• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خاطرات سوتی‌ها

nimasadrian

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
طرفای شهر راز
دانشگاه
علوم پزشكي شيراز
رشته دانشگاه
پزشكي
پاسخ : سوتی‌ها

آغا یکی بگه "سس چکاپ" سوتی محسوب میشه؟

آخه دیشب یه مرد خیلی شیک و اتوکشیده اومد تو مغازه به فروشنده میگه یه سس چکاپ لطفا؟
بعد فروشنده گفت : جــــــــان؟!! :-\
بعد اونم گفت: چکاپ دیگه؟؟!نداریـــــد؟!!
بعد فروشنده درحالی که =)) =)) =))به زحمت گفت اون آخر هست بردار....!!

armin1272

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
اژه اي ١
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
94

ديروز با دو تا از دوستام جلوي ايستگاه اتوبوس وايساده بودم، ٤ تا دختر دبيرستاني هم يكم اونور تر وايساده بودن. گفتيم بيايم اينارو سركار بزاريم :-"
به دوستام يجوري كه اونا هم بشونون گفتم اوني كه كفشش آبيه خيييلي خوشگله (< بعد اينا رو ميگي همه كفشاي همو نگاه كردن هيچكدوم كفشاشون آبي نيود. :D
سوتي نبود ولي خب ديگه :-" :|

ALA73

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد عزیز
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
پزشکی

اومدم به دوستم بگم خاله بهنازت چطوری تو شیراز زندگی میکرد گفتم:خاله شیرازت چطوری تو بهناز زندگی میکرد
یه بار دیگم رفتم تو مغازه گفتم:آقا این چندکا فند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بجای فندکا چند؟! (فکر بد نکنینا فندکای فانتزیرو دوس دارم)

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

همین امشب داشتم مسابقه «کلید» رو میدیدم ... مسعود روشن پژوه میاد میگه اسم آثار تاریخی و دیدنی شیرازو که تصاویرشونو دیدی نام ببر. بعد طرف میاد میگه سعدیه، حافظیه، زندیه ، .... یه جا دیگه هم بود، ... آها ارگ بم شیراز!!!

سهیلا

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

دوستم:چرا عروسیم نیومدی؟ X-(
من:راستش....آهان..درگیر کارای ثبتنام اینترنتی دانشگاه بودم :-"
دوستم:عروسی من قبل اعلام نتایج بودا... >:p :-?
من: ^#^ X_X

نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
98
دانشگاه
علوم پزشکی زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از IQ-High :
همین امشب داشتم مسابقه «کلید» رو میدیدم ... مسعود روشن پژوه میاد میگه اسم آثار تاریخی و دیدنی شیرازو که تصاویرشونو دیدی نام ببر. بعد طرف میاد میگه سعدیه، حافظیه، زندیه ، .... یه جا دیگه هم بود، ... آها ارگ بم شیراز!!!

حالا من وداشته باشید من یه زمانی فکر می کردم کاخ سفید تو ایرانه!!!

بعدا توی هفت سالگیم فهمیدم توی آمریکاست

Ромина

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانــــ یکـــــ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1394

خوب
هميشه حزن انگيز رو ميخونمhazn angiz
مامان بزرگ نازنينم داشت آدرس ميداد
گفت تو خيابون عمو حامر :-\
حالا حامد هم نه!!حامر
بغدش ملتفت شديم كه منظورشون خيابون ابوحامد هست =))
يعني من خاك بر سر همين حرفاتم مادربزرگم x:

Miraneh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
97

بابام منو از خواب بيدار ميكنه ميگه زنگ بزن مامانت كد پستي فلان جا رو بش بده.
بزور بلند ميشم بعد شماره مامانمو ميگيرم بعد بوق بوق ميزنه قط ميكنم دوباره ميگيرم بعد برميداره
من:سلام مامان.
اون:سلام
من:خوبي؟
اون:مرسي...
من:مامان بيا اين كد پستيه مال فلان جاس بابا گفت بت بدم يادداشت كن
اون:كدپستيه چي؟
من:فلان جا(بي حوصله)
اون:نميشنوم
من:باو مامان فلان جا فلان جا فلان جا اَه بنويس ديگه چرا نميشنوي اَه(عددا رو پشت سرهم ميگفتم)
من:مينويسي ديگه؟
اون:آخه من الان فرودگاهم!؟!
من:فرودگاه؟؟؟
در اين حال موبايل بابام زنگ ميخوره و بابام جواب ميده بعد مياد سراغم بابام ميگه :داري باكي حرف ميزني؟
من:با مامان ديگه!
بابام ميگه:مامانت كه الان بمن زنگ زده!!!
من يهو ميمونم بعد تو تلفن به زنه ميگم: يه ديقه صب كن چرا تو صدات شبيه صداي مامان من نيس؟!؟!
بعد قطش ميكنم...
ميرم ميبينم بابا و خواهرم دارن از خنده ميتركن.
ملتفت ميشم كه من به يه بنده خدايي كه رفته بود فرودگاه زنگ زده بودم اينقد حرف زده بودم بش...بيچاره!

آیدا :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا(ع)
شهر
لاهیجان

روز اول مدرسه سر صف ، آقایی که داشت سخنرانی می کرد برگشت گفت :

صبحا که از خونه بیدار می شیم ....

ما رو می بینی : =)) =)) =)) =))

-zarA-

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هـنرستانمـوטּ
شهر
اصفهــاטּ
دانشگاه
هنر اصفهــاטּ
رشته دانشگاه
طراحی صنعتـی

عـاا ما رفتـیم کـلی چـیز مـیز خـریدم بعـد یارو فـروشندهه نـایلون رو داد ماهم گذاشتـیم داخـلشو رفـتیم بیرون

یـارو تا سـر کـوچه دنبـالمون اومد پـول بـگیره

Aimoi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
مدال المپیاد
برای المپیاد کامپیوتر مطالعاتی داشتم.
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

امشب من واقعن به قدرت اثرگذاری تبلیغات و پروپاگاندا پی بردم!
شب مهمون داشتیم، بعد اومدیم با داداشم سس درست کنیم مثلن! ریختیم، قاطی کردیم، هم‌زدیم صدتا چیزو با هم بعد آخرش یه مایع زرد رنگ خیلی عجیب حاصل شد! اومدیم بچشیمش ببینیم حالا چه‌جوری شده؛ فهمیدیم چه گندی بالا آوردیم! :D آخه یه عالمه هم مواد مختلف استفاده کرده بودیم، حیف بود بریزیمش دور واقعن. البته خیلیم بد مزه نبودا ولی خب واقعن اگه مایونز خالی یا حتی اصلن ماست می‌ریختی رو سالاد خیلی سنگین‌تر بود! :D مزه‌اش یه جورایی مسخره شده بود! گفتیم چی کار کنیم حالا؟ بعد یهویی یه فکر خیلی جالب رسید ذهنمون! رفتیم کتاب آشپزی رو آوردیم با لپ‌تاپ و اینا و یه سایت آشپزی باز کردیم که مثلن داریم از روی یه دستورالعمل خیلی خفن کار می‌کنیم. بعد یه کمم فیلم بازی کردیم جلو مامانم و خواهرم که مثلن داریم یه چیز خیلی خاص درست می‌کنیم! بعد همه رو جمع کردیم و گفتیم: " مفتخریم به شما بگیم که امشب قراره سالادتون رو با یه سس خیلی ویژه سرو کنید! یه چیز خیلی خاص از سرزمین فراعنه! دیری دیرین! این شما و اینم سس مصری!!!" بعد داداشم شروع کرد به آسمون ریسمون بافتن که " آره این سس خیلی خفنه و فقط تو قاهره از اینا درست می‌کنن و این ویژگی‌ها رو داره و اینا رو ریختیم توش و ..." :D :)) البته نذاشتیم هیشکی هم خالی امتحانش کنه و گفتیم فقط رو سالاد می‌تونید بریزیدیش که حداقل شاید سالاد یه کم مزه‌ش رو پوشش بده! :)) ریسکشم بالا بود البته که ملت اصلن خوششون نیاد و مضحکه‌ی عام و خاص بشیم! ولی بالاخره سر سفره‌ی شام هم همین داستان و تبلیغات ما با اعتمادبه‌نفس ادامه داشت و اینا. بعد دیدیم اولین نفر که خوردش خوشش اومد و اونم تعریفش کرد، بعد چند نفر دیگه هم خوردنش و خوششون اومد و مزه‌ش رو تعریف کردن و گفتن چقدر خوبه! بعد من رسمن ینی تو این وضعیت بودم! :O بالاخره این‌قدر این سس مصریه فِیک طرفدار پیدا کرد که مجبور شدیم وسط غذا پا شیم بریم یه‌کمم بسازیم سریع که کم نیاد!!! حتی یه نفر بعدن اومد دستورشم گرفت ازمون! :)) :)) البته می‌گم خیلیم بد مزه نبودا ولی خب واقعن من خودم دلم می‌خواست ماست بریزم سر سفره تو سالادم به جا سس مصریمون! :D :D

F@temeh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـــان
شهر
کاشـــان
مدال المپیاد
مرحله اول ریاضی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
سخت افزار

از سوتی‌های اول ترم چی بگم بدتر از اینکه اشتباهی رفتم سرکلاس تربیت بدنیِ پسرا؟ :))
ملت با شرت ورزشی نشسته بودن من دویدم بیرون :)))

poorya.kh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهیـد بهشتی
شهر
نیشابـور
دانشگاه
علم‌وصنعت‌ ایران
رشته دانشگاه
مهندسی‌کامپیوتر

تو خوابگاه بودیم بعد دوستمون رفت چایی بذاره، بعد رفت قوری خالی کنه از رو بالکن، ولی متاسفانه در جریان نبود قوری رو 10 دقه قبلش از رو گاز برداشتیم، از قضا کسی در آن پایین بود و صدای فریادی بود که شنیده شد. :)) خبری از حال عمومی این شخص در دست نیست. :))

shirin!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کاشان
مدال المپیاد
در ارزوی طلاونقره و برنز
دانشگاه
کاشان
رشته دانشگاه
مکانیک

یه بچه ها تعریف میکرد تو دانشگاه رفته باشی دسشویی بعد در حال کرم زدن و ... باشی ببینی یه پسر امد تو دسشویی بعد کلی فوش بدی که چه بی فرهنگ و شرو کنی به انجام دادنه بقیه کارات وقتی بیای بیرون ببینی این دسشویی برادرا بوده نع خواهران :"))))

Fesad

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
مدال المپیاد
دو هفته نجوم خوندم رسیدم به یه فرمول دیگه نخوندم

برگشتم میگم: کفشام تو پامه بو از پا من نیست!!!
.
.
رفیقم تو اردو برگشته میگه:شورتاتونو بکنین تو شلوارتون(جا پیراهناتونو بکنین!)
.
.
سر کلاس زبان دیشب برگشتم گفتم:آقا پسررو negetive کنش(جا نگتیو بده!)
.
.
ی معلم رهنمایی داشتیم اومد گفت:نیوتون وختی زیر درخت گلابی بود سیب خورد تو سرش نشانه...(معلم دینی بود اومد مثال بزنه!)

1tA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397

دوستم اس‌تی‌اس زده بود که " من چه‌قد آویشنو دوس دارم >:D<" و اینا، بعد من بش پی‌ام دادم " آخ منم؛ خیلی خوش‌مزّه‌س. 8-> "
بعد دوستم گف "خودشو یا اسم‌شو؟" گفتم " کلن خوش‌مزّه‌س دیگه." :-"
آخرش فهمیدم اسم ِ دوستش آویشن بوده. :| :-"""

s123

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تــهران

عاغا این مکالمه من و یکتا (بالایی ) ـست :D

من :عاغا حالا واقعا آویشن نوع خوردنی ـم داره؟ :))
مگه مال پروانه نبود؟ :)) یکم توضیح بده اسمش که آشناس :-"

یکتا:آویشن نخوردییی؟ X_X X_X :-""
به مامانت بگو آویشن چیه، میگه یه نوع ادویه‌ی خوشمزّه که تو پیتزا هم میریزن بعضیا. :-"
× پروانه؟ می‌شه یه یکم در مورد ِ این توضیح بدی؟ :-"

من: :)) نمیدونم یه چیزی بود پروانه ـا کرم بودن دور خودشون میساختن =)) اون اسمش چی بود پَ ؟ :)) :-"

یکتا :بابا اون پیله بود، اصن ربطی به آویشن نداره. =))

Luna H.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبدکاووس
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
داروسازی

دیشب برنامه آن سوی نیمکت بود، بعد یه فیلم نشون دادن که بازی بارسلونا-نیوکاسل بود و پرسیدن این آخر نتیجه ش چند چند شد؟
چون تعداد کسایی که جواب درست میدن کمه، اونایی که درست جواب دادن رو اسماشونو میخونن.
منم خواستم اسمم شنیده بشه :D رفتم تو نت یه سرچی کردم وآخرش به نتیجه 2-1 رسیدم :-"
بعد اینو smsکردم اسمم رو هم نوشتم .مجری برنامه خوند تا حالا آقای فلانی جواب درست رو داده :-?
رفتم دوباره سرچ کردم دیدم 3-2 بوده :D و با موبایل مامانم این دفعه 3-2 رو فرستادم دوباره اسم خودم رو نوشتم :D
بعد این مجریه تقریبا اسم 10-12 نفرو خوند بازم اسم من نبود :| بعد یادم اومد که ای داد بی داد،دوباره اسم خودمو نوشته بودم که :| (یه بار فقط میشه شرکت کرد)
هیچی دیگه حالا باید تا هفته بعد منتظر سوال بعدی باشم :-"

Anita H

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّی ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
کامپیوتری بودم
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
کامپیوتر

موتورِ یکی از فامیلامون از این آپاچی هاست، ازش سوییچ رو گرفتم یه دور بزنم روحم شاد بشه، رفتم نشستم روی موتور جزئیات رو که دیدم هنگ کردم :O بعد این موتورا هندلشون کنار موتور یه جوری قرار گرفته که معلوم نیست. سمت راست موتور رو نگاه کردم تنها چیزی که دیدم یه جای پا بود با یه اهرم، فکر کردم هندل موتور، همون اهرم هست، با تمام قدرت فشارش دادم، دیدم از یه حدی بیشتر نمیره پایین. چند بار تکرار کردم دیدم نه اتفاقی نمیفته. بعد از تماس تلفنی با فامیلمون، متوجه شدم که سه ساعت دارم اهرم ترمز رو فشار میدم {-8
پ.ن: طبق آخرین آمار که به دست ما رسیده، اهرم ترمز عقب موتور پس از حرکتی که من روی اون انجام دادم، 89 درجه رو به پایین خم شده است :))

MehrnaZz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
مرحله 1 ریاضی
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
برق

دختر خالم اومد بگه چقد پاهات درازن مهرناز! برگشته میگه چقد پا داری مهرناز! :D :O :)) :))

بالا