• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور مشکلات درسی کنکور 1401

نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397
سلام گایز
چ راهکاری برای بالا بردن تعداد تست دارید ؟ من یازدهمم وخیلی کندم اگه راهکار اساسی دارید ممنون میشم بگید
سلام. برای اینکه شناگر ماهری بشی باید زیاد تمرین شنا کنی. برای تست زدن هم همینطوره! باید بیشتر تست بزنی تا دقت و سرعتت بره بالا.
مرور با تست بجای خوندن مکرر درسنامه‌های تکراری هم مفید و موثره.

-Pegah-

"استثنایی از قلب یک خاندان "
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
مرحله 1 ادبیات و شیمی
دانشگاه
ساری
رشته دانشگاه
پزشکی
خیلی ممنونم از لطفتون : )

• دابل‌لایک
امتیازات: Sep

-Pegah-

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
مرحله 1 ادبیات و شیمی
دانشگاه
ساری
رشته دانشگاه
پزشکی
مشکلات درسی کنکوریتون رو اینجا به اشتراک بزارید
سلام دوستان
تقریبا یک هفته میشه ک احساس انزجار دارم نسبت ب درسام :/ نمیتونم درس بخونم . چطور میتونم ب همون حالت اولیم برگردم ؟ 🥲

الینا:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1400
چند تا سوال داشتم، ممنون میشم اگه میدونید جواب بدید^~^
این سری آزمون ۱۶ اردیبهشت سنجش، سوال ۱۵ ادبیات و ۳۷ عربیش اشتباه نبودن؟:‌( یا من اشتباه میکنم؟ و همینطور سوال ۴۷ گزینه دو مستثنی منه اش، "الناس" نمیشه؟ مگه چون جمله قبل الا منفیه، نباید حتما مستثنی منه داشته باشیم؟
و سوال ۱۶۴ زیست، عبارت سوم، پروتئین مهارکننده مگه در شروع رونویسی نقش داره؟ چون قبلش رنابسپاراز به راه انداز وصل شده مگه رونویس شروع نشده؟ پس چرا سنجش درست گرفت عبارت رو؟
سوال ۱۶۸ گزنیه ۴ مگه شروع ساخت پروتئین های لازم برای تقسیم توی جی یک نیست که توی جی دو زیاد میشه؟ سنجش گفته جی دو شروع میشه چرا؟
گزینه ۲ اش، نمیشه گفت در متافاز چون رشته دوک ها میخوان فام تن ها رو جابه جا کنن ممکنه کوتاه بشن و درنتیجه علاوه بر آنافاز میشه متافاز هم در نظر گرفت؟
تو سوال ۱۸۹ زیست مگه حرکت خون تو شبکه مویرگی برخلاف حرکت مواد درون گردیزه نیست؟‌ یا فقط تو لوله هنله اینطوریه و در کل گردیزه یکسانه؟
سوال ۲۰۰ عبارت چهارمش رو نمیفهمم اصلا:‌(، مگه همیشه انقباض داریم؟
تو سوال ۲۱۹ مگه نباید ۴۰۰ متر رو تو محاسبات بیاریم و جای d جایگذاریش کنیم؟ چرا سنجش نذاشت؟
سوال ۲۵۷ شیمی، کدوم عبارت ها درست و کدوما غلطن؟ اون شکلی که تو پاسخنامه کشیده مونومرش هست؟
و سوال آخر اینکه چرا پاسخنامه های سنجش فهمیدنشون از خود سوالا سخت تره؟:'(
لطفا هر کدوم رو که میدونید جواب بدید🥺

Batman:/

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1401
چند تا سوال داشتم، ممنون میشم اگه میدونید جواب بدید^~^
این سری آزمون ۱۶ اردیبهشت سنجش، سوال ۱۵ ادبیات و ۳۷ عربیش اشتباه نبودن؟:‌( یا من اشتباه میکنم؟ و همینطور سوال ۴۷ گزینه دو مستثنی منه اش، "الناس" نمیشه؟ مگه چون جمله قبل الا منفیه، نباید حتما مستثنی منه داشته باشیم؟
و سوال ۱۶۴ زیست، عبارت سوم، پروتئین مهارکننده مگه در شروع رونویسی نقش داره؟ چون قبلش رنابسپاراز به راه انداز وصل شده مگه رونویس شروع نشده؟ پس چرا سنجش درست گرفت عبارت رو؟
سوال ۱۶۸ گزنیه ۴ مگه شروع ساخت پروتئین های لازم برای تقسیم توی جی یک نیست که توی جی دو زیاد میشه؟ سنجش گفته جی دو شروع میشه چرا؟
گزینه ۲ اش، نمیشه گفت در متافاز چون رشته دوک ها میخوان فام تن ها رو جابه جا کنن ممکنه کوتاه بشن و درنتیجه علاوه بر آنافاز میشه متافاز هم در نظر گرفت؟
تو سوال ۱۸۹ زیست مگه حرکت خون تو شبکه مویرگی برخلاف حرکت مواد درون گردیزه نیست؟‌ یا فقط تو لوله هنله اینطوریه و در کل گردیزه یکسانه؟
سوال ۲۰۰ عبارت چهارمش رو نمیفهمم اصلا:‌(، مگه همیشه انقباض داریم؟
تو سوال ۲۱۹ مگه نباید ۴۰۰ متر رو تو محاسبات بیاریم و جای d جایگذاریش کنیم؟ چرا سنجش نذاشت؟
سوال ۲۵۷ شیمی، کدوم عبارت ها درست و کدوما غلطن؟ اون شکلی که تو پاسخنامه کشیده مونومرش هست؟
و سوال آخر اینکه چرا پاسخنامه های سنجش فهمیدنشون از خود سوالا سخت تره؟:'(
لطفا هر کدوم رو که میدونید جواب بدید🥺
هم سوالا هم پاسخنامش پر غلط بود ،واقعا متاسفم چیزی که میشه با نگاه ساده هم تشخیص داد و چک نمیکنن!
در قبال اون همه پولی که گرفتن از بچه ها و وقتی که صرفشون شده مسعولین

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
هم سوالا هم پاسخنامش پر غلط بود ،واقعا متاسفم چیزی که میشه با نگاه ساده هم تشخیص داد و چک نمیکنن!
در قبال اون همه پولی که گرفتن از بچه ها و وقتی که صرفشون شده مسعولین
همیشه همینه
حتی از مباحثی که برای تجربی نبود آورده بودن

سلام دوستان
تقریبا یک هفته میشه ک احساس انزجار دارم نسبت ب درسام :/ نمیتونم درس بخونم . چطور میتونم ب همون حالت اولیم برگردم ؟ 🥲
نیم روز استراحت

_Fatemeh_

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علوم پزشکی بیابون
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام
من زیست رو تو کانون میانگین ۷۰ میزنم. الان برای اینکه یه دور تا سنجش بعدی مرورش کنم به نظرتون از موج ازمون استفاده کنم یا همین کتابای اصلی زیست نشر الگو رو بزنم؟ موج رو تاحالا نزدم ولی اون کتاب تستارو کل فصلای دهمش و دو سه فصل یازدهمشو فرداشو زدم.کتاب اصلیم پینوکیو بوده. مشکلم اینه که مثلا برای گیاهی یازدهم تاحالا درست درمون تست نزدم ولی خب نمیتونم بگم بلد نیستمش و نیاز به اموزش دارم ولی میترسم برم سراغ موج و نکته ای چیزی بمونه. از طرفی زمان کافی حتی برای زوج و فرد زدن اون کتاب تستای نشرالگو رو ندارم و دلمم نمیاد نزنمشون/: چیکار کنم؟

-Pegah-

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
مرحله 1 ادبیات و شیمی
دانشگاه
ساری
رشته دانشگاه
پزشکی
مشکلات درسی کنکوریتون رو اینجا به اشتراک بزارید
سلام
ب نظر شما اشتراک الماس ماز برای پایه دوازدهم ارزش خریدن داره یا نه ؟ ممنون میشم تجاربتون و بگید

الینا:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1400
میشه لطفا راجع به تورق سریع توضیح بدید و بگید از کی باید شروع کردم؟ هیچ ایده ای راجع بهش ندارم:‌( باید چه کاری کرد اصلا؟

H28

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۴
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام دوستان
سلام
ازین اتفاقا رخ میده در مسیر کنکور که منتهی میشه به دور باطل «از فردا شروع میکنم»، «بذار ساعت رند بشه شروع میکنم» و ... بهترین کار اینه همین الان هر کار دیگه ای انجام داری میدی بذاری کنار بری یه مبحثی که خوشت میاد و لذت میبری ازشو برداری شروع کنی به خوندن

H28

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۴
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی
میشه لطفا راجع به تورق سریع توضیح بدید و بگید از کی باید شروع کردم؟ هیچ ایده ای راجع بهش ندارم:‌( باید چه کاری کرد اصلا؟
بهترین کاری که تو این مدت میتونی انجام بدی روش یه روز در میون ازمون دادنه
اونم نه هر ازمونی، فقط از کنکورای سالای گذشته(حتی اگر قبلا زدیشون و یادگرفتی باز هم بزن تو کنکور همون سوال میاد به خاطر فشار سر جلسه حلش نمیکنی)
یه روز مثلا صبح ازمونو میدی و بقیه روز و فرداشو رفع اشکال
رفع اشکالم نباید جوری باشه که فقط همون سوالی که غلط زدی یا نزدیو یاد بگیری برو مطالب قبل و بعد منبع اون سوالو دوباره بشین بخون
و حتی سوالاتی که درست زدی هم پاسخنامه تشریحیو بخون هم مرور میشه هم ممکنه شانسی درست زده باشی و راه حلت غلط بوده

این کارارو انجام بدی در این بازه حدودا یک ماهه چندین دور مطالب مهم و سوال خیز تکرار میشن واست

-Pegah-

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
مرحله 1 ادبیات و شیمی
دانشگاه
ساری
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام
ازین اتفاقا رخ میده در مسیر کنکور که منتهی میشه به دور باطل «از فردا شروع میکنم»، «بذار ساعت رند بشه شروع میکنم» و ... بهترین کار اینه همین الان هر کار دیگه ای انجام داری میدی بذاری کنار بری یه مبحثی که خوشت میاد و لذت میبری ازشو برداری شروع کنی به خوندن
خیلی ممنونم از لطفتون 🌸🌸

• لایک
امتیازات: H28

Scarlett

✷‿✷
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1404
سلام وقتتون بخیر
برای کسی که کلاس نمیره و خودش تابستون میخواد بخونه
ممکنه چند تا کمک درسی دهم(مخصوصا ریاضی) که درسنامه کامل دارند
رو برای ریاضی، هندسه، فیزیک، شیمی و ادبیات(و عربی)
لطفا معرفی کنید
ممنونم *_*

reyhaneh24

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
دو تا برنز کارآفرینی
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
روانشناسی
سلام وقتتون بخیر
برای کسی که کلاس نمیره و خودش تابستون میخواد بخونه
ممکنه چند تا کمک درسی دهم(مخصوصا ریاضی) که درسنامه کامل دارند
رو برای ریاضی، هندسه، فیزیک، شیمی و ادبیات(و عربی)
لطفا معرفی کنید
ممنونم *_*
ریاضی و فیزیک شگفت انگیز خیلی سبز

ادبیات موضوعی اگه وقت و علاقه داری هامون سبطی که بیشترش درسنامه است و آموزش داره

شیمی مبتکران یا خیلی سبز

بالا