• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سینمای ابرقهرمانی

کامیک ها و فیلم های کدوم کمپانی رو ترجیح میدین؟

• رای‌دهندگان
    43
  • شروع کننده موضوع

mim.mim.ghaf

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتى
شهر
یه شهر کوچیک
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
داروسازی
به نظرم توی تاپیکای سینمایی جای این یکی خالی بود.
این جا میتونیم در مورد فیلمای اخیر(مثل Aquaman, Avengers infinity war,…)، فیلمای پیش رو(مثل Avengers endgame, Captain marvel,…) و فیلمای قدیمی تر(مثلا شاهکاری به اسم The dark knight) تبادل نظر کنیم.
البته بحث فقط محدود به مارول و دی سی نیست. حتی انیمیشنایی مثل Incredibles هم میتونن مورد بحث قرار بگیرن

• شروع کننده موضوع

mim.mim.ghaf

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتى
شهر
یه شهر کوچیک
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
داروسازی
به نظرم یه گزینه خوب میتونه Captain Marvel باشه که حدود دو هفته بیشتر به اکرانش نمونده.

رحمتی!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
باشه
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
یه خورده شیمی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
پلیمر
اینگونه که بنده شنیدم همه بی صبرانه منتظر اکران اونجرز 4 هستند ، ( دوستان ایتالیایی )

خودمم به شخصه همینطوریم چون یکم داستانش جالب تره

و یکم چیز میشه اگه وسط یه داستان دیگه بیاد یه داستان دیگه بگه

موضوع کاپیتان امریکا چی قراره باشع ؟؟؟

h.r

.......کاربر خسته........
نام مرکز سمپاد
ایت الله مشکینی(میری)
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1403
اونجرز که جای خود داره وقطعا از شاهکارای 2019 میشه
اما به نظرم بلک پنتر دو (که در حال ساخته شدنه و کمپانی مارول ساخته دوشو تایید کرده)هم فیلم خوبی از اب دراد.یکش که قشنگ بود دوشم قشنگ میشه
ونومم فک کنم دوش میاد(با توجه به ته فیلمش).اونم قشنگ میشه
میگن تریلرشم اومده
راسی یه سوال کسی اینجا سریاله فلشو دیده؟(فصله پنجشو)

آخرین ویرایش:

رحمتی!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
باشه
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
یه خورده شیمی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
پلیمر
من سریال نگاه نمی کنم

جوخه ی انتحار 2 حقیقت داره که قراره ساخته بشه ؟؟؟؟

h.r

.......کاربر خسته........
نام مرکز سمپاد
ایت الله مشکینی(میری)
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1403
  • شروع کننده موضوع

mim.mim.ghaf

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتى
شهر
یه شهر کوچیک
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
داروسازی
dhmvhm5vaaepxmsjpg.jpeg
اینگونه که بنده شنیدم همه بی صبرانه منتظر اکران اونجرز 4 هستند ، ( دوستان ایتالیایی )

خودمم به شخصه همینطوریم چون یکم داستانش جالب تره

و یکم چیز میشه اگه وسط یه داستان دیگه بیاد یه داستان دیگه بگه

موضوع کاپیتان امریکا چی قراره باشع ؟؟؟
کپتن امریکا نه، کپتن مارول. شخصیتی که تازه تو این فیلم معرفی میشه و توی اونجرز 4 دشمن اصلی ثانوسه و گفته میشه نبردش با ثانوس از بهترین سکانس ها خواهد بود.
https://www.imdb.com/title/tt4154664/
MV5BMTE0YWFmOTMtYTU2ZS00ZTIxLWE3OTEtYTNiYzBkZjViZThiXkEyXkFqcGdeQXVyODMzMzQ4OTI@._V1_.jpg

آخرین ویرایش:

Nemesys

کاربر انجمن خاک‌خورده
نام مرکز سمپاد
Sh.HiddenHand
شهر
MD
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبیات و شیمی
توی نظر سنجی کمیک هم بود من DC رو بخاطر کمیک ها و انیمیشن هاش دوست دارم برای همین به DC رای دادم
از نظر سینمایی مارول بهتره ولی با فیلم Aquaman دنیای سینمایی DC داره بهتر میشه
دقیقا اومدم همینو بگم
بنظرم سوال نظرسنجی اشتباهه
+چه عجب یه تاپیک خوب!

نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
گرندلاین
سال فارغ التحصیلی
1399
اونجرز که عشقه و من بی‌صبرانه منتظرم اکران شه
در مورد کاپیتان مارول، توی کمیک ها که خیلی قدرتمند نیست ببینیم توی سینما چند مرده حلاجه
هنوز یادمون نرفته که انتقامجویان ۱ و ۲ توسط مرد آهنی ختم به خیر شدن و بعید نیست تو این یکی هم علم و نبوغ بر تاریکی چیره شه.. ثور هم انگار خیلی دلش از ثانوس پره:)) اونطوری که پتکو پرت کرد سمتش:D

• شروع کننده موضوع

mim.mim.ghaf

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتى
شهر
یه شهر کوچیک
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
داروسازی
دقیقا اومدم همینو بگم
بنظرم سوال نظرسنجی اشتباهه
+چه عجب یه تاپیک خوب!
شما به بزرگی خودتون ببخشید دیگه…راستش تو رأی دادن تمرکزتون روی کاراکترا باشه، از کارکترای دی سی هم فیلمای خوب ساخته شدن بالاخره:-"

رحمتی!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
باشه
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
یه خورده شیمی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
پلیمر
جوخه ی انتحار و اکوامن می تونه کل مارول رو بکشه

ولی مشکل اینجاست بقیه ی فیلماش مثل واندرومن مردم رو ناراضی کرد و به همون خاطر دی سی یکم عقب تر افتاده

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
ابرقهرمان فقط ددپول! تموم شد و رفت :))

• شروع کننده موضوع

mim.mim.ghaf

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتى
شهر
یه شهر کوچیک
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
داروسازی
به نظرتون Black Panther لایق این همه نامزدی اسکار بود؟ -حالا که بهترین فیلمو نبرد به نامزدیش گیر بدیم(;

نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
خوارزمی
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر- علوم تصمیم و مهندسی دانش
تلگرام
اینستاگرام
جوخه ی انتحار و اکوامن می تونه کل مارول رو بکشه

ولی مشکل اینجاست بقیه ی فیلماش مثل واندرومن مردم رو ناراضی کرد و به همون خاطر دی سی یکم عقب تر افتاده
جوخه ی انتحار خوب بود بعد واندوومن نبود؟! گرفتی ما رو؟! :))
از افتضاح ترین های دی سی بخوای بگی، میشه جاستیس لیگ و بتمن vs سوپرمن و بعد اینا همون جوخه انتحار، واندروومن واقعا نسبت به اینا خوب بود، اگه در کل فیلم خوبی نباشه!
به نظرتون Black Panther لایق این همه نامزدی اسکار بود؟ -حالا که بهترین فیلمو نبرد به نامزدیش گیر بدیم(;
بلک پنتر به نظر من افتضاح واقعی بود! داستان سوپر کلیشه، در حدی که میتونستی لحظه به لحظه ش رو بگی! بازی هاشون اونقد قوی نبود اصن، اسکار هایی هم که برد مربوط به چیزاییش بود که خوب عمل کرده بودن نسبتا، وگرنه فیلم یه افتضاح واقعی بود! مخصوصا بعد اون همه تعریف و فروشی که ازش شنیدم و رفتم دیدم و خورد تو ذوقم اصن!

Nemesys

کاربر انجمن خاک‌خورده
نام مرکز سمپاد
Sh.HiddenHand
شهر
MD
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبیات و شیمی
ابرقهرمان فقط ددپول! تموم شد و رفت :))
ددپول دراصل یه Anti-Hero هست البته.

مشخصا نه اما اسکار خیلی وقته هرزه همه جریان های فکری شده
از جنبش ضدنژادپرستی که خودش باعث ایجاد نژادپرستی معکوس شده بگیرید تا فمینیسم و LGBTQ+ که باعث بوجود اومدن نسلی از انسانهای عجیب و غریب و بی منطق شده که هر دیدگاهی رو با صفاتی مثل Homophobic یا Misogynist محکوم میکنند و هرعملی که ذره ای آزارشون میده رو با اسم تجاوز معرفی میکنند. شباهت رفتار این گروه جدید با رفتار ادیان و پیروانشون باعث شده هر کس با هر مشکل روحی به تفکرات اشتباه خودش افتخار کنه و دین جدیدی برای خودش بسازه که اگر همینطور ادامه پیدا کنه در آینده شاهد یک قرون وسطای مدرن خواهیم بود.
اینجوری میشه که برای بستن دهن همین افراد شاهد جایزه گرفتن Black Panther میشیم به امید ایجاد آگاهی نسبت به این بخش از جامعه ولی به قیمت هدر دادن هنر خیلی ها به پای سیاست هاشون.
(از منبر پایین میاید)

ولی حالا نظر شما راجب قسمت بعدی انتقام جویان و سرنوشت دنیای سینمایی مارول چیه؟ (با وجود تریلر Spider-man: Far from Home)

پ.ن.1. در صورت نیاز spoiler alert هم بذارید. (اگه خواستین یکم بیشتر کار کنید میتونید توی متن مخفی هم بذاریدش :-" )
پ.ن.2. برای بحث بعدی هم میتونیم راجب دنیای DC حرف بزنیم.
پ.ن.3. اگه براتون سواله که چرا یهو انقدر روده دراز شدم باید بگم که بازم فاینال دارم و دارم تنبلی میکنم <:

• شروع کننده موضوع

mim.mim.ghaf

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتى
شهر
یه شهر کوچیک
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
داروسازی
پ.ن.1. در صورت نیاز spoiler alert هم بذارید. (اگه خواستین یکم بیشتر کار کنید میتونید توی متن مخفی هم بذاریدش :-" )
قبل از این که بخوام در مورد موضوع چیزی بگم یه سؤال دارم. چیو قراره اسپویل کنیم مگه؟ فیلمای آینده رو که هنوز ندیدیم. ارجاع به فیلمای قبلی هم که خیلی ناگزیره، یعنی بیشتر چیزایی که میشه نوشت اسپویلر الرت نیاز دارن این طوری:-?

Nemesys

کاربر انجمن خاک‌خورده
نام مرکز سمپاد
Sh.HiddenHand
شهر
MD
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبیات و شیمی
قبل از این که بخوام در مورد موضوع چیزی بگم یه سؤال دارم. چیو قراره اسپویل کنیم مگه؟ فیلمای آینده رو که هنوز ندیدیم. ارجاع به فیلمای قبلی هم که خیلی ناگزیره، یعنی بیشتر چیزایی که میشه نوشت اسپویلر الرت نیاز دارن این طوری:-?
برای فیلمهای قبلی لازم نیست چون هرکس بیاد اینجا مطمئنا میدونه راجبشون. اما برای اطلاعاتی که ممکنه از فیلمهای بعدی پخش بشه باید اسپویلر آلرت گذاشت. اگه نظریه پردازی و تئوری باشه چیزیو اسپویل نمیکنه اما اخبار غیررسمی زیادی راجب فیلمها منتشر میشه که اونا رو اسپویل میکنن.

نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
گرندلاین
سال فارغ التحصیلی
1399
آکوآمن:|
بالاتر از مرد آهنی۳ و کاپیتان آمریکا جنگ داخلی و پلنگ سیاه در گیشه بین‌المللی
حالا پلنگ سیاه رو میتونیم هم‌سطح با آکوامن در نظر بگیریم(در حقیقت پلنگ سیاه، آکوامن انتقامجویان محسوب میشه، هر دو دو تاشخصیت مزخرف و تازه به دوران رسیده)، مرد آهنی هم به عنوان پیشکسوت مارول براش احترام قائلیم ولی واقعا حق جنگ داخلی این نبود! فیلم بسیار زیبا و اخلاقی که عامل اتصال اسپایدرمن و انت‌من به بدنه اصلی اونجرز شد و این یعنی خیلی مهمه، از اسکار گرفتن پلنگ سیاه به اندازه کافی حرص خوردم:|
الآن هم منتظر "Dark Phoenix" و "avengers4" میمونیم تا این سیاه‌پوستا حالیشون شه فیلم یعنی چی:)):))

بالا