• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تقلب

تا حالا تقلب كرديد؟

• بله

رای‌ها: 1,450 94.3%
  • خير

رای‌ها: 87 5.7%

• رای‌دهندگان
    1,537

آیسان ن

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
راهنمایی فرزانگان 2 تهران
شهر
تهران
پاسخ : تقلب

ما سر بعضی امتحانا سر جوابا وسط امتحان با هم بحث می کنیم از اون سر کلاس بچه ها به ما می خندن :D
چه روش های تقلبی که نساختیم مخصوصا برای امتحانای تستی: می گفتیم خانم من دو ساعته سر سوال سه موندم یعنی این که جواب سوال سه گزینه ی دو میشه :D...
یادمه اولین بار که تقلب کردم چهارم دبستان بودم سر امتحان ترم مطالعات بود تقلب هم نمی کردم از روی بغل دستیم چک می کردم ولی آخرسر مراقبه همچین دادی سرم زد که اشک تو چشمام حلقه زد... دبستان بودم خیلی زود گریه می کردم... یادمه تا یه مدت طولانی بعد از اون حادثه تقلب نکردم...

خلوچل!

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
پاریسان

من راستشو بخواین بر خلاف بقیه درسام زیستم خیلی خوبه و چون حتی جونمم برای رسوندن فدا میکنم بچه ها روم حساب میکنن!متاسفانه من جای بدی افتادم و امتحان زیستمونم خیلی سخت بود!
مراقبام که مثل مور و ملخ ریخته بودن!
تو قیافه ی همه ترس از افتادن کاملن قابل مشاهده بود!
5 دیقه ی آخر که مراقبا کم شدن حدود 2 3 تا برگه سمتم پرت شد که ماشاالله هر کدوم لیست برنامه های سالانه بود انگار!
تازه اسمشونم نوشتن که من بفهمم مال کیه!
داشتم با سرعت نور مینوشتم که یه دفه دیدم یارو 5 تا میز فاصله داره!من فداکاری کردمو به بهانه ی افتادن خودکار خودمو تا 2 تا میز بردم جلو و برگه رو پرت کردم!
مراقبه شک کرد و منو برد پشت شاگرد اولمون!
البته اونم تو 1 2 سوال گیر کرده بود که بهش گفتم!
من و شاگرد اولمون تنها کسایی بودیم که 20 شدیم!

SiSiLiii

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan1
شهر
shiraz
مدال المپیاد
gharRe TALA BRaaam! :D kidding!!!!!! :P
دانشگاه
shahid beheshT!!!
رشته دانشگاه
medical!

به قول معروف با تقلب 20 شدن ارزش داره با خرخونی که همه 20 میشن! :P
همه جوره تقلب کردم و تقلب رسوندم!
اعتراف میکنم امسال یه امتحان دینی داشتیم یک کلمه هم نخونده بودم... خیلی شیک و مجلسی کتاب باز کردم جواب همرو کاااامل نوشتم! امتحانی که قرار بود صفر بگیرم و بیست شدم!!! البته بگما سرعت عملم بالا بود و الا هر کسی توانایی این کار و نداره خیلی زیاد بود خدایی! :D

mahdieh.h

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
1
شهر
مشهد

با خیال راحت درحال تقلب بودم..
سرمو اوردم بالا دیدم معلم نیس!!!
یکم که چرخوندمش دیدم بالای سرمه!!!
له شدنم اقا!!!داغون شدم اصن :-"

mhjh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی قم
شهر
قم

به نظر من این نمرات مستمر یا حتی نهایی ارزش تقلب کردن نداره !
برای من که فرق نمکنه یه امتحانو 10 بشم یا 20 بشم .
که چی ؟؟؟؟ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/
مثلا میخواد این نمره کی منو کمک کنه ؟؟؟؟؟
حالا اگه تو امتحان نهایی یا کنکور میشد تقلب کنی یه چیزی .

goraz

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
بودم
شهر
بهبهان

زیاد تقلب نمیکنم
اما پارسال امتحان ادبیات، تاریخ ادبیات نخونده بودم...با موبایل تو نت گشتم جوابارو پیدا کردم

zahra-E

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
داروسازی
تلگرام

امروز خیلی خوش گذشت امتحان دینی داشتیم
من درس11نصفه خوندم12 کامل گفتم تومدرسه میخونم ک نشد رفتیم سرکلاس شانس اوردم تستی داده بود
یکی دیگه ازدوستام فقط درس11خونده بودنشست پشت من درس 11 نوشت گزینه هاشودادب من من 12نوشتم روش بهش پس دادم اونم دوتادرسو دادب یکی دیگه از بچه ها ی حالی کردیم :D :D
بعدش خانم گفت حالامیخوام تشریحی بپرسم :| :| :| ~X( ~X(
خداروشکرازمن نپرسید :D :D
بقیه سوتی دادن درست :-" :-"

mj chemist

کاربر حرفه‌ای

یه بار سر امتحان عربی از پشتی یه چیزی رسیدم ولی متوجه جوابش نشدم بع د چند بار پرسیدم درس حسابی نگفت بعد دیدم داره با خودش آواز میخونه گفتم دیوونه شدی ؟ بعد دیدم داره جواب سوالو به آواز میخونه!

دیروزم تو حیاط بودیم ناظمه برگشت گفت این کیه معرکه راه انداخته
بچه ها گفتن فلانیه
بعد یکی گفت این پسره شیمیش خیلی خوبه و شیمیش ۲۰ شده و...
بعد من گفتم نه بابا پشت سر من بود من براش برگه رو نوشتم!
بعد دیدم بچه ها و ناظم دارن بر و بر منو نگا میکنن! :))

anora

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان بم
شهر
بم
مدال المپیاد
چــــــــــــی هست حالا؟!؟
رشته دانشگاه
دارو سازی D:

یه بار یه معلم داشتیم باهامون خیلی لج بود...سر کلاسش خیلی شلوغ میکردیم... ^-^
امتحان میان ترم بود که اومد تمام صندلی ها رو تو یه خط تو سالن چید و شاگرد زرنگ مارو هم گذاشت نفر اول بعدشم برگشت به ما نگاه کرد و گفت من به شما اعتماد دارم و میدونم که دخترای خوبی هستین و تقلب نمیکنین برای همین من از سر جلسه میرم و ایندفعه شما بدون معلم امتحان بدین ولی من میدونم شما تقلب نمیکنین....
خلاصه جونم براتون بگه ده تا سوال بودن و چهار گزینه ای بودن....خلاصه شاگرد زرنگ ما شروع کرد گفت اولی میشه سه....ما هم همه میزدیم سه
میگفت دومی میشه چهار ما هم تا اخر میزدیم چهار و اصلا سوالا رو نمیخوندیم و فقط هر چی اون می گفت ما هم همونو میزدیم P:>
خلاصه جونم براتون بگه به غیر از اون شاگرد زرنگمون که بیست شد کسی بالا تر از 2 نشد...
.
.
.
.
.
.
نامرد سی تا سوال متفاوت طرح کرده بود >:p

MehrnaZz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
مرحله 1 ریاضی
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
برق

ترم اول آمادگی دفاعی بود مام هیچی بارِمون نبود! :D ورزش داشتیم معلم ورزشمون اومد سر کلاس تا ما امتحان بدیم! مام کلن 8 نفریم ههمون تو یه خط نشسته بودیم! یه 5 دقه گذشت دیدیم نه بابا هیچ فرجی حاصل نمیشه! :-" منم بدون توجه به حرف بچها کتابو برداشتم و شروع کردم ورق زدن و نوشتن!
بقلیلمم از رو من میوشت! آخرشم فقد منو و اون 20 شدیم :)) در تمام طول این مدت معلم ورزشمون داشت از پنجره بیرونو نگاه میکرد :-" :D :))

Martin Berg

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه
شهر
کرمان

این روش های تقلب قدیمی شده ما که امتحان تستی داریم جوابا روی تمام گوشی ها اس میشه نیازی به استرس و این چیزا هم نیست :D :-"
یعنی فقط 54 نفر آدم پاک داریم؟اوناهم یادشون نیست کی تقلب کردن :-"

++MaRyAm++

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجف آباد
سال فارغ التحصیلی
94

امتحان شیمی،کلا دبیر تو هپروت( :-")داشت جواب سؤال یکی از بچه ها رو میداد،در حدی که بغل دستی من ب یکی از بچه ها که سومین نفر پشت سر من نشسته بود(چیزی حدودای ۴متر فاصله)کل کسرای استو کیو متری رو تقریبا با داد گفت اونم نوشت.آخرش دبیر روشو بر گردوند سمت ما با ی حالت متفکر:بچه ها حرف می زدید؟ =)) =)) =))

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
قبولی در مرحله دوم المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه
ریاضی :x

یه تقلب دردناک :-[
یه بار امتحان ادبیات داشتیم و تو زمان المپیادمون بود و من هیچی نخونده بودم :-"
بعد اون زنگ همه کلاسا باهم امتحان گرفتن ماهم زبان فارسی داشتیم معلممون هم پایه :)) :))
بعد من کتاب کمک اموزشی رو گذاشتم رو کفشم و به حالتی گرفتم که ببینم کتاب رو :-"
بعد در این حد بلد نبودم که از این شعر اا وو اینا هست که باید معنی شو بنویسیم نمیدونستم مال کدوم درسه حتی :))
بعد میرسیدم به سوال 4 مثلا.
من: آقا ببخشید شما نمیدونید متن این سوال مال کدوم درسه :))) =))
دیگه بچه ها جواب میدادن یه ساعت باید میگشتم پیداش کنم :))))
خلاصه این کتابه 1 ساعت رو پام بود :( پام تا 3 روز درد میکرد =)) =)) =))
ولی خیلی خوب بود :-" ;;)

zahra-E

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
داروسازی
تلگرام

بعضی امتحانادیگه آدم حتی حوصله تقلب کردنم نداره :-"

امتحان آمارترم انقدبرگه جابجاکردیم یکی میگفت سوال10 بایدتوجیبت میگشتی تاسوال10پیداکنی بهش بدی :-" :-"
درکل خیلی خوش گذشت چون مراقبمون فک میکردچقدحواسش جمعه نمیذاره ماتقلب کنیم :)) :))
امتحان فیزیکم دوستم نشسته بودپشت خانم میگفت خانم میشه بگین اینامال کدوم فصلن؟؟!؟!؟!
سرامتحان دوفصل جزورو خوندوب سوالاجواب داد
واقعاراس میگن عمده یادگیری آدم سرامتحانه بعدش هرچی میپرسیدی بلدبود :-" :-" :-"

MoNisH

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان5
شهر
مشهد

عاغا من یه توصیه به دوستان بکنم!!!
اگه خواستین برگه بردارید و سر امتحان تبادل نظر کنین تو اون برگه حواستون باشه برای حجم کم تر برگه کاهی بر ندارید که وقتی پرتش کنین تو هوا معلق میمونه :D لو رفتم که میگم #S-:

A.R.P

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
98
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

یک بار تقلب کردم نمرمم اخر اون قدر خوب نشد

>____<

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan1
شهر
Mashhad
سال فارغ التحصیلی
1396

من اصولا زیاد تقلب نمیکنم ، اما وقتی تقلب میکنم اساسی تقلب میکنم.....!
اولین تقلبم مربوط به امتحان ترم نوبت دوم اول راهنمایی بود،چون اون امتحان خیلیییییییی سخت بود به همه 20 دادن،پس در نتیجه تقلبم بی نتیجه موند.....!
تقلب بعدی مربوط به امتحان ترم نوبت دوم کامپیوتر سال سوم راهنمایی بود که اتفاقا اونم چون خیلیییییی سخت بود ، به همه 20 دادن....!
و آخرین تقلب مربوط به امتحان مستمر نوبت اول زیست سال اول دبیرستان(امسال)بود که اونم چون خیلیییی سخت بود و خارج از مباحث تدریس شده بود ، معلممون نمره اش رو اصلا حساب نکرد....!
کلا از تقلب کردن شانس ندارم......! B-) :(

iarsham

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
تهران (هنرهای زیبا)
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

دیروز امتحان مبانی کامپیوتر داشتیم، یکی از بچه ها خیلی زود برگشو تحویل داد و رفت...یعنی 20 دقیقه زودتر از من که همیشه نفر اول تحویل میدم :O
وقتی من اومدم بیرون فهمیدم که صفحه ی دوم سوالا رو جواب نداده، چون میدونستیم اگه بره اینو بگه نمیزارن دوباره امتحان بده، به پیشنهاد من یه کپی از صفحه ی اول سوالا گرفتیم...یعنی فقط صفحه ی اول...منم جواب همه سوالا رو بهش گفتم و رفتیم دفتر گفتیم صفحه ی دوم سوالای دوست من چاپ نشده بوده....هیچی دیگه دوباره رفت پاسخبرگشو گرفت همه رو نوشت.... =)) :))

MoNisH

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان5
شهر
مشهد

نمیدونم شماها کم تقلب میکنین یا من زیادی تقلب میکنم :-/

mnmnm

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشمر

من دینیم در یه حدیه که نمیخونم میرم 20 میشم هفته ی پیش سر امتحان دینی بچه ها هیچی نخونده بدن امتحانم از نوع(خب بچه ها یه برگه دربیارین )بود ما هم گفتیم یه حالی بدیم به بقیه اومدیم تظاهر به تقلب کردیم تو جوراب زیر دستی توهم گوشی برگه همه چی زدیم هیچی دیگه معلمم اومد زوم کرد روما عقب کلاس مجمع سران تشخیص مصلحت سوال تشکیل شد اصن یه وضی من دیگه اخرا زمینو گاز میزدم طرف دو صندلی اونطرف تر بود بلند برگه رو داد دست یارو طرف تقلب نوشت داد معلم همش منو نیگا میکرد ینی من بعد اون قضیه مبصر شدم تقلب کارساز ینی این B-)

بالا