• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

كنگره قرآني 19

• شروع کننده موضوع

nodetstu

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
نيشابور
دانشگاه
اميركبير
رشته دانشگاه
مهندسي عمران
پاسخ : كنگره قرآني 19

به نقل از مُحسن...! :
این عین این میمونه که بگیم چون یه آذری به من فحش داد، کل آذربایجان بی شخصیته. شما مردم یه استان و .. رو با برخورد مسئولین یه مرکز مشخص می کنی؟شما واقعا درکی از قرآن و کتاب اللهی تون داشتید؟!
این برای من نوعی اصلا مهم نیست صدای خوبی توی قرائت دارید، یا حافظه خوبی تو حفظ و ...، برای من نوعی که میبینم شما یه فرد قرآنی و فعال در این زمینه هستی مهم اینکه ببینم چه تاثیری توی رفتار، تصمیم گیری و اندیشه هات داشته که متاسفانه...
نظر شما برای خودتون محترمه!!!
شما هم هیچ درکی از این بی احترامی که نسبت به یه نفر که به قول خودت فعال قرآنیه نداری و نداشتی... نمی خوام خودمو تبرئه کنم!! اما به شما هم این حقو نمی دم که نبوده و ندیده و فقط شنیده بیای این حرفارو بزنی و این جوری قضاوت کنی

به نقل از هانیه :
من اصلا اهل عیب گرفتن نیستم، فکر می کنم علی رغم نقاط ضعفی که داشتید در مجموع مسابقات خوب برگزار شد.
بچه ها فکر نکنم درست باشه که تلاش هایی که گرگانی ها برای برگزاری مسابقات کردن به خاطر غذا و جایزه و ... اینقدر راحت نادیده بگیریم
من که به سهم خودم تشکر می کنم، امیدوارم اگه فرصت دیگه ای برای برگزاری چنین مسابقاتی تو گرگان پیش اومد بتونن اون نقاط ضعف رو هم جبران کنن.
من هم علاقه ای به عیب گرفتن بی خودی ندارم... اما دیدم برخورد های نامناسبی رو که با بچه ها می شد!! انگار منت می ذاشتن سر بچه ها اگه یه حرکتی انجام می دادن!!! کاش می فهمیدین حرف منو...
البته این حرفا دیگه به من ربطی نداره... سال آخرمه... تموم... این حرف ها رو برای کسایی می زنم که سال های دیگه شاید شاید شاید کنگره ی قرآنی براشون برگزار شه

masoomeh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان بندر عباس
شهر
بندرعباس
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسي پليمر

بچه ها نتایج مشهدو من دیدم ولی ماله خودمو یعنی نتایج کلی کجاست؟

• شروع کننده موضوع

nodetstu

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
نيشابور
دانشگاه
اميركبير
رشته دانشگاه
مهندسي عمران

به نقل از نگار :
بچه ها نتایج مشهدو من دیدم ولی ماله خودمو یعنی نتایج کلی کجاست؟
كجا ديدين؟؟ ما هم ببينيم

saf.sade

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعباس

به نقل از نگار :
میگم آقای سدسفه نمیدونم چی:D منم بتدرم ولی رفتیم شیراز اتفاقا هم خوب بود بدک نبود مخصوصا از لحاظ میوه فقط وفقط بهمون میوه میدادن:D
چطور شما رفتی اصفهان؟دختراوپسرا جدان؟
ساف ساده.اره شنیدم شما رو بردن شیراز.اگه پارسال بوشهر بودی اونجا خیلی میوه میدادن اصلا خیلی پذیرایی میکردن طوری که یکی از بچه های قرائت ما دیگه نفسش نمیومد.ولی امسال اصفهان عالی تر از همه اش برنامه ریزیش بود که اونقدر دقیق بود که من نصف وقت امتحانم رو از دست دادم:D چون همراهمون پرسیده بود گفته بودن قرائت 9 شروع میشه اومد به من که مفاهیم بودم گفت 9 شروع میشه ولی کلا خیلی خوش گذشت ولی رامسر که من بودم پارسال تابستون برنامه ریزیش اینقدر دقیق نبود و همیشه تاخیر داشت یادمه رئیس سمپاد اون زمان قرار بود صبح باد،شب رسید.ولی هیچی اش مثل مسابقه فوتبالش حال نداد(!)

• لایک
امتیازات: nahid

sooshans

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتی
شهر
گرگان
سال فارغ التحصیلی
1392
مدال المپیاد
نقره کشوری نجوم
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
فیزیک
اینستاگرام

سلام آخرش ما نفهمیدیم مرحله کشوری فقط در حد یه اردوئه یا مسابقست؟از مدرسه به ما اس ام اس دادن مرحله کشوری مسابقات قرآن سمپاد :O 25 شهریور مشهد مقدس :-w

• شروع کننده موضوع

nodetstu

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
نيشابور
دانشگاه
اميركبير
رشته دانشگاه
مهندسي عمران

من بخش نامه رو از نزدیک دیدم (از اونجایی که خیلی به معاون پرورشی مون اعتماد دارم)
بله... مسابقه هم برگزار میشه

خواهران= 26و27و28 شهریور ماه، اردوگاه مازندران!!!! مشهد
برادران= 29و30و31 شهریور ماه، همون اردوگاه مازندران!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مشهد

می گم اگه خدایی نکرده خواهران روز قبلش چیزی رو در و دیوار بنویسن و برادران!!! بخونن کی باید جواب پس بده؟؟
خوبه به ما می گن بچه قرآنی...

Sarina_ahm

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين یکـــ
شهر
جَهــان / ٢
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
علوم پزشكى اصفهان
رشته دانشگاه
پزشكى
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از saf.sade :
ساف ساده.اره شنیدم شما رو بردن شیراز.اگه پارسال بوشهر بودی اونجا خیلی میوه میدادن اصلا خیلی پذیرایی میکردن طوری که یکی از بچه های قرائت ما دیگه نفسش نمیومد.ولی امسال اصفهان عالی تر از همه اش برنامه ریزیش بود که اونقدر دقیق بود که من نصف وقت امتحانم رو از دست دادم:D چون همراهمون پرسیده بود گفته بودن قرائت 9 شروع میشه اومد به من که مفاهیم بودم گفت 9 شروع میشه ولی کلا خیلی خوش گذشت ولی رامسر که من بودم پارسال تابستون برنامه ریزیش اینقدر دقیق نبود و همیشه تاخیر داشت یادمه رئیس سمپاد اون زمان قرار بود صبح باد،شب رسید.ولی هیچی اش مثل مسابقه فوتبالش حال نداد(!)
اره خب امسال اصفهان خیلی تلاش کرد در حدی که اقای حاجیان و اقای افشاری هر دوشون مونده بودن اصفهان و نیومدن شیراز (و کسی نبود که ما غر بزنیم‏ :()‏شیرازم واقعن فوق العاده بود مخصوصن شب اخر که همه ی استانا رفته بودن جز ما :D

saf.sade

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعباس

به نقل از Sapphire :
اره خب امسال اصفهان خیلی تلاش کرد در حدی که اقای حاجیان و اقای افشاری هر دوشون مونده بودن اصفهان و نیومدن شیراز (و کسی نبود که ما غر بزنیم‏ :()‏شیرازم واقعن فوق العاده بود مخصوصن شب اخر که همه ی استانا رفته بودن جز ما :D
اره واقعا کارشون درست بود.واقعا سنگ تموم گذاشتن.ما سرویسمون واسه بیرون رفتنا با اصفهان یکی بود خیلی بچه های گلی بودن هم خودشون هم مسئولاشون اینقدر خندیدیم.روز اخر هم که از خواب پاشدیم دیگه هیچکس تو خوابگاه نبود اینقدر همه جا سوت و کور بود.ما هم از فرصت استفاده کردیم همه جارو کشف کردیم!!!!

هانیه

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
مدال المپیاد
فعلا قبولی در مرحله اول المپ شیمی

به نقل از M.A.A :
من بخش نامه رو از نزدیک دیدم (از اونجایی که خیلی به معاون پرورشی مون اعتماد دارم)

برادران= 29و30و31 شهریور ماه، همون اردوگاه مازندران!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مشهد

می گم اگه خدایی نکرده خواهران روز قبلش چیزی رو در و دیوار بنویسن و برادران!!! بخونن کی باید جواب پس بده؟؟

اردوگاه مازندران؟؟؟؟؟؟ همون که مال آموزش و پرورشه و اول مشهده؟؟ نههههههههههههههههه :-s

saf.sade

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعباس

به نقل از هانیه :
اردوگاه مازندران؟؟؟؟؟؟ همون که مال آموزش و پرورشه و اول مشهده؟؟ نههههههههههههههههه :-s
واسه چی؟مگه چشه؟من که نیستم ولی امیدورام به شما خوش بگذره.

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

به نقل از M.A.A :

خیلی باحالن اینا !!!حالا خوبه تو قم برگزار نشده فک کنم با فاصله زمانی یکسال و مکانهایی در دو طرف قم برگزار میکردن که یه وقت .... :)) :)) :)) :)) :)) :))
امیدوارم جای خوبی باشه منم هستم

• شروع کننده موضوع

nodetstu

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
نيشابور
دانشگاه
اميركبير
رشته دانشگاه
مهندسي عمران

به نقل از هانیه :
در اين كه اردوگاه مازندران بهترين اردوگاه دانش آموزي مشهده شكي نيست... آره فك كنم همونيه كه اول شهره... ولي از شهيد هاشمي نژاد كه كنار ستاد استقبال مشهده و ثامن الحجج بهتره...

به نقل از شواليه سبز :
خیلی باحالن اینا !!!حالا خوبه تو قم برگزار نشده فک کنم با فاصله زمانی یکسال و مکانهایی در دو طرف قم برگزار میکردن که یه وقت .... :)) :)) :)) :)) :)) :))
امیدوارم جای خوبی باشه منم هستم
اميدواري... اميدوارم... كلا با اين تصميم هاشون... :-w

sooshans

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتی
شهر
گرگان
سال فارغ التحصیلی
1392
مدال المپیاد
نقره کشوری نجوم
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
فیزیک
اینستاگرام

ما امشب داریم حرکت می کنیم!!!!اونم با اتوبوس :O :( شما چی؟ :rolleyes: [-( خیلی وضعمون خرابه

monajem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
کامپیوتر-طلا
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

برادران تا یک مهر هسن
چون ما بلیط برگست قطارمون یکه مهره

ما(اراک)تا تهران با اتوبوس
بقیه اش با قطار

من تفسیرم....
تفسیرش خیلی خوفه طرحش!

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

از محل بركزاري مسابقاتف كزارش ميدم؛جاي بدي نيست؛امروز صبح كلي الافمون كردن تا خواهران برن؛اينم از يه مسخره بازي ديكه؛اما از خواهران بعيده؛رو سقف اتاق 207شماره نوشته شده!

• لایک
امتیازات: nahid

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

راستي مثل اين كه دكترغفاري هم هست؛جطوره سرشو زيرآب كنيم

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

جاتون خالي كنسرتهاي لايو ما اينجا خريدار داره؛جه ميكنن اين قميا

saye3000

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قم
شهر
قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از شواليه سبز :
راستي مثل اين كه دكترغفاري هم هست؛جطوره سرشو زيرآب كنيم
حتما این کارو بکنید.خفه ش نکنید ها.در حدی که بفهمه ما با کسی شوخی نداریم.

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

خواستم تو موجهاي آبي خفش كنم؛بيداش نكردم اما خودم تا دم مرك رفتم

اينجا مشهد؛ ساعت 20:08؛اختتاميه كنكره قراني19؛بايه سرود مسخره حالمونو كرفتن؛اشكمون دراومد از بس بهشون خنديديم

ناهید: دو پست متوالی شما که به فاصله ی 41 دقیقه ارسال شده بودند ادغام شد. من واقعا دیگه نمیدونم چه جوری از شما خواهش کنم پست متوالی ارسال نکنید. :-<

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

خب نتايج اعلاميده شد؛شهر اول شديم با1 مركز سمباد و 3رتبه1و1رتبه2و 2رتبه 3؛مسابقات رو جمع كرديم

بالا