• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور کلاس آنلاین کنکور 1400

Shayan.Rzp

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1399
سلام بچه ها
میخواستم برای انتخاب کلاسهای آنلاین برای کنکور 1400 نظرتون رو بپرسم لطفا نظرتون رو در مورد اساتیدی که میگم بگید و بگید با کدوم نتیجه گرفتین و خلاصه کدوم ها رو توصیه میکنید
ادبیات : سبطی / شاهین زاد
عربی : میثم فلاح
دینی : فروغی نیا / کریمی
زبان : کیاسالار / زینعلی / ارشاد عظیمی / قریشی
ریاضی : مقدم نیا/ ملاکپور/ آرش عمید
زیست : حنیف عظیمی / عمارلو
فیزیک : ذهبی / یحیوی
شیمی : آقاجانی / بابایی
لطفا بدور از تعصب نظر بدین
ببین من جای تو باشم اگه، کلا تایمم رو با این کلاسای کشکی پر نمیکنم؛ ی کتاب درسنامه محور با ی کتاب تست سطح بالا میگیرم میزنم :)
اما خب نظر من بین دبیرای موجود ایناس:
ادبیات شاهین زاد
عربی هورفر
دینی کریمی
زبان کیاسالار
فیزیک ذهبی
شیمی بازرگانی
چون رشته‌م ریاضی بوده نظری ندارم ‌برا ریاضی تجربی و زیست.

Shayan.Rzp

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1399
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
neverwhere
سال فارغ التحصیلی
1400
من الان رفتم فیزیک ذهبی و نوکنده رو تماشا کردم،راستش از ذهبی بیشتر خوشم اومد،ولی بازم شک دارم چون تا الان 9 جلسه رفته و ف1 دوازده رو تموم کرده یه جورایی...
ذهبی تاکیدش بیشتر روی یادگیری مفهومه و اونجوری که خودش میگه قرار نیست ذهنمونو با فرمول پر کنه(من خیلی با این موافقم کلا از مقدمه ش خوشم اومد)و با لحن و روش تدریسش بیشتر ارتباط برقرار کردم.حتی فضای تام لندو بیشتر از کلاسینو دوست داشتم.
به نظر من واقعا نمیشه با توجه به نظرات بقیه تصمیم بگیری.خودت برو اون یه جلسه رایگانشونو تماشا کن ببین از کدوم خوشت میاد.(البته کلاسینو یه خوبی داره که بقیه شون ندارن اونم اینه که میتونی تک جلسه ای هم ثبت نام کنی و اینجوری بهتره چون من مثلا ساکن و خازن ایراد ندارم ولی گرما ایراد دارم،پس به جای کل کلاس جلسه ای میرم...ولی خب هنوزم نمیدونم)

Sahell

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1398
بچه ها
زیست بین عظیمی و عمارلو و
شیمی بین جعفری و بابایی
کدوم و پیشنهاد میدین ؟

Mahdiirska

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
قرچک
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام بچه ها
میخواستم برای انتخاب کلاسهای آنلاین برای کنکور 1400 نظرتون رو بپرسم لطفا نظرتون رو در مورد اساتیدی که میگم بگید و بگید با کدوم نتیجه گرفتین و خلاصه کدوم ها رو توصیه میکنید
ادبیات : سبطی / شاهین زاد
عربی : میثم فلاح
دینی : فروغی نیا / کریمی
زبان : کیاسالار / زینعلی / ارشاد عظیمی / قریشی
ریاضی : مقدم نیا/ ملاکپور/ آرش عمید
زیست : حنیف عظیمی / عمارلو
فیزیک : ذهبی / یحیوی
شیمی : آقاجانی / بابایی
لطفا بدور از تعصب نظر بدین
سلام.
با اینکه از زمان تاپیک خیلی گذشته
ولی در کل به نظر من واسه همه درسا بخوای فیلم ببینی نه وقت میکنی و نه میرسی به تست
اما در کل
واسه ادبیات من پیشنهاد اولم علی احمدنیا و دوم سبطی هست از عبدلمحمدی و یکتا صرف نظر کن کلا
زبان من زیاد نیازی ندیدم ببینم ولی بعضی چیزا رو از سایت مونیاز که دبیرش اقای ارشاد عظیمی هست دیدم و مطلوب بود اما اگر قصدت ثبت نامه هم کلاس دارن ایشون فکر کنم
برای عربی من استاد فلاح رو دیدم ولی متاسفانه با درسنامه ی مهروماه چیز هایی که میگفت یکی بود و واقعیت دیدنش اثربخش نیست و به نظر من واعظی بهتره
برای دینی هم پیشنهادی نمیدم همون کتابو چندین بار بخون به قول اقلی محسنی کبیر جغرافیای کلمات تو کتابو بلد باش
زیست من انتخاب اولم اقای موقاری هست واقعا تدریسشون روون و مطلوبه ولی اقای عظیمی هم دبیر خوبیه
ریاضی من اوایل اریان حیدری میدیدم ولی این حرفی که میزنم شاید به بعضیا بر بخوره اما من احساس کردم که بیشتر شومن هست تا دبیر. ریاضی رو ابتدا باید با عمق یادگرفت بعد با منابع تست به تسلط رسید که به نظرم استاد عمید توی موسسه آی کلاس اینکار رو انجام میده و من از ثبت نام کردنم راضیم.
شیمی رو من استاد اقاجانی رو ترجیح میدم چون لفت نمیده زیاد رو اموزش نمیمونه و سطح تدریسش از بابایی بالاتره. راستش بابایی خیلی کنده
فیزیک پایه رو نمیدونم ولی فیزیک دوازدهم استاد ذهبی بسیار خوب بود فقط تنها مشکل کندی کلاسه
و همه ی این ها.
من سعی میکنم زیاد فیلم نبینم ولی خب با این اموزش مدرسه نمیشه کاری کرد جز این

نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397
چه مطلبی هست که امکان یادگیریش با کتاب نیست؟! با کتاب هم سریع تره هم تمرکز روی کتاب اغلب بیشتر هست تا روی مانیتور و هم ارزون تر.

Mahdiirska

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
قرچک
سال فارغ التحصیلی
1400
چه مطلبی هست که امکان یادگیریش با کتاب نیست؟! با کتاب هم سریع تره هم تمرکز روی کتاب اغلب بیشتر هست تا روی مانیتور و هم ارزون تر.
با حرفت موافق نیستم.
خیلی مباحث با درسنامه سخته یادگیریشون
شاید معلمت خوبه نمیفهمی چی میگم
ولی شما برو ریاضی رو با درسنامه بخون
وقتی نمیفهمی نمیفهمی
بعضیا میفهمن بعضیا نه
نمیتونی به همه تعمیم بدی
قبول دارم بعضیا زیاده روی میکنن ولی نظر من اینه ریاضی و فیزیک با درسنامه حداقل عذابه

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
من الان رفتم فیزیک ذهبی و نوکنده رو تماشا کردم،راستش از ذهبی بیشتر خوشم اومد،ولی بازم شک دارم چون تا الان 9 جلسه رفته و ف1 دوازده رو تموم کرده یه جورایی...
ذهبی تاکیدش بیشتر روی یادگیری مفهومه و اونجوری که خودش میگه قرار نیست ذهنمونو با فرمول پر کنه(من خیلی با این موافقم کلا از مقدمه ش خوشم اومد)و با لحن و روش تدریسش بیشتر ارتباط برقرار کردم.حتی فضای تام لندو بیشتر از کلاسینو دوست داشتم.
به نظر من واقعا نمیشه با توجه به نظرات بقیه تصمیم بگیری.خودت برو اون یه جلسه رایگانشونو تماشا کن ببین از کدوم خوشت میاد.(البته کلاسینو یه خوبی داره که بقیه شون ندارن اونم اینه که میتونی تک جلسه ای هم ثبت نام کنی و اینجوری بهتره چون من مثلا ساکن و خازن ایراد ندارم ولی گرما ایراد دارم،پس به جای کل کلاس جلسه ای میرم...ولی خب هنوزم نمیدونم)
من ب همه ذهبی رو میشنهاد میدادم ولی دگه نه
متاسفانه همون مفاهیمی ک تو نسئله کار میکنه رو ب هیچ وجه نمیگه انگار اون سبک حل کردن مختص اون سوالا درحالی ک همشون تیپای مشخصین ک باید ب بجه ها گف تا دسته بندی کنن سبک سوالا رو

Mehdi_Wl

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شیخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
1402
سلام
میدونم خیلی از زمان این تاپیک گذشته
ولی یه سوال
برای ریاضی از کدوم دبیر استفاده کنیم؟
آریان حیدری یه جلسه اش رو دیدم روش هایی ک میگه متفاوتن از چیزایی که تو درسنامه ها میخونم. میترسم روش هایی باشن برای مسئله های خاص و برای یه سری سوالات جواب ندنو...
کلا نظرتون چیه راجب حیدری و یا کلا درس ریاضی؟

Nabat

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
=)
سال فارغ التحصیلی
00
عاقا سراغ کاد و پیله نرید دزدن

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
مهندسی بهداشت حرفه‌ای

Nabat

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
=)
سال فارغ التحصیلی
00
من از فارسی ،فیزیک ، شیمی کاد راضی بودم
بقیه ی درسهاش هم برای کسی که خیلی خیلی نابلده، خوبن
فیزیکش معلم مدرسمون بود
سی دی هاشم داشتم نسبت ب بقیه کلاس فیزیکا مثل یحیوی و قضاتی و ذهبی کیفیت بسیییییییییییییییییییییییار پایین تری دارههه و درواقع قیمت بالا در برابر اندک تدریس
علمداری هم دربرابر سبک تدریس تاملند و ماز کیفیت خوبی نداره
سبطی هم دربرابر شاهین زاد اصلا معقول نیست و فن بیان بسیار افتضاحی دارههه

در کل کاد قیمت بالایی در برابر کیفیت و کمیت پایین داره
واقعا موسسه ها دیگه دارن خیلیییییییییییییی قوی کار میکنن
بنظرم بعد از کنکور اسان است و حرف اخر کاد داغونه
مشاورشون هم 300 تومن منو بالا کشیدن دیگ هم جواب ندادن

در یک نگاه سیاست کاد

ی ساعت برنامه از تلوزیون خریدن و بردن دو تا رتبه برتر +جمع کردن رتبه برتر حتی بدونه اینکه پول خاصی بهشون بدن فقط طرح رفاقت ریختن با رتبه برترااا

بالا