• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

معلم زن - معلم مرد

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام
پاسخ : معلم زن - معلم مرد

به نقل از N!00sha :
به نظرم شما از یکی از فرزانگانی ها تیر خوردین اون تیرم به همه نسبت دادین :)
خیر. توی تاپیک فرزانگان 2 تهران بیشتر شرح و بسط دادم موضوع رو. اینکه توی مدرسه به صورت خیلی طبیعی خیلی مسائل دیده می شه، چه ربطی داره به "یه نفر"؟ من اتفاقا نامزدم فرزانگانیه. این یعنی اتفاقا خصومتی که ندارم هیچ، خیلی هم به سمپادی بودنم افتخار می کنم. ولی موضوع اینجاست که اوضاع اخلاقی مدارس سمپاد متاسفانه خرابه. بچه ها رو به حال خودشون رها کردن. یعنی بهشون تذکری نمی دن که این کار خوبه، این رفتار بده، اونجوری با معلم رفتار نکن. فقط چسبیدن به درس بچه ها، فکر می کنن که این مسائل جزو وظیفه اونها نیست...

niki

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
مدال المپیاد
اینفد مدال دارم که نمیدونم باشون چیکار کنم؟؟
دانشگاه
اگه خدا بخواد بریم یه گورست

به نقل از آناهید :
همدان ممنوعه و فکر کنم قراره امسال دیگه نداشته باشیم.
امسال تازه؟؟؟ ما از پارسال اینجوری شد تو بابل واقعا مزخرفه یعنی معلمامون همه جوون اصلا درسُ نمره دادن بلد نیسن!!! ولی شنیدم میخوان دوباره بیارن خدا کنــــــــــه [-o<

Dawn

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
تهران

به نقل از L@d¥ ¢hêmî$t :
دوستان فرزانگانی امیدوارم متوجه ظلمی که داره تو حقمون میشه شده باشین.....
این چه وضعشه آخه....
معلم المپیاد دختر از کجا پیدا کنم حالا؟؟
ولی ما معلم مرد داریم

...roze...

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد

تو دبیرستانا که معلمای درسیشون مردن تو راهنمایی هم کلاسا ی فوق برنامه معلم مرد دارن...

ghased

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع فرزانگان
شهر
بناب
مدال المپیاد
کامپیوتر-ریاضی-شیمی

به نقل از amparisay :
من توی خیلی از مدرسه های دخترونه کلاس داشتم. اما توی دو تا از سمپادهای دخترونه رفتم، توی هر دوتاش الان پشت سرم حرف هست که آدم کثیفی بودم و ... خیلی برام جالبه واقعا... توی مدرسه ای که به بدنامی مشهور بود رفتیم و 3تا دانش آموز داشتیم مثل برگ گل، مودب تر از اونها من ندیده بودم! اما توی فرزانگانها که این همه ادعا دارن، بدترین فسادهای اخلاقی موج می زنه، آخرش هم می افته گردن یه نفر بدبخت. واقعا برای سمپادیا متاسفم که که اینجوری اخلاق رو به هیچ گرفتن و دخترای معصوم مردم رو توی مدارسشون جذب می کنن و در آخر اینچنین بی اخلاق به جامعه تحویل می دن. به دوستان لطفا بر نخوره، توی همه مدرسه ها خوب و بد هست، اما به عنوان کسی که تجربه داشتم توی مدارس دخترونه به عنوان معلم، اوضاع مدارس سمپاد "خیلی" خراب است!
اینی که میگین رو کاملا میفهمم چیه.سال پیش یه معلم المپیاد آوردن برامون فوقش 5 سال ازمون بزرگتر بود.جلسه آخر یه نظر سنجی از وضعیت کلی گرفت که به همه چی شبیه بود جز اون.نمیگم چیا نوشته بودن بچه ها ولی واقعا دور از شان یه سمپادی بود ...

به نظر من بهتره اول یه کلاس اصلاح اخلاقی برای بعضیا گذاشته بشه بعدا بیان وارد مدارس بشن . اینطوری حداقل حق خیلیا این وسط ضایع نمیشه ...

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از EnGiNeEr AvA :
اینی که میگین رو کاملا میفهمم چیه.سال پیش یه معلم المپیاد آوردن برامون فوقش 5 سال ازمون بزرگتر بود.جلسه آخر یه نظر سنجی از وضعیت کلی گرفت که به همه چی شبیه بود جز اون.نمیگم چیا نوشته بودن بچه ها ولی واقعا دور از شان یه سمپادی بود ...

به نظر من بهتره اول یه کلاس اصلاح اخلاقی برای بعضیا گذاشته بشه بعدا بیان وارد مدارس بشن . اینطوری حداقل حق خیلیا این وسط ضایع نمیشه ...
حرفت رو قبول دارم. من هم گاها نظرسنجی می کنم و واقعا قضیه بعضی وقتا بغرنج میشه. اما مساله اینجاست که مسئولین مدرسه معمولا با رفتارشونه که به بچه ها آموزش می دن که چیکار کنن. رفتار بعضی از دخترای سمپادی از شان یک دختر با وقار و با شخصیت ایرانی به دوره... اما ین رو هم باز تکرار می کنم، همه جا خوب و بد داره. اما توی سمپاد به دلیل خیلی راحت گرفتن مسئولین، بچه ها یاد نمی گیرن که خط قرمزهایی هم وجود داره...

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

مادبیرمردهم داریم وفک کنم بعضیاشون سوادشون بهترازدبیرزنه ولی خب بارسال دبیرمردی واسه فیزیکمون داشتیم که خودش مدرسه روباجای دیگه اشتباه گرفته بود :-w
ولی به نظرم محیط مدارس سمپادبهترازجاهای دیگه هستن حداقل اینجاکه اینطوره. :-??

astronomer_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سمنان
شهر
سمنان

ما حق استفاده از معلم مرد نداریم، ولی پیرمرد رو چرا! :|

کل دوران تحصیلم تو سمپاد سه تا دبیر مرد داشتیم (جدای از کلاسای فوق برنامه)
یکیش واسه آزمایشگاه فیزیک بود که سنش حداقل65 بود، یکیش ادبیات پیش که اونم چند سالی میشد بازنشسته شده بود(حدود 60اینا) و سومیش دبیر گسسته و تحلیلی که دبیرِ دبیر ادبیاتمون و اکثر دبیرای دیگمون بوده!! دیگه تصور کنین چند سالشه.

و جالبه فقط مدرسه ما حق نداره دبیر مرد بیاره، اکثر مدارس دخترونه سمنان فقط دو-سه تا دبیر زن دارن.
چیزی که خودم دیدم تو 12سال تحصیل اینه که واقعا دبیر مرد بهتر مفهوم رو منتقل میکنه و بخاطر احترام و این چیزا بیشتر ازش حساب میبرن. قانونشون هم واقعا مسخرست. [-(

ولی واسه کلاسای فوق برنامه همه دبیرا مرد بودن که خدا تومن هزینه کلاسش بود.

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از فهــیم :
ما حق استفاده از معلم مرد نداریم، ولی پیرمرد رو چرا! :|

کل دوران تحصیلم تو سمپاد سه تا دبیر مرد داشتیم (جدای از کلاسای فوق برنامه)
یکیش واسه آزمایشگاه فیزیک بود که سنش حداقل65 بود، یکیش ادبیات پیش که اونم چند سالی میشد بازنشسته شده بود(حدود 60اینا) و سومیش دبیر گسسته و تحلیلی که دبیرِ دبیر ادبیاتمون و اکثر دبیرای دیگمون بوده!! دیگه تصور کنین چند سالشه.

و جالبه فقط مدرسه ما حق نداره دبیر مرد بیاره، اکثر مدارس دخترونه سمنان فقط دو-سه تا دبیر زن دارن.
چیزی که خودم دیدم تو 12سال تحصیل اینه که واقعا دبیر مرد بهتر مفهوم رو منتقل میکنه و بخاطر احترام و این چیزا بیشتر ازش حساب میبرن. قانونشون هم واقعا مسخرست. [-(

ولی واسه کلاسای فوق برنامه همه دبیرا مرد بودن که خدا تومن هزینه کلاسش بود.
باو مرد مرده دیگه :O
پیرمرد و مرد جوون نداره...حالا مگه مرد جوون بهتر درس میده؟؟...
اگه دلیل دیگه ای جز درس داره حرفتون خب بگین...

astronomer_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سمنان
شهر
سمنان

بله داره، نمونش همین دبیر گسسته. باورتون نمیشه این از 1.5ساعت یه ساعتشو ور میزد. هر چی میگفتیم برو سر درس اصلا انگار نه انگار. خوب معلومه، چون انرژی یه دبیر جوون رو نداره میخواد وقت بگذره. اطلاعات دبیر جوون هم خیلی بهتر و به روز تره. لااقل میخواد تست بزنه سر کلاس کنکورای سال شصتو کار نمیکنه با دانش آموزاش.

اگر نه کسی به دبیر کار نداره چجوریه، چه برسه به سنش. ^-^

ghased

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع فرزانگان
شهر
بناب
مدال المپیاد
کامپیوتر-ریاضی-شیمی

به نقل از فهــیم :
بله داره، نمونش همین دبیر گسسته. باورتون نمیشه این از 1.5ساعت یه ساعتشو ور میزد. هر چی میگفتیم برو سر درس اصلا انگار نه انگار. خوب معلومه، چون انرژی یه دبیر جوون رو نداره میخواد وقت بگذره. اطلاعات دبیر جوون هم خیلی بهتر و به روز تره. لااقل میخواد تست بزنه سر کلاس کنکورای سال شصتو کار نمیکنه با دانش آموزاش.

اگر نه کسی به دبیر کار نداره چجوریه، چه برسه به سنش. ^-^
والا معلم داریم تا معلم .من یه دبیر داشتم بیشتر میومد سر کلاس از خودش تعریف میکرد.جوونم بود باعث میشد روی بچه ها باز بشه . ولی یه معلمیم الان داریم در عین صمیمی بودنش جوری رفتار میکنه که به خیلیا فرصت کارای مزخرفو نمیده.

به نقل از amparisay :
حرفت رو قبول دارم. من هم گاها نظرسنجی می کنم و واقعا قضیه بعضی وقتا بغرنج میشه. اما مساله اینجاست که مسئولین مدرسه
معمولا با رفتارشونه که به بچه ها آموزش می دن که چیکار کنن. رفتار بعضی از دخترای سمپادی از شان یک دختر با وقار و با شخصیت ایرانی به دوره... اما ین رو هم باز تکرار می کنم، همه جا خوب و بد داره. اما توی سمپاد به دلیل خیلی راحت گرفتن مسئولین، بچه ها یاد نمی گیرن که خط قرمزهایی هم وجود داره...
خب مدرسه ما که روی اینجور چیزا خیلی حساسه . ولی نمیدونم بازم چرا گیر میدن سر این.
کاری میکنن که آدم مجبور میشه خودش بره کلاس خصوصی وقتیم که اینو میفهمن میگن مگه مدرسه براتون کم میذاره؟

ariadne

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهار
شهر
تهـــــران .

جز المپیادامون و کلاس های فوق برناممون ؛ مرد نداریم اصن .
کلا” امسال هم میخواستن کل کادر آموزشی مون رو تغییر بدن و دبیر مرد بیارن ؛ منتها گفتن مث اینکه قبل از سال سوم دبیر مرد مجاز نیست . :-‏|‏ این رو مدیرمون گفت ولی از مشاور مدر3مون که مسئول همین دبیرانمون هستن ؛ پرسیدیم گفتن صرفن به خاطر اینکه دریکی از فرزهای تهران به دبیرای مرد توهین و بی احترامی شده و این ها ؛ برای ما دبیر مرد نمیارن . تأسف باره :-‏|‏

saranaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

امسال این برنامه مسخره رو برای ماهم اجرا میکنن!

قانون احمقانه زیاد داریم ولی این احمقانه ترینشه !

ali.a

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
allame helli
شهر
kerman
دانشگاه
ان شاا.. تهران میشه
رشته دانشگاه
بیو تکنولوژِی اگه بشه

به نقل از sinamaster :
چرا معلم مرد حق تدریس تو مدارس فرزانگان رو نداره دیگه ؟

به نظرتون معلم های مرد موفق ترن یا زن ها ؟ چراا ؟
کی گفته معلم مرد حق نداره؟معلم ما تو فرزانگانم درس میده.
معمولا پسرا نمیتونن خوب نظر بدن چون هر دوتاشون رو تجربه نکردن.ولی ب نظر من معلم مرد!

• لایک
امتیازات: fa fa

saranaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از SAMAHA :
کی گفته معلم مرد حق نداره؟معلم ما تو فرزانگانم درس میده.
معمولا پسرا نمیتونن خوب نظر بدن چون هر دوتاشون رو تجربه نکردن.ولی ب نظر من معلم مرد!

الان این برنامه داره تازه اجرا میشه برای مدرسه ما هم امسال اجرا میشه :-<

درس دادن که ربطی به جنسیت نداره ولی معلولا معلمای مرد موفق ترن

دلیلش هم اینه که مشغله هایی که معلم زن داره معلم مرد نداره میتونه رو کارش تمرکز بیشتری داشته باشه

ali.a

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
allame helli
شهر
kerman
دانشگاه
ان شاا.. تهران میشه
رشته دانشگاه
بیو تکنولوژِی اگه بشه

به نقل از SaranaZ :
اما معلم ما چندین ساله ک داره درس میده!

Intellectuel

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
l

ما که امسال خودمونو کشتیم برامون معلم مرد نذاشتن [-(
به یکی از مسئولای سمپادم گفتیم ، گفت این اصن اعتراض نداره ما گفتیم تا جایی که میشه از معلمای زن استفاده کنید ~X(
خداییش معلمای مرد توی درسای اختصاصی خیلی بهترن

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از SaranaZ :

درس دادن که ربطی به جـنس‍‌‍یت نداره ولی معلولا معلمای مرد موفق ترن

دلیلش هم اینه که مشغله هایی که معلم زن داره معلم مرد نداره میتونه رو کارش تمرکز بیشتری داشته باشه
قسمت بلد شده لایک
...
ببینید فقط به زن بودن و مرد بودن معلم بستگی نداره
به دانش آموزا هم بستگی داره :)
الان معلم زن به پسرا نمیتونه خوب درس بده چون اصن توانایی نداره که آرومشون کنه ولی معلم مرد میتونه به خوبی تدریس کنه چون تواناییش تو کنترل کلاس بیشتر از یه خانومه :-"
در صورتی که شاید همون معلم زن به دخترا خیلی خوب درس میده :D
...
درگیری معلم مرد خیلی بیشتره :-?
تو این دوره کسی میتونه با حقوق معلمی زندگی کنه!؟ مخصوصا یه مرد که مسول پول در آوردنه!؟
اکثر معلمای مرد 2-3 تا شغل دارن یا خیلی جاها درس میدن بنابراین دو برابر خانوما مشغله دارن
زن مسول تامین نیاز خانواده نیس ولی مرد هست بنابراین کارش خیلی بیشتر و درگیری ذهنی بیشتری داره :-?
...
بهتر بودن معلم مرد به خاطر تواناییش تو کنترل کلاسه ... معلم زن هم خوبه ولی واسه دخترا که اذیت نمیکنن :D
+
(مقایسه من بین یه معلم زن و مرد بود با سواد و تجربه یکسان )

baby girl

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندواب
مدال المپیاد
ندارم ولی خواهم داشت.....
دانشگاه
انشاالله صنعتی شریف
رشته دانشگاه
هوافضا

کلاس ماهم تو نظر سنجی کلا زنارو رد کرد و پیشنهاد معلم مرد داد ولی کو گوش شنوا آخه !!!!!!!!!!

saranaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از SAMAHA :
اما معلم ما چندین ساله ک داره درس میده!

طرح محرم سازی دبیرستان های دخترونه تازه داره اجرا میشه یعنی امکان داره سال دیگه دبیری که میگین نتونه مدارس دخترونه تدریس کنه

بالا