• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تقلب

تا حالا تقلب كرديد؟

• بله

رای‌ها: 1,450 94.3%
  • خير

رای‌ها: 87 5.7%

• رای‌دهندگان
    1,537

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395
پاسخ : تقلب

يادش به خير پنجم معلممون اخر سال گفت من مي دونم كه شما تو خونه هيچي نمي خونين برا همين هي وسط امتحانا از كلاس مي رفتم بيرون و درو ديوارو نگاه مي كردم كه بلكه اينجا يه تقلبي بكنين يه چيزي بخونين حاليتون بشه.

Anita H

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّی ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
کامپیوتری بودم
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
کامپیوتر

من کلا آدم خیر خواهی بودم بچگیام :D
سر امتحان ترم جغرافیا پنجم دبستان نشسته بودیم، این جلویی من (دوست بودیم با هم) یه سوالو اشتباه نوشته بود. من خودم رو کشتم بهش بگم جوابش رو درست کنه <D=

سوم راهنمایی هم امتحان هماهنگ از تاریخ ادبیات گرفتن، مراقبمون معلم دینی مون بود که حواسش زیاد جمع نبود
یعنی توی اون امتحان شما به ندرت میتوستید کسی و پیدا کنی که زیر میزش کتاب باز نباشه :D

saraxcen

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
اینستاگرام

بابا یه بار میخواستم به یه بنده خدایی تقلب برسونم
طرف انقد نفهم بود مجبور شدم رو پول بنویسم

واسه امتحانای ترم اول با هفتما تو یه کلاس بودیم مراقب پلک میزد سوما تقلب میکردن
اصا هفتم بغل دستی من آچمس مونده بود

البته آخرا یاد گرفته بود اصا برمیگشت با پشت سریش جلو مراقب بحث میکردن بعد حل میکرد

iran1372

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
...........
شهر
ساری
رشته دانشگاه
حقوق

آقا تو مدرسه ما سر امتحانای ترم از تقلب خودشونو خفه میکنن...!در این حد که نفر آخر سالن امتحانات با نفر اول تبادل اطلاعات داره....!!دختره کلاس اوله 360 درجه برگشته داره با دوستش دعوا میکنه که :جواب میشه 2 نه .5،مگه یادت نیست خانم Xگفته بود با فرمول Yاگه حل کنین زودتر به جواب میرسین و خطاش هم کمتره بعد از اون طرف یه دومی برگشته میگه:عه...!!چه جالب...!سوال پارسال ما هم همین بود...!جواب میشد 2....!!حالا بده یه نگاه بندازم....!!
منو میگی هاج و واج مونده بودم....!اگه شلغم بجای مراقب بود بچه یکم شرم و حیا پیدا میکرد...!!
کمتر کسی رو میتونستی ببینی که چرک نویس خودش دستش باشه...!!! B-)

با همه اینا دور همی شهریور در خدمتمون هستن...!!!

iran1372

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
...........
شهر
ساری
رشته دانشگاه
حقوق

سر امتحان عربی که دیگه مراقبا زحمت حمل برگه رو میکشیدن...!!
یه خانم Z داریم،از دختره برگه میگرفت میبرد میداد به دوستش...!!!
من که خودم بد دادم ،بقیه هم شهریوری نیستن اما..... :D :D :D!!!
من به این قضیه اعتقاد دارم:آدمی که با 10 پاس میشه چرا الکی خودکار حروم کنه...!!!؟!! :)) :))
خداروشکر اسراف کارای مدرسمون کم هستند....!!
الله لا یحب المسرفین...!! :D :D

*Reihan*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خوی
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

بابا من که کارم فقط تقلب رسوندنه...اصن تو یه امتحانی تقلب ندما،شبو نمیخوابم...همین امتحان فیزیک ترم،تنمره ی کل تقلبا 5 نمره شد :D...ولی برا خودم خیییییییییییییلی کم تقلب میکنم.اونم فقط درسای حفظی...یا برا چک کردن جواب... :)

MoNisH

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان5
شهر
مشهد

به نقل از خوشحال :
آقا تو مدرسه ما سر امتحانای ترم از تقلب خودشونو خفه میکنن...!در این حد که نفر آخر سالن امتحانات با نفر اول تبادل اطلاعات داره....!!دختره کلاس اوله 360 درجه برگشته داره با دوستش دعوا میکنه که :جواب میشه 2 نه .5،مگه یادت نیست خانم Xگفته بود با فرمول Yاگه حل کنین زودتر به جواب میرسین و خطاش هم کمتره بعد از اون طرف یه دومی برگشته میگه:عه...!!چه جالب...!سوال پارسال ما هم همین بود...!جواب میشد 2....!!حالا بده یه نگاه بندازم....!!
منو میگی هاج و واج مونده بودم....!اگه شلغم بجای مراقب بود بچه یکم شرم و حیا پیدا میکرد...!!
کمتر کسی رو میتونستی ببینی که چرک نویس خودش دستش باشه...!!! B-)

با همه اینا دور همی شهریور در خدمتمون هستن...!!!
خوش به حالتون!!!ما که اصن انگار با سازمانای امنیتی هماهنگ کردن که مارو چجوری بنشونن که تقلب نکنیم:|البته بازم به صراط خودمون مستقیمیم!یه فرزانگان5 و یه101 :D

• لایک
امتیازات: anora

MoNisH

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان5
شهر
مشهد

به نقل از Maryam.R :
من اصلا اهل تقلب نیستم ولی یه بار مجبور شدم تقلب کنم....!!
سال سوم راهنمایی بودم و امتحان دفاعی داشتم؛شب قبلش چون حالم خیلییییی بد بود اصلا خوب درس نخوندم؛فقط در حدی خوندم که بفهمم موضوع چیه...!!
فرداش که رفتم مدرسه یه مراقبی برامون گذاشته بودن که مادر فولاد زره جلوش کم میاورد...!!!
منم رفتم ردیف آخر نشستم(امتحان ترم نبود) و کتابو خیلی شیک باز کردم،چون قطع کتاب دفاعی با برگه ها یکی بود و تعداد برگه ها زیاد بود ، منم کتابو خیلی شیک گذاشتم رو میزم و سوالارو عین باقلوا از توش می نوشتم....!!!
چون اون امتحانمو 12(از 12 نمره بود)شده بودم ،معلممون ترم هم بهم 20 داد...!!!!!!!!!! :D :D :D
تنها چیزی که من فهمیدم ؛مراقبمون ادعایی بیش نبود....!!!چون اصلا نفهمید...!!! (:| (:|جلبک بود یه واکنشی نشون میداد....!!!
فک میکردم بیش تر پایه تقلب باشی!البته اگه همونی باشی ک من فک حدس میزنم!
ولی در هر صورت خیلی خری من پارسال17 شرم دفاعیمو:(

mhnp

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
۳ سال تدریس المپیاد ریاضی و کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار
تلگرام
اینستاگرام

آقو ما بعده سال ها در شنبه ی بعد ازمرحله 2 رفتیم مدرسه که ناگاه گفتن امتحان فیزیکه .
رفتیم کنار چنتا خر خون نشستیم که برسونن ولی نامردا اصلا یه کلمه هم نگفتن L-:
یادممیاد که یدونه فرمولم بلد نبودم :))
بعدش از ناامیدی در 10 دقیقه ی اخر بلند شدم رفتم جلووی جلوی سالن نشستم . که ناگاه یکی از بچه های نجومی یک برگه گزاشت رودسته ی صندلیم رفت .
;;)ما هم در این 5 دقیقه فول کردیم برگه رو :D بعد دادم یکی دیگه
8->اصلا رویایی بودا :-"

shaylin

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
khorasan

راهنمایی ک بودیم منو دوستم هیچوق املا نمیخوندیم..... \:D/

ولی همیشه دفترامونو زود میدادیم.... :>

معلمم مارو مسئول میکرد دفتر املاهارو تقسیم کنیم .... :rolleyes:

ما هم همیشه دفتر املاهامونو ب هم میدادیم.... :-$

من ب اون اونم ب من...

ههععععععععععی چ زود گذاشت ... #S-:

امسالم رفتم یواشکی از کیف معلم سوالارو کش رفتم(ی برگه بیشتر بر نداشتم)... :|

دادم بجه زرنگمون جوابارو روبرگه نوشت ... :-[

بعد رفتیم از اون برگه 28 تا گپی گرفتیم... ;))

البته مرده شک کرده بود ... X-(

پیچوندیمش.... :D

معلممونم خیلی شک کرده بود میگف ی برگه کمه.... :-$

بعد میگف چرا همه 20 شدین اصن چرا حتا جمله بندیاتون شبیه همه؟ :-??

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

آقا ما یه دفه اینکارو کردیم :D البته نه کیف معلم،و نه امتحان کلاسی،برگه امتحان میان ترم اونم از کمد معاون آموزشی :-" حالا شانس برگه رویی هم اصلی بود یعنی اونی بود که معلم داده بود و دوتا برگه یه رو به هم منگنه شده بود :)) حالا ولی نمیدونم چجوری شک نکردن :-"البته این اتفاق ده مین قبل امتح افتاد و زیاد نشد فیض ببریم :-"

lgh95

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
برنز نجوم 92
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
فیزیک

خدایی اینا که تو نظرسنجی زدن تاحالا تقلب نکردن بیان خودشونو نشون بدن ببینیم چگونه موجوداتین :-" :-"

لنگه کفش

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
کرمان

یرامتحان شیمی ترم...
بچه ها: :D
ازبس امتحان اسونی بود :-"
اصن تقلب فایده نداش :-"
خدانیاره همچین امتحانایی رو...

سارگل

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2قم
شهر
قم
دانشگاه
دانشگاه کاشان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

بچه هاي مارفته بودن سر معاون اموزشيمونو گرم كرده بودن سوالاي امتحان فيزيكو دزديده بود بعد خعلي خوشحال او مدن تو كلاس سوالارو حل كرديم بعد كه امتحان شرو شد ديديم سوالايي كه حل كرده بودم باسولايي كه توامتحان بود فرق داشت تازه فهميديم اشتباه كرديم وبجاي اينكه سولاي كلاس خودمونو برداريم سوالاي كلاس تجربي رو برداشته بوديم

لنگه کفش

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
کرمان

سرامتحان ادبیات ترم نهایی ک همین امسال داشتیم
شعرححفظی حفظ نبودم
رفتم ی سرک روبرگه هاکشیدم ک جداجدا بودن
بعدش ازدوستام پرسبدمووهموناروفقط ب زورحفظ کردم :D

• لایک
امتیازات: Diyar

Diyar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
shahid beheshti
شهر
بجنورد

دبیر زبان فارسیمون هر جلسه امتحان میگرفت ولی سرش تو کار خودش بودو ما هم که عادت کرده بودیم راحت کتاب باز میکردیمو تقلب میکردیم!
یه روز که از 10 تا درس آخر امتحان داشتیم چون دیدم خیلی زیاده همه ی مطالب 10 تا درسو تو 3تا برگه خلاصه کردم چون 10 تا درس وقت نمیشد از کتاب نگاه کرد!
خلاصه مام با خیال راحت رفتیم سر امتحانو داشتیم تقلبمونو مثل بچه ی آدم میکردیم که یکدفعه معلممون داد زد بیشعور احمق برگتو بیار اینجا!
همه به خودشون گرفته بودن ولی من انگار نه انگارو داشتم تقلبمو میکردم که یکدفعه سرو کله ی دبیرمون پیدا شدو داشت گشت میزد تو کلاس!
حالا تقلبا تو برگه ی معمولی نبود که آچار بود!
دبیرمون فقط 1 متر فاصله داشت که بهمن برسه تنها کاری که کردم سریع رو یکی نشتم یکیشو مچاله کردم تو دهنم و اون یکی زیر دستو کلم قایم کردم دبیرمون خیلی شک کرد به من اما همین که از بالا سرم رفت برگم ازدستم سر خورد وسط کلاس ولی برو بچ باحال نجاتمون دادنو شدیم 9.75 از 10!
خدایا این دبیرای خنگو از ما نگیر!الهی آمین

لنگه کفش

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
کرمان

سال دوم دبیرستان امتحان کلاسی امارداشتیم
خیلی زورمون میومدبشینیم بخونیم فقط تعدادکمی خونده بودن
11نفربودیم ک تقلب کردیمونمره هامون مثه ه؟م شد :-"
:))

a.khakpour77

گُم‌دَرسَر!!!
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5 تهران
شهر
فرز 1 بندرعباس/فرز 5 تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
مدال که نه...اما سه تا مرحله یک دارم...
دو تا ادبی، ی زیست...
دانشگاه
علوم‌پزشکی تهران
رشته دانشگاه
ژنتیک

من سعي ميكنم تا جايي ك ميشه درسمو خوب بخونم ك نياز ب تقلب نباشه!البته اصلا خرخون نيستما ولي كار از محكم كاري عيب نميكنه! ولي در صورت نياز هم ميگيرم هم ميرسونم،نكته جالب اينجاس ك ي روز داشتم با يكي از معاون پرورشيامون حرف ميزدم بهم ميگه ب قيافت خيلي ميخوره اهل تقلب باشي!!!

zahra.h

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
مرکز استعدادا های در خشان بناب
شهر
بناب

راهنمایی که بودم سرجلسه ی امتحان دوستم یه سوال بلدنبود منم همین طور قرار شد به هم برسونیم من سوال اونو گفتم وقتی اون برگشت جواب بده مراقب دید واومد که ورقمو بگیره ..... :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

Roy@ 188

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1395

من تو عمرم کلی تقلب کردم(البته بگم من همیشه درسامو میخونم و بیشتر واسه محکم کاری تو امتحان تقلب میکنم.) ولی هیچ تقلبی مثل سال سوم راهنماییم نمیشد. :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) امتحان ترم دوم بود.امتحانا هم نهایی........امتحانا رو دادیم تا رسیدیم به تاریخ.عاغا تاریخ سوم هم همش انقلابه و فجیع داغونه.آدم روانی میشه.امتحان شروع شد.بچه های کلاس ما تو امتحانا جاشون تو سالن بود.مراقبمون معلم ریاضی بود.(خنگم بود.)ما از همون اول شروع به تقلب(درستش مشورته ها.....) دو نفره کردیم.با معلم ریاضیمون کار داشتن.معلم ریاضیمون به یکی از معاونا گفت بیاد و خودش رفت....ولی ما هر چی صبر کردیم معاونمون نیومد.یه دفه ما 20 نفر همو نگاه کردیم و شروع کردیم به چک کردن برگه هامون.من خودم به شخصه 3 4 تا سوالو ننوشته بودم.کل برگه رو هم چک کردم. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) ما همه جوابارو درست کردیم و 30 دقیقه بعد معاون روانیمون اومد دید ما بی مراقبیم کپ کرد.بعد شروع کرد به دادوبیداد کردن که چرا هیچ کس بالا سرتون نیست.معلم ریاضیمون هنگ کرد بیچاره.ما هم به معاون گفتیم که معلم ریاضیمون صدات زد ولی تو نیومدی.یه جوری مارو نگاه میکرد انگار همه تقلب کردیم.نزدیک بود بیاد پاچمونو بگیره. :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
ولی اینا که هی به ما یاد میدن نمیدونن که خدا هم میگه "و امرهم شوری بینهم" ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعا تقلب کار بدیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آفرین.نه.......
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

بالا