• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خاطرات سوتی‌ها

سومپاد

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی ابتدایی که اول شدم :دی اول مسابقات احکام شهرستان اول مسابقات نمایش در شهرستان
دانشگاه
علوم پزشکی اردبیل
رشته دانشگاه
رادیولوژی
پاسخ : سوتی‌ها

معلم=سوتی دادن

پاییز

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان

ی روز همه بچه ها هماهنگ کردیم که بگیم زلزله معلم فیزیک سر کلاسمون بود تا 3 شمردیم بعد همه جیغ زدیم زلزله فرار کرد X-

666_yahud

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سبزوار
دانشگاه
علمو...کدوم علمو کدوم صنعت
رشته دانشگاه
صنایع

سلام
خوب اینجا از سوتیهایی که دادید بزارید
من خودم یکی میزارم
رفتم پای تخته زنگ ریاضیات گسسته 2x-1روی یعنی تقسیم بر 2x+1 گفتم خوب یک هارو میزنیم میشه ... بعد 2 ها و بعد X ها میشه -1

666_yahud

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سبزوار
دانشگاه
علمو...کدوم علمو کدوم صنعت
رشته دانشگاه
صنایع

به نقل از sara $_H :
یک بار تو خودم بودم داشتم از پنجره بیرونو نگاه میکردم
معلممون چند بار صدامون زده بود حالیم نشد بعد محکم زد به میز منم گفتم
بلله مامان؟ کار داری؟

sohaaaa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج

سوتی که زیاد دادم... :D...ولی اصولا هم طولانین هم باید تصویری برم نمیشه...ولی آخرین سوتی که امروز شنیدم!!
دوست 1:زنگ بزن دختر خالم اسکولش کنیم
بعد از مدتی..( :D)
دوست 2:این الان دختر خواهر مامانت بود دیگه نه؟!
دوست 1:تو دهات شما به دختر برادر مادر هم می گن دختر خاله؟!!!
:D :D :D

sim sim

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
دانشگاه
انشالله شریف

یه بار داشتم تلویزیون نگاه میکردم با برادرم (روزگار جوانی )
پشت مرده یه برج کوچیک بود منم گفتم :نگاه کن برج میلاد چقد بچه بوده ....)

lost

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان بندرعباس
شهر
بندرعباس
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از 666_yahud :
یک بار تو خودم بودم داشتم از پنجره بیرونو نگاه میکردم
معلممون چند بار صدامون زده بود حالیم نشد بعد محکم زد به میز منم گفتم
بلله مامان؟ کار داری؟
خیلی خیلی جالب و خنده دار بود :)) :)) :)) :D :D <D=حالا از پنجره داشتی به چی نگا میکردی که اینقد محوش شده بودی؟

lost

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان بندرعباس
شهر
بندرعباس
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

زبان: دیگشون رو غذاست: غذاشون رو گازه
فیزیک: از شما میگه( میپرسه) ، من نمی تونم توضیح بدم لطفا!!!!!!، من می خوام شما اینو مفهوم بشین!!!!!،
زیست: دختر خانوما و پسر خانوما!!!!!!!!
مطالعات: فیلم مورد محبوب!!!، تفاوتهای متفاوتی دارن!، رکاب می کردیم!!!، ناله غم بغل می گیره!!!!!!، داد میکردم!!!!
دقت کنید که هر معلم این سوتیا رو تو 2 ساعت داده! تازه یه سریاشم روم نمیشه بگم!!!!!!

sohaaaa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج

شیمی:اگه همین طوری پیش بره آبمون دچار کمبود میشه!! وقتی دما رو تغییر می کنیم!! پس اون نمره هایی که نمی گیرین از کجا می گیرین که نمی گیرین؟!
ناظم:سی پلاست پلاست {-8(به جای c++)!! کاری نکنید که کارتون به تعهد موندن به پرونده بکشه!!!!!!!!
مطالعات:آدم باید راز گو باشه! می دونید چرا نداره؟!واسه این داره که.... هم ارزون تره هم قیمتش بهتره
ریاضی:(خود سوتیه :D ولی من چند تا رو می نویسم فقط(باحالش طولانیه)) شما فکر کنید ما 30 نفر بودیم ولی 22 نفر بودیم!!(داشت خاطره میگفت) اگر x مساوی y باشه...y هم مساوی x باشه... 878-11 چند مبشه؟!(خیلی جدی!!(مثلا وقتی یه عدد 500 رقمی رو معلما باید ضرب و تقصیم کنن از بچه ها می پرسن با ماشین حساب حساب کنه معلم ما هم میاد میگه این چند میشه!! :-w)) و ....

lost

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان بندرعباس
شهر
بندرعباس
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از sohaaaa :
شیمی:اگه همین طوری پیش بره آبمون دچار کمبود میشه!! وقتی دما رو تغییر می کنیم!! پس اون نمره هایی که نمی گیرین از کجا می گیرین که نمی گیرین؟!
ناظم:سی پلاست پلاست {-8(به جای c++)!! کاری نکنید که کارتون به تعهد موندن به پرونده بکشه!!!!!!!!
مطالعات:آدم باید راز گو باشه! می دونید چرا نداره؟!واسه این داره که.... هم ارزون تره هم قیمتش بهتره
ریاضی:(خود سوتیه :D ولی من چند تا رو می نویسم فقط(باحالش طولانیه)) شما فکر کنید ما 30 نفر بودیم ولی 22 نفر بودیم!!(داشت خاطره میگفت) اگر x مساوی y باشه...y هم مساوی x باشه... 878-11 چند مبشه؟!(خیلی جدی!!(مثلا وقتی یه عدد 500 رقمی رو معلما باید ضرب و تقصیم کنن از بچه ها می پرسن با ماشین حساب حساب کنه معلم ما هم میاد میگه این چند میشه!! :-w)) و ....
ایول به دبیر ریاضیتون!!!!!

witted

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

به نقل از badbadakbaz :
زبان: دیگشون رو غذاست: غذاشون رو گازه
فیزیک: از شما میگه( میپرسه) ، من نمی تونم توضیح بدم لطفا!!!!!!، من می خوام شما اینو مفهوم بشین!!!!!،
زیست: دختر خانوما و پسر خانوما!!!!!!!!
مطالعات: فیلم مورد محبوب!!!، تفاوتهای متفاوتی دارن!، رکاب می کردیم!!!، ناله غم بغل می گیره!!!!!!، داد میکردم!!!!
دقت کنید که هر معلم این سوتیا رو تو 2 ساعت داده! تازه یه سریاشم روم نمیشه بگم!!!!!!
مفهوم شدی سوتی نیست به کار میبرن
من نمیدونم توضیح بدم لطفا هم سوتی نیست میتونه منظورش این باشه من نمیتونم توضیح بدم لطفا هم از اون لطفا هاست
حالا این سوتیارو کی داده خانم افشار؟

sohaaaa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج

به نقل از badbadakbaz :
ایول به دبیر ریاضیتون!!!!!
اصلا خداااااست...امروز اومده می گه مبتکران نگیرین ولی گاج رو حتما بگیرین ... خیلی کتاب قشنگیه...می تونیم خیلی خوب رو وزارتیتون کار کنیم به عنوان کتاب تقویتی!!... X-( :(( X-( :((...
امتحان دادیم...دوستم بش میگه شما از چند نمره به من 0.75 دادین تو این سوال؟! ...واسه چی کم شده؟! من فکر کنم باید 18.5 میشدم....برگه رو نگاه کرد ...(نفهمید قضیه رو) -گفتی چند میشی؟! -20 نمره رو گذاشت!! :)) :((
سوال گفته با یه ظرف 2 لیتری و یه 2 منهای رادیکال 2 لیتری چه شکلی میشه رادیکال 2 لیتر آب داشت!!...یکی از بچه ها بلند شد گفت جواب رو بعد عین ... نگاش کرد!!(نفهمید)...بعد گفت یکی پاشه قشنگ تفصیر کنه...بازم نفهمید!!...آخر سر اومده از رو جزوش یه معادله نوشته می گه این شکلی حل میشه!!! :(( :(( :((...آخه یه معلم چقد میتونه خنگ باشه؟! :((....اگه جزوه ش رو ازش بگیری نمیتونه 2 رم ضرب در دو کنه!!

@Sigm

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
مدال المپیاد
...
رشته دانشگاه
...

اینا رو گفتی یاد معلم ریاضی پارسامون افتادم.
کر کر خنده بود. :)) :))
یه بار یه پونز گذاشته بودیم تو صندلی معلم ، زنگ اول مطالعات داشتیم که یه آخ گفت و چند تا فحش زیر زبونی انداخت تنگش.
زنگ دوم این معلم ریاضی مون اومد نشست ...انتطار داشتیم اونم یه آخ بگه ، ولی انگار نه انگار که پونز گذاشته باشیم ، نشست و درسشو داد ، کلاس ترکید از خنده.
کاملا هم معلوم بود که خیلی بارشه و خوب درس میده ، چون اون سال از 33 نفر 22 نفرمون زیر 12 گرفتن(مستمر + نهایی).

mehdi.me

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
کامپیوتر

دبیر شیمی:"من نمی گم دفتر 40 برگ بردارید.ولی یه دفتر 40 برگ بردارید... "
دبیر جبر: پای تخته نوشت: "انسان های گذشتگان برای خود را اوقات شرعی می توانستند."
"گالیله فرمول فاصله منظومه شمسی از خورشید را بدست آورد."
دبیر تاریخ:"امام خمینی:آمریکا بد،شوروی بد،انگلیس از شوروی و انگلستان بدتر"
دبیر هندسه:" آر پریم زگوند "
دبیر کامپیوتر:"دنده عقب میاییم جلو"

pofila

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی D:
دانشگاه
سنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

معلم شیمی ما داش حرف می زد می گف فلان دانشمند خیلی مهم بوده کلا شیمی به دو بخش بعد از این دانشمند و قبل از این دانشمند تقسیم میشه بعد یکی از بچه ها (به شوخی) گف خانوم یعنی میلاد هم یه آدم مهمی بوده هی می گن بعد از میلاد قبل از میلاد؟؟؟؟معلمه برگش گف:بببببلللههههههههههههههههه دقیقا آفرین!!!!!!!!!!!!!!!

clever

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Kerman&#39;s Farzanegan high school
شهر
Kerman

به نقل از p.sh :
اره معلم ادبیاتمون برای اصوات مثال میزد گفت مثلا مثل جیک جیک گوسفندا
اره...خيلي با Y.R و P.SHخنديديم...فرض كنين گوسفند جيك حيك كنه....يا مثلا گنجشك بگه بع بع!!!!!!!!!!... :)) :)) :))

YASAMIN

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

به نقل از clever :
اره...خيلي با Y.R و P.SHخنديديم...فرض كنين گوسفند جيك حيك كنه....يا مثلا گنجشك بگه بع بع!!!!!!!!!!... :)) :)) :))
:)) :))
معلم ورزش:اعداد زوجی مثل 2 3 4 6 8 :))

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

امروز یکی از معلم ها ( هیچ توضیح اضافه تری نمیتونم بدم! ) گفتن " ... تو آتش سوزی، ممکنه یه نفر غرق شه... "

بچه ها بعدش میگفتن ما رفته بودیم دریا دیدیم یکی تو آب سوخت همسایه بقلی وقتی خونش آتیش گرفت بچه اش غرق شد...

بالا