• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتخاب نيلوفر به عنوان ناظم

با انتخاب نيلوفر به عنوان ناظم موافقيد؟

• رای‌دهندگان
    115
وضعیت
موضوع بسته شده است.

saeid01

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کاشان
شهر
کاشان
پاسخ : انتخاب نيلوفر به عنوان ناظم

به نقل از سیاوش :
من می خواستم برم خودتون تاپیک زدید برگردید!!!!!!!!!!
سابقتم بزار در کوزه آبشو بخور!!!!!!!!!!!!
a

اونجا هم که رای اومد بر نگردین :)) :)) :)) :))
تو حساب ت با علی فرق داره !!!

سیاوش

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر- نرم افزار
اینستاگرام

تو پ.خ چند تا از دوستان چفتن بیا تازه من از وقتی اومدم فقط تو این تاپیم پست دادم
ابشو خوردی؟؟؟؟
تو تابستون ادم تشنش میشه!!!!!!!!!!! :)) :)) :)) :)) :)) :))

• شروع کننده موضوع

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

الان مي دونين چيه؟؟؟؟؟؟؟
مطهري نشسته داره به ما ميخنده........
مطهري ول كن مسخره بازيا رو پاشو بيا جواب بچه ها رو بده.....
خيلي شوخيت بامزه بود كلي خنديديم بيا جواب بده ديگه اه.....

fida

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 مشهد
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی مشهد

به نقل از علـي :
فاطمه خانوم بي صبرانه منتظر ناظم شدن شما در چند روز آينده هستيم....
شما غصه نخور . بنده قصد ناظم شدن ندارم! حو3له ی دردسرم ندارم. قرارم نیست کسی ناظم شه

بنده نمیخوام بحث رو منحرف کنم اما به عنوان پاورقی باید جواب ایشون رو داد. معذرت!
به نقل از mgh-nano :
اگه میتونی حالی اینایی کن که اسم ماها رو گذاشتن آشوب گر !
اولا که لازم به ذکره که امیدوارم منظورت از " اینایی که اسم ماها رو گذاشتن آشوب گر !" من نباشم.چون اگه اینطور باشه یه کم خودتو میبری زیر سوال!
اما اگر منظورت منم باید بگم عزیزم من دلیل اینگونه رفتار تو و خیلیا ی دیگه رو نمیفهمم!
بنده به تنها کسی که گفتم بحث ها رو شور میکنه یا به عبارتی آشوب میکنه آقای gcd بود . که نه تنها من بلکه خیلیای دیگه قبول دارن که ایشون تا حدودی آشوب میکرد و هر چند وقت یه بار خواسته یا ناخواسته در آرامش سایت خلل ایجاد میکرد.
حالا دیگه نمیفهمم تو و خیلیای دیگه چرا اینو به خودتون گرفتین. در صورتی که تنها مخاطب من gcd بود!
حالا هم اگر خودتو آشوبگر میدونی بدون که حرف من یا کس دیگه ای نیست! زاییده ی توهمات خودته عزیزم! :)

به نقل از علـي :
آفرين شما هر چي مي خواي بگو....
ذرسته من به سمپاديا نياز دازم........
ولي يا اخي مطهري ادعا مي كنه سمپاديا رو مديرا ساختن و به اينجا رسوندن ولي من مي گم دادا اشتب مي كني اگه كاربرا نباشن تو هيچي يعني نيگا كن هر دو طرف به هم نيازمندن يكي نباشه يه جاي كار ميلنگه.....
اگه باور نداري يه لحظه تصور كن اين سايت هيچ كاربري نداشته باشه اون وقت ديگه مطهري مي خواد چه كار كنه....
مفهوم بود حرفام؟؟؟؟؟
جمله اولت رو هم نفميدم كلا....
علی آقا مگه همه مثل شما معترضن که بخوان برن؟

Narcissus

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
رتبه ی 1 کشوری المپیاد زبان انگلیسی دوره ی راهنمایی :دی

به نقل از مدیریت :
شما ما رو مثل نوکری فرض کردین که هر لحظه باید توی سایت باشه. پس بهتره جواب هاتون رو کمی دیر بگیرید تا رفتارتون رو اصلاح کنید.
دقیقا من می خواستم این مطلب رو به جناب بذرکار بگم!!!
آخه ایشون مدیران انجمن ها رو مثل نوکری فرض کردن که هر لحظه باید تو سایت باشن!هر وقت ایشون رفتارشون اصلاح شد،مطمئن باشین رفتار مدیران و کاربر ها هم اصلاح میشه!
به دو صفحه ی آخر این تاپیک مراجعه شود!اسناد و مدارک موجود است.
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,24196.90.html
چون همه ی کاربران به این تاپیک دسترسی ندارن من چند تا از نقل قول هایی که به این موضوع مربوط میشه رو میذارم:
نرگس:
من یه هفته نبودم،تو این مدت همه ی اتفاقات و تغییر و تحولات با هم رخ داد!منم می خواستم داوطلب بشم! :D

بذرکار:متاسفانه باید عرض کنم، این تغییر تحولات بیش تر از یک ماه هست که در جریان هست...

نرگس:دقیقا!من هم متاسفانه باید عرض کنم تو همین یک ماه من (و خیلی از کاربر های دیگه) امتحان داشتم و نمی تونستم پی گیر این مسائل بشم.

بذرکار:اینکه برنامه ما با برنامه شما جور نشده، اصلا مهم نیست !

نرگس:و خداوند چیزی به نام تمدید را آفرید!
حرف من در حال حاضر اینه که جناب آقای بذرکار باید به اشتباهشون پی ببرن که:
1.با مدیران بد صحبت می کنن و حرفاشون حالت تهاجمی داره و فکر می کنن فقط مدیران مقصر هستن.
2.قبول کنن که کار خودشون هم مشکل داشته.

بذرکار:مشکل کار من چیه !؟ مشکل اینه که من بازه رو انقدر باز نزاشتم تا شما اگه خدا بخواد، بیاین اعلام داوطلبیت کنین !!؟
خب! شما پیشنهاد بدین من چجوری محاسبه می کردم کی شما میاین !؟

آقای مطهری به نظر شما این طرز برخورد و رفتار این معنا رو نداره :
مدیران انجمن ها رو مثل نوکری فرض کردن که هر لحظه باید تو سایت باشن!؟!؟!

نسیم

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی از هر نوعش.

به نقل از سیاوش :
من می خواستم برم خودتون تاپیک زدید برگردید!!!!!!!!!!
سابقتم بزار در کوزه آبشو بخور!!!!!!!!!!!!
من غلط اضافی کردم !
منظورم تو نبودی. اونایی بودن که باهاشون حرف زده بودم .

Niloofar sharafi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
-
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربرد ها

به نقل از کیمیا.پ :
بله کاملا!
نه به خاطر اینکه فکر میکنی برتری و زورت به همه میرسه!نه!
بلکه به خاطر احساس مسوولیت!البته من اینطور فکر میکنم و امیدوارم تغییر اخلاق به خاطر اون دو تا عامل بالا نباشه!
والا ما که تا الان این عوامل رو در همه ناظم ها دیدیم جز یکی :D
چند شبه که خوابم نبرده و دارم فکر می کنم که چه طور از پس مسئولیتم خوب بر بیام . ( مهم نیست که باور کنید ! )
به نقل از mgh-nano :
شما به چی میگی فعالیت ؟
به اینکه راه بیفتن توی تاپیکا و اسپم پاک کنن ؟؟
شما به چی می گی فعالیت ؟
به نقل از همکلاسی !‌ :
انتخاب نیلوفر ( خانم البته بگین بد نیست ! ) به رای غیرمستقیم آرمیتا بود ه ! دوستانی که سوال دارن ؛ به خودم پی ام بدن صحبت میکنیم !
من فقط موندم که چرا خبرا قبل از خودم ، به شما ها می رسه ...

یه اتفاق جالبی هم که توی این تاپیک افتاده اینه :
چند نفر ( که البته کاملا شناخته شده اند ) یه ذره که به تاپیک سر نمی زنن ، همه آروم می شن و به صلح می رسند ، بعد که میان ، 4،5 نفر دیگه هم باهاشون میان و دوباره همون آش و همون کاسه . همه چیم از اول می زنن خراب می کنن و می رن وای می سن رو همون نقطه ای که آخرین بار به نفعشون بود . به عنوان ناظم یا یه کاربر یا حتی یه دوست عرض می کنم خدمتتون ، زشته ، بده ، نکنید این جوری . حداقل این قدر علنی جو ندید به تاپیک .

به نقل از علـي :
با اين حرفت به طور غير مستقيم گفتي كه اگه كاربرا نباشن سمپاديا بازم سمپادياس خوب اون موقع مثلا مي خواي تو بياي تاپيك بزني 3 تاي ديگه جوابتو بدن؟؟؟؟؟؟
مي خئاي يه روز اعتصاب كنن بچه ها تا بفهمي سايت رو حضور كي مي چرخه؟؟؟؟؟؟؟
شما اصولا هر جور که دلتون می خواد از پستا برداشت می کنید . و بحث کردن باهاتون هیچ فایده ای نداره . چون اون قدر حرفتون رو به صورت های مختلف تکرار می کنید و اون قدر جو رو خراب می کنید که دیگه نمی شه منطقی حرف زد .
خودتون فقط یه لحظه موضع گیریاتونو در مورد مدیریت ببینید ... دارید می گید مدیریت هیچ کاری نکرده ... همه قبول دارن که اگه بچه ها نباشن ، سمپادیا نیست . ولی شما قبول ندارین که اگه مدیرا نباشن هم سایت نیست . ( اگه بود ، شما الآن تو این فروم نبودید ، تو فرومای سمپادی دیگه بودید که مدیریتشون فرق می کرد . )

توی پست های قبلیم معلومه . خیلی سعی کردم که منطقی باهاتون برخورد کنم . ولی با شما نمی شه منطقی حرف زد . فقط حرفای خودتون رو قبول دارین .

ma(-)Dye

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان(1)
شهر
کرج
رشته دانشگاه
آدم از فرداش خبر نداره که!

به نقل از همکلاسی !‌ :
نمیدونم ! تو که میخواستی بری ! شرت رو کم میکردی میرفتی دیگه !

اینجا اومدی علمدار شدی !!!!

شرت کم عمو ! زت زیاد هررری ! اینجا اگه به سابقه باشه ! سابقه من از شماها بیشتره !

ین نقل قول فقط یک مثال است و ارزش دیگری ندارد

خیلی بددهنی
خیلی بد حرف میزنی
یکم رعایت کن
واقعا اوضات خرابه
ازت خواهش میکنم برخوردتو درست کن

• شروع کننده موضوع

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

به نقل از نیـلوفر :
شما اصولا هر جور که دلتون می خواد از پستا برداشت می کنید . و بحث کردن باهاتون هیچ فایده ای نداره . چون اون قدر حرفتون رو به صورت های مختلف تکرار می کنید و اون قدر جو رو خراب می کنید که دیگه نمی شه منطقی حرف زد .
خودتون فقط یه لحظه موضع گیریاتونو در مورد مدیریت ببینید ... دارید می گید مدیریت هیچ کاری نکرده ... همه قبول دارن که اگه بچه ها نباشن ، سمپادیا نیست . ولی شما قبول ندارین که اگه مدیرا نباشن هم سایت نیست . ( اگه بود ، شما الآن تو این فروم نبودید ، تو فرومای سمپادی دیگه بودید که مدیریتشون فرق می کرد . )

توی پست های قبلیم معلومه . خیلی سعی کردم که منطقی باهاتون برخورد کنم . ولی با شما نمی شه منطقی حرف زد . فقط حرفای خودتون رو قبول دارین .
به به صاب مجلس هم اومد واقعا شما م3 اين كه تمام پست هاي من رو نمي خونيد اين چيه به نظر شما؟
به نقل از علـي :
درسته من به سمپاديا نياز دازم........
ولي يا اخي مطهري ادعا مي كنه سمپاديا رو مديرا ساختن و به اينجا رسوندن ولي من مي گم دادا اشتب مي كني اگه كاربرا نباشن تو هيچي يعني نيگا كن هر دو طرف به هم نيازمندن يكي نباشه يه جاي كار ميلنگه.....
اگه باور نداري يه لحظه تصور كن اين سايت هيچ كاربري نداشته باشه اون وقت ديگه مطهري مي خواد چه كار كنه....
مفهوم بود حرفام؟؟؟؟؟
جمله اولت رو هم نفميدم كلا....
بازم خوبه كه ميبينم احساس مسئوليت مي كني و به فكر سايتي ولي مسئله اصلي ما با انتخاب شماست خواهر.....
از ديشب تا حالا 3 تا از مديرا اومدن ولي هيچ كدوم جواب ما رو ندادن....
درضمن يه نكته خوب هم كه تو حرفات مي بينم اينه كه كاملا ديدگاهات نسبت به مديريت عوض شده.....
اين مقام دادن ها با آدم چه كار كه نمي كنه.....
صلوات..

koorosh.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
امیر کبیر (پلی تکنیک)

اینجا من احساس می کنم مشکل از غرور افراده ، مدیران بعضی اشتباهات خودشون رو قبول نمی کنند، کاربر هایی هم که بحث رو شروع کردن احساس می کنند راه برگشتی وجود نداره و اگه کوتاه بیان غرورشون خدشه دار میشه، پس بجای اینکه بخوان فضا رو آروم کنند بیشتر به مدیریت حمله می کنند و مدیریت هم بعضی اشتباهات رو قبول نمی کنه.
من این رو قبلا هم در این سایت دیده بودم، این دو رویکرد از طرف بعضی کاربرا و مدیران هست که باعث میشه این جور تاپیک ها اینقدر ادامه پیدا کنه و توش همه با هم دشمن بشن.
الان شما 2 صفحه هست دارید میگید آقای مطهری کجایی که جواب بدی؟ ایشون اگه بخوان جواب بدن همون پست اول شما رو می دیدن و میومدن جواب میدادن.
یکم منطقی رفتار کنید بجای اینکه همش واکنش های احساسی داشته باشید.

zahra96

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 / میدیا
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه هنر تهران
رشته دانشگاه
گرافیک

دوستان به نظرم این تاپیکو ادامه ندین و ندیم سنگین تریم!این تاپیک مثل همه ی تاپیکایی که آقای علی در راستای اعتراض و توضیح خواستن میزنن فقط به جز جوسازی و همون جوسازی اثر دیگه ای نداره ، نمی خواستم اسم ببرم ولی این حرف دلم بود که از تاپیک های قبلی ایشون تو دلم مونده بود. چرا الکی بحثو ادامه میدین؟ مگه مدیرا جواب ندادن؟ به نظر یه سری هنوز باید جواب داده بشه! چی باید جواب داده بشه دیگه آقای سیاوش؟این تاپیک( ِ کزایی!!) در مورد نیلوفره!سوال دیگه ای داری برین تو انجمنی که مربوط باشه!
اگه یکی واقعا ناراضیه میتونه کلا بیخیال شه!! من هیچ وقت دوست ندارم همچین راهی رو پیشنهاد کنم ولی الان چاره ای نیست!چون این راهی که شماها دارین پیش میگیرین و گرفتین و گرفته بودین! عاقبت نداره!
من خودم تو تاپیک بازگشت اعضا گفتم که اگه میخوان یه سری برگردن و 2 ماه دیگه(که شد 2 روز) جنجال به پا کنن تو سایت من انتخاب میکنم برنگردن مگر اینکه تغییر عقیده داده باشن! که ظاهرا این اتفاق نیفتاده و همون آش و همون کاسه! الانم نمیگم برین میگم تغییر عقیده بدین!
من نمی گم این تاپیک از اول ِ اول بد بود اگرچه شما به زیرا سوال بردن افراد که نمونش اینه : عادت دارید!
يه نكته جالب ديگه هم اين كه اين بنده خدا اگه بريد ببينيد با ما جز منتقدين بود ولي بعد از ناظم شدن ديگه انتقاد نكرد جالبه نه؟؟؟

همین جوسازیا باعث میشه که حتی بعد از جواب دادن مدیرا بحثو منحرف کنین و بگین آره مدیرا فلانن و بهمان! و این سایت فلانه و مدیرا جواب نمیدن و این تاپیک رو از جو بحث به کلکل پشش میره!(توسط یه سری)

یه نکته هم هست که مدیران سایت و اعضا به هم وابستن! این حرف کاملا درسته! ولی اینو یادتون باشه که اگه همین مدیری که الان شما هی زیر سوال میبرین نبود این سایتم نبود! این نکته رو معمولا بعضیامون فراموش میکنیم!

هنوزم میگین جواب داده نشده؟ آقا برداشت من از جواب مدیریت که 2 3 صفحه پیش بود این بود که به دلایلی نیلوفر ناظم شده( که شاید اون معیارا با معیار های شما متفاوت باشه)! و گفتن که این انتخاب به کاربرای دیگه مربوط نیست! این جواب بود ، میتونید رو درست یا غلطی این جواب بحث کنید نه اینکه نفری چندتا پست بدین که آی مدیر بیا جواب بده!

mgh-nano

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرمان
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
cs

به نقل از f@teme :
بنده نمیخوام بحث رو منحرف کنم اما به عنوان پاورقی باید جواب ایشون رو داد. معذرت!اولا که لازم به ذکره که امیدوارم منظورت از " اینایی که اسم ماها رو گذاشتن آشوب گر !" من نباشم.چون اگه اینطور باشه یه کم خودتو میبری زیر سوال!
اما اگر منظورت منم باید بگم عزیزم من دلیل اینگونه رفتار تو و خیلیا ی دیگه رو نمیفهمم!
بنده به تنها کسی که گفتم بحث ها رو شور میکنه یا به عبارتی آشوب میکنه آقای gcd بود . که نه تنها من بلکه خیلیای دیگه قبول دارن که ایشون تا حدودی آشوب میکرد و هر چند وقت یه بار خواسته یا ناخواسته در آرامش سایت خلل ایجاد میکرد.
حالا دیگه نمیفهمم تو و خیلیای دیگه چرا اینو به خودتون گرفتین. در صورتی که تنها مخاطب من gcd بود!
حالا هم اگر خودتو آشوبگر میدونی بدون که حرف من یا کس دیگه ای نیست! زاییده ی توهمات خودته عزیزم! :)
دقیقا همونطوری که خودت گفتی ، طرف حرف تو من نبودم ، پس دلیلی نداره من حرف تو رو به خودم بگیرم ! توی این مطلبم اصلا طرف حرف من شما نبودی !

به نقل از نیـلوفر :
چند شبه که خوابم نبرده و دارم فکر می کنم که چه طور از پس مسئولیتم خوب بر بیام . ( مهم نیست که باور کنید ! )

شما به چی می گی فعالیت ؟ طرف حرف من صرفا "فاطمه" بود ، اما محظ اطلاعتون : من به کسی که توی مدت حضورش (؟) فقط از 2 تا عکس استفاده میکنه ! محظ ساکت کردن کاربران ؛ نمیگم فعال ، ترجیح میدم به کسی بگم که زمان آنلاین بودنش بیشتره ، چه بسا که تو این مدت اسپم پاک نکنه ، تاپیک قفل نکنه ، تاپیک حذف نکنه ، اما با این حال مراقب سایت هست !

من فقط موندم که چرا خبرا قبل از خودم ، به شما ها می رسه ...

یه اتفاق جالبی هم که توی این تاپیک افتاده اینه :
چند نفر ( که البته کاملا شناخته شده اند ) یه ذره که به تاپیک سر نمی زنن ، همه آروم می شن و به صلح می رسند ، بعد که میان ، 4،5 نفر دیگه هم باهاشون میان و دوباره همون آش و همون کاسه . همه چیم از اول می زنن خراب می کنن و می رن وای می سن رو همون نقطه ای که آخرین بار به نفعشون بود . به عنوان ناظم یا یه کاربر یا حتی یه دوست عرض می کنم خدمتتون ، زشته ، بده ، نکنید این جوری . حداقل این قدر علنی جو ندید به تاپیک . متاسفم که حتی شما هم حرف ما رو نمیگیری !

شما اصولا هر جور که دلتون می خواد از پستا برداشت می کنید . و بحث کردن باهاتون هیچ فایده ای نداره . چون اون قدر حرفتون رو به صورت های مختلف تکرار می کنید و اون قدر جو رو خراب می کنید که دیگه نمی شه منطقی حرف زد . از اول هم منطقی نبوده !
خودتون فقط یه لحظه موضع گیریاتونو در مورد مدیریت ببینید ... دارید می گید مدیریت هیچ کاری نکرده ... همه قبول دارن که اگه بچه ها نباشن ، سمپادیا نیست . ولی شما قبول ندارین که اگه مدیرا نباشن هم سایت نیست . علی یه جایی صرفا گفت که مدیریت و کاربران لازمه ی همن ، هیچ کدوم بدون اون یکی کامل نیست !( اگه بود ، شما الآن تو این فروم نبودید ، تو فرومای سمپادی دیگه بودید که مدیریتشون فرق می کرد . )

توی پست های قبلیم معلومه . خیلی سعی کردم که منطقی باهاتون برخورد کنم . ولی با شما نمی شه منطقی حرف زد . فقط حرفای خودتون رو قبول دارین . منطق از نظر من (صرفا دارم خودمو میگم) پاسخ قانع کننده به سوالمه!

• شروع کننده موضوع

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

به نقل از کوروش :
اینجا من احساس می کنم مشکل از غرور افراده ، مدیران بعضی اشتباهات خودشون رو قبول نمی کنند، کاربر هایی هم که بحث رو شروع کردن احساس می کنند راه برگشتی وجود نداره و اگه کوتاه بیان غرورشون خدشه دار میشه، پس بجای اینکه بخوان فضا رو آروم کنند بیشتر به مدیریت حمله می کنند و مدیریت هم بعضی اشتباهات رو قبول نمی کنه.
من این رو قبلا هم در این سایت دیده بودم، این دو رویکرد از طرف بعضی کاربرا و مدیران هست که باعث میشه این جور تاپیک ها اینقدر ادامه پیدا کنه و توش همه با هم دشمن بشن.
الان شما 2 صفحه هست دارید میگید آقای مطهری کجایی که جواب بدی؟ ایشون اگه بخوان جواب بدن همون پست اول شما رو می دیدن و میومدن جواب میدادن.
یکم منطقی رفتار کنید بجای اینکه همش واکنش های احساسی داشته باشید.
عزيز من كوروش جان فدات بشم اگه مسئله غرور بود برگشتن من و سيا وسايه خيلي خوب نشون ميده اگه ما نمي خواستيم غرورمون رو زير پا بذاريم برنمي گشتيم اين فك كنم خيلي از اين جريان واضح تر باشه....
بعد مسئله ديگه اينه كه چرا اين حاج آقا 2 ديقه وقت نمي ذاره بياد جواب منتقدينش رو بده اگه با بن كردن من مشكلش حل ميشه بيا بن كن ببينم راحت ميشي.....
به نقل از زهرا.ج :
دوستان به نظرم این تاپیکو ادامه ندین و ندیم سنگین تریم!این تاپیک مثل همه ی تاپیکایی که آقای علی در راستای اعتراض و توضیح خواستن میزنن فقط به جز جوسازی و همون جوسازی اثر دیگه ای نداره ، نمی خواستم اسم ببرم ولی این حرف دلم بود که از تاپیک های قبلی ایشون تو دلم مونده بود. چرا الکی بحثو ادامه میدین؟ مگه مدیرا جواب ندادن؟ به نظر یه سری هنوز باید جواب داده بشه! چی باید جواب داده بشه دیگه آقای سیاوش؟این تاپیک( ِ کزایی!!) در مورد نیلوفره!سوال دیگه ای داری برین تو انجمنی که مربوط باشه!
اگه یکی واقعا ناراضیه میتونه کلا بیخیال شه!! من هیچ وقت دوست ندارم همچین راهی رو پیشنهاد کنم ولی الان چاره ای نیست!چون این راهی که شماها دارین پیش میگیرین و گرفتین و گرفته بودین! عاقبت نداره!
من خودم تو تاپیک بازگشت اعضا گفتم که اگه میخوان یه سری برگردن و 2 ماه دیگه(که شد 2 روز) جنجال به پا کنن تو سایت من انتخاب میکنم برنگردن مگر اینکه تغییر عقیده داده باشن! که ظاهرا این اتفاق نیفتاده و همون آش و همون کاسه! الانم نمیگم برین میگم تغییر عقیده بدین!
من نمی گم این تاپیک از اول ِ اول بد بود اگرچه شما به زیرا سوال بردن افراد که نمونش اینه : عادت دارید!
همین جوسازیا باعث میشه که حتی بعد از جواب دادن مدیرا بحثو منحرف کنین و بگین آره مدیرا فلانن و بهمان! و این سایت فلانه و مدیرا جواب نمیدن و این تاپیک رو از جو بحث به کلکل پشش میره!(توسط یه سری)

یه نکته هم هست که مدیران سایت و اعضا به هم وابستن! این حرف کاملا درسته! ولی اینو یادتون باشه که اگه همین مدیری که الان شما هی زیر سوال میبرین نبود این سایتم نبود! این نکته رو معمولا بعضیامون فراموش میکنیم!

هنوزم میگین جواب داده نشده؟ آقا برداشت من از جواب مدیریت که 2 3 صفحه پیش بود این بود که به دلایلی نیلوفر ناظم شده( که شاید اون معیارا با معیار های شما متفاوت باشه)! و گفتن که این انتخاب به کاربرای دیگه مربوط نیست! این جواب بود ، میتونید رو درست یا غلطی این جواب بحث کنید نه اینکه نفری چندتا پست بدین که آی مدیر بیا جواب بده!
شما هم آفرين خواهر كه حرف دلت رو زدي....
تاپيك هايي كه من زدم بح3ش چيز ديگه بوده ولي در ادامه منحرف شده........
در ضمن ما هم هنوز جوابمون رو نگرفتيم كه اين همه ادامه ميديم.....

• شروع کننده موضوع

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

به نقل از f@teme :
علی آقا مگه همه مثل شما معترضن که بخوان برن؟
تمام حرف من خطاب به مطهري بود و كسي هم نه نظر خواست نه خواست از مطهري دفاع كني آورين......
مطهري خودش ميتونه بياد جواب بده خيلي هم از شما بهتر كه همه چي و به عنوان كل كل ميبيني.......
فرشيد هم هر جا بوده ما همراهش بوديم اگه به اون يه چيزي بگي به ما هم گفتي......
شما هم ديگه نمي خواد بياين جواب حرفاي من كه خطاب به مطهري است رو بدي......
آورين......

رؤیاکریمی

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یزد
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

اوهههههههه چه خبره من اصلا نمیخواستم اینجا نظر بدم ولی دیدم نمیشه بحث خیلی بالا گرفته!
ببینید همیشه انخاب یک نفر با مخالف ها و موافقانی روبه روئه! مثال بزرگش انتخاب ریاست جمهوری مثال کوچیکش انتخاب ناظم و ... واسه سایت ها
خوب ولی وقتی طرف انتخاب میشه منتقدین باید قبول کنند که انتخاب اون حتما با صلاحدید بزرگان بوده(بماند که انتخابات ...) و باید قبولش کنند و اگه از کارش رای نیستن خیلی خصوصی(مثلا تو پ.خ) بهش بگن اونم اگه ممکنه رفتار و کردارشو تغییر بده!
اینطوری که همه جبهه گیری کنیم روی طرف فشار میاد و اون نمیتونه کارش رو به نحو احسنت انجام بده
منم با انتخاب شدن نیلوفر مخالف بودم ولی حالا می بینم دلیلی برای مخالفت نیست و مدیران بهتر از ما میدونند کی لایقه کی نیست...
و اینکه اقای علی شما هم اگه خودتون ناظم میشدین حتما دست از اعتراض ب میداشتین این یک امر طبیعیه!
حالا میخوام بدونم اگه شما ناظم می شدین چیکار میکردین

با زهرا جون هم کاملا موافقم بهتره دیگه ادامه ندیم
منم درخواست قفل این تاپیکو دارم!

narenjak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی

بابا خجالتم خوب چیزیه
بزارین 2 روز ناظم باشه
نظامتشو بررسی کنین
نه گذشتشو
ای بابا

• شروع کننده موضوع

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

به نقل از رؤیا کریمی :
اوهههههههه چه خبره من اصلا نمیخواستم اینجا نظر بدم ولی دیدم نمیشه بحث خیلی بالا گرفته!
ببینید همیشه انخاب یک نفر با مخالف ها و موافقانی روبه روئه! مثال بزرگش انتخاب ریاست جمهوری مثال کوچیکش انتخاب ناظم و ... واسه سایت ها
خوب ولی وقتی طرف انتخاب میشه منتقدین باید قبول کنند که انتخاب اون حتما با صلاحدید بزرگان بوده(بماند که انتخابات ...) و باید قبولش کنند و اگه از کارش رای نیستن خیلی خصوصی(مثلا تو پ.خ) بهش بگن اونم اگه ممکنه رفتار و کردارشو تغییر بده!
اینطوری که همه جبهه گیری کنیم روی طرف فشار میاد و اون نمیتونه کارش رو به نحو احسنت انجام بده
منم با انتخاب شدن نیلوفر مخالف بودم ولی حالا می بینم دلیلی برای مخالفت نیست و مدیران بهتر از ما میدونند کی لایقه کی نیست...
و اینکه اقای علی شما هم اگه خودتون ناظم میشدین حتما دست از اعتراض ب میداشتین این یک امر طبیعیه!
حالا میخوام بدونم اگه شما ناظم می شدین چیکار میکردین

با زهرا جون هم کاملا موافقم بهتره دیگه ادامه ندیم
منم درخواست قفل این تاپیکو دارم!
اولا كه تاپيك رو بقفلن من يكي ديگه مي سازم.....
مگه اين كه ديگه خود من رو بن كنن......
من اگه ناظم هم بشم به انتقادم ادامه ميدم....

• شروع کننده موضوع

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

به نقل از masbahrif :
بابا خجالتم خوب چیزیه
بزارین 2 روز ناظم باشه
نظامتشو بررسی کنین
نه گذشتشو
ای بابا
چند هزار بار بگم من؟؟؟؟؟
مردم از بس گفتم.....
عزيز من مشكل ما با انتخاب شدن اين بنده خداست......
ok?.........
من با شيوه كار الانش مشكل ندارم اگه ببيني بالا ازش تقدير هم كردم.......

koorosh.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
امیر کبیر (پلی تکنیک)

عزيز من كوروش جان فدات بشم اگه مسئله غرور بود برگشتن من و سيا وسايه خيلي خوب نشون ميده اگه ما نمي خواستيم غرورمون رو زير پا بذاريم برنمي گشتيم اين فك كنم خيلي از اين جريان واضح تر باشه....
بعد مسئله ديگه اينه كه چرا اين حاج آقا 2 ديقه وقت نمي ذاره بياد جواب منتقدينش رو بده اگه با بن كردن من مشكلش حل ميشه بيا بن كن ببينم راحت ميشي.....
خوب دست شما درد نکنه که اگه مشکل از طرف شما نبود گذشت کردید و از سایت نرفتید، الان هم یا باز گذشت کنید یا اگر احساس می کنید حقتون پایمال میشه یه خرده آروم تر و منطقی تر بحث رو ادامه بدید.
در مورد آقای مطهری هم من نمی دونم و چون نمی دونم خیلی هم کاری با این قضیه ندارم...آقای مطهری با این پاسخ ندادن ها دیگه دارید کم کم کار رو به جاهای باریک می کشونید!

zahra96

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 / میدیا
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه هنر تهران
رشته دانشگاه
گرافیک

شما هم آفرين خواهر كه حرف دلت رو زدي....
تاپيك هايي كه من زدم بح3ش چيز ديگه بوده ولي در ادامه منحرف شده........
در ضمن ما هم هنوز جوابمون رو نگرفتيم كه اين همه ادامه ميديم.....
منم گفتم تاپیک از اولِ اول (!) کل کل نبوده ولی با همون جمله ای که نقل قول کردم جو سازی ایجاد میشه! و همچنین توهین به نیلوفر!

اما محظ اطلاعتون : من به کسی که توی مدت حضورش (؟) فقط از 2 تا عکس استفاده میکنه ! محظ ساکت کردن کاربران ؛ نمیگم فعال ، ترجیح میدم به کسی بگم که زمان آنلاین بودنش بیشتره ، چه بسا که تو این مدت اسپم پاک نکنه ، تاپیک قفل نکنه ، تاپیک حذف نکنه ، اما با این حال مراقب سایت هست !
عزیز من! یعنی من که ADSL دارم از صبح میرم تو سمپادیا تا شب میزارم بمونه شب تازه میام سر میزنم این یعنی من فعالم؟ یا این که 2 ساعت میام نت و فقط وقت میکنم تاپیکارو (درباره ی من انجمن عکس) چک کنم و اسپم پاک کنم و در صورت لازم بودن قفل کنم و یا حذف کنم!و یهو ببینم به جای 2 ساعت شده 3 ساعت! اینا وظایف مدیران و ناظماست! شاید واسه همینه که بعضی وقتا از وقتی یکی مدیر یا ناظم میشه زیاد فعالیت قبلیشو نمیبینیم و بیشتر میبینیم که یا پاک کرده یا قفل! واسه همین حساس میشیم! وظیفه ی ما این نیست که فقط تو سایت باشیم و این به این بنا نیس که مراقب سایت هستیم!

شما هم (خطاب به همه ی کسایی که اعتراض دارن) میزاشتین 2 3 روز بدون سر و صدا و ایراد بگذره بعد اگه دیدین نیلوفر وضایفشو درست انجام نمیده بهش گیر بدین! ولی از اونجایی که یادمه شما از همون اول که خبرش تو تغییرات سایت اومد جبهه گیری کردین!
اولا كه تاپيك رو بقفلن من يكي ديگه مي سازم.....
مگه اين كه ديگه خود من رو بن كنن......
من اگه ناظم هم بشم به انتقادم ادامه ميدم....
این یعنی لجبازی از نوع خفنش! همینه که میگم تغییر عقیده بدید! چون من شما رو طبق تاپیکای قبلیتون میشناسم که همیشه پایان تاپیک باید تلخ باشه! تغییر عقیده بدید!
×تا حالا هیچ کدوم از ناظما تا اونجایی که من میدونم با مشورت کاربران انتخاب نشدن چیشده در مورد این یکی اینقد جوش آوردین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا