• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های مشهد

ftnt

کاربر حرفه‌ای
شهر
مشهد
پاسخ : سمپادی های مشهد

به نقل از بی هویت :
بنظرم اجازه بدید بقیه هم فکر کنند و آخر هفته لیست نهایی تنظیم کنید.

به نظرِ منم اینطوری بهتره.
و این که شما خودتون مکانشُ زمانشُ مشخص کنید؛ بعد مثلا یه چند روز قبلش به بچه ها اعلام کنید؛ تا اگه کسی کنسل کرد یا کسی اضافه شد راحت تر باشید[nb]چه جمله‌بندیِ مزخرفی. #-o[/nb].

به هرحال دلم نمیاد شمارُ از برنامه‌ریزی‌هایِ دقیقم محروم کنم. :-" :-فضول :-"

A l p h a

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
کامپیوتر - معماری کامپیوتر
تلگرام

یک سوال از دوستان عزیزی که اعلام آمادگی کردن ،میخواستم بدونم الان شما ها با هماهنگی با خانواده اعلام آمادگی کردین یا این که فقط دوست دارین چنین کاری رو بکنین ؟
واقعا این خیلی مهمه چون خیلی وقت ها آدم دوست داره یک کاری بکنه ولی خب پدر و مادر ها با توجه به دلایلی که دارن خیلی قشنگ جلوش رو میگیرن و فقط این وسط برای افرادی که هماهنگی میکنن یکم ازیت کننده میشه !
من میگم دوستان اگه با پدر مادرشون مشورت نکردن این کارو بکنین و نتیجه ی قطعی رو به یاسمن خانوم اعلام کنن ! :D

برنامه هم باشه برای اواسط هفته ی دیگه ، مثلا سه شنبه ی هفته ی دیگه البته میگم روی روزش هم اگه کسی نظری داره اعلام کنه ، مثلا اگه روز های فرد افراد بیشتری آزاد هستن سه شنبه بزاریم اگر نیستن 4شنبه ! :-/

من هنوز یک بخش برام سوال شد ،الان میخواین فقط برای نظافت بریم یا برنامه ی تفریحی هم قراره کنارش باشه ؟

sky girl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

خب من با این خانومه که مسئول برنامه های رفتگران طبیعت مشهد هست تماس گرفتم.
واسه مکان، گفتند :
پارک وکیل آباد خودش رفتگر داره. هم چنین اتظاماتش بسیار حساس هست و مخصوصا اگر یک اکیپ مختلط باشیم، بسیار گیر میدن. ( خود رفتگران طبیعت هم وقتی رفتند اونجا، بهشون گیر دادند....)
مکان خوب که همون طرقبه و شاندیز. ولی اگه میخوایم نزدیک باشه، کوه های آب وب برق و یا پارک خورشید رو پیشنهاد دادند. البته اون قدرا کثیف نیستند ولی خب نزدیکند و آشغال هم دارند دیگه! :D ( خودشون سه بار رفته بودند کوه های آب و برق!)

و اینکه گفتند که میتونید به ما بگین برنامتون رو تو اف بی بگیم و عکس بگیرید و اونجا بزاریم و اینا! :D ( که البته برنامه ما خصوصی تره و فکر نکنم زیاد بشه رو اینش مانور داد حالا...)

من فکر میکنم اجازه گرفتن و اومدن به مثلا پارک خورشید، راحت تر از طرقبه و اون جا ها باشه. ولی مطمئننا کنگ مثلا، خیلی بیشتر خوش میگذره :-"
حالا لطفا نظر بدین! :D

به نقل از بی هویت :
بنظرم اجازه بدید بقیه هم فکر کنند و آخر هفته لیست نهایی تنظیم کنید.
این لیست نهایی نیست! هر کسی میخواد میتونه بگه. من فقط افرادی رو گفتم که تا حالا گفتند میان.

به نقل از A F S H I N :
من هنوز یک بخش برام سوال شد ،الان میخواین فقط برای نظافت بریم یا برنامه ی تفریحی هم قراره کنارش باشه ؟
تفریح هم داره بالاخره دیگه! :D

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

من امروز پارک خورشید رو رفتم به طور گذری و یه نگاهی کردم ! بیابون خالی هست و خیلی خیلی هم آشغال هاش کم هست ... :D

+ یه خیابون هست کنار پارک پونه طرقبه ... به نام معلم 8 که میرسه به یه سری کوچه باغ ها و یه رودی ...
اونجا هم نزدیک تر هست و هم یه رودی داره و آشغال هم خیلی خیلی زیاد داره ... :D
ما معمولا با خانواده اونجا میریم ، اتفاقا امروز ظهر هم اونجا بودیم ناهار ، اگه بشه بیاین اینجا رو تمیز کنیم برای هفته های آتی مون ممنون میشم ... :-" :))

+ من خودم برنامه ام مشخص نیست قطعی . بستگی به روزش داره و برنامه های اون روزم . :D

ASSSAL

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan2
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
صنایع

دوسان با توجه به گفته های بچه ها فک کنم که پارک خورشید از همه جا مناسب تره.
لطفا زودتر زمان و مکان رو مشخص کنین تا برا اون روز برنامه ریزی کینیم!
(خیر سرم کنکوریم :D )

iran1372

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
...........
شهر
ساری
رشته دانشگاه
حقوق

ششصد دستگاهم خیلی کثیفه.به هاشمی نژاد و فرزانگان1هم نزدیکه.میتونیم صبح بریم که یک سری هم به مدرسه بزنیم :Dحالا اگه جاهای دور باشه هرکی باید خودش بیاد؟من که بابام گفت خیلی دوست داری اول اتاق خودتو تمیز کن بعدم باغچه های جلوی خونرو!منم این کارو کردم حالا امروز میخوام برم کوهسنگی.البته بیشتر برای تفریح چون خیلی کثیف نیست فقط بعضی افراد سواد ندارن گوشاشونم نمیشنوه که میگن قلیان نکشید. قلیان میکشن.پارک ملتم زیاد تمیز نیست.به هر حال هرجا بریم خالی پوست تخمه نیست!

Mohamad.ak

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
hashemi nezhad 2
شهر
Mashad
مدال المپیاد
خیرسرمون المپیادزیست بودیم...

اقا اين طوري نميشه كه ميخواين كلا بيخيال شيم؟اين طوري نميشه كه هر كي يروزي بگه...روز مشخص ميكنيم هر كي تونست اعلام امادگي ميكنه.رود و تميز كنيم؟!چي ميگي؟ :|
كنگ كه نميان بچها.وكيل ابادم كه هيچي...شد همون پارك خورشيد.
روزشم بگن مسئول...
اين طوري هماهنگ نميشه كه برا دفعه اول 100 نفري كه نميخوام بريم...دفعه اول ميريم ببينيم چجوريه.اصن بچها خوششون مياد يا نه يا كه معلوم بشه ميخوايم چيكا كنيم(نريم همو نگا كنيم از بيكاري)جمعه يا پنج شنبه هم فك كنم خوب باشه چون كلاس و اينا هن نيستش...
كسايي كه ميتونن بيان اعلام امادگي كنن...(شرط نزارين اگه فلان شد من نميام يا برعكس)
+اگه ميخواين كه برا دفعه اول را بيوفته كه مستمر باشه و نتيجه اي داشته باشه زودتر برنامتونو بچينيد

mohamad.ahmadi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان هاشمی نژاد ١
شهر
مشهد

یه سری نکات رو بهتره مطرح کنم.
اول. اینکه باید یه تعداد قابل اعتماد بشیم بعد یک نفر که برنامه رو کاراش رو کمی تا قسمتی بر عهده داره میاد یه روز مشخص میکنه و میریم؛اینطور که هرکس بخواد یه روزی رو بگه و بعد نظرسنجی و این داستانا،به جایی نخواهد رسید این برنامه.
دوم. مکانی که انتخاب میکنید نباید داخل شهر باشه چون اون وظیفه ی شهرداری و پاکبان هاشون هستش و اصن داخل شهر کلی محدودیت وجود داره و نمیشه جایی مث اطراف حرم و ششصد دستگاه و مکان های داخل شهری مد نظر داشت،حالا هر چقدر هم که کثیف باشه.
سوم. یک فرم یک دست مثلا کاور سبز رنگ که قیمتش حدود دو تومنه در حالت خیلی گرون،رو بنظرم بهتره پیش بینی کنید تا هم لباساتون کمتر کثیف بشه هم جنبه ی زیبایی داره.
مثلا اگر تعداد بدید من خودم خرید کاور رو قبول میکنم،بعد هم تو ون به همه یکی میدم.
البته هدیه نیست قطعن. :-""""""

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از Mohamad.ak :
رود و تميز كنيم؟!چي ميگي؟ :|
رود نیل رو نگفتم بریم تمیز کنیم ...
یه مسیر رود و اطراف اون منظور بود که تقریبا خشک شده و آب خیلی کمی هم داره در حال حاضر ...
طبیعتا اونقدر ها شعور دارم که بفهمم قراره آشغال جمع کنیم ! نه که بریم آب بازی !! :)

+ من عذر میخوام از اینکه الکی اعلام آمادگی کردم . نمیام . امیدوارم خوش بگذره بهتون اگه رفتید . :D

+راستش باتوجه به صحبت های دوستان و بحث هایی که اینجادیدم فکر میکنم اصلااین قضیه برای سن دانش آموزی مناسب نیست... :)

Mohamad.ak

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
hashemi nezhad 2
شهر
Mashad
مدال المپیاد

چيشد برنامه؟كنسله؟

ASSSAL

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan2
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
صنایع

Mohamad.ak

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
hashemi nezhad 2
شهر
Mashad
مدال المپیاد

حيف شدش X-( X-( X-(

mohamad.ahmadi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان هاشمی نژاد ١
شهر
مشهد

این همه حرف و برنامه،به همین راحتی بیخیال شدید؟! :اُ
خسته نباشید.

Mohamad.ak

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
hashemi nezhad 2
شهر
Mashad
مدال المپیاد

ما كه نفهميديم هست يا نه؟
من كه پام

sky girl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

دوستان چند لحظه صبر کنید و از خودتون نتیجه گیری نکنید!
تا شنبه خبر میدم که قراره چی کار کنیم (;

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

بچه های مرکز یک چن تا سوال داشتم::
اون چارتایی ک هندسه انداخ کسایی بودن ک از ریاضی افتادن؟؟
اصن چن نفر در کل افتادن؟؟
.........
خب مدرسه برنامه هفتگیو آماده کرده؟؟
اسامی کلاسا رو چی؟؟؟
بعد کتابای درسی تغییر کرده...ولی مبتکران و اینا ثابته..برا اون پ برنامه ای دارین؟؟؟
این سوال آخرو هر کی خواس جواب بده.
+پ.خ ام دادین بهتر
ممنون میشم :)

emperor of wind

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد یک
شهر
مشد

برای میتینگ و اینا میتونین تو این جشنواره ای که تو پارک ملت میخواد برگزار شه شرکت کنیم
حالت مسابقه ای داره همراه با اهدا جوایز :)

ASSSAL

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan2
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
صنایع

واقعا ایول به این همه هماهنگی >:p
از بچه های شهرای دیگه اگه بیان این تاپیک...هعی... >:p

• لایک
امتیازات: ftnt

iran1372

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
...........
شهر
ساری
رشته دانشگاه
حقوق

به نقل از emperor of wind :
برای میتینگ و اینا میتونین تو این جشنواره ای که تو پارک ملت میخواد برگزار شه شرکت کنیم
حالت مسابقه ای داره همراه با اهدا جوایز :)
راست میگه از هیچیکه بهتره فقط خانم ها باید برن قسمت بانوان.من که هر دفعه رفتم قسمت بانوان کم کم 4-5تایی از دوستامو دیدم بعد همونجا با هم قرار میزاریم و کارمونو شروع میکنیم.فکر کنم از ساعت 6-10باشه.شاید به خاطر کار خوبمون بهمون جایزه هم دادن :D(البته ما که برای جایزه کار نمیکنیم.)

Mohamad.ak

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
hashemi nezhad 2
شهر
Mashad
مدال المپیاد

ميگم اين رفتگران طبيعت كه خبري ازش نيست

يه برنامه ديگه بزاريم تا قبل اتمام تابستون =(( =(( =((

بالا