• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بهترین بازی های موبایل

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020

....!...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
........
شهر
.........
سال فارغ التحصیلی
0000
فقط کالاف و پابجی رو بازی کردم و ترافیک رایدر

ABOLFAZL_R

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
سال فارغ التحصیلی
1402
پابجی ک بینظیره
کالاف
ماینکرافت
vector
traffic rider

Chillax

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1405
تو گیم های موبایل کدوم هارو بازی کردی؟https://www.zoomg.ir/2020/7/12/326768/best-android-games/ ، من تو این لیست تا اینجا کال اف دیوتی موبایل و samsara room ، پابجی موبایل رو بازی کردم
بازی آنلاین بخوای بگی cod:mobile و pubg پرچمدارن،فری فایر و اینا... رو همرو بازی کردم،بهتر از این دوتا پیدا نکردم،اما خب این دوتا هم خوبی و بدیهای خودشون رو دارن،مثلا پابجی موومنت کاراکتر خیلی زیاده و باید سریع باشی،کاد موبایل هم به همین ترتیب ولی خیلی بیشتر توجه داشته روی داینامیک گان ها،صداگذاری،خود طراحی و تعداد گان ها،همچنین کاد موبایل هم سیستم نرف و باف داره که هر سیزن هر گانی قوی یا ضعیف میشه،نمیدونم تو پابجی هم هست یا نه اما خب برای کادموبایل عالیه!
پابجی هم روی انواع آپشن های دیگه توجه کرده،مثل تبلیغات و استریم کردن و اینا،اضافه کردن مپ های جدید و...
در کل از نظر من کاد موبایل بهتره چون مد های زیادی داره،رنک آپش سخت و عالیه،اسکیل بیسد مچ میکینگ داره(بر اساس حرفه بازیکن هارو بهم میندازه)بتل رویالش شاید در حد پابجی نباشه اما عالیه،کاستومایز کردن کادموبایل هم بهتره،هر سیزن کلیییییییی اسکین و کاراکتر جدید رایگان میاد که برای پلیر های f2p عالیه،اسکین هاشم عین پابجی اینطوری نیست که زمان داشته باشه(رایگان هاس تا جایی که بازی کرد)
مولتی کالافم که خودتون در جریانید:)

بالا