• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور سراسری ریاضی 89 داغ داغ

roham

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدصدوقی
شهر
یزد
مدال المپیاد
مراحل اول کامپیوتر ریاضی ادبی
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
بـــــــرق
پاسخ : کنکور سراسری ریاضی 89 داغ داغ

سلام دوستان عزیز!
همین الان از سایت سازمان سنجش میام!! :D
جواب سوال 147رشته ی ریاضی89درست شده و همون یک چهارم رو زده!!
ضمنا من یه بار دیگه چک کردم هیچ تغییر دیگه ای در رشته ی ریاضی داده نشده!
یعنی امسال در رشته ی ریاضی یک سوال غلط داشتیم که حذف شد!یک سوال 2گزینه ای داشتیم که هردو گزینه رو درست می گیرن!
و یک سوال رو هم ابتدا اشتباه جواب داده بود که الان درست شد! (;
نتایج هم ان شاالله حدود11مرداد میاد!! :-?

sayyed

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد قدوسي قم
شهر
قم
مدال المپیاد
کمی شیمی
دانشگاه
شريف
رشته دانشگاه
مکانیک

به نقل از sayyed :
فكر كنم سنجش فقط در يك حالت ( كه ايكس بزرگتر از ايگرگ باشه)رو در نظر گرفته كه نصف احتمال مورد نظره و نصف ديگش رو درنظر نگرفته! راستي اين كليد، كليد ابتداييه و امكان داره(مث سال قبل) يك دو تا سوال شايد هم اين سوال تغيير كنه!
به نقل از roham :
سلام دوستان عزیز!
یعنی امسال در رشته ی ریاضی یک سوال غلط داشتیم که حذف شد!یک سوال 2گزینه ای داشتیم که هردو گزینه رو درست می گیرن!

ديدين گفتم! ( فرقي به حال من نكرد چون اين سوال رو نزده بودم!)
راستي از كجات! 11 مرداد رو در آوردي؟

Backstreetboy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از roham :
سلام دوستان عزیز!

پس اون سوالی که میگفتن سوالای اول ریاضی بوده و غلط بوده چی؟........

roham

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدصدوقی
شهر
یزد
مدال المپیاد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
بـــــــرق

به نقل از Backstreetboy :
پس اون سوالی که میگفتن سوالای اول ریاضی بوده و غلط بوده چی؟........
اون رو که گفتم حذف شد!
به نقل از sayyed :
راستي از كجات! 11 مرداد رو در آوردي؟
گفتم حدود11مرداد یعنی یا10یا12یاخود11
می بینیم دیگه! (;

radiowavefm

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

و اینکه ... منم کنکور دادم .
خوب ندادم ولی خب ... کسی نیستم که بی خود و بی جهت بگم سخت بود . اتفاقا به نظر من امسال و پارسال سبک کنکور مثل هم بود ... سخت نجومی هم نبود.و حتی میشه گفت فیزیک ما بسیار اسون تر از تجربی ها بود ...من بر اساس بی شماری بی دقتی هایی که نتونستم درستشون کنم تو طول سال کنکورو خوب ندادم ... ولی نظرمم نیست که کنکور سخت بوده ! یعنی میتونم بگم اصلا سخت بد نبود . یه چیز عادی بود ...ولی بازم تاکید میکنم من خوووب ندادم :)

sayyed

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد قدوسي قم
شهر
قم
مدال المپیاد
کمی شیمی
دانشگاه
شريف
رشته دانشگاه
مکانیک

آخرین خبر اینکه نتایج 15 مرداد میاد!(توکلی تو TV گفت!)

roham

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدصدوقی
شهر
یزد
مدال المپیاد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
بـــــــرق

به نقل از sayyed :
آخرین خبر اینکه نتایج 15 مرداد میاد!(توکلی تو TV گفت!)
درسته!
به این خبر توجه کنین:​
اعلام زمان انتشار نتایج اولیه آزمون سراسری 1389

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: در این مرحله تقریبا دو برابر ظرفیت برای انتخاب رشته اعلام اسامی می شود که در نهایت حدود 500 هزار نفر پذیرفته خواهند شد

معاون سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج اولیه آزمون سراسری89 پانزدهم مرداد در پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، حسین توکلی در مصاحبه با واحد مرکزی خبر افزود: این نتایج که شامل کارنامه و رتبه داوطلبان در آزمون است نشان دهنده مجاز بودن یا نبودن داوطلب برای انتخاب رشته است.
وی اضافه کرد: افراد مجاز به انتخاب رشته پس از 15مرداد به مدت7روز فرصت دارند برای انتخاب رشته نهایی اقدام کنند.
معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: در این مرحله تقریبا دو برابر ظرفیت برای انتخاب رشته اعلام اسامی می شود که در نهایت حدود 500 هزار نفر پذیرفته خواهند شد.
آزمون سراسری89 با حضور یک میلیون و 286 هزار و 813 داوطلب10 ، 11 و 12 تیر در 398 شهرستان و بخش برگزار شد. نتایج نهایی آزمون سراسری اواخر شهریور اعلام خواهد شد.

حالا یه چیز جالب تر به این خبر هم توجه کنین:​

رئيس سازمان سنجش آموزش کشور درباره اعلام نتيجه اوليه کنکور و صدور کارنامه اوليه براي داوطلبان گفت: اميدواريم بتوانيم نتايج اوليه کنکور سراسري را در روز 10 مرداد ماه از طريق سايت سازمان سنجش در دست داوطلبان قرار دهيم.
محمد حسين سرورالدين افزود: يک هفته پس از اعلام نتيجه اوليه انتخاب رشته داوطلبان مجاز به انتخاب رشته به صورت اينترنتي آغاز مي شود.
رئيس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتايج نهايي نيز نيمه شهريورماه اعلام خواهد شد.
وي با اشاره به اينکه نرم افزار تقلب ياب کنکور موارد غير معمول و غيرآماري را تشخيص مي دهد، گفت: اين نرم افزار با مشاهده پاسخنامه هايي که 70 درصد و بالاتر مشابه هستند، تقلب را شناسايي مي کند و نتيجه در کميته هاي مربوط مورد بررسي قرار مي گيرد.
سرورالدين گفت: امسال 755 هزار نفر ظرفيت پذيرش وجود دارد که در صورت محاسبه داوطلبان شرکت کننده نسبت افراد به پذيرش 55 درصد است در واقع بيش از نيمي از شرکت کنندگان در آزمون سراسري پذيرفته مي شوند.
وي همچنين گفت: اگر پشت کنکوري نداشته باشيم در واقع براي 450 هزار نفر دانش آموز که مي خواهند به آموزش عالي وارد شوند ظرفيت وجود دارد.
کنکور سراسري سال 1389 با رقابت تعداد يک ميليون و 286 هزار و 813 شرکت کننده از صبح پنجشنبه 10 تير ماه با رقابت داوطلبان گروه آزمايشي فني و رياضي آغاز به کار کرد که در اين آزمون 320 هزار و 362 نفر شرکت کردند. کنکور گروه هنر نيز بعدازظهر اين روز با شرکت 25 هزار و 19 داوطلب برگزار شد.
آزمون گروه آزمايشي علوم تجربي نيز با شرکت 464 هزار و 629 شرکت کننده صبح روز جمعه 11 تيرماه برگزار شد. 18 هزار و 229 داوطلب نيز بعدازظهر اين روز در کنکور زبانهاي خارجي به رقابت پرداختند.
آخرين آزمون امسال نيز با رقابت 460 هزار و 830 نفر در گروه آزمايشي علوم انساني صبح شنبه 12 تير ماه شد تا به اين ترتيب ماراتن کنکور سال 1389 به پايان برسد.

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :D :D :D :D :D :D :D :D :D

خیلی جالبه که در فاصله ی یک روز(خبراولی در2مرداد ودومی در1مردادمنتشرشده!)5روز درزمان اعلام نتایج تاخیر می افته!!
شاید به این دلیل باشه که سرورالدینی سال اولش هست و بامراحل کارآشنایی نداره!! :D

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع

با توجه به اینکه نتایج نفرات ِ برتر اعلام نشده ؛ هنوز از اعلام ِ نتایج خبری نیست ...

برای ِ اگاهی ِ انلاین به سایت ِ http://mga.ir/portal/ مراجعه کنید

roham

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدصدوقی
شهر
یزد
مدال المپیاد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
بـــــــرق
11مرداد زمان اعلام نتایج کنکور89

سلام
یه خبر فوق فوری
نتايج اوليه كنكور سراسري سال 89 ساعت اولیه صبح فردا دوشنبه اعلام مي‌شود.

به گزارش پایگاه خبری کنکور ها دکتر سرورالدين رئيس سازمان سنجش آموزش كشور در نشست خبري صبح امروز خود با اشاره با اينكه نتايج اوليه كنكور سراسري سال 89 صبح فردا دوشنبه از طريق سايت اعلام مي‌شود، گفت: 984 هزار نفر يعني 89 درصد داوطلبان كنكور 89 مجاز به انتخاب رشته شده‌اند.

به گفته وي، تمامي داوطلبان شركت‌كننده در كنكور سراسري سال 89 براي انتخاب رشته در دانشگاه‌هاي علمي‌كاربردي، پيام‌نور و غيرانتفاعي مجاز شده‌اند.
سرورالدين در ادامه گفت: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته مي‌توانند در روزهاي 16، 17 و 18 مردادماه فرم‌ انتخاب رشته را پر كرده و تحويل دهد.

مـــــــــــــــــــــــن از همـــــــــــــــــــــــــون اول هم گفته بودم که نــــــتایج11مرداد میاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
این رو در جواب سید که گفته بوداز کجات درآوردی می گم!!!!!
ولی جای تعجب است که نفرات برتر کنکور امسال تا این لحظه یعنی 12و35روز10مرداد مشخص نیست واعلام نشده است!!!!!
ان شاالله سمپادیهای کنکوری خوب داده باشن! ما هم کنکورمون رو خوب داده باشیم!!!!

roham

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدصدوقی
شهر
یزد
مدال المپیاد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
بـــــــرق
نفرات برتر کنکور89

اسامي نفرات اول تا دهم كنكور 89 در گروه‌هاي‌ آزمايشي علوم رياضي و فني، گروه آزمايش علوم تجربي، گروه آزمايشي علوم انساني، گروه آزمايش هنر و گروه آزمايشي زبان‌هاي خارجي اعلام شد.

به گزارش خبرنگار سایت خبری تحلیلی آزمونها، در گروه آزمايشي علوم رياضي و فني به ترتيب اشكان اسمعيلي از تهران، حميدرضا عباس‌پور آزاد از تهران، فريبرز صالحي از تهران، حميدرضا احمدي‌نيا از تهران، محمدسعيد آقامحمد حسين تجريشي از شميرانات، رسول شفيع‌پور كنگائي از تهران، محمدصالح نيكورو از كرمانشاه، علي يكه‌خواني از بيرجند، مريم فرحناك غازاني از تبريز و آيدين يوسف‌زاده فرد از تهران به ترتيب نفرات اول تا دهم بودند.

در گروه آزمايشي علوم تجربي راضيه خزايي از همدان، مهرناز شهسواري‌پور از سيرجان، داود جهانسوز از نوشهر، پگاه خالو از شميرانات، سيد‌نيما عبدالتاگديني از كرمانشاه، سيد سپهر كاظمي از شيراز، بابك اسعدپور بهزادي از كرمان، پروين كلهر از قم، بهاره صفي‌خاني از تهران، بنفشه شكيبا جهرمي از شيراز به ترتيب حائز رتبه اول تا دهم شدند.

پگاه پزشكي قهفرخي از همدان، سارا تراب از بهبهان، سيده فاطمه زبرجد از شيراز، زهره تيموري از تهران، مريم احمدي‌ از تهران، نيوشا دورانديش از تهران، الهه لطفعلي زاده مهرآبادي از تهران، آرش گودرزي از تهران، رويا رحماني از پاوه، طاهره عليزاده معلم از تهران نفرات اول تا دهم گروه آزمايشي علوم انساني بودند.

همچنين پگاه واعظي از تهران، پريسا عرب‌محقي از تهران و عليرضا احمدي ساعي از تهران رتبه‌هاي اول تا سوم گروه آزمايشي هنر را كسب كردند.

بابك اسعدپور بهزادي از كرمان، سيد محمد كاظم‌پور از تهران و سينا شيعه‌يان از سبزوار نيز نفرات اول تا سوم گروه آزمايشي زبان‌هاي خارجي را به خود اختصاص دادند.

محمد!

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی1 تهران
دانشگاه
شريف
رشته دانشگاه
مهندسي صنايع

حلی امسال ترکونده
دمشون( دممون) گرم!

ALIreza_VIP

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
میخواستم فیلدش پر شه
دانشگاه
آزاد قلعه قاضی
رشته دانشگاه
ابیاری صحیح لیمو در روز 7 تابستان

کسی از برو بچ سایت اگه تو اینا هست که دمش گرم بابا اویل تبریک ما رو هم بپزیره اگه نیست هم که
نیست دیگه
نتایج کامل رو از کودوم سایت میشه دید؟

roham

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدصدوقی
شهر
یزد
مدال المپیاد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
بـــــــرق

به نقل از BAX :
حلی امسال ترکونده
دمشون( دممون) گرم!
بله به نظر میاد واقعا ترکونده باشه!!!
اگه تو رشته ریاضی کسی تو سایت هست که جزو1تا10باشه خواهشا بیاد اینجا درصدهاشو بگه!!!
دارم از استرس می میرم!!
ضمنا جالبه منطقه یک 8نفر زیر10داشته ومنطقه 2که در کانون فوق العاده بود فقط2نفر زیر 10داشته جالبه رتبه یک کانون آرمین بذر افکن اصلا 1تا10نشده!!!
حالا خواهش می کنم هر که دیگه هر اطلاعی داره بیاد این جا بده!!!

منا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
مدال المپیاد
ریاضی وشیمی
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از roham :
ضمنا جالبه منطقه یک 8نفر زیر10داشته ومنطقه 2که در کانون فوق العاده بود فقط2نفر زیر 10داشته جالبه رتبه یک کانون آرمین بذر افکن اصلا 1تا10نشده!!!
حالا خواهش می کنم هر که دیگه هر اطلاعی داره بیاد این جا بده!!!

چرا اینجور شده؟!
مهدی میرزایی هم یکی از اون کانونی ها بود که اغلب نفر اول بود!ولی جز 10 نفر اول هم نشده!

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع

ارمین بذرافکن هم همینطور

کاظم اقا قلم چی تو مجله بهش گفتن به یک فکر کن

اما ؟!

احتمالن چشم خورده

منا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
مدال المپیاد
ریاضی وشیمی
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

خوب این آزمونای کانون که اینقدر آسونه!آدم چه انتظاری می تونه داشته باشه؟!

• شروع کننده موضوع

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

بابا حالا صبر کنید، تا یکی دوهفته دیگه اکثر این تک رقمی از تبلیغات کانون سردر میارن.

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از Sir ISO9018 :
بابا حالا صبر کنید، تا یکی دوهفته دیگه اکثر این تک رقمی از تبلیغات کانون سردر میارن.
آره!!؟؟

کانون یه پول خفنی میده تا براش تبلیغ کنند!؟؟ میگم اگه ما هم 2 رقمی شدیم(که نمیشیم!!) بریم برا کانون تبلیغ کنیم!!؟

E.H.A

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
سبزوار
دانشگاه
اونجا!
رشته دانشگاه
vet(دامپزشکی)

به نقل از GABRIELE :
خوب این آزمونای کانون که اینقدر آسونه!آدم چه انتظاری می تونه داشته باشه؟!
اگه اسونه واسه همه اسونه!
هر چند شرایط کنکور کاملا متفاوت با کانون ولی شبی سهزیه کنکوره دیگه تا یه حدودی!
اگه به من باشه میگم از سوم برید کانون چون باعث بیشتر خوندن میشه و مانع تنبلی میشه تقریبا,البته تبلیغات کانون همه با مدرکه!

3ggerman

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

دهکی!
پاک آبرومون شوت شد رفت ! د:
پارسال 5 6 7 مال ولایت ما بود امسال رنگی از اصفهان نیست پس چرا؟!
حتما اشتباهی رخ داده.... !

بالا