• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

نرم افزارهای ویندوز

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : نرم افزارهای ویندوز

نه امتحانش نکردم.سرعت اینترنت عادیم خیلی بالاست برای همینه وقتی فعالشون میکنم 10ثانیه هم نمیتونم صبر کنم حوصلم سر میره.الان اینو از کجا گیرش بیارم؟؟ [nb]#تنبل [/nb]

Sanctum

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشكي شيراز - پردیس
رشته دانشگاه
دندان پزشكي

به نقل از زﮩرا :
نه امتحانش نکردم.سرعت اینترنت عادیم خیلی بالاست برای همینه وقتی فعالشون میکنم 10ثانیه هم نمیتونم صبر کنم حوصلم سر میره.الان اینو از کجا گیرش بیارم؟؟ [nb]#تنبل [/nb]
مگه نمیگی لینک نده؟ :|
برو filehippo.com اسمش رو سرچ کن. فقط من هرچی گشتم لینکای دانلودش فیلتر بود! یه دانلود رو تحمل کن بعدش راحت میشی عوضش!

خودمم!

کاربر نیمه‌فعال

به نقل از زﮩرا :
آیا هنوز هم صحبت کردن درباره ف×ی×ل×ت×ر ×ش×ک×ن توی سایت خلاف قوانینه؟؟ :-" حدودا 7 8 تا دانلود کردم از جاهای مختلف ولی سرعتشون خیلی داغونه یعنی واقعا داغونه ها :rolleyes:

خولاصه پیشنهاد بدین زود تند سریع

بعد یه چیزی ...لینک میذارید لینک ف×ی×ل×ت×ر نذارید خب :)) من چجوری برم توش جدا؟؟ وقتی دارم هنوز دنبالش میگردم ؟[nb] پیش اومده :-" [/nb]؟

2تا موضوع هست! هر چقد پول بدی آش میخوری! در نتیجه وقتی پول نمیده آدم نباید انتظار آشم داشته باشه همچی!! :D
[SIZE=78%]بعدم س~ا~یفون هست، بد نیست، یه چیز پی ان هم هست، هفت خوان، خودم استفاده نکردم ولی دوستان میگن خوبه!! [/SIZE] :D

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

شما اصلا بحث قیمت رو بذار کنار فرض کن هر قیمتی باشه مهم نیست بعد پیشنهاد بده.یکی دیگه هم سایفون رو گفت البته .

خودمم!

کاربر نیمه‌فعال

متاسفانه بنده با نرم افزار های رایگان کار میکنم، در مورد اونا نظری ندارم!! :D
*اگر سای فون خواستید بگید آپلود کنم!

Gambl3r

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

برای قندشکن اگر گوگل کروم دارین می‌تونید برید extension های browsec یا V‌ P‌N.S HTTP PR OX‌Y یا GOM V PN رو دانلود کنید و فعال کنید.
اگر هم موزیلا دارید foxy‌ ‌pr oxy رو به عنوان extension دانلود کنید.
البته چند وقتی هست که همه این‌ها سرعتشون کم شده .

swz

کاربر فوق‌حرفه‌ای

نرم‌افزاری برای ادیت ویدیو از قبیل کم و زیاد کردن سرعت و برداشتن و گذاشتن صدا روی ویدیوها سراغ ندارین؟ ترجیحا با محیط کاربری ساده و حجم کم.
پ.ن: گوگل کردم منتهی به علّت تعدّد پیشنهادات نمی‌دونستم کدوم رو دانلود کنم. گفتم که اگه کسی با نرم‌افزاری کار کرده و راضی بوده بگه. مرسی.

hojjatele

کاربر حرفه‌ای
شهر
قم
مدال المپیاد
ندارم !
رشته دانشگاه
نرم

به نقل از صَواع. :
نرم‌افزاری برای ادیت ویدیو از قبیل کم و زیاد کردن سرعت و برداشتن و گذاشتن صدا روی ویدیوها سراغ ندارین؟ ترجیحا با محیط کاربری ساده و حجم کم.
پ.ن: گوگل کردم منتهی به علّت تعدّد پیشنهادات نمی‌دونستم کدوم رو دانلود کنم. گفتم که اگه کسی با نرم‌افزاری کار کرده و راضی بوده بگه. مرسی.
برنامه VCD Cutter قدیم بود خیلی ساده و خوب بود. الان هم اکثر کانورتر ها این کار ها رو انجام می دن

AmirHR

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای ۱
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه سال برا نانو می خوندم ولی ادامش ندادم
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشكي

به نقل از صَواع. :
Magix video pro خیلی راحته امکاناتشم زیاده.

ای فر

کاربر حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
همینجا
سال فارغ التحصیلی
1398
کسی نرم افزاری برای ریکاوری رم و فلش سراغ داره ؟؟؟؟ برای همه فایل ها (تصویری و صوتی و ...):-/

• لایک
امتیازات: Sep
نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397

برفــــ

-
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام
من یه screen recorder برای ویندوز میخوام که باهاش بتونم کلاسام(حداقل 45 دقیقه) رو ضبط کنم.
چی پیشنهاد میکنید؟
خودتون با کدوم برنامه کلاساتون رو ضبط میکنید؟

00000000

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
...
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1234
سلام
من یه screen recorder برای ویندوز میخوام که باهاش بتونم کلاسام(حداقل 45 دقیقه) رو ضبط کنم.
چی پیشنهاد میکنید؟
سلام:)
zdsoft screen recorder
.نرم افزار خوبیه خیلیا هم استفاده میکنن(ما کلا معلمامون با این برامون فیلم میفرستادن.)کار باهاشم فوق العاده راحته.
حجم خود نرم افزارم کمه.

shgh.tv

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
98
سلام
چی پیشنهاد میکنید؟
Fast stone capture

کسی نرم افزاری برای ریکاوری رم و فلش سراغ داره ؟؟؟؟ برای همه فایل ها (تصویری و صوتی و ...):-/
Recua

Avs video editor
کار کردم آسون و امکاناتش خوبه

بالا