• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فیلم بازی شاهزاده پارس با دوبله(اولین بار در ایران)

Milad8

میلاد
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب یک (ناحیه 2)
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
0000
دانشگاه
N/A
رشته دانشگاه
N/A
سلام 3>

در این تاپیک قصد دارم تا داستان سه گانه اصلی شاهزاده پارس (Prince Of Persia) رو بصورت فیلم در بیارم و اون رو دوبله کنم

چند نکته :
1.میدونم قدیمی هست ولی داستان بسیار زیبایی داره و به قول یک بنده خدایی OLD BUT GOLD هست

3.اگر کم یا کاستی در این سری وجود دارد،علاوه بر خامی و بی تجربگی بنده،به حساب فقدان امکانات هم بگذارید.

4.حجم ویدیو ها بین یک گیگ تا یک گیگ و نیم میشه که اون هارو تا 300،400 مگ فشرده میکنم و میذارم که خب قطعا روی کیفیت تاثیر داره

و در آخر امیدوارم که بتونم حس خوبی که خودم گرفتم رو به شما هم انتقال بدم و اینقدر دوستش داشته باشید که این روز ها بهتون کمک کنه تا حوشحال تر باشید.

آخرین ویرایش:

Milad8

میلاد
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب یک (ناحیه 2)
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
0000
دانشگاه
N/A
رشته دانشگاه
N/A
بازی "شهزاده پارس،شن های زمان"(Prince Of Persia - The Sands Of Time) اولین اثر از این سه گانه است که داستان شاهزاده جوانی را روایت می‌کند که با پدرش در اولین نبرد زندگی اش شرکت می‌کند ولی ندانسته مرتکب اشتباهی میشود که ...

اولین فیلم با دوبله پارسی،حتما نظرات،پیشنهادات و انتقادات خودتون رو بیان کنید

برای مشاهده اینجا را کلیک کنید !

آخرین ویرایش:

Milad8

میلاد
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب یک (ناحیه 2)
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
0000
دانشگاه
N/A
رشته دانشگاه
N/A
به نام خالق یکتا
سلام
در واقع بنده سعی دارم با بازآفرینی یک اثر الهام گرفته از شاهنامه و هزار و یک شب،به کمک تدوین،ویرایش و دوبله،اثری افسانه وار مربوط به تاریخ ایران را به تصویر بکشم،قصد بنده بر این است که این مجموعه که “شهزاده پارس” نام داده ام را در سه قسمت با نام های “شن های زمان” ، “جنگجوی درون” و “دو تاج و تخت(دو سریر)” ساخته و منتشر کنم

دلیل اصلی بنده برای انتخاب این کار داستان بسیار زیبا و نمادین و آموزنده این مجموعه بوده است

*"شهزاده پارس،شن های زمان" اولین قسمت از این سه گانه است که داستان شاهزاده ای جوان و ایرانی را روایت می‌کند که با پدرش در اولین نبرد زندگی اش شرکت می‌کند ولی ...*

پی نوشت : *اگر کم یا کاستی در این سری وجود دارد،علاوه بر خامی و بی تجربگی بنده،به حساب فقدان امکانات هم بگذارید و حتما مرا در جریان نظر ارزشمند خود قرار دهید تا در قسمت های بعد تلاش بر لحاظ آن بکنم*
با احترام،عباس دهقانیان(میلاد)

لینک تماشای قسمت اول(شن های زمان) :
آپارات (کلیک کنید)

یوتیوب(کلیک کنید)

آخرین ویرایش:
بالا