• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بازي های آنلاين

کدوم بازی اینترنتی رو تا حالا بازی کردید؟

• تراوین

رای‌ها: 18 41.9%
  • ایکاریم

رای‌ها: 3 7.0%
  • هتریک

رای‌ها: 2 4.7%
  • مای اف سی

رای‌ها: 1 2.3%
  • جنگ خان ها

• سایر بازی ها

رای‌ها: 13 30.2%
  • تا حالا بازی اینترنتی نکردم.

• رای‌دهندگان
    43
  • شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
تراوین :
این بازی توی مدرسه ما حسابی طرفدار داره. اون قدر بچه ها تو مدرسه به این سایت رفتند که مدرسه این سایت رو بلوک کرد از سرور.

انجام بازي هاي تحت وب لذت خاص خود را دارد و هم زماني كه شما درحال انجام بازي هستيد بيش از هزاران نفر در سراسر دنيا مشغول انجان آن بازي مي باشند.

يكي از اين بازي ها تراوين است. اين بازي به گونه اي است كه با ثبت نام در سايت يك دهكده به شما داده مي شود كه مي توانيد نام دلخواه خود را برروي آن بگذاريد . سپس 4 نوع منابع در اختيار شما مي باشد : چوب,خشت,آهن و گندم قبل از اینکه دهکده را توسعه دهید مي بايست که مزارع و معادن را گسترش دهید تا موجودی منابع بالا برود و با کمبود منابع مواجه نشوید و سه نوع قوم وجود دارد كه مي توانيد انتخاب كنيد پس از توسعه منابع و دهكده خود و ايجاد لشكري از جنگجويان بازي وارد فاز جديدي مي شود از اين به بعد شما مي توانيد جهت دسترسي به منابع دهكده هاي ديگر به جنگ آنها برويد و درصورت پيروزي منابع آن را از آن خود كنيد ويا بايد مراقب منابع خود از دستبرد ديگران باشيد وسعي در ذخيره طلا كنيد حتي مي توانيد با دهكده هاي ديگر پيمان اتحاد بسته و عليه دهكده هاي ديگري اعلان جنگ كنيد. مطمئناً اين بازي با محيط جالب وفانتزي خود شمارا مدتها سرگرم خواهد نمود.

آدرس سايت : http://www.travian.com

نسخه فارسي سايت : http://www.travian.ir

TnT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام
پاسخ : تراوين ، لذت يك بازي آنلاين

آقا شما Mota هستی ؟! من TNTS هستم . به من یا نامردی حمله کرد . منم هنوز اصلاً اتحاد تعیین نکردم ...
فعلاً دارم مقابله می کنم باهاش ! اگه میشه واسم دعوت نامه ی اتحادتو بفرست .

AmorE

Meyo
نام مرکز سمپاد
راهنمایی حلی 2- دبیرستان حلی 3
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
اینستاگرام

یه بازی خیلی قشنگ تر از تراوین.
بازی ای به اسم ایکاریام.
شما تو این بازی اجناسی رو که دارید با هم تجارت می کنید و مردم بیچاررو غارت.  می تونید عضو اتحاد های بازی هم بشید که از قابلیت های اون گروه برخوردار می شید.
بازی در جزیره هایی که تو بازی تعبیه شده و روی یک دریا در دنیایی به اسم Alpha جریان داره. شما وقتی عضو می شید، سرور به طور رندوم شما رو به یه جزیره میفرسته که به مرکز شهراتون معروفه.
در این بازی 4 منبع: آب انگور( برای شادی مردم و جمعیت)، سنگ(برای ساختمان سازی)، کریستال(برای دانشگاه ها و تحقیقات علمی) و گوگرد( برای قوای جنگی) وجود داره. شما اول بازی شانسی تو یکی از این 4نوع جزیره می اغتید و حق انتخابی ندارید.
در هر جزیره یک جنگل هم قرار داره که با استفاده از چوبی که از اون در میارید می تونید ساختموناتونو آپ کنید. سکه و معابدی نیز در بازی وجود داره که قابلیت های جالبی برای هر کدومش جداگانه گذاشته شده.
آپ های ساختمونام به مرور زمان تایمش اضاف میشه. دانشگاه هم در بازی وجود داره که شما دانشمنداتوتو اونجا مشغول خرخونی می کنید تا واستون اختراعات جالبی در سبک های مختلف بر اساس سلیقتون انجام بدن.
گرافیک بازی کارتونیه ولی خیلی باحاله. این بازی به تازگی ایرانیش اومده و هر روز هم جمعیتش اضافه می شه. یکی از قشنگترین بازی های اینترنتی ای هست که تا به حال دیدم. اگه طرفدار بازی های اینترنتی هستید حتما این بازی رو هم امتحان کنید.
با بچه های سمپادی یه اتحاد هم اونجا تشکیل دادیم که می تونید به ما ملحق شین تا با هم پیشرفت کنیم و دور هم باشیم.
اسم سایت فارسی بازی: http://s1.ir.ikariam.com
اگه می خواین امتیازات نجومی رو ببینین وارد سایت خارجیش بشین، ولی اونجا به تمام معنا له میشین!: http://s1.ikariam.org
اتحادی که بین سمپادی ها هست و ما توشیم(اگه اومدین بازی کنید حتما عضو شین): XIII(فعلا اسمش اینه)
منم سرپرست گروه اونجام، کاری داشتین در خدمتم. اسمم تو بازی: ViVi
مختصاتم: 51x,41y
اسم شهر اصلیمم: White Temple
منتظرتون هستیم!

broodfather

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
دادم ! ;D
دانشگاه
نمیدونم ... اگه خدا بخو�
رشته دانشگاه
اسب سواری با سگ

سلام. منم تو پیمان نامه مهرابم. به نظر من ایکاریم یه جانشین عالی برای تراوین هستش . حتما یه سر بزنین . پیمان حلی ها : XIII

• لایک
امتیازات: TMNT

TnT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام

آقا منم اومدم ! TNTA هستش اکانتم . فقط یه راهنمایی بکن ! من الان نمیدونم باید چیکار کنم ؟!!!

AmorE

Meyo
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
اینستاگرام

رو چشم.
بیا اونجا کامل بهت میگم.
مثل الان! (;

my sampad

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

برای اتحادیه ی سمپاد ایکاریم برام دعوتنامه بدین لطفا :( :( :( :(

AmorE

Meyo
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
اینستاگرام

به نقل از my sampad :
برای اتحادیه ی سمپاد ایکاریم برام دعوتنامه بدین لطفا :( :( :( :(
مختصاتت رو بده. پیدات بکنم. بعد بهت می گم چی کار کنی تا بیای پیش ما. اتحاد SaMpad EmPire. منتظر جوابت هستم تا زود تر عضوت کنم.

my sampad

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

Quauos [64:52]

نامم fatehalpha

AmorE

Meyo
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
اینستاگرام

بهت یه پیغام دادم.
جوابمو بده تا پیدات کنم.

Lorca

کاربر فوق‌حرفه‌ای
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی سلولی و مولکولی

اينطور كه از توضيحات بازي برمياد خيلي به Cybernations شبيهه...با اين فرق كه Cybernations بازي بين كشورهاست و حقيقتا سياست و استراتژي ميخواد بازي كردنش! www.cybernations.net
اينجا بسياري از فروم ها از كشورهاي مختلف (حتي تو ايران چند تا فروم اونجا اتحاديه دارن) براي خودشون تشكيل اتحاديه دادن تا با هم بمونن و فقط دين رسمي، نوع حكومت، رنگ تيم و اتحاديه كه توش عضو ميشيد ميتونه كلا سياست هاي كشور ديد كشورهاي ديگه رو نسبت به شما عوض كنه. بازي به لحاظ سياسي و استراتژي خيلي شبيه دنياي واقعيه. فقط يك مقدار پيچيده ست و اگه كسي خواست بازي كنه ميتونم راهنماي كامل رو براي بفرستم...

rainbow

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تهران

سلام :D
ممنون میشم اگه یه توضیح مختصر راجع بهش بدین (منظورم یه کم بیشتر از اونی که گفتین) :D
من تازه رفتم تراوین...بلد نیستم :(
مرسی

TnT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام

به نقل از rainbow :
سلام :D
ممنون میشم اگه یه توضیح مختصر راجع بهش بدین (منظورم یه کم بیشتر از اونی که گفتین) :D
من تازه رفتم تراوین...بلد نیستم :(
مرسی
تو کدوم سرور هستین ؟! بگو تا بتونم کمکت کنم . من سرور 1 ایران و سرور 3X .com هستم . اگه تو اینا بودین بهم خبر بدین ، کمکتون کنم . ترجیحاً بیایین سرور 3X !

rainbow

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تهران

ا
به نقل از TNT :
تو کدوم سرور هستین ؟! بگو تا بتونم کمکت کنم . من سرور 1 ایران و سرور 3X .com هستم . اگه تو اینا بودین بهم خبر بدین ، کمکتون کنم . ترجیحاً بیایین سرور 3X !
اگه ممکنه میگین سرور ها با هم چه تفاوتی دارن؟

TnT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام

به نقل از rainbow :
ااگه ممکنه میگین سرور ها با هم چه تفاوتی دارن؟
سرور 3x تو com سرعتش همونطور که از اسمش معلومه 3 برابر عادی ها هستش . سرور 1 ایران قدیمی ترین سرور هستش ( تو ایران ) و منم فقط تو سرور 1 ایران هستم ولی سرور 1 و 2 و 3 ایران هیچ فرقی به جز سنشون با هم ندارن . ولی همونطور که بالا گفتم به دلیل سرعت خیلی بیشتر سرور 3x ، بهرته بیایین سرور 3x . چون من تو سرور 3x بعد از سرور 1 ایران عضو شدم ( حدود 15 روز اختلاف ) الان تو سرور 3x جمعیتم خیلی بیشتر از سرور 1 ایران هستش !

rainbow

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تهران

به نقل از TNT :
سرور 3x تو com سرعتش همونطور که از اسمش معلومه 3 برابر عادی ها هستش . سرور 1 ایران قدیمی ترین سرور هستش ( تو ایران ) و منم فقط تو سرور 1 ایران هستم ولی سرور 1 و 2 و 3 ایران هیچ فرقی به جز سنشون با هم ندارن . ولی همونطور که بالا گفتم به دلیل سرعت خیلی بیشتر سرور 3x ، بهرته بیایین سرور 3x . چون من تو سرور 3x بعد از سرور 1 ایران عضو شدم ( حدود 15 روز اختلاف ) الان تو سرور 3x جمعیتم خیلی بیشتر از سرور 1 ایران هستش !
مرسی از کمکت! حالا بعدا میام جنگ! :D

TnT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام

بالاخره یه روز همه چی تموم میشه ، 2 روز پیش هم تراوین سرور اسپید com. تموم شد . یعنی ناتار ها بالاخره تونستن شهرشون رو تموم کنند .

مجید

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی قم

به گمانم به درد ما Dial up یی ها نخورد. [-(

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

تراوین که مشکلی با دایال آپ نداشت !

navidbh

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی-اهواز

اینجا کسی تو سرور 3 تراوین ایران شهر داره؟

بالا