• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور منابع دروس تجربی

HeiSenberG

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
1399
من رتبه برترای پارسالی رو که میشناسم گفتم.
نمیدونم چرا میگی که راضی نبودی
یه چیز دیگه هم بگم.
خیلی از ماها فکر میکنیم فلان عبارت تو کتاب کمک اموزشیمون غلطه در حالی که اون عبارت واقعا درسته اما کمی سلیقه ایه که ما چون با دید دیگه ای به کتاب درسی و متن کتاب نگاه میکنیم فکر میکنیم که اون عبارت غلطه. هرچند منکر این نمیشم که تو هر کتاب کمک اموزشی زیست که زدم حداقل چند مورد غلط بوده. این غلطا اذیت کننده نیست اینجور نیست که ادمو گمراه کنه با کمی دقت میشه فهمید
چند می‌زنی زیستتو؟

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
سلام
بچه ها می خواستم درمورد کتاب آی کیو پلاس زیست جامع نظرتون رو بپرسم
چون امسال چاپ شده
واینکه اگه اونو بگیریم نیازی هست کتاب دیگه ای بگیریم؟؟؟

و اینکه برای سال دوازدهم می خوام کتاب شیمی کانون رو بگیرم برای دوازدهم چون تست کنکور و متنوع زیاد داره و برای مرور یازدهم کتاب نردبام نظرتون چیه؟؟؟؟
برای سال دهم خیلی سبز و الگو دارمد کدومو بخونم ؟؟؟برای تابستون چون برای سال تحصیلی آی کیو پلاسو می گیرم خودش سه ساله گفتم نظر شما رو هم بدونم اینارو تابستونی گ چکار 7کنم؟؟؟
ممنون>:D<8->8->8->
زیست ای کیو پلاس رو نمیدونم .

اما راجب شیمی میکرو بزن . بهترین منبع بین مبتکران و خیلی سبز و میکرو ، همین میکروعه . با خیلی سبز نتیجه نمیگیری . کانون ابی میگی ؟ اون ک سوالهای کنکوره فقط ک تو میکرو ام هستن . بعدنم اینقدر کنکور میدی ک دستت میان .

الگو زیست خوبه ولی باید خیلی ب کتاب مسلط باشی چون ی سری نکاتش مال نظام قدیمه ! خیلی سبز بهتره از الگو ولی خب از همه اینا بهتر ماز هست و عمارلو . ولی بازم هیچکدوم اینا تشابهی با کنکور ندارن زیاد صرفن برا اینکه بدونی چجور بخونی کجاها بخونی چقدر خوب خوندی اوکین بیشتر فوکوستو رو خوندن بذار برا زیست .

افرا 123

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه
سال فارغ التحصیلی
1397
سلام
من برای دهم و یازدهم این تابستون قراره
سیرتاپیاز ها رو تموم کنم
به نظرتون از مهر به بعد چه کتابی بزنم؟ (برا درصد 80)
مهرو ماه یا خیلی سبز یا چی ؟؟؟

Dean

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بوشهر
شهر
shiraz
سال فارغ التحصیلی
91
چند می‌زنی زیستتو؟
کنکوری چهارصدم 80-85

اما راجب شیمی میکرو بزن . بهترین منبع بین مبتکران و خیلی سبز و میکرو ، همین میکروعه . با خیلی سبز نتیجه نمیگیری . کانون ابی میگی ؟ اون ک سوالهای کنکوره فقط ک تو میکرو ام هستن . بعدنم اینقدر کنکور میدی ک دستت میان .

الگو زیست خوبه ولی باید خیلی ب کتاب مسلط باشی چون ی سری نکاتش مال نظام قدیمه ! خیلی سبز بهتره از الگو ولی خب از همه اینا بهتر ماز هست و عمارلو . ولی بازم هیچکدوم اینا تشابهی با کنکور ندارن زیاد صرفن برا اینکه بدونی چجور بخونی کجاها بخونی چقدر خوب خوندی اوکین بیشتر فوکوستو رو خوندن بذار برا زیست .
من دهم و یازدهم میکرو شیمی دارم. خیلیم خوبن هرچی بگم کم گفتم اما حس میکنم یه کتاب کنارش باشه برای تستای ساده تر. مثلا خیلی سبز پایه. نظرتون چیه ؟ بقیه هم نظر بدن

MHJazini

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
بم
سال فارغ التحصیلی
1400

اون شیمی کانونو مجبور شدم گرفتمش

شانا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
خواهش میکنم :-"
برای ریاضی به نظرم موج آزمون بر همه منابع اولویت داره. ریاضی قلمچی و سنجش با وجود اینکه سوالای خوب هم دارن ولی سوالای به دردنخورشون بیشتره.
سخت نیست موج آزمون:/؟
من البته ریاضیم در حد ۵۰ بود تو کانون ولی با سوالای موج خیلی اذیت میشدم خیلی ایده های دور از ذهنی داشت به نظرم برای حل..
البته می‌تونه مشکل ضعف ریاضی من باشه فک نکنم..

MHJazini

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
بم
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام علیکم
بازم من اومدم
من زیست دهم الگو و خیلی سبز گرفتم الآن که دارم میرم دوازدهم نمی دونم تابستون کدومو بخونم اصن میشه دوتاشو خوند؟؟؟
رهنمایی پلیز

و اینکه دوباره سوال قبلیو تکرار می کنم ساید یکی دگه هم نظرشو بگه
نظرتون درباره کتاب آی کیو پلاس جامع زیست(نه آی کیو) چیه
کامل پلیزززز
چون اصولن آی کیو با ماز همکاری می کنه خودم می خوام برا سال دیگه بگیرمش
و اینکه هر ۳ ساله ۴۹۰۰ تا تست داره

سیف الدین

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
نجف آباد
سال فارغ التحصیلی
1399
سلام علیکم
بازم من اومدم
من زیست دهم الگو و خیلی سبز گرفتم الآن که دارم میرم دوازدهم نمی دونم تابستون کدومو بخونم اصن میشه دوتاشو خوند؟؟؟
رهنمایی پلیز

و اینکه دوباره سوال قبلیو تکرار می کنم ساید یکی دگه هم نظرشو بگه
نظرتون درباره کتاب آی کیو پلاس جامع زیست(نه آی کیو) چیه
کامل پلیزززز
چون اصولن آی کیو با ماز همکاری می کنه خودم می خوام برا سال دیگه بگیرمش
و اینکه هر ۳ ساله ۴۹۰۰ تا تست داره
سلام!
من خودم اول برای زیست خیلی سبز کار می کردم...! به نظرم خوب بود برای تابستان چون هم مرور کردم و هم رفع اشکال. توی مدارس هم نگاهی به الگو انداختم و به نظرم خیلی خوب نکات رو به صورت تست ترکیبی درآورده بود.
اگه زیستت خوبه و کار کردی روش به نظرم شاید بتونی هر دو را کار کنی. مثلا جاهایی که هنوز باید روش کار کنی از خیلی سبز بخون و جاهایی که مسلط تر شدی هم تست های الگو رو بزن....!
کتاب های گاج رو هم من نداشتم تا الان...! نظری در مورد آی کیو پلاس ندارم...!

نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397
من البته ریاضیم در حد ۵۰ بود تو کانون ولی با سوالای موج خیلی اذیت میشدم خیلی ایده های دور از ذهنی داشت به نظرم برای حل..
وقتی درصد یه نفر حدود ۵۰-۶۰ باشه ، قطعا اون ۴۰-۵۰ درصد باقیمانده خیلی آسون نیست :-"

افرا 123

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه
سال فارغ التحصیلی
1397
بچه ها میشه نظرتون رو بگید ؟

شانا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی

افرا 123

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه
سال فارغ التحصیلی
1397
وقتی درصد یه نفر حدود ۵۰-۶۰ باشه ، قطعا اون ۴۰-۵۰ درصد باقیمانده خیلی آسون نیست :-"
سلام
من برای ریاضی دهم و یازدهم این تابستون قراره ریاضی سیر تا پیاز کار کنم
به نظرتون برای بعد مهر ریاضی جامع خیلی سبز بهتره یا مهرو ماه یا چی ؟
)برای حدود 80 درصد کنکور تجربی میخوام )

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
کنکوری چهارصدم 80-85

من دهم و یازدهم میکرو شیمی دارم. خیلیم خوبن هرچی بگم کم گفتم اما حس میکنم یه کتاب کنارش باشه برای تستای ساده تر. مثلا خیلی سبز پایه. نظرتون چیه ؟ بقیه هم نظر بدن
چرا تستهای ساده تر بزنی ؟

(:TABASSOM:)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
TBZ
سال فارغ التحصیلی
94
بچه برا جمع بندی زیست نظام قدیمم ایده ای دارید ؟ :-"

شانا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی

Dean

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بوشهر
شهر
shiraz
سال فارغ التحصیلی
91
چرا تستهای ساده تر بزنی ؟
دلیل اولم افزایش سرعت.
میکرو فوق العادس ولی از کنکور دوره. نه خیلی ولی خب. مخصوصا محاسباتیا.
دقت کردین وقتی یه منبع مثلا ایکیو زیست میزنین بعد میرین پای جلسه حتی به گزینه های صحیح هم شک میکنین؟! یه همچین حالتی هم اینجا پیش میاد.
بنظرم وجود یه کتاب تست متعادل کنار یه منبع مثل میکروشیمی لازمه. بقیه چی میگن؟

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
دلیل اولم افزایش سرعت.
میکرو فوق العادس ولی از کنکور دوره. نه خیلی ولی خب. مخصوصا محاسباتیا.
دقت کردین وقتی یه منبع مثلا ایکیو زیست میزنین بعد میرین پای جلسه حتی به گزینه های صحیح هم شک میکنین؟! یه همچین حالتی هم اینجا پیش میاد.
بنظرم وجود یه کتاب تست متعادل کنار یه منبع مثل میکروشیمی لازمه. بقیه چی میگن؟
شما از کجا میدونی سطح کنکور امسال چجوری خواهد بود ؟ اگه سخت تر از انتظارتون بود چی ؟ کنکور تا قبل از سال 98 همون سطح میکرو رو داشت پارسال چون بار اول نظام جدید بود اسونش کردن هیچ تضمینی وجود نداره امسالم اسون باشه .

بنظر من ی منبع جون دار ادم بزنه ولی چند بار بزنه تو شیمی بهتر از تعداد متعدد منبع ولی عدم تسلط رو هیچکدومه .
خیلی سبزم خیلی اسون نیست ک فک میکنین اونم بر سبک کنکور 98 ب قبله ولی میکرو نزدیک تره سوالاتش .

Dean

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بوشهر
شهر
shiraz
سال فارغ التحصیلی
91
شما از کجا میدونی سطح کنکور امسال چجوری خواهد بود ؟ اگه سخت تر از انتظارتون بود چی ؟ کنکور تا قبل از سال 98 همون سطح میکرو رو داشت پارسال چون بار اول نظام جدید بود اسونش کردن هیچ تضمینی وجود نداره امسالم اسون باشه .

بنظر من ی منبع جون دار ادم بزنه ولی چند بار بزنه تو شیمی بهتر از تعداد متعدد منبع ولی عدم تسلط رو هیچکدومه .
خیلی سبزم خیلی اسون نیست ک فک میکنین اونم بر سبک کنکور 98 ب قبله ولی میکرو نزدیک تره سوالاتش .
من نگفتم که میکرو رو بزارم کنار. جفتشو میخام بزنم. وقت دارم.
نگفتم خیلی سبز سادس گفتم به نسبت میکرو ساده تره

Acwmw:'

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سیبری
سال فارغ التحصیلی
2020
دانشگاه
Kmu
رشته دانشگاه
پزشکی
شما چیکار کردید برا ریاضی؟

شانا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
بالا