کنکور مشکلات غیردرسی کنکور ۱۴۰۰

sana.sa

Ateş
کنکوری ۱۴۰۰
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1400
شما هم هرچی درس میخونین کمتر میرسید؟|: یا فقط من بدبخت اینطوریم؟
اخ گل گفتی دمت گرم میدونی چیه هر چقد میخونی یه جا نشت میده بالاخره ولی باز یکی دوتا درسو تمیز بخونی بهتر از اینه که همشو کثیف بخونی (منظور اینکه الکی بخونی) :)) :RedHeart

mung

.I’m gonna live like tomorrow doesn’t exist
کنکوری ۱۴۰۰
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1400
اخ گل گفتی دمت گرم میدونی چیه هر چقد میخونی یه جا نشت میده بالاخره ولی باز یکی دوتا درسو تمیز بخونی بهتر از اینه که همشو کثیف بخونی (منظور اینکه الکی بخونی) :)) :RedHeart
موافقم
ولی میدونی من هرچییییی تلاش میکنم به درصدی که میخوام نمیرسم|: و این من و واقعااااا عصبی میکنه
میخوام که یه فصل رو تمیز بخونم و جمع کنما ولی لامصب نمیشه تا میام بشینم پای یه درسی تمیز بخونمش درس بعدی چشمک میزنه(:

mung

.I’m gonna live like tomorrow doesn’t exist
کنکوری ۱۴۰۰
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام
میشه یکی برای من توضیح بده که کلاسای جمع بندی چجورین؟ چه فرقی با کلاس های عادی دارن؟
کسی پروژه با اقای بهمن بازرگانی گرفته؟؟
من کلاسای عادیش و میرم اما سر هر مبحثی خیلی میمونه (البته واقعا عالیه کامل مفهوم و بهت میگه و به عبارتی تا شیر فهم نشی ولت نمیکنه) اما مشکلم اینه که من شنیدم کلاس جمع بندی و پروژه کلاس روی چیزی موندن نیست بیشتر کلاس تست هست نه مفهوم

میترسم بر سر کلاسای پروژه اشون و هیچ فرقی با کلاسای عادی نداشته باشه

LaRosalia

(:
کنکوری ۱۴۰۰
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
منطقه 2!!!
سال فارغ التحصیلی
1400
چه چشمی بابا
میبینم کسایی دارن برتر میشن که نمره شون تو کلاس نصف مال من بود اعصابم خرد میشه نه میخوام رتبه ی اونا رو ببینم نه میخوام اونا رتبه منو ببینن
نرو سراغشون! فایلو دانلود نکن! خودآزاری داره مگه آدم؟؟خیلی راحته سراغش نرفتن.

بالا