• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مشکل با iTunes

• شروع کننده موضوع

Xerxes

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
مدال المپیاد
دارم برای شیمی می خونم
سلام دیروز یه iPod Touch خریدم حالا وقتی می خوام iTunes رو نصب کنم هر چقدر روی آیکنش دابل کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمی افته تو ویندوز 7 و Xp امتحان کردم و از دو جا هم دانلودش کردم. ولی نمی شه که نمیشه می شه یه کمکی بکنید؟ :-ss

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی
پاسخ : مشکل با iTunes

از تو خود سايت اپل دانلود كن....
به اين سايت هم يه سر بزن....
www.i-phone.ir

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

منم دفعه اول که iTunes دانلود شده پوستم کنده شد! دانلود میشد ولی هر چی میزدی انگار نه انگار...

البته مال من مشکل خیلی خاصی نبود ، 2 3 بار در اوردم دوباره زدم به کامپیوتر درست شد...

• شروع کننده موضوع

Xerxes

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
مدال المپیاد
دارم برای شیمی می خونم

به نقل از علي-Ali :
شما برو همين سايتي كه دادم بزرگترين فروم فارسي آيپاد و آيفونه من خودمم هر وقت برا آيپادم مشكلي پيش مياد ميرم همين سايت....
مشکل تو همین سایت حل شد حالا یه مشکل دیگه:
به نقل از Xerxes I Of Persia :
سلام iTunes آیپاد منو نمی شناسه ؟ چی کار کنم ؟
ضمنا باید بگم که الان ویندوز آیپاد من رو به عنوان یک دوربین دیجیتال می شناسه!

Sadaf.Tb

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی

iTunes من رو ویندوز 7 کار می کنه من رفتم از همون جایی که ای پادمو خریدم iTunes گرفتم

parnian.d

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزنگان1 بندرعبّاس
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

وقتی itunes رو dl کردید باید هر بار که ipod رو وصل میکنید به پی سی توی itunes شناسایی تون بکنه. اون دوربین دیجیتالی واسه اینه که از اونجا نمیتونید به برنامه های ipod touch دسترسی پیدا کنید. باید حتما" از نرم افزار itunes باشه

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

من میخوام itunes 9 رو دانلود کنم...

به جز اینجا از جای دیگه ای نمیشه؟

The.3zar

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
نرفتم
شهر
کرج
دانشگاه
اینترنت
رشته دانشگاه
IT

منم آیپاد تاچ 32 گیگ دارم وقتی وص میکنی خودش میاد اگه نیومد ریبوت و ریسپرینگ کن درست میشه اگه نشد shsh آیپادت مشکل داره ! اصلا آیپادت اکتیو شده؟

clever

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Kerman's Farzanegan high school
شهر
Kerman

میتونید کد error که میده رو سرچ کنید.بر اساس توضیحاتی که برای اون کد هست مشکلتون حل میشه.

Sahar.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فـرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شريف
رشته دانشگاه
مهندسی كامپيوتر - IT

من یک مشکلی پیدا کردم با آیپادم. :-"

به دلایلی مجبور شدم که ویندزومُ عوض کنم واسه همین برنامه ی "i-Tunes" که تو درایو c نصب شده بود پاک شد طبیعتاً. :د حالا یکی جدید ریخته شده واسم ولی نمیتونم باهاش چیزی روی آیپاد بریزم. :د چی کار باید کرد؟ :-?

+هیچگونه اطلاعات تخصصی ای در این زمینه ندارم. :-" لطفاً اگه میشه توضیح عامه فهم بدید. :د ممنون.

jamadi1377

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سمنان
به نقل از سـحر :

به دلایلی مجبور شدم که ویندزومُ عوض کنم واسه همین برنامه ی "i-Tunes" که تو درایو c نصب شده بود پاک شد طبیعتاً. :د حالا یکی جدید ریخته شده واسم ولی نمیتونم باهاش چیزی روی آیپاد بریزم. :د چی کار باید کرد؟ :-?

+هیچگونه اطلاعات تخصصی ای در این زمینه ندارم. :-" لطفاً اگه میشه توضیح عامه فهم بدید. :د ممنون.
Behtarin kari ke mitoni koni inke appharo az tarigh i fun box ya itools ya pc siut nasb koni tosh ke itools az hamash behtare age khili esrar dari ba itunse kar koni ba itools az appha back up begir ba itunse ejra kon hamasho ke baz kardi itunse mese ghablesh mishe

Sent from my iPod touch using Tapatalk

Parkoury

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلامه حلی 5
شهر
تهران

به نقل از سـحر :

میتونید از برنامه های جایگزینی مثل iFunbox یا iToolsاستفاده کنید

mojahedazam

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از jamadi1377 :
Behtarin kari ke mitoni koni inke appharo az tarigh i fun box ya itools ya pc siut nasb koni tosh ke itools az hamash behtare age khili esrar dari ba itunse kar koni ba itools az appha back up begir ba itunse ejra kon hamasho ke baz kardi itunse mese ghablesh mishe

Sent from my iPod touch using Tapatalk
اولا که لطفا فینگلیش ننویسید و فینگلیش نویسی ممنوعه :-w :-w

دوما ایشون گفتن:

پس احتمالا با جیلبریک آشنایی ندارن پس چه جوری قراره آیپادی که جیلبریک نیست و طبعا توییک appsync ندارن
پس چه جوری قراره با اون نرم افزارایی که معرفی کردید اپ بریزن =)) =))
پیشنهاد من
وقتیکه دیوایستون با یک اپل ایدی سینک میشه دیگه نمیتونید با اپل ایدی دیگه ای سینکش کنید...
حالا دوتا راه دارید یا اینکه کلا بیخیال اپ ها بشید و فایل هاتون مثله موزیک و عکس و ویدیو رو با نرم افزارایی که دوستان معرفی کردن بریزید
یا اینکه جیلبریک کنید....

بالا