• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتخاب نيلوفر به عنوان ناظم

با انتخاب نيلوفر به عنوان ناظم موافقيد؟

• رای‌دهندگان
    115
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sampadik

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تــهران
پاسخ : انتخاب نيلوفر به عنوان ناظم

به نقل از زهرا.ج :
مشکل اینجاست که سوالای علی همیشه با جوسازی و جنجال همراهه!و البته با همراهی چند نفر دیگه! چرا این فرایند (ببخشید)مزخرف همیشه باید تکرار شه کیمی جان؟
مدیرا که جواب دادن!! حالا درست بودن حرف یا موافق بودن بقیه رو کاری ندارم مهم اینه که گفت! ختم کلامشم این بود که انتخاب ناظما به کاربرا ربط نداره!
(تاپیکای عکس؟ ها؟ نفهمیدم ! :D )
علی آقا مرگ من یه بار دیگه سوالتونو به طور واضح بگین لطفا!
منظورم این بود که اونجا هرچقدر میخوان بیان نظر بدن :D
حتی اگر با جنجال همراه باشه...دلیل نمیشه!

Shadow!

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد

من نمی فهمم بحث الان سر چیه ؟
یه تاپیک کاملا غیر منطقی زده شده همه ریختن توش و دارن نظر میدن !
من پیشنهاد میکنم تاپیک قفل+حذف بشه ! چون به هیچکس هیچ ربطی نداره که چه کسی به عنوان ناظم انتخاب شده . انتخاب مدیران و ناظمان به عهده مدیریت سایت هست ! هیچ دلیلی هم واسه توضیح وجود نداره.
:)

Narcissus

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
رتبه ی 1 کشوری المپیاد زبان انگلیسی دوره ی راهنمایی :دی

به نقل از Shadow! :
من نمی فهمم بحث الان سر چیه ؟
یه تاپیک کاملا غیر منطقی زده شده همه ریختن توش و دارن نظر میدن !
من پیشنهاد میکنم تاپیک قفل+حذف بشه ! چون به هیچکس هیچ ربطی نداره که چه کسی به عنوان ناظم انتخاب شده . انتخاب مدیران و ناظمان به عهده مدیریت سایت هست ! هیچ دلیلی هم واسه توضیح وجود نداره.
:)
میشه بپرسم منطق از نظر شما چه معنی داره؟!
میشه بپرسم مدیریت سایت بر چه اساس یا ملاکی ناظم انتخاب میکنه؟!
چرا یک مدیر صبح از خواب پا میشه،یهو تصمیم میگیره الکی یه شخص رو به عنوان ناظم انتخاب کنه؟
یکی از مدیر کل ها به طور کاملا واضح گفت که مدیران انجمن ها به نحوی تو مسائل و مشکلات سایت دخالت دارن و نظر میدن!
اما الآن شما اومدین میگین دلیلی واسه توضیح وجود نداره!؟
چرا به منه مدیر انجمن ربط نداره که کی به عنوان ناظم انتخاب میشه،و ملاک انتخاب شدنش چیه؟

Shadow!

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد

منطق از نظر من یعنی هر کس کار خودش رو بکنه ! کاربر عادی وظیفه خودش رو داره و مدیریت هم وظیفه خودش ! یک کاربر حق دخالت تو تصمیمات مدیریت رو نداره ! اونم تصمیمی که کلا به مسائل کاربرا مربوط نمیشه .
ملاک انتخاب ناظم و مدیر هر چی که باشه به کادر مدیریت سایت ربط داره نه من و شما ! :)
خیلی خنده داره ! الان همه اعتراض میکنین و میگین نیلوفر الکی شده ناظم ! اما خانم " نرگس" تا حالا به اینجاش فکر کردی که اگه خودت هم ناظم میشدی اوضاع هیچ فرقی نمی کرد و این اعتراض ها پا برجا بود ؟ اون موقع شاید این خانم نیلوفر بود که دقیقا کامنتی مشابه کامنت شما میذاشت و میگفت "نرگس" الکی ناظم شده ! اونقوت احساس خودت چی بود ؟ :))
بازم میگم هیچ دلیلی واسه توضیح وجود نداره :)
اینم ختم کلام : با حسادت به جایی نمی رسین :-j :))

Narcissus

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
مدال المپیاد

به نقل از Shadow! :
منطق از نظر من یعنی هر کس کار خودش رو بکنه ! کاربر عادی وظیفه خودش رو داره و مدیریت هم وظیفه خودش ! یک کاربر حق دخالت تو تصمیمات مدیریت رو نداره ! اونم تصمیمی که کلا به مسائل کاربرا مربوط نمیشه .
ملاک انتخاب ناظم و مدیر هر چی که باشه به کادر مدیریت سایت ربط داره نه من و شما ! :)
خیلی خنده داره ! الان همه اعتراض میکنین و میگین نیلوفر الکی شده ناظم ! اما خانم " نرگس" تا حالا به اینجاش فکر کردی که اگه خودت هم ناظم میشدی اوضاع هیچ فرقی نمی کرد و این اعتراض ها پا برجا بود ؟ اون موقع شاید این خانم نیلوفر بود که دقیقا کامنتی مشابه کامنت شما میذاشت و میگفت "نرگس" الکی ناظم شده ! اونقوت احساس خودت چی بود ؟ :))
بازم میگم هیچ دلیلی واسه توضیح وجود نداره :)
اینم ختم کلام : با حسادت به جایی نمی رسین :-j :))
اصلا شما که نمی دونین موضوع از چه قراره نظر ندین بهتره!!
به نظر شما من الآن گفتم بیاین من یا فلان کس رو ناظم کنین؟!
واقعا آدم از این منطق خندش میگیره!!
من میگم ملاکشون چی بوده؟!!اصلا خوندین من چی نوشتم!!!؟؟
بله،دقیقا دیروز داشتم به این موضوع فکر می کردم!اگه من،یا شما یا هر کس دیگه ای رو به جای اینا ناظم می کردن اوضاع همین بود!!اصلا من با شخص خاصی مشکل ندارم!
مشکلم اینه که باید مدیران قبل از انجام هر کاری با بقیه مشورت کنن و ملاک هایی رو ندر نظر بگیرن!
گرچه اگه شخصی رو انتخاب می کردن که سابقش بیشتر می بود،شاید کمی اها کاسته می شد،اما همچنان پا بر جا بود!
چون مشکل عملکرد مدیرا و اهمیت ندادنشو به نظر دیگرانه!

Shadow!

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد

خواهشا حرفتون رو عوض نکنین :))
از اینور میگی نیلوفر الکی ناظم شده ! از این ور میگی من مشکلی ندارم ؟ ;-J
هیچ دلیل وجود نداره که مدیریت برای انتخاب ناظم با بقیه مشورت کنه ! خودشون یه کادر 4-5 نفری هستن و باهم مشورت میکنن بسه ! دیگه واسه انتخاب یه ناظم باید از کل تالار نظر سنجی بشه ؟ !!!! واقعا دارین حرف مسخره ای میزنین ! یه دفعه بگین مدیرا واسه آب خوردن هم باید از شما اجازه بگیرن دیگه !
شما میگین مدیریت به حرف کاربرا اهمیت نمیده ! نباید هم بده :) چون دارین حرف غیر منطقی میزنین !
آخه به کاربرا چه ربطی داره که ملاک انتخاب نیلوفر به عنوان ناظم چی بوده ؟ ! عجبا !!!!

Narcissus

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
مدال المپیاد

به نقل از Shadow! :
خواهشا حرفتون رو عوض نکنین :))
از اینور میگی نیلوفر الکی ناظم شده ! از این ور میگی من مشکلی ندارم ؟ ;-J
هیچ دلیل وجود نداره که مدیریت برای انتخاب ناظم با بقیه مشورت کنه ! خودشون یه کادر 4-5 نفری هستن و باهم مشورت میکنن بسه ! دیگه واسه انتخاب یه ناظم باید از کل تالار نظر سنجی بشه ؟ !!!! واقعا دارین حرف مسخره ای میزنین ! یه دفعه بگین مدیرا واسه آب خوردن هم باید از شما اجازه بگیرن دیگه !
شما میگین مدیریت به حرف کاربرا اهمیت نمیده ! نباید هم بده :) چون دارین حرف غیر منطقی میزنین !
آخه به کاربرا چه ربطی داره که ملاک انتخاب نیلوفر به عنوان ناظم چی بوده ؟ ! عجبا !!!!
من میگم نیلوفر الکی انتخاب شده اما حرفمو عوض نکردم!گفتم به جای اون هر کی انتخاب می شد،باز هم اعتراض ها بود!
من هم ادعایی ندارم که بیان با من مشورت کنن!اما آرمیتا گفت مدیران انجمن به نحوی در مسائل سایت دخالت دارن،واسه همین ناظم از مدیران انجمن انتخاب نشده!
این توجیهشون بوده!
حالا من هم بر اساس حرف اونا ب انتخاب ناظم بر اساس نظر و عقیده ی یک نفر،اعتراض دارم!
جهت اطلاع شما یک نفر تصمیم گرفته واسه انتخاب این ناظم ها !حتی با ناظم های قبلی هم مشورت نکردن!

amirfardanian

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد یک مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
تلگرام
اینستاگرام

این تاپیک از بن و ریشه بی هدفه
مدیران هم تا الان لطف کردن که نه قفل کردن نه پاک
به نظر من تموم بشه خیلی بهتره

Narcissus

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
مدال المپیاد

به نقل از امــیر :
بنده هم از اول گفتم که بحث کردن تو این تاپیک فایده نداره!!!وقتی با مدیرش صحبت می کنی به جایی نمی رسی می خواین با بحث کردن با چند تا کاربر به جایی برسین؟!
بهتره تاپیک رو ببندین!

احمدرضا رحیمی

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
‍‍‍ علامه طباطبایی :)
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
رشته دانشگاه
احتمالا کامپیوتر

به نقل از امــیر :
کاملاً موافقم !
هدف این تاپیک جز به چالش کشیدن جو سایت و ایجاد درگیری میان کاربران هیچ چیز دیگری نیست.
عده ای که خودشون به گفته خودشون میخوان این سایت رو ترک کنند دارن سعی میکنن که با ایجاد این چنین موضوع هایی جو سایت رو به چالش بکشن و میان کاربر ها درگیری ایجاد کنند !

elahe

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ١
شهر
بندرعباس

به نقل از نرگس :
میشه بپرسم منطق از نظر شما چه معنی داره؟!
میشه بپرسم مدیریت سایت بر چه اساس یا ملاکی ناظم انتخاب میکنه؟!
چرا یک مدیر صبح از خواب پا میشه،یهو تصمیم میگیره الکی یه شخص رو به عنوان ناظم انتخاب کنه؟
یکی از مدیر کل ها به طور کاملا واضح گفت که مدیران انجمن ها به نحوی تو مسائل و مشکلات سایت دخالت دارن و نظر میدن!
اما الآن شما اومدین میگین دلیلی واسه توضیح وجود نداره!؟
چرا به منه مدیر انجمن ربط نداره که کی به عنوان ناظم انتخاب میشه،و ملاک انتخاب شدنش چیه؟
نرگس جان خوب گفت!
من مخالفتی با ناظم شدن نیلوفر جان ندارم!
یکی باید این سوالا رو جواب بده!
به نقل از امــیر :
شما که هنوزم پست اینایید!!!!!!!
به نظره من بچه ها ک حرف بی ربطی نزدن!
میگن اگه این رای گیری واقعا رای گیریه پس چرا بهش رسیدگی نمیشه!؟

* درسته اگه قراره رسیدگی نشه ببندنش بهتره

armita

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
‫علوم کامپیوتر‬‎

بله مدیر انجمن ها در انتخاب شورا ها نقش دارن ، مدیر انجمن ها در مورد این که انجمنشون چه طور اداره بشه تا یه حد زیادی تصمیم می گیرن پس در اداره ی کل سایت یک سهمی دارن .
تعداد زیادی از مدیر انجمن های فعلی موقع مدیر گزینی اومدن گفتن که ما n کار مختلف برای انجمن انجام می دیم و باعث پیشرفت انجمن که نشدن هیچی حتی یک ذره هم نظم ندادن به انجمنشون ! خیلی ها اصلا براشون مهم نیست انجمن چی می شه ، براشون این مهمه که برن به فلان دوستشون بگن من مدیرم . حالا وقتی یک سری کاربر پیدا می شن که انجمن براشون خیلی مهمه و واقعا بهش رسیدگی می کنن و وقت می ذارن ، خیلی غیر منطقیه که بیان ناظم بشن .
اگر شما دوست دارین به فروم کمک کنید در هر نقشی می شه . چه یک ناظم خوب چه یک مدیر انجمن خوب
اما این که مدیر انجمن ها در مسائل دخالت دارن دلیل نمی شه که برای همه ی تغییرات از هر 27 نفرشون نظر بخوایم !
برای یک سری از تغییرات چرا نظر مدیر ها واقعا مهمه ، اگر هم دقت کنید الان تو انجمنی که مخصوص مدیر ها هست تاپیک هایی در مورد امکانات جدید و تغییرات وجود داره ، اعضا ی شورا ها هم که قراره به مرور رو محتوای فروم نظارت بیشتری داشته باشن با رای مدیر انجمن ها انتخاب شدند .

Narcissus

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
مدال المپیاد

به نقل از آرمیتا ثابتی اشرف :
اعضا ی شورا ها هم که قراره به مرور رو محتوای فروم نظارت بیشتری داشته باشن با رای مدیر انجمن ها انتخاب شدند .
منظورت همون شورایی که متاسفانه به دلیل اینکه بذرکار فکر می کنه مدیران انجمن وظیفه دارن 24ساعته تو انجن باشن به من اجازه ی فعالیت ندادن....

×به این نکته هم توجه داشته باشین که سوالات من هنوز پاسخ داده نشده!!!

amirfardanian

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد یک مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از Goddess VitA :
شما که هنوزم پست اینایید!!!!!!!
به نظره من بچه ها ک حرف بی ربطی نزدن!
میگن اگه این رای گیری واقعا رای گیریه پس چرا بهش رسیدگی نمیشه!؟

* درسته اگه قراره رسیدگی نشه ببندنش بهتره

پشت کیا؟
بابا اونا هم از خود ما هستن!
چرا دودستگی ایجاد می کنین تو سایت؟
من هرچی که به نظرم درست بیاد رو می گم
ببینید رسیدگی شد اگه دقت کنید تمام مدیرای کل اومدن جواب دادن
اما فک کنم شما ها انتظار دارین تمام ناظم ها مدیرا رو بردارن بهتون بگن بیاین انتخاب کنین!
به نظر من اون کسی که 4 ساله داره واسه این سایت زحمت می کشه خیلی بیشتر از من و شما دلش به حال سایت خودش(و ما) می سوزه
مطمئنا کاری نمی کنه که به ضرر سایت تموم شه
اگر هم ناظمیو انتخاب می کنه ،می دونه برای این انتخاب می کنه که به سایت نظم بده و نذاره هرج و مرج بشه

poorya.a

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بجنورد
مدال المپیاد
فقط یه دونه ریاضی فقط مرحله اول

حالا یعنی ناظم بودن چیز مهمیه ؟

اتفاقا من قبلا دیده بودم که کسایی که وظیفه خاص دارن تو انجمن ، تعداد پست هاشون از بعضی ها کمتره . همیشه فکر می کردم این خاک انجمن خورده ها خودشون نمی خوان کار خاص بردارن .

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
مدال طلای المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

حیف که یه مدتی مریض بودم و هنوز هم سر درد دارم ، نمی تونم باهاتون کل کل کنم. ولی فقط همین رو بگم که :

علی جون ، محراب جون و .... ! این 1000000 باریه که شما سعی می کنید جو سایت رو به نفع خودتون تغییر بدید ، من هم می دونم کی شما رو شیر می کنه ! ولی می دونی مشکل چیه؟ این بار هم شکست می خورید! می دونید چرا ؟ چون دیگه دستتون واسه همه رو شده !

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

به نقل از پارسا :
حیف که یه مدتی مریض بودم و هنوز هم سر درد دارم ، نمی تونم باهاتون کل کل کنم. ولی فقط همین رو بگم که :

علی جون ، محراب جون و .... ! این 1000000 باریه که شما سعی می کنید جو سایت رو به نفع خودتون تغییر بدید ، من هم می دونم کی شما رو شیر می کنه ! ولی می دونی مشکل چیه؟ این بار هم شکست می خورید! می دونید چرا ؟ چون دیگه دستتون واسه همه رو شده !

یه جوری میگی انگار دشمنای خونیت هستن!

منظورت چیه دستشون رو شده؟! اینا نمیتونن حرفشونو بزنن؟؟

اصلا خب ***** (!) هم شیرشون کرده که چی ! به هر حال دارن این رو میگن!

مگه جنگ دارین با هم؟!

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

این بجث به نتیجه نخواهد رسید و اگه برسه ام که مدیرا محل نمیدن!

AmorE

Meyo
نام مرکز سمپاد
راهنمایی حلی 2- دبیرستان حلی 3
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
اینستاگرام

به نقل از پارسا :

شما اول دقت کن اسم طرفو درست بنویس بعد بیا نظر بده. پارشا جان! :)) منو کسی شیر نمیکنه بیام. من خودم میام واسه خودمم این حرفارو میزنم. شما میگی دستم رو شده. اصن بیا، شما که چشت چپه اسمه منو عوضی میخونی مینویسی، چطور میای اظهار نظر میکنی دستم رو شده و فلان و اینا؟ شما که اینقده دقت نداری حتی یه اسمو درست بنویسی میای اظهار نظر میکنی؟ نمیخواد جا خان مان برام بکنی خودت نمیخوای سر به تنم باشه، پس چرا خالی میبندی جانمو اینا؟
میدونی چرا هیچ وقت هیچ کسی هیچ وقت آروم نمیشینه؟ چون مدیرا اصلا نگاه نمیکنن که طرف چی میگه، نمونه ی بارزش توجه به یه اسم سادست! :))

هر چه زود تر بحثو قفل کنید بهتره اون حرفیم که زدم هنوز سرش هستم تا کاربرا ببین:

1. خوب نتجیه چی میشه=> ایشون ناظم باقی میمونن و مدیران حرف بنده رو به راحتی اثبات میکنن. (خود خواهی مطلق و نظر مطلق بودن خودشونو. غرورشونو)
2. نتیجه ی دوم=> شده برای اینکه حرف منو رد بکنن ایشون رو خلع درجه میکنن تا همه بگن به به تازه مدیرا یکم تونستن به حرف کاربران گوش کنن.

نتیجه و برداشت آزاده.

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از پارسا :

پارساجون میشه بگی کیه شما که جاپای شرلوک هلمز گذاشتی باید یکم بهتر عمل کنی!میشه بگی ما دستمون رو شده یا شما با این شاهکاراتون!یکم انصافم خوب چیزیه!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا