• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بایرن مونیخ

آیا طرفدار بایرن مونیخ هستید؟

• بله

رای‌ها: 82 55.8%
  • خیر

رای‌ها: 65 44.2%

• رای‌دهندگان
    147

mobina7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران
رشته دانشگاه
حسابداری
پاسخ : بایرن مونیخ

به نقل از Mahsa GG :
خب باستین مصدوم بود دیگه... :)
مرسی!
نمیدونی کی به تمرین ها برمیگرده؟ :-/

Luna H.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبدکاووس
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از mobina7 :
مرسی!
نمیدونی کی به تمرین ها برمیگرده؟ :-/

نه متاسفانه... =((

Ajax

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدقدوسی
شهر
قم
دانشگاه
علوم پزشکی قم
رشته دانشگاه
پزشکی

دیشب خیلی بازیه جذابی بود بسی حال داد
قهرمانی هم به همه ی بایرنی ها تبریک میگم

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از mobina7 :
ولی در کل پپ گواردیولا داره ضعیف کار میکنه! [-(
واقعا چطور میتونید چنین حرفی بزنید؟ :-? پپ اصلا ضعیف کار نکرده. بایرن داره عالی و روون بازی میکنه. هاینکس بعد از تقریبا یک فصل و نیم به اون تیم رسید و سه گانه برد. ولی پپ تازه بایرن رو تحویل گرفته. کاملا مشخصه که اقتدار اواخر فصل پیش بایرن رو نتونه داشته باشه چون تازه هفته 5 ام بوندس لیگاست، تازه اول فصله. احساس میکنم باید یه کم صبور باشن بایرنی ها.

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

بایرن دیشب واقعا خیلی خوب بود

از بایرن چند بازی گذشته بوندسلیگا متفاو بود..خیلی خوب و روون بازی میکرد

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از آیدا-ق :
واقعا چطور میتونید چنین حرفی بزنید؟ :-? پپ اصلا ضعیف کار نکرده. بایرن داره عالی و روون بازی میکنه. هاینکس بعد از تقریبا یک فصل و نیم به اون تیم رسید و سه گانه برد. ولی پپ تازه بایرن رو تحویل گرفته. کاملا مشخصه که اقتدار اواخر فصل پیش بایرن رو نتونه داشته باشه چون تازه هفته 5 ام بوندس لیگاست، تازه اول فصله. احساس میکنم باید یه کم صبور باشن بایرنی ها.

شما بهتره یکم بدون تعصب وجانبداری صحبت کنین بایرنی که هاینکس گرفت یک ویرانه بود ریبری در بدترین دورانش بود و یوپ در همون سالم خیلی عالی کار کرد و بدشانسی اورد منم قبول دارم باید به پپ فرصت داد ولی نمیدونم چجوری ظزف این مدت بهترین دفاع اروپا رو به یکی از بدترینا تبدیل کرد.

در کل بازی باحالی بود و به بهترین شکل از چلسی انتقام گرفتیم من که خیلی با ا ین قهرمانی حال کردم! >:D< :)

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از King Dain II :
در کل بازی باحالی بود و به بهترین شکل از چلسی انتقام گرفتیم من که خیلی با ا ین قهرمانی حال کردم! >:D< :)

انتقام موفعی هست که بایرن چلسی رو تو لیگ قهرمانان حذف کنه، حالا اینکه تو فینال مسابقات یا تو استمفوردبریج باشد بماند !

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از King Dain II :
شما بهتره یکم بدون تعصب وجانبداری صحبت کنین بایرنی که هاینکس گرفت یک ویرانه بود ریبری در بدترین دورانش بود و یوپ در همون سالم خیلی عالی کار کرد و بدشانسی اورد منم قبول دارم باید به پپ فرصت داد ولی نمیدونم چجوری ظزف این مدت بهترین دفاع اروپا رو به یکی از بدترینا تبدیل کرد.

من هیچ تعصب جانبداری نسبت به گواردیولا ندارم، دلیلی هم نداره داشته باشم اصولا. چیزی که من از بازیای بایرن برداشت کردم این نبوده که پپ "ضعیف" کار کرده. به هر حال موقعیت نشناسی بازیکن و سوتی دادن مدافع به اون شکل فک نکنم به ربطی به مربی داشته باشه اصلا.
قبول دارم، بایرنی که اون سال هاینکس تحویل گرفت یه ویرانه بود، ولی اون سال بایرن لیگ رو به دورتموند داد، تو حذفیم خیلی بد از دورتموند باخت، و صرفا تو چمپیونز بدشانسی آورد که به چلسی باخت. اون سال واقعا دورتموند تو آلمان بهتر عمل کرد. طبیعتا انتظارات از پپ الان خیلی خیلی بیشتر از سال اول هاینکسه. در ضمن اون موقه هیچ کس تو هفته 5 ام بوندس لیگا در حال قضاوت بایرن نبود. ولی الان همه دارن در مورد بایرن حرف میزنن. و پپ شروع بدی هم نداشته انصافا. البته اینکه اصولا پپ شانس بردن سوپرکاپ اروپا رو داشت مدیون هاینکس ه و خودشم اشاره کرده به این. و پپ خیلی زمان کم تری لازم داره تا به اون اقتدار اواخر فصل پیش بایرن برسه.(یک فصل و نیم زمان نمیخواد)
دفاع بایرن بیشتر جا میموند. شاید به خاطر اینه که الان بایرن وقتی حمله میکنه تماما حمله میشه، بعد برگشتن به آرایش دفاعی و پوشش خوب اون منطقه سخته دیگه، مدافعای بایرن هم آنچنان سرعتی نیستن. شایعاتی هم بود که پپ یه مدافع سرعتی میخواد

mobina7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران
رشته دانشگاه
حسابداری

به نقل از آیدا-ق :
به نظر من از موقعی که پپ اومده تیم افت کرده! :-"
بایرن قبل پپ فوق العاده کار میکرد پس نباید بعد پپ ضعیف میشد! :D
بلکه باید فوق العاده تر میشد! :-"
وقتی که هنکس اومد بایرن تو اوج نبود ولی گواردیولا که اومد بایرن چیزی کم نداشت پس باید بهتر از گذشته کار کنه!
بایرن تیمی نبود که با چلسی مساوی کنه!
بایرن تیمی بود که تو 2تا بازی بارسارو 0-7 برد!! :D

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

به نقل از آیدا-ق :
من هیچ تعصب جانبداری نسبت به گواردیولا ندارم، دلیلی هم نداره داشته باشم اصولا. چیزی که من از بازیای بایرن برداشت کردم این نبوده که پپ "ضعیف" کار کرده. به هر حال موقعیت نشناسی بازیکن و سوتی دادن مدافع به اون شکل فک نکنم به ربطی به مربی داشته باشه اصلا.
قبول دارم، بایرنی که اون سال هاینکس تحویل گرفت یه ویرانه بود، ولی اون سال بایرن لیگ رو به دورتموند داد، تو حذفیم خیلی بد از دورتموند باخت، و صرفا تو چمپیونز بدشانسی آورد که به چلسی باخت. اون سال واقعا دورتموند تو آلمان بهتر عمل کرد. طبیعتا انتظارات از پپ الان خیلی خیلی بیشتر از سال اول هاینکسه. در ضمن اون موقه هیچ کس تو هفته 5 ام بوندس لیگا در حال قضاوت بایرن نبود. ولی الان همه دارن در مورد بایرن حرف میزنن. و پپ شروع بدی هم نداشته انصافا. البته اینکه اصولا پپ شانس بردن سوپرکاپ اروپا رو داشت مدیون هاینکس ه و خودشم اشاره کرده به این. و پپ خیلی زمان کم تری لازم داره تا به اون اقتدار اواخر فصل پیش بایرن برسه.(یک فصل و نیم زمان نمیخواد)
دفاع بایرن بیشتر جا میموند. شاید به خاطر اینه که الان بایرن وقتی حمله میکنه تماما حمله میشه، بعد برگشتن به آرایش دفاعی و پوشش خوب اون منطقه سخته دیگه، مدافعای بایرن هم آنچنان سرعتی نیستن. شایعاتی هم بود که پپ یه مدافع سرعتی میخواد

خیلیا میگن بایرن یوپ هاینکس محصول فنگال بود اونوقت شوما میگین ویرانه بود؟

بایرن واقعا عالی بود...بازی سرعتی...هر روز داره بهتر و بهتر میشه

یکم بهش وقت بدن دیگه خیلی خوب میشه..بازیکنا هماهنگی بیشتری پیدا میکنه

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از Spammer :
انتقام موفعی هست که بایرن چلسی رو تو لیگ قهرمانان حذف کنه، حالا اینکه تو فینال مسابقات یا تو استمفوردبریج باشد بماند !

در اون صورت فک نکنم عمر ما کفاف بده که چلسی دوباره بیاد فینال.

به نقل از آیدا-ق :

منم قبول دارم که نباید زود قضاوت کرد مثلا همین پارسال بعد باخت به باته خیلیا تیتر زدن که بایرن امسال هیچی نمیشه بعضیاشون گفتن که بایرن اصلا در حد بارسا و رئال نیستو دیدیم که بایرن بارسا رو چیکار کرد ولی با این 4141 بایرن به هیچی نمیرسه از وقتیم که بایرن دوباره 4231 شد تیم جون گرفت حالا بازم باید صبر کرد شاید همین 4141 ام خوب شد فعلا هیچی معلوم نیست.

به نقل از علیرضا! :

فنخال واقعا برا بایرن زحمت کشید ولی باید قبول کنیم که دفاع بایرن خیلی خراب بود و با ریبریم مشکل داشت و عملا سایه ای از ریبری بود ولی قبول ندارم که داره بایرن هر رور بهتر میشه. در ضمن این بازیکنا 4 5 ساله با هم بازی میکنن و به نظرم مربی باید با بازیکنا بیشتر هماهنگ شه.

Mir

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد اژه اي 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
93

به نقل از mobina7 :
وقتی که هنکس اومد بایرن تو اوج نبود ولی گواردیولا که اومد بایرن چیزی کم نداشت پس باید بهتر از گذشته کار کنه!
بذار چار تا بازی انجام بشه بعد دری وری بگو. با دو تا مساوی! که یکیشم بردن فرتی گفتی پپ باعث افته!
حتی فوق العاده ترین تیما هم دوبار متوالی قهرما چمپیونز نشدن.حتی بارسا.به نظرم بهتره انتظار نداشته باشی این فصل بایرن قهرمان شه.

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از DEFIANT :
بذار چار تا بازی انجام بشه بعد دری وری بگو. با دو تا مساوی! که یکیشم بردن فرتی گفتی پپ باعث افته!
حتی فوق العاده ترین تیما هم دوبار متوالی قهرما چمپیونز نشدن.حتی بارسا.به نظرم بهتره انتظار نداشته باشی این فصل بایرن قهرمان شه.

بایرن سه بار پشت سر هم قهرمان شده و بایرن باشگاه بزرگتری نسبت به بارساس همین پارسال 7 تا از بایرن خورد ولی به نظر منم امسال شانس قهرمانی بایرن هم اندازه ی بقیه ی تیمای بزرگه و تا اینجا برتری نسبت به بقیه نداشته.

Mir

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد اژه اي 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
93

به نقل از King Dain II :
بایرن سه بار پشت سر هم قهرمان شده و بایرن باشگاه بزرگتری نسبت به بارساس همین پارسال 7 تا از بایرن خورد ولی به نظر منم امسال شانس قهرمانی بایرن هم اندازه ی بقیه ی تیمای بزرگه و تا اینجا برتری نسبت به بقیه نداشته.
هیچ تیمی در تاریخ چمپیونز لیگ به طور متوالی قهرمان نشده.چمپیونزلیگ از سال 1992 تا کنونه و قبل اون یه اسم دیگه با فرمت متفاوت داشته.
در ضمن بایرن پارسال به هیچ وجه از بارسا 2010 بهتر نیست.این دیگه بدیهیه.

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از mobina7 :
افت رو میشه برا من تعریف کنید؟ :-? نه جدا. آخه من چیزی جز روون تر شدن بازی بایرن و پرتعداد تر شدن پاسها و مالکیت بیشتر توپ ندیدم. البته سوتی های دفاع بایرن زیاد شده و بیشتر جا میمونن. افتی نمیشه دید واقعا.
این "باید" از کجا میاد؟ اصلا چنین چیزی نیست. هیچ بایدی وجود نداره چون هاینکس 2 فصل با این تیم کار کرده بود و زیر و بم کار رو صد در صد بهتر از پپ میدونست. در ضمن پپ داره یه چیز جدید به بایرن اضافه میکنه. این طبیعتا زمان میبره حتی شاید افت مقطعی در پی داشته باشه و من مطمئنم مدیرای بایرن قبل از آوردن پپ تمام اینا رو در نظر گرفتن.
بایرن، کِی؟ اواخر فصل پیش. الان تازه اوایل فصله، باید بذارین تو آپریل و مِی بایرن رو با بایرنی که به بارسای شدیدا در افت و بی مسی که 2 ماه هم مربی نداشت رفت و برگشت 7 تا مقایسه کنید. چلسی هم خیلی فرق کرده بود، اصلا با چلسی 2012 قابل مقایسه نبود چه برسه به پارسال.
به نقل از علیرضا! :

ولی قبول دارم که پایه ی کار هاینکس کارای ونگال بود. در لحظه ای که هاینکس تیم رو تحویل گرفت ویرانه بود.بایرن نتیجه نمیگرفت و خوب هم بازی نمیکرد. واقعا من ازش قطع امید کرده بودم.(بارسایی که بعدا شد بارسای رایکارد و بعد هم با پپ به جایی که رسید که همه میپرسیدن "آیا این بهترین تیم تاریخ است؟" پایه هاش رو کارلس رکساچی گذاشت که عملا تیمش ویرانه بود قوتی رایکارد تحویلش گرفت)
به نقل از King Dain II :
در اون صورت فک نکنم عمر ما کفاف بده که چلسی دوباره بیاد فینال.

منم قبول دارم که نباید زود قضاوت کرد مثلا همین پارسال بعد باخت به باته خیلیا تیتر زدن که بایرن امسال هیچی نمیشه بعضیاشون گفتن که بایرن اصلا در حد بارسا و رئال نیستو دیدیم که بایرن بارسا رو چیکار کرد ولی با این 4141 بایرن به هیچی نمیرسه از وقتیم که بایرن دوباره 4231 شد تیم جون گرفت حالا بازم باید صبر کرد شاید همین 4141 ام خوب شد فعلا هیچی معلوم نیست.

فنخال واقعا برا بایرن زحمت کشید ولی باید قبول کنیم که دفاع بایرن خیلی خراب بود و با ریبریم مشکل داشت و عملا سایه ای از ریبری بود ولی قبول ندارم که داره بایرن هر رور بهتر میشه. در ضمن این بازیکنا 4 5 ساله با هم بازی میکنن و به نظرم مربی باید با بازیکنا بیشتر هماهنگ شه.
واقعا :))

یا بعد بازی با آرسنال. در مورد 4141 در نگاه اول شبیه به سیستمایی به نظر میاد که وقتی آدم بیکار میشه حوصلش سر میره کاریم نداره بکنه میشینه رو کاغذ میکشه و میخنده بهشون ( :D :-") ولی پپ، یه تئوریسین ه. حتی اگه همینطوری هم به4141 رسیده باشه( :D) بازم حتما یه دلیل محکمی پشتش بوده.به نظر من به خاطر اینه که پپ میخواد از هافبکای بایرن بیشترین استفاده رو ببره، ولی این باعث شده وینگرای بایرن بازده شون بیاد پایین. فضا برای مانور بازیکنا هم کم شده. مولر هم اون اوایل فصل گفته بود که سیستم پپ گیج کننده س. ینی این بازیکنان که باید با گذر زمان به این سیستم عادت کنن و توش جا بیفتن.
به هر حال الان زمان زیادی نگذشته که بتونیم بفهمیم هر روز بهتر شده یا بدتر.نیم فصل میتونه زمان ش باشه.
به نقل از King Dain II :
نه اون چمپیونز لیگ نبوده. ولی اینکه بایرن باشگاه بزرگتری نسبت به بارساست رو قبول ندارم. به نظر من بایرن فصل پیش به خوبی بارسایی که 6 گانه برد نبود. به خوبی بارسای 2011 هم نبود. بایرن فصل پیش یه تیمی بود که نتایج عالی گرفت. ولی یکی از نقاط عطف تاریخ فوتبال نبود. حالا شاید در ادامه بتونه تبدیل شه به چنین تیمی.

• لایک
امتیازات: Mir

mobina7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران
رشته دانشگاه
حسابداری

به نقل از DEFIANT :
چرا بعد بهترین تیما میگی حتی بارسا!کی گفته بارسا بهترین تیمه؟؟ :-?
در حال حاضر بایرن بهترین و از اونجایی که از بارسام بهتره احتمال اینکه برای دومین بار قهرمان شه هست! :D
در ضمن این نظر منه گه پپ ضعیف کار کرده!
وقتی بازی به پنالتی کشیده میشه نمیشه گفت فلان تیم 100 درصد میبره!
پس میشه گفت بایرن شانس اورد که لوکاکو پنالتیو خراب کرد!
تازه خط دفاعی بایرنو چی میگی؟؟ اونو ضعیف شده!
+ من طرفداره بایرنم ودوست دارم هر چه زودتر بایرنی بشه که 7 تا به بارسا زد! :D

Mir

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد اژه اي 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
93

به نقل از mobina7 :
در حال حاضر بایرن بهترین و از اونجایی که از بارسام بهتره احتمال اینکه برای دومین بار قهرمان شه هست! :D
درسته بایرن بهترین تیم فصل پیش بود ولی هیچ کس اونو جزو تیمای برتر تاریخ حساب نمیکنه.در صورتی که بارسا 2010 رو خیلیا معتقد بودن بهترین تیم تاریخه که البته جای بحث داره.برا همین میگم بارسا هم نتونسته دو بار قهرمان شه.
بعدشم 7 تا رو هی میگن این ضد بارساییا دلیل زیاد داره.خودشونم میدونن 7 تا به بارسایی زدن که مسی رو نداشت.مربی نداشت.مدافع نداشت.که تازه 2 تا شم به لطف داور بود.اینا رو میدونین و میگین.دلیلش اینه که بارسا 4 سال اجازه نفس کشیدن به تیمای دیگه نداد.بله

mobina7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران
رشته دانشگاه
حسابداری

به نقل از DEFIANT :
درسته بایرن بهترین تیم فصل پیش بود ولی هیچ کس اونو جزو تیمای برتر تاریخ حساب نمیکنه.در صورتی که بارسا 2010 رو خیلیا معتقد بودن بهترین تیم تاریخه که البته جای بحث داره.برا همین میگم بارسا هم نتونسته دو بار قهرمان شه.
بعدشم 7 تا رو هی میگن این ضد بارساییا دلیل زیاد داره.خودشونم میدونن 7 تا به بارسایی زدن که مسی رو نداشت.مربی نداشت.مدافع نداشت.که تازه 2 تا شم به لطف داور بود.اینا رو میدونین و میگین.دلیلش اینه که بارسا 4 سال اجازه نفس کشیدن به تیمای دیگه نداد.بله
منم نگفتم بهترین تیم تاریخ :-"
گفتم در حال حاضر بهترین تیمه :-"
بعدشم کسی نمیاد نمیگه بارسا 7 تا خورد چون فلان نداشت و این چیزا چیزی که آدم یادش میمونه اینکه بارسا شکست 0_7 داره تو کارنامش همین حالا هی شما دلیل بیار این 0_7 که از بین نمیره یا جام های بایرن که کم نمیشه! :D
بعدشم میگین بارسا 4 سال اجازه ی نفس کشیدن نداد! کی گفته :-?
جدای از این فصلی که گذشت فصل های قبل اگه بارسا لیگ حذفیو گرفت رئال لالیگا رو گرفت یا اگه بارسا لالیگا رو گرفت رئال حذفیو گرفت و یا رئال سوپر کاپ اسپانیا رو گرفت پس تو این 4سال بارسا همه ی جام ها رو نگرفت! :D

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از DEFIANT :
هیچ تیمی در تاریخ چمپیونز لیگ به طور متوالی قهرمان نشده.چمپیونزلیگ از سال 1992 تا کنونه و قبل اون یه اسم دیگه با فرمت متفاوت داشته.
در ضمن بایرن پارسال به هیچ وجه از بارسا 2010 بهتر نیست.این دیگه بدیهیه.

به نقل از DEFIANT :

اسمشو ممکنه عوض کرده باشن یا حتی تعداد تیما رو ولی نه شکل جامش تغییر کرده نه اهمیتش اون قبلیم مهمترین رقابت بوده در ضمن اگه اون لیگ قهرمانان نبوده پس چرا تعداد قهرمانیا اون جام باضافه شده ( 3 تا قهرمانی بایرن قبل از تغییرات بوده ) در ضمن در مورد اینکه گفتی بارسای 2010 قویتر از بایرن 2013 بود این بدیهیات و استدلالای درجه یکو و فقط طرفدارای بارسا استفاده میکنن! [-(

اون نقل قول دومم ارجاع میدم به همون حرفای قبلیم. در ضمن میشه بگی اون چارسالی که بارسا جرعت نفس کش به بقیه تیما نداد کی بود؟!!! :| :|

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از mobina7 :
چونکه بارسا یکی از بهترین تیم هاست، نیست آیا؟ :-/
ولی آیا از بارسای 2009 و 2011 هم بهتره؟
خب میتونست به پنالتی کشیده نشه، اگه بازیکنای بایرن یه کم با دقت تر ضربات آخر رو میزدن(این واقعا دلیلش پپ ه که ریبری واقعا بی دقت ضربه آخرا رو میزد؟) بله به هر حال تو پنالتی بردن یه مقداریش هم شانسه، نمیشه انکار ش کرد.
در مورد اونم گفتم، یه سری سوتی فردی بود(سوتی دانته) که این ربطی به پپ فک نکنم داشته باشه، یه مقداریش هم به خاطر اینکه بایرن سراسر حمله بود و خب طبیعتا برگشتن به آرایش دفاعی و پوشش مناسب سخت میشه، اونم جلو چلسی که خیلی سریع بود ضدحمله هاشون.
به نقل از mobina7 :
منم نگفتم بهترین تیم تاریخ :-"
گفتم در حال حاضر بهترین تیمه :-"
بعدشم کسی نمیاد نمیگه بارسا 7 تا خورد چون فلان نداشت و این چیزا چیزی که آدم یادش میمونه اینکه بارسا شکست 0_7 داره تو کارنامش همین حالا هی شما دلیل بیار این 0_7 که از بین نمیره یا جام های بایرن که کم نمیشه! :D
بعدشم میگین بارسا 4 سال اجازه ی نفس کشیدن نداد! کی گفته :-?
جدای از این فصلی که گذشت فصل های قبل اگه بارسا لیگ حذفیو گرفت رئال لالیگا رو گرفت یا اگه بارسا لالیگا رو گرفت رئال حذفیو گرفت و یا رئال سوپر کاپ اسپانیا رو گرفت پس تو این 4سال بارسا همه ی جام ها رو نگرفت! :D
البته اینو که قبول ندارم، خیلی چیزا یاد آدما میمونه علاوه بر نتیجه، ولی حتی اگه کسی یادش نمونه، این واقعیته، بایرن یه بارسایی رو برد که تو بدترین دوران افتش تو این 4-5 سال اخیر بود. واقعیت که تغییر نمیکنه.
لیگِ حذفی؟! :-/ فک نکنم قرار هم بوده باشه که بارسا همه جاما رو بگیره، ولی عملکردش در مقایسه با بقیه تیما بهتر بوده و این 4 سال، حداقل 2 سالش بهترین تیم دنیا بوده.
به نقل از King Dain II :
اسمشو ممکنه عوض کرده باشن یا حتی تعداد تیما رو ولی نه شکل جامش تغییر کرده نه اهمیتش اون قبلیم مهمترین رقابت بوده در ضمن اگه اون لیگ قهرمانان نبوده پس چرا تعداد قهرمانیا اون جام باضافه شده ( 3 تا قهرمانی بایرن قبل از تغییرات بوده ) در ضمن در مورد اینکه گفتی بارسای 2010 قویتر از بایرن 2013 بود این بدیهیات و استدلالای درجه یکو و فقط طرفدارای بارسا استفاده میکنن! [-(

اون نقل قول دومم ارجاع میدم به همون حرفای قبلیم. در ضمن میشه بگی اون چارسالی که بارسا جرعت نفس کش به بقیه تیما نداد کی بود؟!!! :| :|
فرمت چمپیونز عوض شده. بله تعداد قهرمانی ها اضافه میشه، ولی خب حتما شنیدین که بعضی وقتا وقتی میخوان در مورد پرافتخار ترین تیمای چمپیونز لیگ حرف بزنن میگن در فرمت فعلی، در فرمت سابق. و این قضیه که در فرمت فعلی تیمی نتونسته 2 بار پشت هم قهرمان شه، نشون میده واقعا تکرار قهرمانی در این دوره زمونه چقدر سخت شده. البته غیر ممکن هم نیست، شاید هم بایرن تونست.
بارسای 2008-2009 واقعا از بایرن فصل پیش بهتر بود، نبود؟ یا حتی 2010-2011. البته قضیه فقط بهتر بودن نیست، بارسای 2008-2009 یکی از نقاط عطف تاریخ فوتبال بود ولی بایرن 2013 یه تیم عالی بود که عالی نتیجه میگرفت نه چیزی بیشتر.

بالا