• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

برگه پاسخنامه تست

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
به قول بچه ها راهو باسه بقیه باز گذاشتیم
دانشگاه
شریف(ارشد)-شیراز(کارشناسی)
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند
پاسخ : برگه پاسخنامه تست

به نقل از One Minute :
خب دونه دونه که نقطه نمیزاری توی پاسخ نامه ، صفحه به صفحه نقطه میزاری ، یعنی 10 تا 10 تا
خوب ببین یه بار روش وقت میذاری ، یکم از وقتت میره صرف خونه پر کردن باز دوباره بر میگردی پر میکنی خوب خیلی وقت میگیره ! حالا 10 تا 10 تا یا یکی یکی فرقی نداره همون وقت پر کنش برو دیگه !

One Minute

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شـــــاهی

به نقل از ali 73 :
خوب ببین یه بار روش وقت میذاری ، یکم از وقتت میره صرف خونه پر کردن باز دوباره بر میگردی پر میکنی خوب خیلی وقت میگیره ! حالا 10 تا 10 تا یا یکی یکی فرقی نداره همون وقت پر کنش برو دیگه !

ببین این کار 2 تا فایده داره

1. یک اینکه اگه شما بخوای دونه دونه وارد کنی ، باید برای 10 سوال ، 10 بار برگه سوال رو بزنی کنار و به پاسخ نامه رجوع کنی که وقتت خیلی گرفته میشه
2. دو اینکه وقتی شما 100 تا خونه رو نقطه گزاری میکنی بعد 1 دقیقه وقت واسه پر کردنشون میزاری ، باعث میشه که 1 دقیقه مغزت استراحت کنه

به نظرم اینجوری بهتره !

nikooo

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ƒαяℨαᾔℯℊαᾔ кαṧℌαη
شهر
کاشــــــان
دانشگاه
تهرانـــــــ
رشته دانشگاه
معماری

منم سوالات خوب روتوی خود کتاب علامت می زدم و به نظرم کار بهتری هست تا اینکه توی برگه ی تست علامت زده بشه چون احتمال گم شدن اون برگه زیاده(برای من این اتفاق زیاد افتاده).
خوب چرا برگه ها رو توي يه پوشه :D جمع اوري نكنيم؟ :-/

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

این که اول نقطه بذارین بعد پر کنین یا نه بیشتر به خودتون بستگی داره که چجوری عادت دارین من مثلا اگه بخوام اول نقطه بذارم بعد برگردم اعصابم خورد میشه حس میکنم نصفه کاره مونده جواب دادنم :D

در مورد اینکه برگه پاسخ نامه ممکنه گم شه گاج یه سری دفترچه ای داره 100 تا فکر کنم توش هست اگه بخواین میتونین بکنین جدا گنین اگه نه هم وصل باشه

من خودم مشکلی که با این برگه پاسخ نامه ها داشتم این بود که مثلا من میخواستم از تست 1274 بزنم بعد اول کلی میشستم عدداشو تنظیم میکردم واسه خودم یا وسطاش اگه یه سؤالو نزده بودم میخواستم برگردم هی باید دنبالش میگشتم که کدوم بود ==> ترجیح میدادم رو یه برگه شماره سؤالو با جوابش بنویسم :D ولی در کل پاسخ برگ که باشه هم راحت تر میبینین چند تا تست از یه مبحث زدین هم غلط ها و نزده ها

واسه غلطا و نزده ها هم من اونایی که مشکل بی دقتی بود یعنی بار دوم راحت حل شده بود رو شماره سؤال هم تو پاسخ برگ هم تو کتاب مارکر زرد میکشیدم اونا که مشکل بلد نبودن بود رو صورتی ولی بازم به همون دلیل به هم خوردن شماره سؤالا که گفتم واسه ام از تو کتاب دیدن راحت تر بود

a_mat_1995

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
اردبیل
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

برای اینکه پاسخ نامه ها گم نشن میتونین بعد از تست زدن هر پاسخ برگ بذارین لای همون کتاب تست.
برای اینکه عدد ها رو هم گم نکنین بهتره این کارو انجام بدین : چون معمولا پاسخ نامه ها 300 تا 300 تا هستن می تونین عددا رند کنین مثلا تست 1274 از شماره 74 به بعد بزنین یا 567 از 267به بعد(باقیمانده به 300)
البته تو دوران جمع بندی سعی کنین با پاسخ نامه های سنجش کار کنین چون پاسخ نامه های معمولی بلوک های ده تایی دارن ولی ماله سنجش اینجوری نیست

ghezi

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرمانشاه
شهر
کرمانشاه
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشا
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از امیـــ ع ـــر :
برای اینکه پاسخ نامه ها گم نشن میتونین بعد از تست زدن هر پاسخ برگ بذارین لای همون کتاب تست.
برای اینکه عدد ها رو هم گم نکنین بهتره این کارو انجام بدین : چون معمولا پاسخ نامه ها 300 تا 300 تا هستن می تونین عددا رند کنین مثلا تست 1274 از شماره 74 به بعد بزنین یا 567 از 267به بعد(باقیمانده به 300)
البته تو دوران جمع بندی سعی کنین با پاسخ نامه های سنجش کار کنین چون پاسخ نامه های معمولی بلوک های ده تایی دارن ولی ماله سنجش اینجوری نیست
خوب این پاسخ برگ سنجش رو از کجا گیر بیاریم؟ :-??
من tick talk گاج رو دارم.فک می کردم فقط گاج از اینا داشته باشه :-/

a_mat_1995

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
اردبیل
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از ghezi :
خوب این پاسخ برگ سنجش رو از کجا گیر بیاریم؟ :-??
من tik tak گاج رو دارم.فک می کردم فقط گاج از اینا داشته باشه :-/
معمولا مدارسی که آزمایشی سنجش برگزار میکنن پاسخ برگ اضافی دارن

mstfgh

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1 تهران
شهر
تهران
پاسخنامه تست زنی

سلام

این برگه پاسخنامه تست هست که می تونید پرینت بگیرید و استفاده کنید: http://www.J.Mp/btf74

اینجوری کمتر هزینه می کنید...

با تشکر

فقط واسم دعا کنید... اگه خدا قبول کنه امسال کنکور دارم!

imank92

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مدیریت مالی

من کنار شماره تست تو کتاب با حروف اختصاری مشخص میکنم که سوال چه جوریاس (مثلن : خ.ب.س یا ب.ک.ک و ...) البته الان هرچی فکر میکنم دقیق نمی دونم منظورم چی بوده :D

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

ببخشید من پستهای قبل رو نخوندم اومدم اعلام وجود کنم! بیخیال بابا ! من تابستوون از این پاسخ برگ ها داشتم میزدم دیگه الان حال و حوصله ندارم بگردم بین این همه پاسخ برگ پیدا کنم بذارم کنار کتاب و ... ! همون تو کتاب کار و راه میندازه . من اول سال تست میزدم خشکلاشو ماژیک سبز کردم . الان دوره میکنم خشکل ها رو خشکل خشکل هارو یه آبی هم میکشم روش بعدا اینا رو دوره کنم . نهایتا این که تستی خیلی باحال بود کنارش مینویسم ای بر پدرت! به روحت! دهنت! .... :D

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

به نقل از One Minute :
ببین این کار 2 تا فایده داره

1. یک اینکه اگه شما بخوای دونه دونه وارد کنی ، باید برای 10 سوال ، 10 بار برگه سوال رو بزنی کنار و به پاسخ نامه رجوع کنی که وقتت خیلی گرفته میشه
2. دو اینکه وقتی شما 100 تا خونه رو نقطه گزاری میکنی بعد 1 دقیقه وقت واسه پر کردنشون میزاری ، باعث میشه که 1 دقیقه مغزت استراحت کنه

به نظرم اینجوری بهتره !
حاالا چهار تا پست خوندم!
امسال یکی از بچه های ما همین روش رو گویا استفاده میکرده! این نقطه نقطه ها تا روز کنکور به مشکل نمیخوره روز کنکور ادبیاتشو جا به جا میکنه میشه 20 درصد! یکم وقت بیشتر گرفته شه بهتر از اینه که یه درس گند زده شه بش. به نظر من جای این که با این کارا وقت اضافه درست کنیم بهتره رو درس تسلط پیدا کنیم زیر وقت بزنیم . با دم شیر بازی نکن حسن ! خیلی خطرناکه حسن :D

imank92

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مدیریت مالی

به نقل از شواليه سبز :
حاالا چهار تا پست خوندم!
امسال یکی از بچه های ما همین روش رو گویا استفاده میکرده! این نقطه نقطه ها تا روز کنکور به مشکل نمیخوره روز کنکور ادبیاتشو جا به جا میکنه میشه 20 درصد! یکم وقت بیشتر گرفته شه بهتر از اینه که یه درس گند زده شه بش. به نظر من جای این که با این کارا وقت اضافه درست کنیم بهتره رو درس تسلط پیدا کنیم زیر وقت بزنیم . با دم شیر بازی نکن حسن ! خیلی خطرناکه حسن :D
اشتباه یه نفر رو که نمیشه با چــــــــــــــــــــــنــــــــــــــد دقیقه وقت اضافه اونم تو کنکور که هر ثانیش خیلــــــــــــــــی می ارزه مقایسه کرد :|

ghezi

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرمانشاه
شهر
کرمانشاه
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشا
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از شواليه سبز :
حاالا چهار تا پست خوندم!
کاااااااااااملا موافقم!
من 2 بار از این روش(10 تا 10 تا پر کردن) استفاده کردم هر دو بارم اشتباه وارد کردم گنننننننننند زدم! :|
در صورتیکه من همیشه مططططططططمئن بودم امکان نداره سوالی رو اشتباه وارد کنم!

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

به نقل از imank92 :
اشتباه یه نفر رو که نمیشه با چــــــــــــــــــــــنــــــــــــــد دقیقه وقت اضافه اونم تو کنکور که هر ثانیش خیلــــــــــــــــی می ارزه مقایسه کرد :|
از کجا مطمئنی کنکوریای 93 نیان اینجا تو رو مثال بزنن ؟ اینی که من مثال زدم ده تا ده تا نقطه میذاشته انگار. خطاش خیلی کمتر از صد تاست. وقتی خدایی نکرده این اتفاق بیفته میگی کاش 80 درصدم 70 میشد ولی این کارو نمیکردم

nima_ar

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
لاهیجان

عزیز من اینجا که جای کل کل کردن نیست X_X!!!! هر کی دلش بخواد نقطه میذاره یا هر کار دیگه ای میکنه دیگه!! این که دعوا کردن نداره! [-(
درمورد مارکدار کردن تست ها من خودم این کارو میکنم که دور اول یه تعدادی رو با علامت تیک(مهم ها ) یا ضربدر (غلط و نزده) رو مشخص میکنم بعد یه مدت که میام مرور کنم اگه بازم حس کردم مهمه و از یادم رفته یه تیک دیگه کنارش میزنم یا اگه بازم غلط زدم یه ضربدر دیگه میزنم میشه دو مارکه !! یعنی از 2 تا فیلتر رد شده!!
سر ازمون هم هر صفحه رو تموم می کنم گزینه هاشو وارد می کنم به نظرم بهترین روش همینه!!

gjit

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

از نوشتن با مداد بدم میاد سوال ها رو با اتود حل میکنم . تا حالا پاسخنامه رو هم با اتود پر میکردم.
واسه اینکه سریعتر پر بشه بنظرتون با مداد معمولی پر کنم یا اتود 0.7 بگیرم؟ (سوالات مفهومی) :-"
اصلا صلاحه هی مداد عوض کردن؟ (حل با اتود، پرکردن با مداد یا اتود0.7)

• لایک
امتیازات: ghezi

Bounded Infinity

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سال فارغ التحصیلی
95

delete plZ

بالا