• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

رئال مادرید

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : رئال مادرید

به نقل از Mohammad128 :
اینقد ازینایی که بارسایی بودن بعد رئالی شدن بدم میاد :-"

دور از جناب مدیر البته :))
من؟! بارسا؟! :)) خدا نصیب نکنه :))

منظورش اینه که مدیرای قبلی بارسایی بودن! :-"

به نقل از SalehM :
نامردیه که مدیر انجمن رئالی باشه. :-"
اگه اجحاف خاصی انجام شده تو انتقادات پیشنهادات مطرح کن صالح :-"

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

بعد از مدت ها اومديم بازيه رءالو كامل نگاه كنيم كه همه ي عوامل دست به دست هم دادن تا اين مهم به عمل نرسه.
بازي كوفتم شد واقعا با اين پخش تلويزيونيش :-& [SIZE=78%]، ،، انصافا زيادم خوشحال نشدم، همه چي خيلي عادي بود ، [/SIZE] /m\ اين پيروزي ها و جاما خيلي عادي شده
تيم داره كم كم به راموس مديون ميشه ، استاد باز كردن قفل دروازه ي حريف ;)) و دفاع و استايلش ديگه هيچي اصن /m\
[/size][SIZE=78%]مارسلو با اون دلداري اي كه بهش ميدادن آدم نگران مي شد ولي با پاي خودش طبيعي از زمين بيرون رفت ، نكنه جدي مصدوم شده باشه اونم .[/SIZE] :-ss
فك مي كنم ديگه وقتشه كارلتو يه تغييراتي تو خط حملش ايجاد كنه ، خيلي تكراري شده . رونالدو كاملا مهار مي شه توسط حريف،بنده خدا يه بازي گل نمي زنه ميگن پس حتما مسي بهتر از رونالدو :)) (;
ايكرم كه خيلي عاليه و همه ي جام هاي موجود رو تونست بگيره
جشن قهرمانيم نفهميدم آخر گذاشتن يا نه چون اعصابم خيلي خورد شد زدم خاموش كردم ،
بهتر نيست به خسه بازي بده X-( من كه خيلي باهاش حال مي كنم
مدريچ [-o< [-o< [-o< [-o<
.....
داور بازيم كه باگ داشت :))

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

و این قهرمانی دلچسب >:D< /m\
درباره پخش تلویزیونیش من نمیدونم چی بگم واقعن. درحدی پخش خود بازی و گزارش احمقانه یوسفی افتضاح بود که دیگه من حتا منتظر جشن قهرمانی هم نموندم و تلویزیونو خاموش کردم! شرم آور بود واقعن.
در نتیجه با این طرز پخش کردنشون من تحلیل فنی خاصی از بازی ندارم :-" گل سرخیو عالی بود واقعن 8->
و خطاهایی که این سن لورنزو عایی ها میکردن خیلی رواعصاب بود! من همش احساس میکردم الان یه مصدومیت عجیب و غریب دیگه میذارن رو دستمون! مارسلو خبری منتشر نشده از وضعیتش ولی به نظر نمیاد جدی باشه!
کاسیاس هم به 700امین بازی خودش برای رئال رسید 8-> کاپیتان جانِ عزیزم 8->

10843797_1581666085389749_1779025531_n.jpg

10838862_725958037524190_1920110553_n.jpg

ایشون هم بهترین بازیکن تورنمنت 8-> .

10865039_1540607116186426_1549932654_n.jpg

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

منم قهرمانی تیم رو تبریک میگم. <D=
متاسفانه دیشب هم لابی بارسای صدا و سیما زهر خودش رو ریخت و سعی کرد علاوه بر بدگوییهای همیشگی ما رو از لذت تماشای بازی هم محروم کنه که خوشبختانه تو این مورد ناکام موند.
ضمنا ایکر هم به تنها بازیکن تاریخ تبدیل شد که تا به حال تمام جام های ممکن رو بدست اورده.

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

يه سوال برام پيش اومده ، چه جاميه كه كاسياس گرفته ولي ژاويو اينيستا نگرفتن ؟؟ :-??

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Hossein9021 :
يه سوال برام پيش اومده ، چه جاميه كه كاسياس گرفته ولي ژاويو اينيستا نگرفتن ؟؟ :-??
جام بین قاره ای که قبل از این جام باشگاهای جهان برگذار میشده!

minasamiei

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين يك
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

خب ، من دقیقا نمیدونم این همه پسرفت از کجا اومد... خیلی ناامیدکننده ظاهر شدن... از دست رفتن رکورد و سه امتیاز و همه اینها یک طرف, این نمایشی که در حد یه تیم رده اخری لالیگا بود هم یک طرف.
بنزما و کروس که محو بودن و عملکرد خاصی نداشتن. ایسکو بد بود. بیل خوب نبود. بدتر از اون تعویضی که شد و خسه اومد. فک کنم خسه رکورد صفر درصد پاس سالم رو زد. امار توپ لو دادن واقعا زیاد بود. رونالدو هم که واقعا افتضاح بود:دی درحد ممد نوری بود :-"" اگر چه معتقدم مساوی نتیجه عادلانه تری بود چون گل هایی هم که خوردیم مفت بود.
ادم کنکوری عه کلی وقتشو میذاره بازی تیم مورد علاقشو میبینه بعد اینجور:-<
بازم میگم فدا سرشون اقا. ولی کاش یه ریشه یابی بشه ببینن چرا انقد ناهم اهنگ بودن و ازون طرف چرا انقد اشتباهات فردی و...؟ حیفه خب این همه به سه گانه دل بستیم. با این نمایش به یگانه هم نمیرسیم ک :-"" خصوصا که بازی با اتلتیکو خیلی سخت تر از این بازیه...

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

به نقل از بارون :
خب ، من دقیقا نمیدونم این همه پسرفت از کجا اومد... خیلی ناامیدکننده ظاهر شدن... از دست رفتن رکورد و سه امتیاز و همه اینها یک طرف, این نمایشی که در حد یه تیم رده اخری لالیگا بود هم یک طرف.
بنزما و کروس که محو بودن و عملکرد خاصی نداشتن. ایسکو بد بود. بیل خوب نبود. بدتر از اون تعویضی که شد و خسه اومد. فک کنم خسه رکورد صفر درصد پاس سالم رو زد. امار توپ لو دادن واقعا زیاد بود. رونالدو هم که واقعا افتضاح بود:دی درحد ممد نوری بود :-"" اگر چه معتقدم مساوی نتیجه عادلانه تری بود چون گل هایی هم که خوردیم مفت بود.
ادم کنکوری عه کلی وقتشو میذاره بازی تیم مورد علاقشو میبینه بعد اینجور:-<
بازم میگم فدا سرشون اقا. ولی کاش یه ریشه یابی بشه ببینن چرا انقد ناهم اهنگ بودن و ازون طرف چرا انقد اشتباهات فردی و...؟ حیفه خب این همه به سه گانه دل بستیم. با این نمایش به یگانه هم نمیرسیم ک :-"" خصوصا که بازی با اتلتیکو خیلی سخت تر از این بازیه...
٢٣ سه با يه جلو همه تيما با يه تاكتيك ميريم تو زمين ، اوايل پنج هيچ مي شد كم كم بردا خفيف تر شدن، اين رونده ، البته اينباختا خوبن ، تيم اگه مي خواد موفق بشه الان كه وسط فصله بايد يه بار پوست بندازه ،، مغز متفكر حملات رءال مدريچم بايد برگرده ، تيسكو هر قدرم تكنيكي باشه در تجربه و هوش به پاي مدريچ نمي رسه.
راموسم يكم مغرور شده
در مجموع به نظرم درست ميشه ،اول فصلم دو بار باختيم

minasamiei

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين يك
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از Hossein9021 :
٢٣ سه با يه جلو همه تيما با يه تاكتيك ميريم تو زمين ، اوايل پنج هيچ مي شد كم كم بردا خفيف تر شدن، اين رونده ، البته اينباختا خوبن ، تيم اگه مي خواد موفق بشه الان كه وسط فصله بايد يه بار پوست بندازه ،، مغز متفكر حملات رءال مدريچم بايد برگرده ، تيسكو هر قدرم تكنيكي باشه در تجربه و هوش به پاي مدريچ نمي رسه.
راموسم يكم مغرور شده
در مجموع به نظرم درست ميشه ،اول فصلم دو بار باختيم

امیدوارم قضیه مغرور شدن نباشه... هرچی فک میکنم هیچکی نبود که خوب باشه:دی په په هم که...:دی درمجموع تعویض خوبی نکرد انچلوتی. همون بیل حداقل انقدر توپ لو نمیداد.خسه فاجعه بود.
ایشالا درست میشه... خوبه که بازی راحتی داریم تو چمپینز لیگ :دی
کلا انقد نباختیم یادمون رفته باختن رو ، یه دوست بارسایی بیاد دلداری بده :))

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

ضعیف بودیم به شدت! نقاط ضعفی که تیم اول فصل داشت دوباره تو بازی دیشب تکرار شد! تحلیل و نظر براش زیاد دارم ولی امان از امتحان آناتومی :-<

فقط همین که این بارساییای بنده خدا خوشحالیشون 3ساعتم دووم نیاورد :)) عالی اصن :))

hamed.yas

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشد
سال فارغ التحصیلی
1345
مدال المپیاد
مدال تو مشتم بود.از چنگم درآور
رشته دانشگاه
پزشک. دکتر. طبیب

امروز 18 /10/ 93
بازی رعال_ اتلتیکو
اطراف زمین یه شرکت ADSL ایرانی تبلیغش دیده میشه.
چه ذوقی میکنه آدم.
#وطنم پاره ی تنم :))

minasamiei

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين يك
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

واقعا با اين تيم وحشتناك دفاعي و بد قلق اتلتيكو بنظر شما شانسي هست برا صعود تو بازي بركشت و زدن دو سه تا ؟ بنظرم فعلا ميتونيم رو دوكانه حساب كنيم :| نيمه دوم رو ديدم، خيلي خوش شانس بودن خيلي .

mobina7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران
رشته دانشگاه
حسابداری

حیف شد واقعا! :-<

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

به نقل از mobina7 :
حیف شد واقعا! :-<
:(( :(( :((
بديش اينه كاسياس گفته بود سه گانه ميگيريم ، الان حرفش ميمونه رو زمين
من نمي فهمم هر سال رءال مجبوره برا قهرماني كوپا هم بارسا رو ببره هم اتلتيكو . اين انصافه آيا؟؟؟؟؟

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نظر من تیم سطح پایین بازی نکرد! مثلا تو بازی با والنسیا که باختیم همه افتضاح بودن و باخت حقمون بود ولی این بازی واقعا اینجوری نبود. په په و سرخیو دوتاشون بد بودن. هر دوتا گل اشتباه فردی بازیکنا بود! ناواس هم که هیچی اصن :rolleyes:
نیمه اول موقعیت خیلی داشتیم میشد بیشتر از دوتا زد ولی اتلتیکو بعد از گل اول کاملن عقب کشیده بود که البته کار منطقی هم همینه برا تیمی که 3گل جلو عه و خط دفاع قوی و بازیکنای سرسختی مثل گودین داره.
افت کریس هم بعد از کریسمس محسوس بوده. امیدوارم با روحیه توپ طلا زودتر برگرده به کیفیت قبل از کریمسش :-<

mobina7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران
رشته دانشگاه
حسابداری

پایگاه خبری تحلیلی هدانا (HODANA.IR): کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید در اقدامی عجیب برای آن که یک پسربچه را شگفت زده کند از کلاه گیس و سبیل مصنوعی استفاده کرد! ;;)

ستاره پرتغالی رئال مادرید پس از آن که کمی با ظاهری متفاوت با این بچه بازی کرد، کلاه گیس و سبیل مصنوعی را برداشت و کودک را کاملا شگفت زده کرد. ;;)

19179407717778718285.jpg

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

برخلاف انتظار بازی خیلی سختی داشتیم با کوردوبا. واقعا بیل یک تنه تیمو راه برد! روند بازی نه چندان خوب کریس همچنان ادامه داره. کارت قرمز خیلی مسخره ای هم گرفت. حالا هنوز مشخص نیست که چند جلسه محروم بشه اگر سه یا چهار جلسه باشه به بازی مهمی که با اتلتیکو داریم نمیرسه :| کم مصدوم داریم، اینم روش! :|

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

اودگارد از كي مي تونه بازي كنه؟

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

بردیم سویا رو ولی به چه قیمتی :-< نیمه اول که فوتبال ندیدیم اصن فقط تیم پزشکی دیدیم :| شنبه بازی به این مهمی داریم و دو تا مصدومیت شیک دیگه رو دستمون موند :| راموس که نمیرسه و من واقعا نظری ندارم درباره خط دفاعی با تکیه بر آربلوآ! خامس هم که مصدومیتش کاملن جدیه و امشب جراحی میشه و 2ماه نداریمش. بازی شنبه رو مساوی کنیم حتا با این وضعیت من راضیم :-<

+ 30 سالگی کریستیانو هم مبارک! 8->

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

من چهارتا رو دیگه واقعا نمیتونم هضم کنم :| بعد از 5تا بازی تو این فصل با اتلتیکو هنوز بردنشون اینقدر دور از دسترسه :|
ینی این تیم 30 ثانیه توپ رو نمیتونست نگه داره دیگه چه انتظاری هست برای حمله کردن و غیره. ینی حتا یک نکته ی امیدوار کنننده نداشت این بازی. خط دفاع افتضاح. واران که واقعا برای من سوال شده مورینیو چطور میتونست اینقدر خوب ازش بازی بگیره. این بازیکنی که ما الان داریم میبینیم واقعا وارانِ اون فصله یا نه :| افت وحشتناک کریس که حتا پاس درست هم نتونست بده چه برسه به گل و بقیه بحث ها. بیل همینطور و بقیه هم همینطور. و خوب بازیکن جایگزین خوب هم برای تعویض نداشتیم :-<
این تیم با اون تیم قبل کریسمس فاصله ی خیلی زیادی داره. امیدوارم تا شروع مرحله های حساس لیگ قهرمانان و بهتر شدن وضعیت مصدومیت ها بازیها بهتر بشه :-<

بالا