• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های مشهد

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
پاسخ : سمپادی های مشهد

به نقل از Fitz William . Darcy :
یه جمعه بازار کتابم طرف مدرس هست، اونم خوبه به نظرم .. پاساژ مهتاب، والا سال اول ک اومدم خیلی تعریفش میکردن؛ کتابم زیاد داره انصافا ولی باز اگرم گیر نـیاد برخی کتابا، کلا اون طرفای خیابون دانشگاه و .. کتابفروشی زیاده.

پ.ن: برخی کتابفروشی هام هستن، تلفنی اند!! مغازه شون معروف نـیس، ولی مثلا یه توزیع کننده تو مشهد هست که موقع نمایشگاه کتاب ابان، جای چند انتشارات بزرگ شرکت میکنه بعنوان مثلا نمایندگی اونا. :-"
یا مثلا اینایی ک الان مهدی گفت میتونن همونایی باشن ک تو جمعه بازار مدرس کتاب میفروشن
مثلا ب فروشنده یکیشون بگی چ کتابی میخوای برات تا هفته بعد جورش میکنه
کلا ی ماشین کتاب با خودشون میارن :))
به نقل از close :
منو صدا زدین؟ :-" :-?
هان؟
منظورتون ؟؟

ASSSAL

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan2
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
صنایع

بچه ها میتینگ نمایشگا کتاب پا برجاس عایا؟؟ :-/

کتابخونه خلوت و ساکت هم اگه میشناسین معرفی کنین پلیز :)هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!

JB

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی‌نژاد ۲ مشهد
دانشگاه
شهید بهشتی تهران
رشته دانشگاه
ریاضی و علوم کامپیوتر

به نقل از ASSSAL :
کتابخونه خلوت و ساکت هم اگه میشناسین معرفی کنین پلیز :)هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!
کتابخانه مرکزی آستان قدس

king.nader

آراس.نامه (Mr. Darcy)
نام مرکز سمپاد
علامه حلی (1) / هاشمی نژاد (1)
شهر
تهران / مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
المپ فیزیک بودم که نیمهِ راه، کفشامو آویختم نمیدونم چرا!
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
« مهندسی صنایع و سیستم ها »

به نقل از ASSSAL :
بچه ها میتینگ نمایشگا کتاب پا برجاس عایا؟؟ :-/

نمایشگاه کتاب ک آبانه؟! از الان آینده نگری میکنید عایا؟! :-" :-?
_ _

خب کتابخونه ک هست .. مسئله مسیره و محل زندگی و ساعات کاریِ اونجا و الخ.!! برا همین گزینه خاصی پیش نـمیدم الان!! :-??

پ.ن: خودم خیلی با خوندن تو کتابخونه میونه نـدارم ولی گاهی بد نـیس! (; _ هرچن پاتوق برخی رفقای خرخون، روزای فرد پارک ملته! (زوج برا خانماست دگ!) .. و البت دوتا مورد دگ م هست برا روزای زوجمون!

.

ASSSAL

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan2
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
صنایع

به نقل از Fitz William . Darcy :
نمایشگاه کتاب ک آبانه؟! از الان آینده نگری میکنید عایا؟! :-" :-?
بلی از الان آینده نگری مینماییم B-)

خب کتابخونه ک هست .. مسئله مسیره و محل زندگی و ساعات کاریِ اونجا و الخ.!! برا همین گزینه خاصی پیش نـمیدم الان!! :-??

مسیر مهم هس برام اما نه به اندازه خوب بودن کتابخونه
پ.ن: خودم خیلی با خوندن تو کتابخونه میونه نـدارم ولی گاهی بد نـیس! (; _ هرچن پاتوق برخی رفقای خرخون، روزای فرد پارک ملته! (زوج برا خانماست دگ!) .. و البت دوتا مورد دگ م هست برا روزای زوجمون!
کتابخونه های پارک ملت و کوثر شلوغن و منم عادت بد حواس پرتی دارم برا همین نمیرم اینجاها

sky girl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

دوستان، مایلید یه برنامه رفتگران طبیعت تو مشهد بزاریم ؟
میاین آیا؟

× یکی از مکان های تفریحی به نظرم خوب میتونه باشه.

A l p h a

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
کامپیوتر - معماری کامپیوتر
تلگرام

من میگم الان برای یک لحظه فرض کنیم که بچه ها پایه بودن و تعداد به حد نصاب رسید ، بعد سوال من اینه که کجا بریم ؟
مشهد واقعا جایی برای این کار نداره یعنی حداقل من جایی به ذهنم نمیرسه ، اول یک چندتا جا پیشنهاد بدین ! :D

Mohamad.ak

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
hashemi nezhad 2
شهر
Mashad
مدال المپیاد
خیرسرمون المپیادزیست بودیم...

داره خيابون امام رضا ونزديكه حرم به خاطر رفت امد وحشتناكه وضعشون تاجايي كه ميدونم...بيشترم جواب ميده چون جمعيت زيادي ميرن و ميان

sky girl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از A F S H I N :
من میگم الان برای یک لحظه فرض کنیم که بچه ها پایه بودن و تعداد به حد نصاب رسید ، بعد سوال من اینه که کجا بریم ؟
مشهد واقعا جایی برای این کار نداره یعنی حداقل من جایی به ذهنم نمیرسه ، اول یک چندتا جا پیشنهاد بدین ! :D
اتفاقا تو مشهد خیلی جاها هستند که نیاز به پاکسازی دارند. رفتگران طبیعت برنامه های زیادی هم واسه مشهد میزارند، مثل طرقبه، شاندیز و روستاهای نزدیک اون ها.
حالا چون ما دانش آموزیم و سن مون کمتره و ممکنه نتونیم جای دوری بریم، میتونیم یک مکان نزدیک تر رو انتخاب کنیم.
کسی میدونه وضع پارک خورشید ( کلا طرفای کوه ) یا مثلا پارک وکیل آباد چطوریه؟

× لطفا پیشنهاد بدین شما هم!

به نقل از Mohamad.ak :
داره خيابون امام رضا ونزديكه حرم به خاطر رفت امد وحشتناكه وضعشون تاجايي كه ميدونم...بيشترم جواب ميده چون جمعيت زيادي ميرن و ميان
ترجیحا خیابون نباشه به نظر من بهتره... :)

mohamad.ahmadi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان هاشمی نژاد ١
شهر
مشهد

خورشید و کوهسر و اونجاها که شدنی نیست به دلیل وضعیتی که داره اما پارک وکیل آباد یا کوه های انتهای آب و برق بد نیستند.

A l p h a

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
تلگرام

پارک وکیل آباد من زیاد نرفتم ولی دفعه ی قبلی که رفتم خیلی تمیز بود ، آخه هم خوب درست کردن و سطل زباله زیاد داره ، هم فکر میکنم کسانی برای نظافتشون هست !
یعنی یکجورایی فکر میکنم 7-8 نفر بریم نفری یک بلاستیک فریزر هم پر نمیکنیم ! :D
البته من بازم میگم من جدیدا نرفتم شاید با بهتر شدم هوا و رفتن بیشتر آدما شلوغ و کثیف تر شده باشه !

جای دیگه ای هم من هیچ ایده ای ندارم ، آب برق رو خیلی وقته نرفتم ، پارک خوشید رو هم نرفتم ولی نفهمیدم چرا میگین شدنی نیست ؟

با این قضیه هم که تو خیابون نباشه خیلی موافق ام ،یک پارک یا یک مکان تفریحی ! :D

مشکل اینجاست که مکان های تفریح مشهد که میشه چنین کاری کرد خیلی با مشهد فاضله داره ، مثل اورتوکند(املا !؟) و کلات و اینطور جاها که خودش با مشهد 2-3 ساعت فاصله داره ! :D

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

با این برنامه های این تیپی خیلی موافقم . هم دور هم بودن هست ، اما واقعا یه کار مفیدی هم انجام میشه در هر صورت ... :D

اما خب جاهایی برین که مسئولی برای نظافت نداره ! مثلا پارک ها و مناطق داخل شهری افراد مشخصی مسئولیت نظافتشون رو به عهده دارن و به طور معمول بحث نظافتشون انجام میشه .
مثل همون جاهایی مثل خارج از شهر و سمت طرقبه و شاندیز و غیره که گفته شد !

+ میشه مثلا اگر 10 نفر جور شد یه ون هماهنگ کنید و با ماشین برید صبح تا ظهر و ناهارم همونجا ها باشید و بعدش برگردید .

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از نــيما :
با این برنامه های این تیپی خیلی موافقم . هم دور هم بودن هست ، اما واقعا یه کار مفیدی هم انجام میشه در هر صورت ... :D

اما خب جاهایی برین که مسئولی برای نظافت نداره ! مثلا پارک ها و مناطق داخل شهری افراد مشخصی مسئولیت نظافتشون رو به عهده دارن و به طور معمول بحث نظافتشون انجام میشه .
مثل همون جاهایی مثل خارج از شهر و سمت طرقبه و شاندیز و غیره که گفته شد !

+ میشه مثلا اگر 10 نفر جور شد یه ون هماهنگ کنید و با ماشین برید صبح تا ظهر و ناهارم همونجا ها باشید و بعدش برگردید .
داداش مگه میخوای بری سیزده بدر؟؟ :))
1-سن مارو نگا
1-پیکنیکه مگه؟؟؟ :))
1-
1-
1-
اینا رو صرفا گذاشتم ک فک نکنی حواسم نبوده :-"

Mohamad.ak

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
hashemi nezhad 2
شهر
Mashad
مدال المپیاد

من نظرم اينه كه يجايي بريم بازخورد داشته باشه...يعني يه كاري كه مشخص شده باشه سر و تهش...
مگه مي خوايم بريم پيك نيك؟ :|خيابون هاهم نشد بازم زياده...مثلا طرفايي از شهر كه پايينن..خين عرب مثلا وضيعتش بد جوره...يامثلا نواحي اي كه با داشتن مسول وضعش خرابه...بيرون از شهر نباشه بهتره دليلشم تابلويه
من ميگم مسول هماهنگ شه بعدچند روز تصميم گيري بشه كجا باشه و اين كه موثر باشه

mohamad.ahmadi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان هاشمی نژاد ١
شهر
مشهد

اخلمد هم خوبه،تور روزانه هم زیاد داره که با اتوبوس میبرند و اینا،اما فکر کنم اون بیشتر بازدیده و تور لیدر داره و اینا.
امّا بازم مکانش بد نیست. :د

Mohamad.ak

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
hashemi nezhad 2
شهر
Mashad
مدال المپیاد

سعي كنيد خارجه مشهد نباشه...اخلمد خوبه اما مسئله اينه كه مام مي خوايم تفريحي بريم ايا؟فك نكنم بچه ها استقبال كنن چون دوره

A l p h a

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
تلگرام

تو شهر و منطقه های پایین و . . . واقعا نمیشه ، نمیدونم شما چقدر پایین شهر رفتین زندگی هارو دیدین و چطوری بوده کلا ولی خب تا جایی که من میدونم وضعیت اونجا واقعا فرق داره ، فکر کنین 7-8 تا نوجون دختر و پسر باهم بریم چنین جایی شروع کنیم تمیز کردن اتفاقی که من فکر میکنم میفته اینه که اول چندتا پیر زن و پیر مرد میان و کلی آه و نفرین میکنن که چرا یک عده دختر و پسر باهم دارن چنین کاری میکنن (سطح فکری خیلی پایینی که خیلی زیاد تو مشهد دیده میشه) بعد چندتا پسر میاد به دخترا دیکه میندازن ، بعد از اونجایی که پسر ها هم هستن دعوا میشه و دیگه خودتون حساب کنین چه اتفاقی میفته ؛ چنین چیزی رو دیدم که میگم ،البته این نظر منه شاید شما فکر کنین قرار نیست خبری بشه !

اگر جایی خارج شهر و طوری باشه که وسط هفته خیلی شلوغ نباشه به نظر من خیلی بهتره ، البته هماهنگ کردنش خیلی سخت تره ، مسئولیت پذیری سنگینی میخواد و خیلی چیزای دیگه ،به ویژه این که باید طوری با قدرت هماهنگ بشه که پدر مادر ها اجازه چنین کاری رو بدن چون اینجا سن ها زیاد نیست و اجازه ی همه دست خودشون نیست !

به طور کلی هم به نظر من هیچ اشکالی نداره که تفریج با این کار همراه بشه !

Mohamad.ak

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
hashemi nezhad 2
شهر
Mashad
مدال المپیاد

همراه باشه اما همش نباشه...

اگاهم از طرز زندگيا...تو كل شهر اين حساسيتا هست...

zahra.gh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 4
شهر
مشهد

من ميگم اگه قصد تميز كاري و ايناس بياين يه بار با همين گروه رفتگران طبيعت بريم هممون بعد ببينيم چه جاهايي هست و اينا بعد دفه بعدش باهم بدون اونا ميريم!!
بعد تازه خانواده ها هم اركي هستن ديه!! :-" :-"
+ تو خيابون نريم اصن.... خيلي ضايه و خيته :D
++ منم هستم ;;) ;;)

Mohamad.ak

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
hashemi nezhad 2
شهر
Mashad
مدال المپیاد