• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

منابع المپیاد

• شروع کننده موضوع

mehraneh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
0000
سلامم
راستش بنده نهم هستم و میخوام از الان برای المپیاد بخونم و طبیعتا یازدهم هم ازمون بدم اما چند تا سوال دارم
- برای المپیاد (فیزیک یا ریاضی ) به غیر از کتاب های دهم یازدهم و دوازدهم از چه کتابایی باید کمک بگیریم؟
- حتما معلم باید داشته باشی یا بدون معلم هم میشود خوند ؟
- کلاس های خاصی باید شرکت کنم ؟ اگه جواب اره هست توضیح کامل بدید
-ایا المپیاد لطمه به معدل نهمم میزنه ؟
ایا اصلا از نهم شروع کنم یا زوده؟
و سوال اخر.. شرکت در المپیاد وقت تلف کردن هست یا واقعا نتیجه میده ؟
به راهنمایی و مشاوره ی ریش سفیدان المپیاد به شدت نیازمندم 🙏🙏🙏🫀

melina03

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
سلامم
راستش بنده نهم هستم و میخوام از الان برای المپیاد بخونم و طبیعتا یازدهم هم ازمون بدم اما چند تا سوال دارم
- برای المپیاد (فیزیک یا ریاضی ) به غیر از کتاب های دهم یازدهم و دوازدهم از چه کتابایی باید کمک بگیریم؟
- حتما معلم باید داشته باشی یا بدون معلم هم میشود خوند ؟
- کلاس های خاصی باید شرکت کنم ؟ اگه جواب اره هست توضیح کامل بدید
-ایا المپیاد لطمه به معدل نهمم میزنه ؟
ایا اصلا از نهم شروع کنم یا زوده؟
و سوال اخر.. شرکت در المپیاد وقت تلف کردن هست یا واقعا نتیجه میده ؟
به راهنمایی و مشاوره ی ریش سفیدان المپیاد به شدت نیازمندم 🙏🙏🙏🫀
من ریش سفید نیستم.. ولی این یکی دو ماه ب اندازه کافی سخنان ریش سفیدا رو شنیدم.. خلاصه بازگو میکنم برات...

قطعا کتابای دیگه هم میخوای.. چی رو نمیدونم... من در زمینه زیست اطلاعات دارم...
ب نظرم معلم صددرصد لازمه.. درسته ی جاهایی ی مطالب ر میگن خوتون بخونید اما اون سوالاتی ک میشه بپرسی هم مطلب مهمی داره... و البته المپیاد س تا منبع داره.. منابع عمومی ک کتابای درسین. تخصصی ک کتابای مخصوص المپیاده و ی سری منابع نانوشته ک خود استادا بهتون درس میدن باید جزوه نویسی کنی...
کلاس ب احتمال زیاد از دهم دبیرستان خودش براتون میزاره...
اگه برنامه ریزی کنی نه صددرصد..
من ک از دهم شروع کردم.. توی کلاس زیست ما ک 35 نفریم ی نفر از نهم شورو کرده ک امسال دهمه.. دو نفرم از نهم داریم..انتخاب با خودته...
قطعا وقت تلف کردن نیست.. نگاه کن مث اینه ک بگی کنکور وقت تلف کردنه... تازه ب نظر من کنکور ب مراتب لول پایین تری داره... تو در اخرین لول کنکور مقام یک کشوری میاری و احتمالا خیلی خوب بدی بورسیه. اما المپیاد مرحله ی جهانی هم داره.. تازه المپیاد در یک مبحثه و رشته ای ک دوس داری میری.. ن ک مث کنکور کلی درس باشه.. تازه تعداد کسایی ک در مقابلتن هم کمتره...
و ی نکته.. ب نظرم از همین الان رو ی رشته سرمایه گذاری کن.. قطعا به دو تا رشته نمیرسی.. اگه هم بخوای وقت بزاری کلی اسیب میبینی...

• شروع کننده موضوع

mehraneh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
0000
دمت گرم مرسی💗💗💗

بالا