• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

رسم گراف های خانوادگی

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID
پاسخ : رسم گراف های خانوادگی

به نقل از پویا م :
یک سوالی. الان اگه من بخوام تو این کار کمک کنم. دقیقا باید از کجا شروع کنم الان؟
شاخه های آخری رو چک می کنی، اگه کسی بچه داشت که مینویسی، اگه نداشت هیچی، بعد برای بچه هاشونم همین کارو می کنی الی آخر

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از GCD :
شاخه های آخری رو چک می کنی، اگه کسی بچه داشت که مینویسی، اگه نداشت هیچی، بعد برای بچه هاشونم همین کارو می کنی الی آخر
بعد یه سوال دیگه. اونجا که نفیسه اشرافی به پسر محمد صادق روحانی و مهدی هاشمی وصله ینی دوباره ازدواج کرده؟

sk1v

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 3
شهر
تهران

ازدواج خانم اشراقی با پسر آیت الله روحانی معتبره . بعضیا میگن طلاق گرفت زن مهدی هاشمی شد
اما من جای معتبری اینو ندیدم. آقا GCD ! لطفاً اگه جای معتبری بود بگین :)

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از پویا م :
بعد یه سوال دیگه. اونجا که نفیسه اشرافی به پسر محمد صادق روحانی و مهدی هاشمی وصله ینی دوباره ازدواج کرده؟
به نقل از sk1v :
ازدواج خانم اشراقی با پسر آیت الله روحانی معتبره . بعضیا میگن طلاق گرفت زن مهدی هاشمی شد
اما من جای معتبری اینو ندیدم. آقا GCD ! لطفاً اگه جای معتبری بود بگین :)
آره مثل این که دوباره ازدواج کرده، چون اون زمان برام عجیب به نظر اومد سرچ کردم و به ایرنا رسیدم با این متن

یک منبع مطلع در گفت و گو با ایرنا از تلاشهای نفیسه اشراقی(همسر دوم مهدی هاشمی) برای دریافت مدارک قانونی جهت سفر به لندن و پیوستن به مهدی هاشمی رفسنجانی خبر داد.
یک منبع مطلع که خواست نامش فاش نشود در گفت و گو با ایرنا گفت: نفیسه اشراقی که به منظور ملاقات با مهدی هاشمی رفسنجانی به دبی سفر کرده و کماکان در آنجا به سر می برد، روز قبل ضمن مراجعه به سفارت انگلستان در امارات متحده عربی درخواست ویزا جهت عزیمت به لندن را داشته است.
این منبع افزود: وی ترجیح می دهد از این پس به جای دبی در لندن با مهدی هاشمی رفسنجانی ملاقات داشته باشد.

که الان هرچی سرچ می کنم فقط توی سایتایی که ازش نقل قول گردن پیداش می کنم و نه ایرنا

• لایک
امتیازات: sk1v

sk1v

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 3
شهر
تهران

من اینو هفته پیش ساختم بعد میخواستم کاملش کنم ،دیدم اصلاً حالش نیست :-"
مث مال مولانا GCD خوشگل هم نیست کج و کوله است یه بلایی سرش بیارین دیگه (;
نکات:
1-از بعضیا صرف نظر کردم مثلاً سید علی خاتمی چندان فعالیت سیاسی نداره نیاوردمش
2-در اکثر موارد از القاب حتی سید برای سادات صرف نظر کردم . برای خلاصه کردن بوده نه خدای ناکرده بی احترامی
این هم لینکش :D

بالا