• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور مشکلات غیردرسی کنکور ۱۴۰۰

00000000

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
...
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1234
با منطق شما جهش 1000 تا و حتی 2000 تایی این افراد هم بسی قابل چشم پوشیه
جالب اینجاست که این اشخاصی که منظور من هستن قبلا هم خودشونو میکشتن که برنامه شون برنامه آزمون باشه ( ضمن اینکه باید بگم برنامه مدرسه ی ما کاملا مطابق با آزمونهاست و دبیرامونم خیلی تاکید میکنن که توجهمون عمدتا روی آزمونها باشه .. پس فقط این دوستان نیستن که روی آزمون و کنکور تمرکز کردن ) ولی هیچ کاری از پیش نمیبردن ولی الان که از اینور و اونور میشنوم که حتی کلید رایگان پخش تو اینترنت اینا اومدن شدن رتبه برتر

شایدم افرادی که مد نظر من هستن متفاوتن با اون کسایی که شما درباره شون صحبت میکنین (=

نتیجه کنکورشونم میبینیم /:
مهمه مگه دیگران چی کار می کنن؟یا چیکار نمی کنن؟
دوست من اون روز داشت تعریف می کرد من وسط آزمون خسته شدم رفتم غذا خوردم برگشتم :))‌تازه پردازش اولم ثبت کرد آزمونشو:|
انقد همه چی تو مجازی(البته حضوریشم قلمچی خیلی مورد اعتماد نبود) رو هواست که به نظرم آدم نباید اهمیت بده.همینکه آدم خودش کارشو درست انجام بده کافیه:)

As@@@@l

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1400
منم موافقم باهات ولی بخوای نخوای تاثیر میذاره تو روحیه ... حتی اگه من بیخیال شم، مثلا مامانم که نمیدونه چه خبره فکر میکنه منم که دارم کم کاری میکنم ، به ظاهر قبول میکنه هااا ولی ته دلش بازم فکر میکنه که منم که تلاش نمیکنم و ترازم کمتر از سال قبل میاد :(

mung

.I’m gonna live like tomorrow doesn’t exist
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام(:
دوستان کسی هست اینجا که جزوه ای داشته باشه که توش سوالای جون دار ترجمه عربی باشه و برام عکسش و یا پی دی افش و بفرسته؟(:
عاقا جون دار باشه ها
سی پی یو مغزم بپوکه موقع حل کردنش
تچکر (;

Ali.shargh

مهمان
سلام بچه ها بنظرتون منتا خوبه یا لرنیتو؟
یا اگه یه سایت دیگه ای هس ممنون میشم معرفی کنین

reyna

MelloW
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
پردیس هاشمی‌ نژاد مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
مدرسه‌ی ما هر دو هفته یبار با لرنیتو آزمون می‌گیره . نمونه‌سوالاش خوبه . ولی نمی‌دونم ارزششو داره که آدم بخواد براش هزینه کنه یا نه .

Cloudy

:)
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مرند
سال فارغ التحصیلی
1400
برای فیزیک(نفرت انگیز) ضعیف چه کنم؟!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
مهندسی بهداشت حرفه‌ای
هر دوتاشون خوبن
خیلی سوالاشون مشترکه،با انتخاب یکی،اون یکی رو زیاد از دست نمیدی

reyna

MelloW
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
پردیس هاشمی‌ نژاد مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
برای فیزیک(نفرت انگیز) ضعیف چه کنم؟!
پیشنهاد می کنم کتاب فیزیک شگفت انگیز فریدشهریاری انتشارات خیلی سبز و بگیری . این اولین قدم برای درک کردن مفهومه . بعدم که باید خیلی تست بزنی.

Spd

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فارس
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام بچه ها کلاس اقای بهمن بازرگان چجوری میتونیم ثبت نام کنیم؟؟

mahdiar__m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ezhei2
شهر
nesf jahan:)
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام
ببخشید من کنکوری 1400 نیستم ولی یه سوال دارم
تفاوت چاپ های قبلی و چاپ جدید کتاب های اضافه مثل خیلی سبزو اینا چیههه؟
مثلا تفاوت خیلی سبز فیزیک سال 97 با 99 چیه؟

هرماینی

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ابهر
سال فارغ التحصیلی
1399
دوستان سلام
من فارغ التحصیل و کنکوری 1400 هستم
بدبختانه تو روند درس خوندنم یه غلطی کردم که خودمم توش موندم
هر چقدر فکر کردم نفهمیدم چجور باید حلش کنم
به همین خاطر امروز 27 اذر اومدم اینجا ثبت نام کردم تا مشکلمو باهاتون در میون بزارم بلکه به کمک شما یه راه حلی پیدا کنم .
مشاور درسی من خانمی بسیار بداخلاق هستن . یعنی اصلا نمیدونم چطور توصیح بدم چه اخلاق بدی دارن . اما از طرفی تقریبا همه رتبه های خوب شهر کوچیکمون تحت نظر ایشون درس خوندن و دانشجوی رشته های خوب شدن .
من بخاطر فرار از دعوا و سرزنش های ایشون نزدیک سه چهار هفته بهشون دروغ گفتم و گزارش کار دروغ بهشون فرستادم .
الان که تازه فهمیدم چه کار اشتباهی کردم بدجور پشیمون شدم و نمیدونم چطور باید درسایی که نخوندم رو جبران کنم .
از طرفی مشاورم میگه به راحتی تا اسفند ماه درساتو تموم میکنی و جمع بندی رو شروع میکنی .
از طرفی خودم دارم فکر میکنم با این گندی که زدم از الان باید به فکر کنکور 1401 باشم چه برسه به جمع بندی ...
حالا شما بگید چیکار کنم . هنوز وقت واسه جبران هست یا دیگه دیره ؟
اگه هست چطور باید جبران کنم ؟؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
شیمی
دوستان سلام
به همین خاطر امروز 27 اذر اومدم اینجا ثبت نام کردم تا مشکلمو باهاتون در میون بزارم بلکه به کمک شما یه راه حلی پیدا کنم .
مشاور درسی من خانمی بسیار بداخلاق هستن . یعنی اصلا نمیدونم چطور توصیح بدم چه اخلاق بدی دارن . اما از طرفی تقریبا همه رتبه های خوب شهر کوچیکمون تحت نظر ایشون درس خوندن و دانشجوی رشته های خوب شدن .
من بخاطر فرار از دعوا و سرزنش های ایشون نزدیک سه چهار هفته بهشون دروغ گفتم و گزارش کار دروغ بهشون فرستادم .
الان که تازه فهمیدم چه کار اشتباهی کردم بدجور پشیمون شدم و نمیدونم چطور باید درسایی که نخوندم رو جبران کنم .
از طرفی مشاورم میگه به راحتی تا اسفند ماه درساتو تموم میکنی و جمع بندی رو شروع میکنی .
از طرفی خودم دارم فکر میکنم با این گندی که زدم از الان باید به فکر کنکور 1401 باشم چه برسه به جمع بندی ...
برای جبران همیشه وقت هست اونایی که کنکورین میدونن تو 6 ماه میشه خیلی کارا کرد البته اگه یه تسلط نسبتا مناسب رو پایه داشته باشی
به نظرم تا مشاورت خفه ات نکرده حقیقتو بگو تا برنامتو مطابق وضع فعلیت تنظیم کنه
و خب به طبع باید بیشتر و فشرده تر از قبل بخونی ^_^
_____
سلام
سال به کنار منو دوستم با یه فاصله کم خیلی سبز زیست گرفتیم مال من و اون چاپش فقط یه دونه فرق داشت ولی سالش یکی بود یه عالمه تغییر داشت مثلا تو تعداد تست و اینا (واسه من حتی سوالای مهمم نشان دار و اینا بود )
یکیم بگم که اخیرا خیلی ویرایش میدن تو کتابا الان اونایی که دهم ان بعضی مباحثشون کم تر شده به نسبت ما و خب طبیعتا تعداد تست و ایناهم فرق داره
ولی خب اگه ادم حساسی نباشی کتابای قدیمی هم کارت رو راه میندازن&^^

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:

آدنوزین :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ١
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
داروسازی
دوستان سلام
اگر قبل از اون چند هفته رو درست حسابی خونده باشید حتما میتونید با تلاش مضاعف این چند هفته رو جبران کنید، تا کنکور چیزی حدود ۶ ماه باقی مونده و توی این ۶ ماه کلی میشه پیشرفت کرد. ناامیدی و انرژی منفی به روند درس خوندنتون تزریق نکنید.
حتما حتما این مسئله رو با مشاورتون مطرح کنید و اگر خودتون نمیتونید میتونید از خانواده (خواهری برادری کسی که باهاش راحتید و میتونه درکتون کنه) برای مطرح کردنش کمک بگیرید ولی به هیچ وجه این دروغ و سیکل معیوب رو ادامه ندید.
به شرط خوب خوندن میتونید جبران کنید حتما.
و اینکه قاعدتا آدم باید با مشاورش راحت باشه و بتونه مسائلی که سال کنکور براش پیش میاد رو با کمک اون حل کنه. بهتر بود مشاوری انتخاب می کردید که از نظر روحی بهتون آسیب نزنه.
_____
سلام
چون نظام آموزشی به تازگی تغییر کرده و نهایتا ۴/۵ سال از چاپ کتاب های جدید میگذره هنوز اصطلاحا از آب و گل درنیومدن! :)
برای همین اگه بتونید کتابای چاپ جدید بگیرید خیالتون راحت تر خواهد بود.
تغییرات دروسی مثل ریاضی و فیزیک قابل چشم پوشیه ولی برای زیست و شیمی نه!
من خودم تابستون ۹۸ زیست یازدهم چاپ ۹۷ رو خریدم و تا آخر سال بابت این کار پشیمون بودم، چون بعضی حذفیات و تغییرات (حتی در حد یک قید یا یک فعل) باعث شده بودن که مثلا ۳۰ ۴۰ تا از تست های قدیمی یک مبحث بدرد نخور بشن.
اگه بتونید تا قبل از چاپ کتب جدید از کتب قدیمی دوستی کسی استفاده کنید و هزینه رو صرف کتاب جدید بکنید خیلی به نفعتون خواهد بود.

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:

Acwmw:'

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سیبری
سال فارغ التحصیلی
2020
دانشگاه
Kmu
رشته دانشگاه
پزشکی
دوستان سلام
ببین اولش بنظرم ربطی نداره لزوما خوب بودن ی مشاور قطعا نتیجش قبولی دانش اموز باشه
اینو باید قبول کنی ک مشاور صرفا ی کسیه ک کنارته تا این مسیر پر فرازو نشیب راحت تر پیش بره
پس تو قدم اول هم باید باهاش صادق باشی هم راحت
و اینکه برای جبران کردن کلی وقت هست اگه ی بار کنکور داده باشه متوجه میشی ک تو زمان کم ی ماه اخر کلی میای مرور میکنی پس الانم میشه جبران کرد
فک کنم karinبود ک بعد کنکور گفت حتی شده حجم کم با تسلط بالا بخونید
خیلی حرف درستیه ..پس تو این ی ماهی ک تا ازمون بعدی داری اگه قلمچی میدی البته جبران کن و یکبار برای همیشه پرونده کنکورو امسال ببند
اینکه ب سال بعد فک کنی خیلی کار اشتباهیه من با همین افکار موندگار شدم

هرماینی

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ابهر
سال فارغ التحصیلی
1399
نه من ازمون قلم چی نمیرم مشاورم خودش ازم ازمون میگیره .
در مورد مرور کردن خیالم راحته . به هر حال قراره برگردم عقب و مرور انجام بدم . ولی واقعا نمیدونم به چه روشی باید این عقب موندگی رو جبران کنم ...

00000000

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
...
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1234
سلام
دوره اولی دیگه؟
توی دوره ی اول تقریبا هیچی.چون کتابا تغییر نمیکنه.
توی دوره دو معمولا واسه بچه های ریاضی اونقد تغییر خاصی نمی کنه.توی این دو سه سال اخیر یه شیمی و فیزیک فقط تغییر کرده اونم توی شیمی یه فرمولی بوده که مثل اینکه توی فیزیک ۳ هست و مبحث الکترولیت که مثل اینکه میخوان توی شیمی ۳ بیارن.(و البته یه سری حفظیات)
واسه فیزیکم حذفیاتش اکثرا واسه فصل ۱ و فصل ۵ فیزیک ۱ بوده.
واسه بچه های ریاضی البته اونقدی نیست که بگی من چاپ قدیم دارم چاپ جدید بخرم و اینا.من خودم خیلی از کتابام دسته دومه از فامیل و اینور اونور گرفتم.
عمومیا هم ادبیات رو معمولا هر چند سال یه بار یه شعری اضافه میکنن کم میکنن یا یه تیکه از متن دینیو تغییر میدن که اونم اونقد تغییر ایجاد نمیکنه‌(مگر اندکی در لغت و تاریخ ادبیات)

panah

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نمیدانم آن کجا
سال فارغ التحصیلی
1397
نه من ازمون قلم چی نمیرم مشاورم خودش ازم ازمون میگیره .
در مورد مرور کردن خیالم راحته . به هر حال قراره برگردم عقب و مرور انجام بدم . ولی واقعا نمیدونم به چه روشی باید این عقب موندگی رو جبران کنم ...

الان باید برید راستش رو به مشاورتون بگید.

(دیگه بقیه‌ش رو خودش کارشه، کمک می‌کنه حل کنین.)

هرماینی

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ابهر
سال فارغ التحصیلی
1399
الان باید برید راستش رو به مشاورتون بگید.

(دیگه بقیه‌ش رو خودش کارشه، کمک می‌کنه حل کنین.)
اصلا جرئتش رو ندارم
عین این میمونه که بهم بگید برو جلوی تیربار وایستا . دیگه بقیش کار خودشه ...

panah

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نمیدانم آن کجا
سال فارغ التحصیلی
1397
اصلا جرئتش رو ندارم
عین این میمونه که بهم بگید برو جلوی تیربار وایستا . دیگه بقیش کار خودشه ...

بابا!
میفهمم سخته
ولی خب اگه نگید وضعیت بدتر می‌شه!
بعدشم، پول دادین ایشون وظیفه‌ش هست هر جا عقب موندین کمکتون کنه!
خب نهایتا داد می‌کشه دعواتون می‌کنه دیگه!!!!!
بهتر از تا آخر دروغ گفتنه که.
یه لحظه بدون این‌که فکری بکنین بهش بگین تموم بشه بره.

بالا