• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خاطرات سوتی‌ها

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
پاسخ : سوتی‌ها

به نقل از shershere :
سلام
یه روز یه مسئله اثباتی بهمون داده بودن ...
من هم سرصع دستمو بالا گرفتم ...
وقتی رفتم اینجا یه مشت راه حل نوشتم ... آخر سر که برگشتم دیدم معلم و بچه ها دارن چپ چپ نگاهم می کنن!
با یکم دقت فهمیدم ... مثلا اگه باید از فرض به حکم این مسئله می رسیدم ... از فرض به همون فرض رسیده بودم!!!
اولا" سریع ! :))
بعدشم این که خوبه ! :)) یکی از اساتید کلاس ما ( ایشون واقعا" نخبه هستن :)) ) از حکم به خلاف فرض رسیدن ! :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) دهنه دبیر جبر سر*یس شده بود ! مونده بود بهش چی بگه ! :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) ( اثبات کرد فرض غلطه ! )

alex delpiero

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی (شعبه دیگری ندارد ...)
شهر
کرج
مدال المپیاد
سال 1388 قبولی المپیاد نجوم مرحله اول ، سال 1389 و 1390 قبول مرحله اول المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق

یه معلم ریاضی داریم خیلی باحاله
تعریف می کرد
می گفت تو تصحیح برگه ها سوتی های زیادی دیده
دو تاش برای نمونه :
می گه من عادت دارم رو رادیکال فرجه اش رو می زارم (2 رو) که معمولا نمی زارن
خلاصه معلم نوشته بود رادیکال 2 که فرجه رادیکال رو هم همون 2 گذاشته بوده که نمی زارن (عادت داره دیگه) یارو دو رو با دو زده نوشته 1
یه بار دیگه هم دقیقه همینطور یارو دو رو با دو زده یه رادیکال خالی جلوی مساوی نوشته

یه بار با دوستام داشتیم از تو کوچه بقلیمون راه می رفتیم یهو دوستم گفت بیا بریم این سوپر مارکته یه چیزی بخریم. منم گفتم نه بابا من هر بار از این یه چیزی خریدم تاریخ انقضا گذشته بوده و خیلی بده سوپر مارکتش و ... (با صدای بلند رو به دوستم که رو به سوپر بود گفتم (من پشتم به سوپر بود)) یهو برگشتم دیدم یارو زل ( درست نوشتم زل رو؟ ) زده تو چشام. ما هم دویدیم و رفتیم

hidden

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطان شهیدان
شهر
کرج
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
دارو

یه بار بچه ها جمع بودیم ماالشعیر مهمون کرده بودم (میخوری باید شیشه رو بزاری تو جعبه)
یکی از دوستای جدیدم هم بود یکی واسش خریدم ..از خوشحالی شیششو با خودش برد...

ما راهرومون با پیش دانشگاهی ها یکیه ( کلا کلاس 3 تو هر پایه ای حکومت خود مختاره )
معاون پیشا هم یه هفته ای میشه که عوض شده ...
داشتیم تو کلاس فوتبال بازی میکردیم یهو معاون پیشا اومد تو یکی از بچه هارو برد دفتر ...
یکی دیگه از بچه ها شاکی شده بود به ما میگفت : چقدر پر رو... دو روزه اومده داره شاخ بازی در میاره واسه ما ...
برگشت معاون پشت سرش بود lol .... مرد از خجالت

hidden

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطان شهیدان
شهر
کرج
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
دارو

دبیر دفاعی داره خاطره تعریف میکنه یهو ریست میشه :
وقت عملیات بود و تویه منطقه بودیم و ...(داره فکر میکنه ادامش چی بود؟) تویه منطقه بودیم دیگه (2بار).. :P.خب بریم سراغ درس .... :)) :))

دبیر زیست : خب این بیماری (هانتیگتون) علائمی داره مهمترینش : مرگه!! O0 O0 {-8 {-8

حالا که سوتیارو داریم میگیم خالیبندی رو هم بگیم که از نوع تابلوش = سوتیه :-\

دبیر اجتماعی راهنمایی : تو جاده ی چالوس بودیم سرعتمون رفته بود بالا ماشین هم ترمز درست وحسابی نداشت ... سرپیچ در ماشینو باز کردم پامو گذاشتم رو لاستیکــــــــــــــــــــ :-\ :-\ O0 O0 O0 ... (وای آخرشههه)

دبیر دفاعی : (کامل یادم نیست) ..فلانی اومد تو یوزی دستش بود ... گرفت سمت ما ...گفتیم شوخی نکن خطر داره ...دیدیم شلیک کرد ...یه لحظه فکر کردیم مردیم بعد دیدیم گچ تو هوا پره ... نگو لوله ی تفنگ کج بوده تیر خورده تو سقف ( خدایـــــــــــــــا ) :O :O :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((

دبیر جدید فیزیک(ساداتیان) (طراح سوالات مرآت) : بچه ها فیزیک درسیه که سطح سوالاش خیلی قابل انعطافه ...مثلا به من میگن آقای ساداتیان ...میگم : بله .. میگن : ما یه آزمون میخوایم که از 10000 نفر 4000 نفر فقط قبول شن ... نه 4001 نفر(دقیقا اینو گفت :O) میگم : باشه طرح میکنم :-w :-w :-w {-8 {-8

SH2

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
Farzanegan 1
شهر
Tehran

تکه کلام معلم ریاضیمون : این که خیلی بدیهیه!!!

حالا سه ساعت داشت یه فرموله بزرگو اثبات می کرد اما تهش حتما باید بگه این که خیلی بدیهیه!!!!!

محدثه

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد
مدال المپیاد
سوت:دى
دانشگاه
دانشكاه يزد
رشته دانشگاه
داروسازي

امروز می خواستم در کلاس بغلی رو باز کنم هر چی زور زدم فاتیده نداشت جفت پا رفتم تو در
بعد هم خودم هم در افتادیم تو کلاس ...خفن ضایع شدم

محدثه

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد
مدال المپیاد
سوت:دى
دانشگاه
دانشكاه يزد
رشته دانشگاه
داروسازي

معلم ریاضی مون سوال که می خواد حل کنه میگه این جوری میشه الی اخر
تکه کلام مدیرمون هم بعضا مشاهده می شود ....
و

.
.
.
.

mgh-nano

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرمان
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
cs

یه روز سر کلاس کانون نشسته بودیم ، استادمون یه چیزی پرسید ، (از reading) منم جو گیر ، خوشال پا شدم جواب دادم ، وسطاش که رسیدم ، دیدم همه زدن زیر خنده ، خودم نفهمیدم چی شده ، بعد یکی از دوستام جریانو توضیح داد ، گرفتم چه سوتی عظیمی داده بودم : حالا فرض کنین جمله در مورد خواهر و برادرای طرف بوده ، Her brothers & khahers .... خودمم کلی خجالت کشیدم ! :D

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

زنگ هند3 تو یه عالم دیگه بودم دبیر پرسید شعاع دایره حل شدم گفتم پی آر 2 ! :)) ( از دستی سوال کرد عوضی ! )

3ggerman

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

زنگ هند3!!!‌وای!
انتظار نمیرفت بخواد درس بپر3! جالب اینجاست که با اینکه آسونه و هیچی نداره کسی نمیخواست بره! در جو مرگ آور استرس! یکیرو صدا کرد گفت نمیام!‌ (این شرایط خیلی بده!‌داری میمیری که یه وقت صدات نکنه تا یکیو صدا میکنه حالت جا میاد بعد طرف بگه نمیام!) بعد نفر بعدیرو صدا کرد! مانی! اینجا عضون و قلو هسن! من سرم رو کتابم بود نمیدیدم اوضاع رو! گویا جو ساکت بوده و کسی هم حرف نمیزده! من برا خودم داشتم اونزیر میگفتم : مانی برو! تو رو خدا برو! یکیتون برین! گویا همه داشتن میشنیدن ! من سرمو برداشتم معلم با چشای میرغضب داشت نیگام میکرد( معلم مرد هستن!) عصبانی شدن گفتن 5 نمره خارج از کتاب میدم تو امتحان :D خوبه سفت میشیم!!!

papari

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين
شهر
اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسي صنايع

به نقل از 3ggerman :
زنگ هند3!!!‌وای!
انتظار نمیرفت بخواد درس بپر3! جالب اینجاست که با اینکه آسونه و هیچی نداره کسی نمیخواست بره! در جو مرگ آور استرس! یکیرو صدا کرد گفت نمیام!‌ (این شرایط خیلی بده!‌داری میمیری که یه وقت صدات نکنه تا یکیو صدا میکنه حالت جا میاد بعد طرف بگه نمیام!) بعد نفر بعدیرو صدا کرد! مانی! اینجا عضون و قلو هسن! من سرم رو کتابم بود نمیدیدم اوضاع رو! گویا جو ساکت بوده و کسی هم حرف نمیزده! من برا خودم داشتم اونزیر میگفتم : مانی برو! تو رو خدا برو! یکیتون برین! گویا همه داشتن میشنیدن ! من سرمو برداشتم معلم با چشای میرغضب داشت نیگام میکرد( معلم مرد هستن!) عصبانی شدن گفتن 5 نمره خارج از کتاب میدم تو امتحان :D خوبه سفت میشیم!!!
اون تیکه که :D پا میکوبیدی رو زمین میگفتی من استرس دارم بیشتر سوتی بود !!! O0 O0 O0 {-8

3ggerman

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از XsPiR@te :
اون تیکه که :D پا میکوبیدی رو زمین میگفتی من استرس دارم بیشتر سوتی بود !!! O0 O0 O0 {-8
خودتی :D

Ajax

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدقدوسی
شهر
قم
دانشگاه
علوم پزشکی قم
رشته دانشگاه
پزشکی

ریاضی:آقا جون
مطالعات:اجازه بده
زیست:وبا
عربی:یه دونه می زنما...(مثل علی دایی)
دین وزندگی:یه جوک می گه فقط خودش می خنده

SaraN

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندرعباس
مدال المپیاد
المپیاد آیندگان با کسب رتبه سوم
المپیاد کارسوق
المپیاد قطب چهارم

سوتی (ت)به آدابتور گفت آداکتور
سوتی(ر) به رکورد های گینس میگه رکورد های گنیس
[flash=200,200][/flash] :)

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

نهال ( يكي از دوستام ) داشت با دوستش سر كلاس حرف ميزد كه دبير ديني گفت ( با صداي بلند ) : خانوم چيكار مي كني؟
نهال : حرف مي زدم...
خانوم : نه....! معذرت خواهي قبول نمي كنم...عذر خواهي يعني چي....از همون اول خراب نكن تا به غلط كردم نيفتي!!!*
*پاورقي:برداشت آزاد..!

amo

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
كاشان
رشته دانشگاه
دندان پزشکی خوراسگان

دين و زندگي : هيس هيس هيس
شيمي : همه لغتاشو كه توش ر داره مثله كزازي مي گه :ررررررررررر
فيزيك : عاشقشم و هيچيم سوتي نمي ده
هندسه : شوخي مي كني

nresi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
فیزیک
دانشگاه
-

یه بار داشتم از در کلاس میرفتم بیرون در زدم...:))

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

من يكبار به دبيرمون گفتم : مامان .. !

به دبيراي مرد هم كه زياد ميگم خانوم ... !

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به کاور کار تتلو و طعمه دقت کنین , یکی بهش زنگ بزنه , طعمه رو تعمه نوشته ! :))

مهتاب

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
دانشگاه
BUMS
رشته دانشگاه
Med

یه بار سر کلاس زیست به جای اینکه معلمو صدا کنم بلند گفتم ماما!!ن

بالا