• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

رئال مادرید

mobina7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران
رشته دانشگاه
حسابداری
پاسخ : رئال مادرید

ایــــــــــــــــول بردیــــــــــم! ;;) P:> P:> P:>
بازی بسیار عالی بود برد بســـیـــــــــــا شیرینی بود! x: :-"
ب امید برد های بعدی! 8->

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

دیشب مراسم انتخاب بهترین های فصل پیش لالیگا بود و رئال با بیشترین تعداد جوایز رو گرفت! 6تا! /m\
مودریچ بهترین هافبک دفاعی، راموس بهترین مدافع، ناواس بهترین دروازه بان و سه جایزه کریس برای بهترین مهاجم، بهترین گل فصل و بهترین بازیکن لالیگا. /m\

B0_T3xrCcAAusda.jpg-large.jpg

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی

خيلي بچه ها رئال مادر يد خوب بازي مي كنن ،اصن ادم كيف ميكنه بازي شونو نگاه كنه مخصوصن كريس رونالدو :-"

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

اینم از صدر جدول B-)
بعد از 11بازی و 11 برد و درپی باخت بارسلونا و آتلتیک، رئال صدر نشین شد! دورخیز برای قهرمانی /m\

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی

به نقل از Fateme.RMA :
اینم از صدر جدول B-)
بعد از 11بازی و 11 برد و درپی باخت بارسلونا و آتلتیک، رئال صدر نشین شد! دورخیز برای قهرمانی /m\

خب شد بارسلونا ديشب بأخت ،أيول رئال صدرنشينِ >:D<

خب الان بارسلونا سومُ :))

راستي داور بازي ليورپول ورئال مشخص شد :-"

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

دیشبم یه بازی خیلی عالی داشتیم مطابق انتظار! اگه یکم بهتر از موقعیت ها استفاده میشد گل های خیلی بیشتری رو میدیدیم. تیم عالی بازی میکنه. بسیار روون و هماهنگ! افتی که اوایل فصل تو نیمه دوم داشتیم هم حل شده. کریم روند رو به رشد خوبی داره و از اون وضعیت افتضاح اوایل فصل در اومده. بماند که دیشبم یه دروازه خالی نزد :| مارسلو فوق العاده بود. حمله های خیلی خوبی رو شروع کرد و پاس گل عم که داد. ایسکو فقط یکم افت کرده بود نسبت به بازی رفت و ال کلاسیکو!

+ و سومین کفش طلای CR7 /m\

1415196640_extras_albumes_0_980.jpg

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

من دارم قهرمانی دوباره‌ی آنچلوتی با رئال تو یو سی ال رو می‌بینم. فقط دوست دارم بخوریم به چلسی. آنچلوتی نابود می‌کنه مورینیو رو، آخ که چقدر لذت‌بخش باشه.

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Amir - Eblis :
من دارم قهرمانی دوباره‌ی آنچلوتی با رئال تو یو سی ال رو می‌بینم. فقط دوست دارم بخوریم به چلسی. آنچلوتی نابود می‌کنه مورینیو رو، آخ که چقدر لذت‌بخش باشه.
رئال و تیمی که سرمربیش مورینیو باشه...! رویایی ترین بازی ممکن میشه این بازی 8->

+ خسه به تمرینات برگشت بعد از مدت ها. به شدت امیدوارم به درخشش این پسر. استعداد محشری داره. این مصدومیت طولانی روند پیشرفتشو کند کرد ولی بازم 2ماه زودتر از زمانی که پیش بینی میشد تمرینات تیمی رو شروع کرده. من مطمئنم در آینده بیشتر از این خسه رودریگز خواهیم شنید 8->

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

بازم ضربه خوردن از بازیای ملی ~X(
مودریچ رو حداقل برای 2ماه نداریم. به جام باشگاهای جهانم نمیرسه :-<
ایارا که اصن قابل اطمینان نیس. فقط خدیرا رو داریم که اونم بعد از مصدومیتش درخشش چندانی نداشته. همیشه باید یه ضرری این بازیهای ملی به رئال بزنه ~X(

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

به نقل از Fateme.RMA :
بازم ضربه خوردن از بازیای ملی ~X(
مودریچ رو حداقل برای 2ماه نداریم. به جام باشگاهای جهانم نمیرسه :-<
ایارا که اصن قابل اطمینان نیس. فقط خدیرا رو داریم که اونم بعد از مصدومیتش درخشش چندانی نداشته. همیشه باید یه ضرری این بازیهای ملی به رئال بزنه ~X(
من تو فيفا ايسكو رو مي زارم جاش :-" ، ولي واقعا بد شد ، از نظر من مدريچ يكي از ستا ستون اصلي تيم بود( رونالدو ، راموس، مدريچ :-<)

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Hossein9021 :
من تو فيفا ايسكو رو مي زارم جاش :-" ، ولي واقعا بد شد ، از نظر من مدريچ يكي از ستا ستون اصلي تيم بود( رونالدو ، راموس، مدريچ :-<)
حالا فیفا ملاک مناسبی نیس :-" از ایسکو هم میشه استفاده کرد، ولی باید تو پست غیر تخصصی خودش بازی کنه. اگر وضع خدیرا خوب نباشه با توجه به افتضاح بودن ایارا اجبارا باید از ایسکو استفاده بشه. بازیهای مهمی پیش رو داریم. امیدوارم از نبودش ضرر نکنیم :-<

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

بازی دیشب به خاطر اهمیتِ نه چندان زیادش بازی خوبی نبود. نبود مودریچ کاملا حس میشد مخصوصا نیمه اول. باز نیمه دوم با اومدن ایارا وضعیت بهتر شد البته من همچنان سر حرفم هستم که ایارا بازیکن نیس :-" آربلوآ نیز هم :|
ناواس هم خوب بود به نسبت بازی های دیگه ای که ازش تو رئال دیدیم. فقط یکم جاهایی که اصرار به بازی با پا داشت من قلبم میومد تو حلقم :-"

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

به نقل از Fateme.RMA :
بازی دیشب به خاطر اهمیتِ نه چندان زیادش بازی خوبی نبود. نبود مودریچ کاملا حس میشد مخصوصا نیمه اول. باز نیمه دوم با اومدن ایارا وضعیت بهتر شد البته من همچنان سر حرفم هستم که ایارا بازیکن نیس :-" آربلوآ نیز هم :|
ناواس هم خوب بود به نسبت بازی های دیگه ای که ازش تو رئال دیدیم. فقط یکم جاهایی که اصرار به بازی با پا داشت من قلبم میومد تو حلقم :-"
البته واكنش ناواس فك كنم يكي از بهترين واكنش هاي دروازه بانا بوده كه تا حالا ديدم ،خيلي خوب مغزش كار كرد

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

آنجلوتیِ رکورد شکن /m\ رکورد جدیدِ 16 برد پیاپی در تمام رقابت ها /m\
ایسکو روز به روز بهتر و عالی تر میشه 8-> به نظرم کروس اون نظم دهی فوق العادش به حمله رو نداشت دیشب. برخلاف همیشه پاس های اشتباهشم در حدی بودن که کاملا به چشم بیان :-? نبود مودریچ تو ذوق میزنه همش :-<
اون موقعیت 100% ای که کریس گل نکرد هم واقعا حرص در آر بود :| از رونالدو بعید بود :|

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

وقتی این ستاره ی نازنینِ تازه از مصدومیت در اومده ی ما بعد از 8ماه با گلزنی برمیگرده 8-> چی بهتر از این 8->

78424577974069760709.jpg

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

دارم احساس میکنم رونالدو داره افت میکنه چون مجموع گل‌های مسی و نیمار جدیدا یکی بیشتر از مجموع گل‌های رونالدو شده. :))

من باب مسی و بالون‌دور امسال هم عکس زیر گویای همه چیز هست:

10371365_895475220516759_1919595871623593827_n.jpg

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

اینجا گزارش خیلی خوب و جامعی نوشته از عملکرد تمام بازیکنا تا آخر سال 2014. بخونین :-"

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

امشب جام باشگاه های جهان با بازی رئال و قهرمان آمریکای جنوبی شروع میشه. ینی شروع که قبلن شده بود، برای رئال شروع میشه! بازی هایی که از سطح چندان بالایی هم برخوردار نیستن و درکل شاید ضررش بیشتر از منفعتش باشه با توجه به خستگی تیم و مصدومیت های احتمالی. گویا استادیوم هایی که قراره بازیا توش برگزار بشه یه وضعیتی فراتر از افتضاح دارن و احتمال مصدومیت بازیکنا بالاس. تنها نکتش همینه که تاحالا تو جام باشگاه های جهان قهرمان نشدیم و کلکسیون افتخاراتمون کامل بشه و این قبیل حرفا :-" با توجه به سطح کیفی تیمایی که حضور دارن، قهرمانیش زیادم سخت نخواهد بود!

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن