• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور منابع دروس تجربی

Acwmw:'

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سیبری
سال فارغ التحصیلی
2020
دانشگاه
Kmu
رشته دانشگاه
پزشکی

شانا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
خب بگو بقیه درسارو چیکتر کردی.روشت توی ماهای اخر چی بود
از من فقط برا شیمی بپرسین((:
برا شیمی فقط حفظیاتو زیاد خوندم تو ماه های آخر و از موج و فار آزمون زدم زیاد..کتاب درسی و جویدن((:
نتیجشم تو شیمی کنکور ۹۷ شد شیمی ۸۲ که قابل قبول بود. موج خیلی خیلی توصیه میشه.
و فار اگه سطحتون از موج بالاتره، تو‌نظام جدید هم منظورمه.
ادبیاتمم خوب بود که اونم تو طول سال هامون سبطی خونده بودم با کتابهای همونم مرور کردم.. منبع ادبیات برای جمع بندی لغت و املا هامون عالیه نظام جدیدش هم عالیه به نظرم، لغت و املاش بخصوص که املا و لغت تو کنکور نظام جدید نقش خاصی داره.
باقی درسامم والا انقدری عالی نبوده نظر بدم حتی.

MHJazini

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
بم
سال فارغ التحصیلی
1400
یالله
دیدم بحث خوابیده
گفتم ی سزی بهتون بزنم

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۳
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
روان‌شناسی
از من فقط برا شیمی بپرسین((:
برا شیمی فقط حفظیاتو زیاد خوندم تو ماه های آخر و از موج و فار آزمون زدم زیاد..کتاب درسی و جویدن((:
نتیجشم تو شیمی کنکور ۹۷ شد شیمی ۸۲ که قابل قبول بود. موج خیلی خیلی توصیه میشه.
و فار اگه سطحتون از موج بالاتره، تو‌نظام جدید هم منظورمه.
ادبیاتمم خوب بود که اونم تو طول سال هامون سبطی خونده بودم با کتابهای همونم مرور کردم.. منبع ادبیات برای جمع بندی لغت و املا هامون عالیه نظام جدیدش هم عالیه به نظرم، لغت و املاش بخصوص که املا و لغت تو کنکور نظام جدید نقش خاصی داره.
باقی درسامم والا انقدری عالی نبوده نظر بدم حتی.
فار آزمون شیمی نظام جدید خیلی فضایی نیست سطحش ؟ :/
هنوز یاد یکی از سوالاش میفتم خندم میگیره
نیم صفحه اومده بود یه قانون فیزیکیو شرح داده بود با تاریخ و فرمولاش بعد یه سوال مطرح کرده بود که واقعا ربطیم نداشت به کنکور!!

آخرین ویرایش:
  • لایک
امتیازات: Sep

شانا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
من زیست مشکل دارم

فار آزمون شیمی نظام جدید خیلی فضایی نیست سطحش ؟ :/
هنوز یاد یکی از سوالاش میفتم خندم میگیره
نیم صفحه اومده بود یه قانون فیزیکیو شرح داده بود با تاریخ و فرمولاش بعد یه سوال مطرح کرده بود که واقعا ربطیم نداشت به کنکور!!
من برای کسی میگم فار بزنه که موج براش آسون و خسته کنندست.
میکرو هم براش آسون باشه و بخواد برای درصدای خیلی بالا تلاش کنه قطعا.
شیمی نظام جدید می‌تونه خیلی سخت مطرح بشه سوالاش اگر طراح بخواد اگرم نخواد راحت ترش می‌کنه و نتیجش میشه کنکور۹۸ .
تو نظام قدیم که خودم فار میزدم سطحش همین بود یعنی سوالایی که امکانش تو کنکور خیلی کمه قاطی تستاش هست ولی من اینو بعد موج زدم و خیلی راضی بودم چون منو به تسلط بالایی تو مفاهیم رسوند.
آقای علمداری سبک نوشتاریش همینه یعنی از خیلی مفاهیم عجیبی که ممکن نیست به ذهن طراح دیگه برسه تست طرح می‌کنه و این برای دانش آموزی عالیه که فقط میخواد دیگه رو سرعتش کار کنه.
مبتکران دوازدهم آموزش خوبی داره و من خوشم اومد بشخصه ولی برای تست کتاب های میکرو دوازدهم و پایه چهارم خیلی قوی تر و اصولی تر هست تستاش.
موج آزمون برای کسی که بخواد هم سطح کنکور های قبل از ۹۸ کار کنه و به درصد معقولی مثل ۷۰ برسه عالیه.
البته مشروط به این که تو طول سال کتاب درستی کنارش باشه.

شانا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام
برا پیش خوانی اختصاصی های یازدهم چی خوبه ؟
یه چی که هم تست های متوسط رو به بالا داشته باشه و هم درس‌نامه ی قابل قبولی
اینو باید تو تاپیک منابع یازدهمی ها بپرسی.

HeiSenberG

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
1399
من برای کسی میگم فار بزنه که موج براش آسون و خسته کنندست.
میکرو هم براش آسون باشه و بخواد برای درصدای خیلی بالا تلاش کنه قطعا.
شیمی نظام جدید می‌تونه خیلی سخت مطرح بشه سوالاش اگر طراح بخواد اگرم نخواد راحت ترش می‌کنه و نتیجش میشه کنکور۹۸ .
تو نظام قدیم که خودم فار میزدم سطحش همین بود یعنی سوالایی که امکانش تو کنکور خیلی کمه قاطی تستاش هست ولی من اینو بعد موج زدم و خیلی راضی بودم چون منو به تسلط بالایی تو مفاهیم رسوند.
آقای علمداری سبک نوشتاریش همینه یعنی از خیلی مفاهیم عجیبی که ممکن نیست به ذهن طراح دیگه برسه تست طرح می‌کنه و این برای دانش آموزی عالیه که فقط میخواد دیگه رو سرعتش کار کنه.
مبتکران دوازدهم آموزش خوبی داره و من خوشم اومد بشخصه ولی برای تست کتاب های میکرو دوازدهم و پایه چهارم خیلی قوی تر و اصولی تر هست تستاش.
موج آزمون برای کسی که بخواد هم سطح کنکور های قبل از ۹۸ کار کنه و به درصد معقولی مثل ۷۰ برسه عالیه.
البته مشروط به این که تو طول سال کتاب درستی کنارش باشه.
جدی جدی یعنی کنکور اینقدر سخته که موج آزمون در ۷۰ هست؟! من به صورت اجتماع سوالای کنکورو نزدم ولی بهمن بازرگان که سوالای کنکورو گذاشته یه دونه سختم بینشون نبود. یعنی سرتاپا مفت بودن
می‌شه یکی دوتا سوال از همین مدلی که فار داره بذارین ببینم دقیقا منطورتون چیه چون نمونه کار یه آزمونشو دیدم شبیه سایر آزمونا و کتابا بود و تنها فرقش این بود شمارشی زیادتر داشت و محتوای سوالا خیلی چیز عجیب غریبی نبود

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
سلام
برا پیش خوانی اختصاصی های یازدهم چی خوبه ؟
یه چی که هم تست های متوسط رو به بالا داشته باشه و هم درس‌نامه ی قابل قبولی
فیزیک و ریاضی خیلی سبز خوبه .
شیمی میکرو .
زیست هم کتاب درسی بخون کنارش خواستی تست بزنی میکرو خوبه .

شانا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
جدی جدی یعنی کنکور اینقدر سخته که موج آزمون در ۷۰ هست؟! من به صورت اجتماع سوالای کنکورو نزدم ولی بهمن بازرگان که سوالای کنکورو گذاشته یه دونه سختم بینشون نبود. یعنی سرتاپا مفت بودن
می‌شه یکی دوتا سوال از همین مدلی که فار داره بذارین ببینم دقیقا منطورتون چیه چون نمونه کار یه آزمونشو دیدم شبیه سایر آزمونا و کتابا بود و تنها فرقش این بود شمارشی زیادتر داشت و محتوای سوالا خیلی چیز عجیب غریبی نبود
کسی که رو‌موج ‌مسلطه فک نکنم اصلا رو‌سوالا گیر کنه تو کنکور ولی وقت کم آوردن تو کنکور خیلی رایجه بعضی اوقات محاسبات سخته ، کنکور ۹۵ که شیمی سختی داشت و ۹۷ هم. و خوب به غیر شیمی درسای دیگه هم هست، قطعا عاقلانه است شیمیو ۷۰ بزنی و ریاضیو پنجاه نه اینکه که شیمی ۹۰ و ریاضی‌۲۰.

من کتاب فارو ندارم قطعا چون نیازی ندارم بهش((: ولی تستای موج و فار نظام جدیدو دیدم و نظرمو گفتم((:
حتی کسی که مبتکران زده فقط یا خیلی سبز می‌تونه صد بزنه مسئله زمان هستش.
کنکور ۹۸ شیمیش در حد امتحان نهایی هم نبود حتی ولی کی تضمین می‌کنه کنکور ۹۹ هم همین وضع باشه؟
دلیلی ندارد اصلا شیمی تجربی انقد آسون طرح شه سوالاش فکر میکنم پارسال استثنا بود.
سوالای ۹۸ مفت بود ولی سالهای گذشته قطعا شیمی آسونی نداشتیم از۹۵ به بعد.

behnaz81

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
شهید رجایی
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
چن تا سوال:
یک منبع من واسه فیزیک نردبام خیلی سبزه به نظرتون واسه تابستون یازدهم به دوازدهم عوضش کنم؟ شیمیم مبتکران میزنم هر دو تا پایه عوضش کنم آیا؟
دو واسه موضوعی ادبیات نشر الگو کافیه اگه یه دور بزنمش و یه چند بارم مرورشون کنم یا چیز دیگه ایم استفاده کنم؟

پ.ن: میدونم گفتم نمیام ولی به کمکتون نیاز داشتم X_X

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
چن تا سوال:
یک منبع من واسه فیزیک نردبام خیلی سبزه به نظرتون واسه تابستون یازدهم به دوازدهم عوضش کنم؟ شیمیم مبتکران میزنم هر دو تا پایه عوضش کنم آیا؟
دو واسه موضوعی ادبیات نشر الگو کافیه اگه یه دور بزنمش و یه چند بارم مرورشون کنم یا چیز دیگه ایم استفاده کنم؟

پ.ن: میدونم گفتم نمیام ولی به کمکتون نیاز داشتم X_X
نردبام خوبه ولی بنظر من ن ب عنوان منبع اصلی بلکه ب عنوان منبع کمکی . خیلی سبز معمولیشو کار کن یا اگه خیلی مسلطی سه سطحی قلم چی کار کن کتاب خیلی خوبیه اون .
اره شیمیو عوض کن . میکرو بزن .

ادبیات نشر کافیه . خواستی هفت خوان هم خیلی عالیه . اگرم توی قرابت و زبان فارسی همچنان مشکل داری هامون سبطی رو بخر و از درسنامه های اون استفاده کن .

ببین همه اینا بستگی ب درصدات داره . اگه درصدات خوبن مثلن نشر ادبیات کافیه . اگه مشکل داری برو سراغ هفت خوان و هامون سبطی .

رو درصدای 80 90 حساب کن کلن برای درصد خوب . ینی اگه 40 50 ایناست درصد خوب حساب نکن .

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
کتابای قلمچی چرا اینقدر منفورن؟ :-"
کدوم کتابش ؟
زرداش خوبن . سه سطحیاشم خوبن خصوصن برا وقتی ک تایم کمه و بخوای جمع بندی کنی یا مثلن مسلطی و میخوای رو درسهای دیگه وقت بیشتری بذاری .
ابی هم ک سوالهای کنکوره ک توصیه نمیکنم شخصن چون بقیه منابع پوششون میده .

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
سه سطحی فیزیک واقعا حرف نداره . اصلا این سیستم ۳ سطحی که دسته بندی سوالاتش میزان سختیه خیلی عالیه و چند بار مرور میشه . حالا جدا از این سوالاش واقعا خوبن . من برای فصل ۱ دوازدهم ۳ سطحی رو هم زدم خیلی سبز رو هم زدم . بیشتر سوالایی که مارک دار کردم تو سه سطحی هستن . سوالای بهتر از خیلی سبز هم داره .

تستای آبی ریاضی رو من زدم از کتاب خیلی سبز (سروش موئینی) خیلی بهتر بود . شاید من اشتباه میکنم ولی هم سوالاش زیادن هم استانداردن و همه شناسنامه دارن .

نمیدونم چرا تو کتاب قلم چی اندازه گاج معروف نیستش .
انصافا تو ریاضی و فیزیک خیلی بهتر از گاجن . البته ریاضی ایکیو خوب بودش که دیگه چاپ نمیشه .
اره سه سطحی عالیه من خواهرم با سه سطحی و خیلی سبز فیزیک 96 درصد زد فیزیک 98 رو .

ابی خوبه ها ولی سوالهای کنکوره . برا این میگم نزنین چون ک شما همه کنکورا رو میدین . علاوه بر اون توی گاج هم سوالات کنکور هستن . ولی ابی ذهن رو محدود میکنه ب سوالات کنکور سالهای قبل و اگه شیوه جدیدی سوال دادن توی کنکور شاید نتونین حل کنین ! ولی گاج خب همه مدل سوال داره و ذهنتون گسترش بیشتری خواهد داشت . من خودمم ابی کار کردم برا جمع بندی ولی برا جمع بندی ریاضی سه سطحی خیلی بهتره ب مراتب .

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
فقط هم کنکور نیستشا . حالا نظام قدیم رو نمیدونم چطور بوده ولی الان سوالای آزمونه بیشتر . تیپ بندی کرده هر درس رو برای هر تیپ هم حداقل ۱۰ تا سوال داده . سوالاتش هم معمولن تعدادش مضرب ۱۰ ان و اول هر فصل کلا دسته بندی کرده و تعداد سوالای هر تیپ رو نوشته که برنامه ریزی رو خیلی راحت تر میکنه .
میدونم ازمونهای قلمچی اینا هم هست . و بدیش اینه ک همون تیپ سوالات تو ازمون میاد و شما نتیجه خوبی میگیری و فک میکنی دیگه ریاضیت اوکیه.. پیشنهاد من اینه ک کنارش ی کتاب دیگه هم کار بشه لااقل.. ای کیو ریاضی هم خوبه شنیدم برا نظام جدید..

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
منظورم کتابهای جامع دهم یازدهم دوازدهمش هست :-" برای عمومی ها زرد که رواله . فقط منبع کافی ایه؟ چون من عمومیام عموما قویه به نسبت و خب شاید نیازی نباشه "-:

یعنی میگید برای سال دوازدهم ، جامع و سه سطحی قلمچی برای دو درس ریاضی و فیزیک ناکافی هست ؟ :-" چون من فکر نکنم بتونم سه منبع کار کنم برای این دو درس ((:
و اینکه ، برای زیست و شیمی چطور؟ من با سه منبع از این دو درس اوکیم ینی سه سطحی و جامع برای این ها هم جوابگوعه و در کنارش خیلی سبز ؟"-:
از میکرو خوشم نمیاد راستی "-:

و اینکه کتابای قبلیمو چیکار کنم؟((: برای دهم و یازدهم خیلی سبز دارم و حجمشون هم زیاده ، اونا رو ولشون کنم و پایه کار کنم؟
جز فیزیک که براش میکرو پایه دارم و اصلا ازش خوشم نمیاد "-:
برای یازدهم زرد نباید بزنی اصن . زرد برای ی ماه مونده ب کنکوره .

ن من اصن مخالف چند منبعیم . وقتی ب تسلط کافی رسیدی توی خیلی سبز و یا میکرو یا هر منبع دیگه ای اونوقت میری سراغ سه سطحی + هایلایتهای کتاب قبلیت . مخصوصن توی جمع بندیا مثلن فروردین ی هفته وقت داری کل دوازدهم تیکه اولشو ببندی فقط . خب مسلمن نمیرسی کل خیلی سبز رو بزنی ک . اینجا میای از سه سطحی استفاده میکنی !

شیمی و زیستم ی منبع کافیه . اگه سطحت خیلی خوبه برای زیست نشرالگو استفاده کن خیلی خوبه و کافیم هست . شیمی میکروش اوکیه ولی خب خوشت نمیاد خیلی سبز بزن نمیدونم سطح شیمیت چقدره اگه میتونی با خیلی سبز 80 90 بزنی ازمونهاتو خب اوکیه :/ نتونستی مجبوری میکرو کار کنی .

همون خیلی سبزا رو کار کن . فیزیکم خیلی سبز بگیر . ینی چی حجمشون زیاده ؟ درس نمیخونی ! تایم کافی و سرعت کافی نداری ! مگرنه بقیه دارن کار میکنن حجمشون برا اونها زیاد نیست ((:

behnaz81

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
شهید رجایی
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
قلم چی بهم تخفیف داده کدوم کتاباشو بگیرم بهتره؟ (رشتم ریاضیه)
نردبام خوبه ولی بنظر من ن ب عنوان منبع اصلی بلکه ب عنوان منبع کمکی . خیلی سبز معمولیشو کار کن یا اگه خیلی مسلطی سه سطحی قلم چی کار کن کتاب خیلی خوبیه اون .
اره شیمیو عوض کن . میکرو بزن .

ادبیات نشر کافیه . خواستی هفت خوان هم خیلی عالیه . اگرم توی قرابت و زبان فارسی همچنان مشکل داری هامون سبطی رو بخر و از درسنامه های اون استفاده کن .

ببین همه اینا بستگی ب درصدات داره . اگه درصدات خوبن مثلن نشر ادبیات کافیه . اگه مشکل داری برو سراغ هفت خوان و هامون سبطی .

رو درصدای 80 90 حساب کن کلن برای درصد خوب . ینی اگه 40 50 ایناست درصد خوب حساب نکن .
به نظرت سه سطحی فیزیک هر سه پایه رو بگیرم خوبه؟

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
قلم چی بهم تخفیف داده کدوم کتاباشو بگیرم بهتره؟ (رشتم ریاضیه)

به نظرت سه سطحی فیزیک هر سه پایه رو بگیرم خوبه؟
اره فیزیکش خوبه
زردا رو هم بگیر اگه تخفیفت قد میده

ولی از بقیه کتابهای رشته ریاضی اطلاعی ندارم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سال فارغ التحصیلی
1401
رشته دانشگاه
علو‌م‌ تغذیه
سلام
کدوم کتابای قلم چی رو برای دهم و یازدهم تجربی پیشنهاد میدین?

Chandler.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سیرجان
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام بنظرتون بین منابع زبان جامع کدوم بهترن؟ در حدی که کنکور رو پوشش بدن و ازون فراتر نباشن

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام بنظرتون بین منابع زبان جامع کدوم بهترن؟ در حدی که کنکور رو پوشش بدن و ازون فراتر نباشن
خیلی سبز جامع
نشد مهروماه
من خودم با هیچ کدوم کنار نیومدم:/ولی این دوتا رو بررسی کردم اینا بهترن
مبتکران خیلی حوصله بر ترجیحا نزدیکش نشو

بالا