":-"
این هم کاملا موفقیت آمیز بود.
----
اما خب کاملا فهمیدم که کار اشتباهیه:|~X(:-"#:O#:O:-<:-<:-<
و به این جمله معروف رسیدم؛
همیشه تقلب بده اما هیچگاه تقلب نکن:-"
در کل الان چند ساله به طور کامل پاکم.
همیشه برام سوال بوده اینایی که وقت صرف نوشتن تقلب میکنن چقدر حوصله دارن. به نظرم خوندن اون مطلب خیلی کمتر انرژی و زمان ببره. بعد تازه استرس و فکر اینکه حالا کی فرصت استفاده از تقلب هام فراهم میشه هم هست. نه؟

من در کل کمتر از ۱۰ بار تقلب کردم که خب از بس فکرم درگیر این بوده که چطوری و کی تقلب کنم نتیجه بد گرفتم. :-" واسه همین از یه جایی به بعد تصمیم گرفتم قید تقلب کردن رو بزنم.
اولین بار کلاس پنجم دبستان امتحان جغرافیا بود که قشنگ کتاب رو گذاشته بودم زیر دستم و باز کردم تا بنویسم ولی خب همون طور که گفتم گند زدم
یبارم تو دانشگاه قرار گذاشته بودیم ته جلسه با هم جوابا رو چک کنیم که خب کل جلسه امتحان رو منتظر بودم برسه تهش و در این مدت اصلا نمیتونستم درست تمرکز کنم :D
به نظرم خیلی دل و جرات میخواد. یه زمانی واقعا کسایی که میتونن تقلب کنن رو تحسین میکردم ;))

Mou.sham

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی(لارستان)
شهر
لار
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
سخته
دانشگاه
شهیدباهنرکرمان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران
تقللب!!! :D
امتحان نهایی بود همین امسال داشتم تقلب می کردم غافل از اینکه حوزه دوربین داشته و مسئولای حوزه هم چک می کردن اگه معلم زبانم نبود شهریور باید می رفتم برا سلامت و بهداشت >:D<

یه موردی هم بود امسال نوبت اول کلاس ریاضی(کلاس ما) اصلا هویت اجتماعی نخوندیم و بچه های تجربی خونده بودن طبق معمول، ۱دقیقه مراقب روشو کرد طرف دیوار و تلفن صحبت می کرد و در همین حین برگه ما با بچه های تجربی تعویض شدن و این شد که نمره زیر ۱۹.۵ نداشتیم :-bدیگه نامردا خیلی خونده بودن<D=

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
همیشه برام سوال بوده اینایی که وقت صرف نوشتن تقلب میکنن چقدر حوصله دارن. به نظرم خوندن اون مطلب خیلی کمتر انرژی و زمان ببره. بعد تازه استرس و فکر اینکه حالا کی فرصت استفاده از تقلب هام فراهم میشه هم هست. نه؟

من در کل کمتر از ۱۰ بار تقلب کردم که خب از بس فکرم درگیر این بوده که چطوری و کی تقلب کنم نتیجه بد گرفتم. :-" واسه همین از یه جایی به بعد تصمیم گرفتم قید تقلب کردن رو بزنم.
اولین بار کلاس پنجم دبستان امتحان جغرافیا بود که قشنگ کتاب رو گذاشته بودم زیر دستم و باز کردم تا بنویسم ولی خب همون طور که گفتم گند زدم
یبارم تو دانشگاه قرار گذاشته بودیم ته جلسه با هم جوابا رو چک کنیم که خب کل جلسه امتحان رو منتظر بودم برسه تهش و در این مدت اصلا نمیتونستم درست تمرکز کنم :D
به نظرم خیلی دل و جرات میخواد. یه زمانی واقعا کسایی که میتونن تقلب کنن رو تحسین میکردم ;))
استرس...
شما هم مثل خیلیای دیگه وقتی تقلب میکنی استرس میگیری همینم باعث شده نتونی تقلب کنی و قیدشو بزنی...
درمورد این حرفت که گفتی تقلب نوشتن وقت گیره باهات موافقم من خودم معمولا کتاب میبرم یا یجور میشیم درسخونای کلاس تو دیدم باشن...
یبار فقط لو رفتم اونم بخاطر سوتی یکی از بچه ها بود که نصف کلاس لو رفتن خیلی بد بود ولی بغیر از اون تا حالا لو نرفتم و تقریبا از کلاس پنجم تا حالا بیشتر امتحانا رو با تقلب رد کردم...
من درسای عمومیم ضعیفه اونا رو تقلب میگیرم به جاش درسای تخصصی رو کامل میرسونم به بچه های کلاسمون:D

علی.

لنگر انداخته ⚓⚓⚓⚓⚓
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
تو مدرسه یا می خوندم برسونم یا می خوندم بفهمم دارم چی می گیرم.
یه چند بار هم دور میز دبیر شلوغ شده رسوندم یا گرفتم.
یه بار هم رسما کتاب رو پشت ستون گذاشتم از رو اون بنویسم.
الان آنلاینه دیگه ۱۰ نفری میریم دیسکورد همه چی آروم تر و راحت تره.

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
یه پدیده بود قبلا بچه هایی که میفهمیدن چند نفر داخل کلاس تقلب کردن میرفتن به معلم میگفتن :|

خداروشکر نسلشون منقرض شد...

بالا