• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خاطرات سوتی‌ها

namak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
پاسخ : سوتی‌ها

دوتا معلم هنر با هم اومدن سر يك كلاس {-8 {-8

Sina SSh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
ماندگار البرز تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
نظریه اعداد و ترکیبات با اینکه تجربی ام

معلم فیزیک به خط نوشتنم توی امتحان گیر داد و گفت این چه خطیه منم یه پوست خنده زدم و گفتم مدلشه. :D

کلاس رفت رو هوا . بعدش دو نمره ازم کم کرد ازش پرسیدم گفت مدلشه (مدل نمره دادن) :-"

saye3000

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قم
شهر
قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

یه بار تو مدرسه مون یه جشنی بود،سر کلاس شیرینی آوردن.توی یه دیس چینی (نمیدونم شما هم دارید یا نه.از این دیس هایی که روش نوشته "سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان").دبیر مرد داشتیم.شیرینیا رو که پخش کردن،ظرفشو گذاشن روی طاقچه کنار صندلی معلم.چند دقیقه بعد ما داشتیم مسئله حل میکردیم،کلاس هم ساکت بود.بعد دبیر برای اینکه حوصله ش سر نره، یه سر دیس رو گرفته بود هی میزد به طاقچه تق تق صدا میداد.یه ریتم خاصی هم داشت.من فکر کردم بچه ها دارن این کارو میکنن گفتم :به هم علامت میدین؟ یهو کلاس رفت رو هوا.فهمیدم کار دبیر بوده :-[.
بعدش هم دبیرمون (دبیر فیزیک بود) گفت میخوام ببینم از چه ارتفاعی بندازم میشکنه.ما هم گفتیم ظرفای سمپاد از هیچ ارتفاعی نمیشکنن {-8.

پرنیا

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان بندرعباس

چند روز پیش سر یه کلاسی اینقدر کلاس شلوغ بود(به دلیل دسته جمعی صحبت کردن با معلم) که یکی از بچه های ردیف آخر بلند صدای بز درآورد یعنی:بعععععع.... (< یه دفعه کل کلاس ساکت شد و بچه های نامرد سرشونو به طرف اون بنده خدا چرخوندن و آقای معلم هم مات و مبهوت به یه نقطه خیره شده بود :O(یه خرده هم لجش دراومده بود :))).البته بعد از 30 ثانیه(کم نیستا) کلاس به حالت عادی برگشت.(یعنی همون سر و صدا!)

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

معلم دینی : بچه ها شیطان با گول زدن انسان در آن دنیا شما را رها میکند من: آقا به شیطان بگو تو بخواب پولتو بگیر (;
----------------------------------------------------------------
معلم دینی اومد سر کلاس بعد از 10 دقیقه 2-3 تا از بچه ها اومدن بعد معلم گفت من نباید شما رو راه بدم ولی بیاید بشینید کلاس هم طبق معمول شروع به سرزنش
دوستانی که دیر اومده بودند کرد :D( یعنی هر کدوم از بچه ها یه صدایی در می اوردند ) بعد معلم عصبانی شد حدود 10 دقیقه همینجوری نگاه میکرد بعد از 10 دقیقه سکوت مطلق
یکی از بچه ها گفت: آقا بگذریم بریم سر اصل مطلب و کلاس دوباره پکید

zahra96

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 / میدیا
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه هنر تهران
رشته دانشگاه
گرافیک

امروز سر عربی معلم داشت پای تخته تو جدول فعل مینوشت بعد یکیش بود " گمُلَ "(gamola) بعد ما 3 ساعت داشتیم فکر میکردیم اون یعنی چی بعد من پرسیدم خانم گملَ یعنی چی بعد فهمیدیم اون اَ بوده نه سرکش ِ گ!! بعد در یک لحظه بود که من کشف کردم مگه ما تو عربی گ داریم که ما (کل کلاس!) داشتیم رو معنیش فکر میکردیم؟! :D
زنگ آخر بود همه هنگیده بودن!سوتی دست جمعی بود! :D

سیما

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
همدان
دانشگاه
ایشالا که شهید بهشتی :)
رشته دانشگاه
داروسازی

امروز سر کلاس عربی که معلممون مرده اومد واسه یه چیزی مثال بزنه گفت من معلم های زن را دوس دارم :)) :)) اون دفعه هم همین زیپ شلوارش باز مونده بود .ما مردیم از خنده سر کلاس :)) :))

Behzad N.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

معلم فیزیک امسالمون
معلم بسیار خوبیه فقط یه مقدار همچین اساسی حال گیری می کنه و فش و ... بالاخره

چند نفر از بچه ها امتحان قبلی رو زیر 60 زده بودن،کلی توپید بهشون
بعد وسط درس یهو رفت سمت دونفر از اونا که کنار هم میشینن و گفت : جالا فهمیدم چی شد!
سریع بیاید بیرون
اونا هم گفتن : مگه چی شده
معلم : گفتم گمشو بیا بیرون

یعد تا پای تخته بردشون بعد یهو سرد شد
گفت : نه راستی،اونا کلاس 402 بودن،هیچی دیگه برید بشینین

ali73

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ملارد(شهریار)
شهر
شهریار

دیروز سر کلاس ریاضی گوشی یکی از بچه ها زنگ زد معلم نفهمید!!تازه داشت دنبال گوشی خودش میگشت که جواب بده!!

namak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

امروز یکی زیر دبیر زبانمون ادامس گذاشت (بنده خدا عملیه) اومد کلاس نشست بعد از چند دقیقبه اومد بلند بشه صندلی هم باهاش اومد بالا کلاس رفت رو هوا بعد صندلی رو از خودش جدا کرد
و در حالی که ادامس را از پشت مبارک جدا میکرد گفت کدوم ... ای اینو اینجا گذاشته؟ (فحش بالای 18 سال داد نمیتونم بگم :D)

.:BA30R:.

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سمنان
شهر
سمنان
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
-

امروز من داشتم قرآن میخوندم بعدش اولش گفتم من میرم بخونم هول میشم و از این شر ورا بعدش تا یه جاهاییشو خوندم (بچه ها هم کلی مسخرم کردم که شبی لالایی میخونم :)) ) منتها داشتم روون میخوندم همون موقع وسط آیه دبیرمون گفت صب کن بسه بعد منم سوتی دادم گفتم آقا صب کنین این بیت رو تموم کنم :))
پارسالم اوایل سال که با بچه ها آشنا نبودیم من و تنها باز مانده از دبستانمون توی این مدرسه کنار هم بودیم یه روز زنگ ادبیات این کرمش گرفته بود هی بند کیفمو میکشید کیفم میافتاد آخرش قاطی کردم بلند شدم ایستادم گفتم نکن دیگه مردیکه ک××ی کثافت آشغال (خیلی هم بلند گفتم) یهو کل کلاس ساکت شد!!! معلممون مونده بود چیبگه :D
پارسالم یه بار زنگ کامپیوتر همون دوستم یعنی پرهام با یکی دیگه از ریفیقا یعنی آرشام دعواش شد سر کلاس یهو بلند شد ایستاد آرشام هم ایستاد پرهام محکم خابوند تو گوشش اصلا یه صدایی بود همه کف کردن!!!
آخرش کلی خندیدیم!

مریم7

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندرعباس
مدال المپیاد
ثبت نام کردم نرفتم بدم!
دانشگاه
صنعتی سهند-تبریز
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

یه معلم جغرافی داشتیم راهنمایی کلا سوتی بود...همیشه می گفت برگردین صفحه بعد!و هیچوقتم به این نتیجه نرسید بگه برین صفحه بعد! :))

مریم7

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندرعباس
مدال المپیاد
ثبت نام کردم نرفتم بدم!
دانشگاه
صنعتی سهند-تبریز
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

یه بار داشتیم با بچه ها می حرفیدیم یکی از معلمامون کوتاه بود دوستم برگشت گفت بیاین ازش بپرسیم بزرگ شد می خواد چیکاره بشه یهو جلومون سبز شد!رفتن معذرت خواهی در رو براش باز کنن داره میره با ماشین بیرون نرفت!می خواست یه جا دیگه پارک کنه :)) خلاصه اون روز در مورد هر کی حرف زدیم جلومون سبز شد!1 ???

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

معلم از لهجه ي غليظ (gheliz) اصفهاني برخوردار بودن...پس مكالمه رو با لهجه بخونيد :D

معلم رياضي:....با رياضيات از اينجا ميتونيم در مورد خورشيد اطلاعات به دست بياريم قانون پر كاربرد E=1/2*m*c*c (اي مساوي با يه دوم ام سي دو :D)

من:ااااه؟ اقا اجازه؟

معلم نه واسا بعد بووگو....

چند دقيقه بعد كه همه ي دستا بالارفته بود ازبابت اين شاهكار، گفت بذارين اين كه(اشاره به من)از اول دارد(dared) پر پر ميزند(mizened) بوگد(booged/beged)

من: اقا مطمئنيد ديگه اين فرمول رو‌ با فرمول ديگه اي اشتباه نگرفتين؟مثلا با يك دوم ام وي 2 (1/2M*V*v البته اونموقع هم با كنايه و لحن سركاري گفتماا :-")

معلم (بعد از كمي تفكر): والا زموني ما (zemooni ma يعني زمان ما :D) كه اين بود....اثباتم داشت حالا بعدي زنگ بيا برات بوگم...خب ديگه وقت نداريم....بريم سراغ درس

ما ها تا ده دقيقه :)) :)) :))

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

آخ يه تيكه خيلي خفن.
سر صف بوديم يكي از بچه ها خيلي تيريپ رپري داشت(لباساش)
ناظممون اومد تو صف ديدش گفت.
با لهجه ي غيلظه غليظه تركي.:آقا مگه اينجا رپه؟

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

يه روز ســر يه كلاسي بوديــم خــانوم گــفت خــاطره بگيــن ، من خــواستم بگم رفــتم مغازه فروشنده پيرمرد بود و... گفتم: خــانوم رفتيــم يه مغازه اي پيــرمرد فروشي بود .... ؟!!!

afroDt

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهرانــــــــــ

يارو معلمه گفت: فردا امتحان دارين...
صداي نارضايتي....
معلمه: كله گروهمون تعيينش كردن نميشه جا به جاش كنم!
من : همتون جو خوردين باهم....
يه دفعه اي ديدم همه جا ساكته همه دارن منو نيگا ميكنن.... :D :-w....
يه ضايع بازاري بود...حالا خوبه معلمه نميدونس جو يعني چي....

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

يكي از بچه ها سر امتحان شيمي گفت آقا سؤال فلان خيلي سخته نميشه حل كرد ،
يكي ديگه از بچه ها به نشانه حمايت گفت آقا درست ميگه ، سؤالش خيلي سخته !
معلم گفت حالا خوبه خودش حل كرده سؤال رو ها !!!
دوستم گفت آقا هركي سؤالو حل كرده فحش :D
بعد معلم گفت حالا فحش چي باشه ؟ مهتابي خوبه ؟؟

واقعا نمازخونه تركيد ! :)) :))

ali73

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ملارد(شهریار)
شهر
شهریار

اینی که میخوام بگم سوتی نیست اما خیلی جالبه
امروز معلم زبان فارسیمون دکتر خدایار از همه پرسش داشت سوال پنجم همه یکی بود ولی جوابا مختلف سوالم این بود که باید یه آواز بخونی!! :)) :))

mahdad

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید ستاری(یا بقولی &quot;شهید هوابرد&quot;)

روزی روزگاری...یک روز معلم ادبیات و زبان فارسیمون دکتر موسویان اومد بگه داستان و قصه/گفت قاستان و گسه

بالا