• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بازرسی شما توسط مسئولین ، چگونه و چرا ؟

shshsh

sh m
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : بازرسی شما توسط مسئولین ، چگونه و چرا ؟

براشون متاسفم که تو دستشوییامون دوربین گذاشتن..... [-( خوبه آینه نداریم که بگن میخوایم آرایش کنیم.... [-(
براشون متاسفم که تو حیاط و همه جا و کلاسها هم دوربین گذاشتن...... [-(
و متاسفم که ما رو میگردن.... [-(

تازه مدیرمون میگه تقصیر خودتونه که این بی اعتمادی رو به وجود آوردین.....
واقعا که!!!!
[-( ~X( [-( ~X( ~X(

ShapoorII

Erfan
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1
شهر
نصف جهان
سال فارغ التحصیلی
1392
مدال المپیاد
علوم و فناوری نانو: نقره (دومین دوره) و طلا (چهارمن دوره)
دانشگاه
علوم پزشکی شهید بهشتی
رشته دانشگاه
داروسازی

انگار اوضاع بعضی مراکز وحشتناک خرابه حس زندان رو القا میکنه [-( :-< فقط مراکز دخترونه گیر میدن؟ خدا رو شکر پسرم :D
دبیرستان که کلا بی در و پیکره کسی کار بمون نداره
راهنمایی م باز کاری نداشتن هر ازگاهی جوگیر میشدن میومدن دنبال گوشی و... جا برا مخفی کردن زیاد هست :-$
چندنفری آنتن بودن که ب فضل الهی ب راه راست هدایتشون کردم(یم)
راه آدم کردنشون م واضحه : بهشون بیتوجهی میکنین خواستن ابراز وجود کنن میگین اه اه بو تعفن آدمفروش :-& میاد - بیرون میری مواظب باش آنتنا رو جم میکنن/جواب نداد از سطل آشغال و لجن و ایجورچیزا م میشه کمک گرفت :-? جای همچین افرادی تو همون سطل آشغاله(بزرگای شهرداری) ی ساعت اون تو بمونن آنتن بازی رو ترک میکنن
مهمتر اینکه اعتماد مسئولین مدرسه رو جلب کنید مطمئن باشید مسئولین با دانش آموزا خصومت ندارن اگه سختگیری کردن اول باشون راه بیاین بعد آروم آروم خرابکاریا رو شروع کنین باید مراقب باشید زیاده روی نکنید زمانبره ولی نتیجه بخش خودشون همراهیتون میکنن
تاریخ تولد معاون و دبیراتونُ بفهمید کل کلاس تبریک و... بستنی و ... -------> تا دو هفته هرکاری دلتون میخواد بکنید کسی چیزی نمیگه

مهسا 1376

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه

بچه ها ! اینجا فقط واسه اینه که بگید تا چه حد تو مدرسه آزادتون میزارن و چه حد گیر میدن و میگردنتون و دوربین و شنود توی مدرسه تون هست یا نه ، و اینکه اصلا چرا این کار باید انجام بشه ، قانونی هست این کارشون ؟ و ...
لطفا در مورد مدرستون بحث دو نفره راه نندازید .

anahita_ashg

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
همدان-رشت

بچه ها مدیر راهنمایی ما میگفت طبق قانون حق ندارن توی کلاس دخترا دوربین بذارن. ولی تو کلاس پسرا میشه. توی کلاسای ما که هست. حتی فیلم هارو به مادر یکی هم نشون دادن.) خیلی وقته که شایعه شده شنود هم تو دبیرستان هست ولی راست و دروغشو نمیدونم.
+
اگه کسی چیزی راجع به اون قانون شنیده بگه لطفا.

meli_sampad

کاربر فوق‌حرفه‌ای

تا این حد که تو دفتر گوشیمو درآوردم زنگ زدم به مامانم :)) معاونمون برگشته میگه لااقل تو دفتر در نیار زشته برو بیرون بزنگ =))

به گوشی و شلوارجین و مو و ناخن و لاک و اینا گیر میدن ولی کو گوشِ شنوا؟! :-""
تا این حد نیس که کلی بازخاستت کنن و اینا.. ولی گاهی وقتام جوگیر میشن دیه.. :-" ینی باید حواست باشه تو موقعیتش بی انضباطی کنی :D

# یالایی:
تو کلاسای ما که نیس..
فقد 4 تا دوربین تو حیاطمونه که اکثرن خاموشه.. :-"
درموردِ این قانونم نشنیدم..
به نظرم چنین حقی رو نباید داشته باشن...

جنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران

مدرسه ما ازین چیزا نداشت تا اینکه مدیریت محترم مرکز عوض شد :|
الان هم تو دستشوییا هم تو حیاط و معاونتا دوربین گذاشتن :|ولی تو کلاسا نیستش (صددرصد معلوم نیست اونم)
انگار ما میخایم مواد مخدر ببریم تو دستشوییا ;))دیگه اند اندش اینه که ملت میرن ام پی تری میذارن دیگه :-"

×این عابدیان خودش هزار تا دوربینه!یوهو از تو دفترش پشت پیجر میگه اولای تو زمین بسکت ، سومای تو آلاچیق بفرمایین سر کلاس!خانومی که وسط زمین بسکت مقنعه تو در آوردی :D
من نمیدونم این از یه وجب پنجره چه جوری این همه جا رو میبینه :-?

archer

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
دانشگاه
علوم پزشکی بوشهر
رشته دانشگاه
پزشکی

تو مدرسه ما هم از دوربین و بازرسی و ........... هیچ خبری نیست.آنتن و جاسوس هم نداریم مدیرمون میگه من میدونم شما اینقد به وقتتون اهمیت میدین که برای کارای خلاف و........ وقت نمیزارین حتی به ناخن بلند و لاک زده و مدل مو و ابروی بر داشته چیزی نمیگن فقط بعضی وقتا خیلی محترمانه میگن اینکارا در شأن شما نیست خودتون رعایت کنید ماهم دخترای خوبی هستیم گوش میکنیم :)) :)) :)) :D :D :D :D =)) =)) =))

sampad20

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
semnan
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مکانیک

ما با دوربین :D ولی من خودم جلوی دوربین گوشیم رو چند بار درآوردم کسی هم چیزی نگفت . فکر کنم فقط دوربینش رو گذاشته بودن و یادشون رفته بود سیستم رو کامل وصل کنن :))

.mary.

مریم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‌امین۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

تو راهنمایی که کاری به کارمون نداشتن ولی خدا وکیلی مام بچه هاب خوبی بودیم و سوءاستفاده نمیکردیم.
ولی امان از دبیرستان...
اولا که ما یه معاون دورو :-& داریم که تو روت فقط ازت تعریف میکنه ولی موقع نمره فقط عقده هاشو خالی میکنه...
البته کلن مدرسمون بعد از اینکه مدیرش عوض شده وضعش خیلی خراب شده من خواهرم زمان اون مدیر بود اصلا شلوار مدرسه نداشت و همیشه شلوار لی می پوشید معاونشونم یه چند باری با گوشیش دیده بودش بش گفته بود بدش بهم خواهرمم گفته بود نمیخوام و معاونه هم دیگه ولش کرده!(البته قابل ذکره که ایشون بهترین معاونن که الان هم تو مدرسه حضور دارن،اونوقت معاون ما روز آخر قبل از عید اومد گوشیه دوتا بچه ها رو گرف!!!و من کاملن شانس اوردم که همون موقع رفته بودم ساختمون پیش عکس بگیرم!!!)
البته غیر از اون مورد که فقطم جیبای بچه ها رو گشته بودن دیگه نگشتنمون.
درباره آنتنام که تو راهنمایی اصلا نداشتیم و کلن کلاسمون خیلی خوب بود،تو دبیرستانم امسال ما تو کلاسمون چیزی ندیدیم ولی تو بعضی کلاسا آنتنا فعالیت میکردن.
دوربین و اینام که من چیزی ندیدم ولی فک نکنمم کلن دوربین داشته باشیم(مدرسمون وسعش به این قرتی بازیا نمیرسه خدا رو شکر!)ولی سالی که ما از راهنمایی اومدیم دبیرستان اومدن توی کوچه های راهنمایی دوربین گذاشتن.:O

negar73

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی (تخصص :قانونی)

ما سال اول و دوم جرئت اب خوردنم نداشتیم.اما سال سوم خدایی همه جوره باهامون راه اومدن...تا اینکه دقیقا هفته اخر سال به علت حرفای چندتا از والدین اولا و دوما که گفته بودن سوّماتون خیلی ولن و ابرو بر میدارن و بچه های ما الگوی بدی دارن یهو ریختن تو کلاسا و هرچی بود حتی فلش جمع کردن...طی یک عملیات ضربتی و غافل گیرانه
امسالم که پیشیم ...گیر بدن دهنشونو سرویس می کنم به شخصه :D

مهسا 1376

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه

مثلاً همین دوربین‌هایی که خیلی‌ها می‌گید؛ تا چه اندازه از این‌ها استفاده می‌شه تو مدارس؟ مثلا تا حالا شده با استفاده از این دوربین‌ها کسی ُ خلاف‌کار معرفی کنن؟ (یعنی مچتون رو بگیرن مثلا؟ :D)
بعد تا حالا اعتراض کردید که چرا دوربین؟ نتیجه‌ای داده؟ جوابتون رُ دادن اصلاً؟ اگه آره چی بوده جوابشون؟ :D

اردلان

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
زیادن حال ندارم بگم
دانشگاه
عباسقلی خان
رشته دانشگاه
نرفتم ک هنوز

به نقل از مهسا² :
مثلاً همین دوربین‌هایی که خیلی‌ها می‌گید؛ تا چه اندازه از این‌ها استفاده می‌شه تو مدارس؟ مثلا تا حالا شده با استفاده از این دوربین‌ها کسی ُ خلاف‌کار معرفی کنن؟ (یعنی مچتون رو بگیرن مثلا؟ :D)
بعد تا حالا اعتراض کردید که چرا دوربین؟ نتیجه‌ای داده؟ جوابتون رُ دادن اصلاً؟ اگه آره چی بوده جوابشون؟ :D
ما تازه امسال مدرسمون رو دوربینی کردن :D
بعد باهاشون که حرف میزنیم بهونه و دلیلشون اینه که
برای حفاظت از مدرسه و اموال توش اینارو گذشتیم :|
خوب چی بگم به اینا؟

آیدا :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا(ع)
شهر
لاهیجان

خب امسال دوربین گذاشتن واسه ی ما در تعداد زیاد!!!!

مثلا توی یه راهرو 3 تا دوربینه! چه خبره خب ؟! :-?

ولی خدارو شکر تو کلاس نیست!!و گرنه همه مون تو همون روز اول اخراج می شدیم!! =))

از نظر حجاب مثلا یه هفته گیر میدن که مقنعه تون رو بیارین جلو ! ولی بعدا بیخیال میشن! :D

و باز خدا رو شکر از نظر هد گذاشتن و اینا اصلا حساسیت به خرج نمیدن!

و چون می دونن ما از فلشامون استفاده ی نا مناسب نمی کنیم :D محدودیتی تو استفاده ازش نمی ذارن!

بالا