• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور مشکلات غیردرسی کنکور ۱۴۰۰

Dean

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بوشهر
شهر
shiraz
سال فارغ التحصیلی
91
بچه ها کسی قلمچی ثبت نام کرده این چند وقته؟ کارنامتون چجوریه؟ تقلب زیاده؟

reyna

MelloW
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
پردیس هاشمی‌ نژاد مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
بچه ها کسی قلمچی ثبت نام کرده این چند وقته؟ کارنامتون چجوریه؟ تقلب زیاده؟
من حس میکنم تغییر زیادی نکرده . بهرحال مردم میان پول میدن که خودشونو بسنجن اگه بخوان تقلب بکنن واقعا دیوانگیه . جدا از اون اگه آدم بخواد از رو کتاب تقلب کنه راستش اصلا وقت نمیشه ! چون اختصاصی ها که عملا کتاب تاثیری نداره برای عمومی ها هم کلا تایم قلمچی کمه و اگه ادم بخواد از رو کتاب ببینه وقتش میره

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
مهندسی بهداشت حرفه‌ای
ازمونای گاج هم خوبه ها
نیس؟
نه ولی خب قلم چی وادارش زیاده چون آزمونا هم غ حضوریه میتونی کلا نری تو تلگرام چنتا چنل هستن سوالای گاج و سنجش و قلم چیو میذارن میتونی استفاده کنی
من منظورم به خاطر سطح سوالا و اینا بود
میخوام ببینم چه جوریاس،چه غلطی کنم بالاخره
هیچ کس تو این انجمن گاج شرکت نمی کنه؟

نسیـم

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
سابقه مدیریت فروم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرراز
سال فارغ التحصیلی
98
من پارسال علاوه بر قلمچی یه جاهایی گاج هم تو خونه کار کردم و به نظرم سطح سوالاش خوب بود:)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
مهندسی بهداشت حرفه‌ای

Acwmw:'

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سیبری
سال فارغ التحصیلی
2020
دانشگاه
Kmu
رشته دانشگاه
پزشکی
اره خوب بود حتی مثلا شیمی ش به نظرم خیلی بهتر از سوالات چرت قلمچی بود :)
من کل گاج تا عیدش رو زدم و بنظرم سطح شیمیش بالا بود و فیزیکشم طراحش خوب بود و ریاضیش فقط یکم سلیقه ای بود ک اونم بعضی جاهاش ک میتونی جزوه رایگان همون طراح رو دانلود کنی ک مثلا اون تک و توک سوالارو هم از دست ندی
زیستشم بدک نبود

Acwmw:'

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سیبری
سال فارغ التحصیلی
2020
دانشگاه
Kmu
رشته دانشگاه
پزشکی
من خودم موندم برم گاج یا نه
کسی میتونه بهم کمک کنه؟

LMNOP1710

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
خرم‌آباد
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
ایران
رشته دانشگاه
پزشکی
من چندتا آزمون گاج خودم زدم شیمی و ادبیاتش کمی از قلم‌چی بهتره ولی بقیه درسا زیادی آسونن

من خودم موندم برم گاج یا نه
کسی میتونه بهم کمک کنه؟
با پرس و جو به نتیجه‌ای نمی‌رسی از هرکدوم ۲تا ازمون بزن

mung

.I’m gonna live like tomorrow doesn’t exist
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام
هم اکنون نیازمند یاری سبز شما هستم(:
من میخواستم برنامه ریزی کنم
گفتم از بقیه که کنکور دادن بپرسم ببینم میتونن واسم چندتا درس و تحلیل کنن(((((:
شیمی 12
فیزیک 12
هندسه 12
گسسته 12
اگه میشه واسم هر درس و بگید کدوماش سخت ترن مثلا اینجوری فصل یک>فصل 2 >فصل3>فصل4
و بعد اگه میشه بگید چه مدتی نیاز دارم بخونم مثلا بگید درس1 شیمی 12 یک ماه کافیشه اما درس 2 شیمی 12 تو دو هفته هم جمع میشه (پایه ام خوبه)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
شیمی
درصد و سختیو میشه گفت ولی مدت زمان یادگیری و وقت گذاشتن بابتش رو نمیشه گفت به نظرم چون یادگیری هر کسی یه تایم مشخصیو باید کامل کنه البته این نظر منه و منم تجربیم
سلام
هم اکنون نیازمند یاری سبز شما هستم(:
من میخواستم برنامه ریزی کنم
گفتم از بقیه که کنکور دادن بپرسم ببینم میتونن واسم چندتا درس و تحلیل کنن(((((:
شیمی 12
فیزیک 12
هندسه 12
گسسته 12
اگه میشه واسم هر درس و بگید کدوماش سخت ترن مثلا اینجوری فصل یک>فصل 2 >فصل3>فصل4
و بعد اگه میشه بگید چه مدتی نیاز دارم بخونم مثلا بگید درس1 شیمی 12 یک ماه کافیشه اما درس 2 شیمی 12 تو دو هفته هم جمع میشه (پایه ام خوبه)

mung

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1400
درصد و سختیو میشه گفت ولی مدت زمان یادگیری و وقت گذاشتن بابتش رو نمیشه گفت به نظرم چون یادگیری هر کسی یه تایم مشخصیو باید کامل کنه البته این نظر منه و منم تجربیم
بله کاملا باهاتون موافقم اما چون میخوام یه برنامه بلند مدت بریزم نیاز دارم که دستم بیاد که حداکثر تا چه مدت مباحث رو میتونم ببندم البته که اگر مباحث حمع نشد بازهم روش میمونم و اجباری نیست که حتما مطابق اون تایم گفته شده پیش برم
به هرحال مچکرم ازت:GreenHeart

00000000

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
...
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1234
توی سال های پایه واسه دروس عمومی یه منبع رو خوب کار کردن کافیه؟(به جز ادبیات البته)
بعد یه سوال دیگه.من تایم ریاضی خوندن تو هفته رو باید چجوری بین هندسه و آمار و حسابان تقسیم‌ کنم؟بر اساس حجم درس؟یادگیری خودم؟تعداد سوال تو کنکور؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
یه سوال فنی
برای ریاضی ها چه آزمونی بهتره؟ همچنان کانون؟
من سال پیش گذینه ۲ کار میکردم
میگفتن سطحش بالاتر از کانونه و خوب اپ و اینا آزمون های غیر حضوریشو راحت کرده
ولی گتج و ماز و کانون و...
کسی هست بتونه مقایسه کنه؟

mung

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1400
توی سال های پایه واسه دروس عمومی یه منبع رو خوب کار کردن کافیه؟(به جز ادبیات البته)
بعد یه سوال دیگه.من تایم ریاضی خوندن تو هفته رو باید چجوری بین هندسه و آمار و حسابان تقسیم‌ کنم؟بر اساس حجم درس؟یادگیری خودم؟تعداد سوال تو کنکور؟
سلام
1)به نظر من خودت رو محدود به منابع نکن تا جایی که میتونی تستای یه کتاب رو بخور و به عبارت دیگه تک منبعی باش و بعد برو سراغ منبع بعدی خودت و محدود نکن به یک کتاب چون تو نیاز داری سوال جدید ببینی اما واسه عمومیا اره کافیه اما اگر انقدری خوب کار کردی که تستارو حفظ شدی برو منبع بعدی
2)به نسبت خودت و به نسبت هر مبحث باید تقسیم کنی
تو کنکور 17 سوال هندسه 18 سوال گسسته و امار و 20 سوال حسابان داریم تقریبا یه رنج هستن یعنی اگر بخوای برنامه ریزی کنی باید تایم داده شده به اینا یکی باشه که خب نباید اینجوری باشه چون مثلا درسی مثل امار نیازی نیست انقدری روش وقت بذاری که روی هندسه میذاری
موفق باشی

mung

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1400
یه سوال فنی
برای ریاضی ها چه آزمونی بهتره؟ همچنان کانون؟
من سال پیش گذینه ۲ کار میکردم
میگفتن سطحش بالاتر از کانونه و خوب اپ و اینا آزمون های غیر حضوریشو راحت کرده
ولی گتج و ماز و کانون و...
کسی هست بتونه مقایسه کنه؟
سلام بر تو
چقدر خوش موقع پرسیدی همین امروز این سوال و از مشاورم پرسیدم، الان واست مقایسه میکنم
5 حالت هست که یه ازمون بررسی میشه
1 هزینه مالی
2 جامعه اماری
3 برنامه راهبردی
4 امکانات و کارنامه
5سطح سوالات
1) قلم چی واقعا واقعا بی انصافه خیلییی گرون میگیره 2.300(واسه 12) بدون پشتیبان بدون کتاب||||: تازه الان انلاینم هست یعنی هزینه چاپ برگه و اجاره به حوزه هارو نداره /گاج یکم کمتره/ گزینه دو خیلی قیمت مناسب داره واسه 12 ام یک میلیون خب خیلی خوبه
2 جامعه اماری خب به این صورته قلم چی>گاج تقریبا مساوی گزینه دو
3 برنامه راهبردی: من به شخصه عاشق برنامه راهبردی های قلم چیم خیلی خوبن گاج رو بررسی کردم یکم گیج کننده اس گاج حدودا تو برنامه اش 4 بار مرور داره اما قلم چی 5 بار که خب قلم چی اینجا بهتره(مرور بیشتر=رتبه بهتر) گزینه دو برنامه های 3 هفته ایه و اینجوری مزخرفه برنامه 1 هفته ای خیلی زوده و برنامه 3 هفته ای خیلی دیر من خودم هفته دوم قلم چی اخراش قشنگ میمردم/: حالا دیگه فرض کنید میرفتم گزینه 2 که 3 هفته ای بود|||: من تو اینجا قلم چی رو ترجیح میدم
4 امکانات منظورم از پشتیبان و کتابه در یک کلام متنفرممممممم از پشتیبان قلم چی 10 تا ازمون یک بار زنگ میزد به من و فرقی نداشت تراز من 3000 بود یا 8000 ایشون میگفت افرین خیلی پیشرفت کردی|: کتاباشم که انقدر اسون بود که حد نداشت|: نگاهشونم نکردم حتی کلا امکانات هیچ ازمونی رو در نظر نگیرید||: فاکتور چرتیه کارنامه هم قلم چی رو ترجیح میدم همه چی رو بررسی میکنه و عالیه از این بابت
5 سطح سوالات رو الان توضیح نمیدم در اخر میگم

نتیجه کلی: هر ازمونی که میرید،هررر ازمونی،سوالای بقیه ازمون هارو هم بزنید و اینگونه فاکتور 5 توضیح داده شد
پ.ن: از ازمونایی مثل سنجش و اینا اطلاعی ندارم
پ.ن2: اینا نظرات و تجربیات خودم و مشاورم بود

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
سلام بر تو
چقدر خوش موقع پرسیدی همین امروز این سوال و از مشاورم پرسیدم، الان واست مقایسه میکنم
5 حالت هست که یه ازمون بررسی میشه
1 هزینه مالی
2 جامعه اماری
3 برنامه راهبردی
4 امکانات و کارنامه
5سطح سوالات
1) قلم چی واقعا واقعا بی انصافه خیلییی گرون میگیره 2.300(واسه 12) بدون پشتیبان بدون کتاب||||: تازه الان انلاینم هست یعنی هزینه چاپ برگه و اجاره به حوزه هارو نداره /گاج یکم کمتره/ گزینه دو خیلی قیمت مناسب داره واسه 12 ام یک میلیون خب خیلی خوبه
2 جامعه اماری خب به این صورته قلم چی>گاج تقریبا مشاوی گزینه دو
3 برنامه راهبردی: من به شخصه عاشق برنامه راهبردی های قلم چیم خیلی خوبن گاج رو بررسی کردم یکم گیج کننده اس گاج حدودا تو برنامه اش 4 بار مرور داره اما قلم چی 5 بار که خب قلم چی اینجا بهتره(مرور بیشتر=رتبه بهتر) گزینه دو برنامه های 3 هفته ایه و اینجوری مزخرفه برنامه 1 هفته ای خیلی زوده و برنامه 3 هفته ای خیلی دیر من خودم هفته دوم قلم چی اخراش قشنگ میمردم/: حالا دیگه فرض کنید میرفتم گزینه 2 که 3 هفته ای بود|||: من تو اینجا قلم چی رو ترجیح میدم
4 امکانات منظورم از پشتیبان و کتابه در یک کلام متنفرممممممم از پشتیبان قلم چی 10 تا ازمون یک بار زنگ میزد به من و فرقی نداشت تراز من 3000 بود یا 8000 ایشون میگفت افرین خیلی پیشرفت کردی|: کتاباشم که انقدر اسون بود که حد نداشت|: نگاهشونم نکردم حتی کلا امکانات هیچ ازمونی رو در نظر نگیرید||: فاکتور چرتیه کارنامه هم قلم چی رو ترجیح میدم همه چی رو بررسی میکنه و عالیه از این بابت
5 سطح سوالات رو الان توضیح نمیدم در اخر میگم

نتیجه کلی: هر ازمونی که میرید،هررر ازمونی،سوالای بقیه ازمون هارو هم بزنید و اینگونه فاکتور 5 توضیح داده شد
پ.ن: از ازمونایی مثل سنجش و اینا اطلاعی ندارم
پ.ن2: اینا نظرات و تجربیات خودم و مشاورم بود

مرسی از راهنماییتون

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بالای ابرها
سال فارغ التحصیلی
1400
برای کتاب های سال دهم و یازدهم من میتونم پی دی اف امسال از سایت دانلود کنم یا باید کتاب سال دهم و یازدهم پیدا کنم که قبلا بچه های کنکوری امسال خوندن؟ یعنی کتاب های سال یازدهم چاپ ۱۴۰۰ بخونم یا حتما باید کتاب سال ۱۳۹۹ پیدا کنم ؟

(یکم پیچ در پیچ شد خداکنه تونسته باشم منظورمو بگم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
neverwhere
سال فارغ التحصیلی
1400
وقتی دو منبع داریم چجوری باید استفاده کنیم؟؟؟؟هفته اول هفته دوم؟؟؟یا چی؟؟؟

بالا